Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Ústav hematologie a krevní transfuze

U nemocnice 504/1

128 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Irena Čápová Jiný

Paní doktorka mě provázela celé těhotenství, kdy jsem si musela ředit krev. Byla vždy milá, emaptická, po porodu vycházela maximálně vstříc. Vyhovovalo mi fungování Kolínské hematologie - odběr a za cca 45-60min návštěva u lékaře. Čekání a fungování ordinace někdy komplikovala nevypočitatelnost fungování darování krve, které je součástí hematologie - člověk musel čekat na lékaře déle a mezi spoustou lidí ale za to paní doktorka nemůže.

Lékař: MUDr. Cyril Šálek Jiný

Cyril je skvělý odborník, jde do detailu a nic neponechá náhodě. Komunikace s ním je srozumitelná, na úrovni. Je praktický, věčný a k tomu milý a chápavý. Co na něm nejvíce oceňuji? Fakt, že se neustále vzdělává a sleduje nejnovější studie. Je to skvělý doktor.

X
    Lékař: MUDr. Cyril Šálek Jiný

Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi Šálkovi za excelentní přístup k mé mamince. Byl vždy pozorný.
    Maminka nedávno zemřela na akutní myeloidní leukémii. Naše rodina věděla o jakou nemoc se jedná a vítali jsme jakoukoliv možnost boje proti této zákeřné nemoci. Jsem si jistá, že pan doktor vyčerpal všechny svoje možnosti. A za to mu moc děkuji. Děkuji za citlivý přístup a veškerou snahu zachránit naší milovanou maminku!