PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

tř. Tomáše Bati 3705

76001 , Zlín , zlínský

• Simona Huspeninová

• S

U paní doktorky jsem dlouho a je vážně úžasná, snaží se vždy pomocí. Málo kdo je takový, spoustu lékařů vás ošetří s pocitem Ježíši co zase chce.. No šílené..

• Paní doktorka je profesionální a velmi zodpovědná. Mohu ji jen doporučit. Moc mi pomohla. Má zájem o své pacientky a je citlivá a lidská.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Milan Kovalčík

• H

Pan doktor je nejlepší,co se týče odbornosti a hlavně empatie,což 80 procent lékařů naprosto postrádá a opravdu mám s čím porovnávat. Jen díky panu doktorovi Kovalčíkovi máme dnes naši zdravou dceru. Škoda, že takových lékařů není víc. Vašíkovi.

• Pan doktor má lidský přístup, na vše vám ochotně odpoví . Jeden z nejlepších ve Zlíně s jakým jsem se setkala.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Petr Polák

• N
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Byla jsem na vyšetření jak ve 20tt tak v 32 tt. Ano, Dr Polák není z lékařů, který se bude rozplyvat nad vašim miminkem. Vyšetření je rychle, přesné a profesionální. To co jiní hledají 15-20 min a tím vás chlacholi ať si prohlédněte miminko... na tohle my nejsme. Potřebuji odborníka, který se podívá a ví ... žádný sislani, rozplyvani se. Takže za mě odbornost a profesionalita vždy vyhrála a s Dr jsem byla spokojena. Byl milý, příjemný a vše co jsem chtěla vědět, mi řekl při samotném vyšetření ... :)

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: genetika v II trimestru

Bohužel za nás velké zklamání. Vyšetření trvalo cca 5 minut i s cestou, o nějakém vyšetření se nedá snad ani mluvit. Nebylo vyšetřeno skoro nic, podle pana MUDr. Poláka mám abnormální břicho a proto byla tristní přehlednost (nějaké kilo navíc mám, ale tak abnormální břicho ne), což podle jiných zkušeností maminek nejsem asi jediná komu to bylo řečeno. Řekla bych že pan doktor byl velice neprofesionální. Po týdnu jsem byla kvůli nespokojenosti jinde a miminko je vyšetřené bez jakýchkoliv poznámek o přehlednosti, abnormálním břichu a podobně. Dokonce Pí. doktorka přišla i na drobnou nesrovnalost u ledvinek, které pan doktor ani nevyšetřil, dále se musí hlídat. Takže za nás nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (54) na lékaře