PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

(2 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

tř. Tomáše Bati 3705

76001 , Zlín , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Lékař: MUDr. Petr Polák Jiný

  Velké a velké sklamani! Jelikož můžu porovnat. Se synem jsem byla ve Fakultní nemocnici na vyšetření v 1. Trimestru. S druhým ditkem u pana Poláka.
  To že jsem byla objednaná na přesnou hodinu, a vzaly mě až o hodinu a půl později bych ještě prekousla bylo hodně pacientek, jelikož bral i od jiného pana doktora, který onemocněl. Ale zato samotné vyšetření sklamani. Trvalo ani ne 5 minut. S komentáři typu, jedna nozicka, druhá, ručička jedna, druhá, hlavička, ledviny, srdíčko...
  Ve F.N. vyšetření trvalo minimálně pulhofiny, s tím že si daly opravdu záležet, a ozvy srdíčka byly poslechnute opravdu pečlivě i veškeré orgány a části těla, popsáno opravdu dopodrobna.
  Tohle vyšetření za které jsem zaplatila ještě o 300vice, mě sklamalo a už nikdy více, takový uktrazvuk provede i můj Pán doktor při obyčejné prohlídce.
  To že nestihaly a měly vela lidi si měly preorganizovat trošku jinak, a ne odflaknout tak důležite vyšetření a ještě když si člověk je ochotný zato tolik zaplatit a vlastně nedozví se pořádně nic.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Polák 1.screening

  Pan dr. Polák za mě skvělí gynekolog ... jsem po druhé těhotná a opět na 1. Screening jsem šla k panu Polákovi... vše stručně a jasně vysvětlí ... komunikace s dr.Polákem skvělá ... nechápu některé recenze, hlavně ty negativní... já byla a jsem s Dr. Polákem nadmíru spokojená !!!! Za mě super !!! Můžu jen DOPORUČIT !!!!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu