PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

tř. Tomáše Bati 3705

76001, Zlín, zlínský

• Simona Huspeninová

• S

U paní doktorky jsem dlouho a je vážně úžasná, snaží se vždy pomocí. Málo kdo je takový, spoustu lékařů vás ošetří s pocitem Ježíši co zase chce.. No šílené..

• Paní doktorka je profesionální a velmi zodpovědná. Mohu ji jen doporučit. Moc mi pomohla. Má zájem o své pacientky a je citlivá a lidská.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Milan Kovalčík

• H

Pan doktor je nejlepší,co se týče odbornosti a hlavně empatie,což 80 procent lékařů naprosto postrádá a opravdu mám s čím porovnávat. Jen díky panu doktorovi Kovalčíkovi máme dnes naši zdravou dceru. Škoda, že takových lékařů není víc. Vašíkovi.

• Pan doktor má lidský přístup, na vše vám ochotně odpoví . Jeden z nejlepších ve Zlíně s jakým jsem se setkala.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Petr Polák

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: genetika v II trimestru

Bohužel za nás velké zklamání. Vyšetření trvalo cca 5 minut i s cestou, o nějakém vyšetření se nedá snad ani mluvit. Nebylo vyšetřeno skoro nic, podle pana MUDr. Poláka mám abnormální břicho a proto byla tristní přehlednost (nějaké kilo navíc mám, ale tak abnormální břicho ne), což podle jiných zkušeností maminek nejsem asi jediná komu to bylo řečeno. Řekla bych že pan doktor byl velice neprofesionální. Po týdnu jsem byla kvůli nespokojenosti jinde a miminko je vyšetřené bez jakýchkoliv poznámek o přehlednosti, abnormálním břichu a podobně. Dokonce Pí. doktorka přišla i na drobnou nesrovnalost u ledvinek, které pan doktor ani nevyšetřil, dále se musí hlídat. Takže za nás nedoporučuji.

• Umístění: PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.Služby: 1.screening

Pan dr. Polák za mě skvělí gynekolog ... jsem po druhé těhotná a opět na 1. Screening jsem šla k panu Polákovi... vše stručně a jasně vysvětlí ... komunikace s dr.Polákem skvělá ... nechápu některé recenze, hlavně ty negativní... já byla a jsem s Dr. Polákem nadmíru spokojená !!!! Za mě super !!! Můžu jen DOPORUČIT !!!!

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře