Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Pavol Dubovský Jiný

K panu doktorovi docházím už léta. S psychikou se léčím 16 let a toto je nejlepší psychiatr u kterého jsem měl možnost se léčit. Vždy se zajímá o změny mého stavu a co mohlo být jejich příčinou. Má velmi dobrý přehled o novinkách v oboru. Jsem mu vděčný za to, co dělá.

MUDr. Pavol Dubovský Jiný

Pan doktor se o mě stará úctihodných 8 let. S tím, že léčba psychických obtíží je náročná a trvá, než najdete vhodné medikamenty, je neskutečně trpělivý, našel mi kombinaci, která mi vyhovuje a léčí moje potíže. Je milý a vstřícný, vždycky poradí a morálně podrží. Neměnila bych.

MUDr. Jan Kučera Jiný

Empatický,odborně velmi způsobily. Je nutné být k panu Kučerovi upřímný. Za mně, jsem vděčný. Jiří Krystyn.

MUDr. Pavol Dubovský Jiný

Velice milý, vnímavý lékař .Neodbyde Vás jako jiní lékaři ,vyslechne a hledá příčiny a volí vhodnou léčbu . Pečlivě vše vysvětlí ohledně způsobu volené léčby.

MUDr. Jan Kučera Deprese s pritele

Mela jsem velky strach ale reknu vam jedno jsem rada ze sem u nej byla udelal na me dojem a hlavne je hodnej hezky odpovida za me tedy 1+

Kontakt

Daliborova 25/426, Ostrava 70900 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna