Doporučení endokrinologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „K paní doktorce jsem chodila velice ráda a kdybych se nepřestěhovala, chodím k ní dodnes. Ona i sestřička jsou velice milé a pečlivé, vždy se mi plně věnovaly. Oceňuji i dodržování objednacích časů a příjemné prostředí střediska Konstancie, škoda jen, že je oproti poliklinice Zahradníkova daleko od centra. Každopádně paní doktorka je odbornice na svém místě a vřele ji doporučuji. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• „Paní doktorka byla velmi milá a příjemná. Má pěkný přístup k pacientovi. Jsem spokojen. Mohu jen doporučit.

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Endokrinolog, Internista

„Pan doktor Starý je skvělý člověk, odborník, který opravdu vysvětlí, je empatický, vždy mi pomohl. Lékař, který se k vám chová mile, podá ruku, dotáže se, jak se vám daří atd. Vyslechne, zajímá se. Chodím k němu již 20 let. Moc děkuji za něj! Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „Profesionalni lekarka, ktera se zabyva mym celkovym stavem, na rozdil od jinych lekaru, kteri se zabyvaji pouze konkretnim problemem spadajicim do jejich specializace. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Dům zdraví

• „Paní doktorka je laskavá a s pacientem vše do podrobna v klidu probere (na takové množství informací jsem nebyl připraven). Jeji sestra je rázná a z důvodu velké vytíženosti mě nechtěla vůbec objednat, nakonec mě však objenali, kde čekací lhůta byla 3,5 měsíce! (to je však asi všude velmi podobné). Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• Endokrinolog, Internista

„Již jsem dlouholetým pacientem MUDr. Šiprové a je to skvělá endokrinoložka. Je pravdou, že má své velice zvláštní postupy, dlouho trvá než se k ní člověk dostane do ordinace, ale účinnost léčby má na velice vysoké úrovni, stejně jako znalosti, což o jiných endokrinolozích říci nemohu. Vřele doporučuji Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

• Endokrinolog, Internista

„Pan doktor je velmi věcný. U jeho předchůdkyně jsem byla zvyklá na podrobnější vyšetření /např. měření krku či očí / . Nicméně výsledek léčení je stejně dobrý jen se s tím pan doktor moc necrcá. Sestra je super. Celkově ordinaci novým pacientům doporučuji. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

II.interní klinika, Fakultní nemocnice U sv. Anny

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Dům zdraví

• „CHodím k paní doktorce asi dva roky a numužu si ji vynachvalit i sestřičku.Ta když bere krev tak ot om ani nevím.

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Endokrinologická ambulance