PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.
tř. Tomáše Bati 3705, Zlín 76001
PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost. logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  N
  MUDr. Petr Polák Jiný

  Za mě byla návštěva u pana doktora hrůza a děs. Nejen že jsem při příchodu mu podávala ruku, která mi nebyla opětována, ale při celém vyšetření žvýkal žvýkačku dost nahlas. Poté vyšetření bylo šup šup a do pěti minut jsem byla venku. Stěžoval si na hroznou viditelnost, když jsem na monitoru viděla miminko krásně. Protože mohu srovnat, tak u staršího syna (dva roky zpět v G-centru), tak vyšetření bylo nedostačující a to neberu v potaz kolik si za to pětiminutové vyšetření berou. Pana doktora naprosto nedoporučuji a pokud mohu poradit, tak maminky, a pokud mohu poradit, tak maminky, běžte radši jinam, kde se o vás postarají a udělají pořádné vyšetření.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Petr Polák Jiný

  Velké a velké sklamani! Jelikož můžu porovnat. Se synem jsem byla ve Fakultní nemocnici na vyšetření v 1. Trimestru. S druhým ditkem u pana Poláka.
  To že jsem byla objednaná na přesnou hodinu, a vzaly mě až o hodinu a půl později bych ještě prekousla bylo hodně pacientek, jelikož bral i od jiného pana doktora, který onemocněl. Ale zato samotné vyšetření sklamani. Trvalo ani ne 5 minut. S komentáři typu, jedna nozicka, druhá, ručička jedna, druhá, hlavička, ledviny, srdíčko...
  Ve F.N. vyšetření trvalo minimálně pulhofiny, s tím že si daly opravdu záležet, a ozvy srdíčka byly poslechnute opravdu pečlivě i veškeré orgány a části těla, popsáno opravdu dopodrobna.
  Tohle vyšetření za které jsem zaplatila ještě o 300vice, mě sklamalo a už nikdy více, takový uktrazvuk provede i můj Pán doktor při obyčejné prohlídce.
  To že nestihaly a měly vela lidi si měly preorganizovat trošku jinak, a ne odflaknout tak důležite vyšetření a ještě když si člověk je ochotný zato tolik zaplatit a vlastně nedozví se pořádně nic.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  MUDr. Petr Polák 1.screening

  Pan dr. Polák za mě skvělí gynekolog ... jsem po druhé těhotná a opět na 1. Screening jsem šla k panu Polákovi... vše stručně a jasně vysvětlí ... komunikace s dr.Polákem skvělá ... nechápu některé recenze, hlavně ty negativní... já byla a jsem s Dr. Polákem nadmíru spokojená !!!! Za mě super !!! Můžu jen DOPORUČIT !!!!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu