Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Jugoslávská 13, Brno 613 00
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Pekařská 53, Brno 656 91
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
9 názorů
-
A
Adam Grabarczyk
Zaráží mne komentáře na pana doktora. Já u něj byl nedávno s vyšší hodnotou TSH a zvětšenou štítnou žlázou. Doprovázeno snížením váhy, ospalostí a nadměrným pocením. Pan doktor předepsal thyrozol a váha se během týdne zvýšila (až moc), bohužel :)), jinak vše v pořádku, snažil se proces co bude následovat vysvětlit a za mne proběhla dostatečná péče. Jestli si chcete s panem doktorem jen pokecat, tak asi budete na špatné adrese, mě jde hlavně o léčení a funkčnost léčby, pokecat si můžu i doma s přítelkyní. Tedy doporučuji!
• Dům zdraví • Jiný •
-
H
Hedvika
Pan doktor předepisuje pouze léky, pokud TSH najednou mírně zvýšené,nechcete ihned vyfasovat léky a brát dokonce života,naštěstí jsem odběr opakovala a hodnoty už rok v normě.
• Dům zdraví • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
I
Ilona
Pan Zeman by měl léčit spíš v Brně Černovice
Léčba a vysvětlení 0%
Doporučuji nechodit zde ale jinam v Brně jsou více Mudr. na Endokrinologii přejděte jinam.
• Dům zdraví • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
J
já
Hypotyreozu - sníženou činnost štítné žlázy "léčí" náhradou její produkce což má opačný a destruktivní vliv na ni. LÉKař opakovaně zdůraznil že ten "doživotně povinný" prášek je náhrada!! Tudíž vlastně ani nejde o léčbu štítné žlázy, jejíž funkce je tou náhražkou snižována!! Takže tahle "léčba" je zdravotně závadná!
Hypotyreóza mi byla diagnostikována jen z krevních testů bez jakýchkoli symptomů a hned mi byl dán umělý hormon místo léčby. To je jako by nějaký výrobce "řešil" nedostatečnou výrobu nákupem předražených napodobenin svého produktu a nechal své stroje a celou továrnu chátrat.• Dům zdraví • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
D
Dary
Skvělý a vstřícný pan doktor, věnoval nám opravdu hodně času a trpělivosti :) ohledně dalsi léčby konzultoval a ptal se neustále jestli to takto vyhovuje. Opravdu empatický, trpělivý a vskutku naslouchá. Odvolává pacienty když je zapotřebí a je ochotný vše dopodrobna vysvětlit. Naprostá spokojenost!! Sestřička je rovněž velice hodná a vstřícná:) objednání šlo velice rychle
• Dům zdraví • Jiný •
-
P
pacientka
Pan doktor je velmi věcný. U jeho předchůdkyně jsem byla zvyklá na podrobnější vyšetření /např. měření krku či očí / . Nicméně výsledek léčení je stejně dobrý jen se s tím pan doktor moc necrcá. Sestra je super. Celkově ordinaci novým pacientům doporučuji.
• Dům zdraví • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
U tohoto lékaře jsem byla již 3x a musím říci, že vždy odcházím velmi spokojená. Pan doktor přístupně a srozumitelně podává informace o řešeném zdravotním problému, situaci nijak nedramatizuje a je věcný.
Současně je vstřícný případným dotazům, a to dokonce i k diskuzím, což oceňuji především. Respektuje, že se jedná o vaše tělo. Nedodržovala jsem z vlastního rozhodnutí doporučenou léčbu a odrazilo se to na zhoršení fyzického stavu. Pan doktor se v klidu zeptal, jaká změna to mohla způsobit. Pak mi vysvětlil, co se stalo, proč a navrhl, jak účinně zdravotní stav stabilizovat. Žádné rozčilování, zamračené nesouhlasné pohledy apod.
Resumé:
U tohoto lékaře se cítíte jako rovnoprávný partner, nikoliv jako nevědomý hlupák a zdroj příjmů. Za to mu patří dík.
PS: Na základě opakovaných zkušeností všem doporučuji. Stejné zkušenosti mají s panem doktorem i mé příbuzné a kolegyně ze zaměstnání.
Děkuji.• • •
-
Váš účet byl odstraněn
U pana doktora jsem byla poprvé. Ve srovnání s jinými lékaři, s nimiž jsem se většinou setkala, hodnotím úroveň jeho jednání s pacientem, v pozitivním slova smyslu, jako neobvyklou, Oceňuji nejen společenskou kulturu chování, ale především ochotu, podrobně mě informovat, jak o průběhu vyšetření, tak o alternativách léčebných postupů a jejich případných následků. Z celé návštěvy jsem měla dojem, že jsem rovnocenným partnerem lékaře, což ne vždy v kontaktu s jinými lékaři zažívám. Za to děkuji, Eliška Vencálková.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pan doktor byl při vyšetření štítné žlázy až surový, dokonce jsem se pak rozkašlala, což spokojeně okomentoval, že holt "trochu" škrtí. Protože měl plnou čekárnu a velký skluz, byl z toho hodně nervozní, takže na námitky ost. pacientek i mé, které slyšel, reagoval tak, že by také nemusel ordinovat vůbec. Fakt je, že mně odbyl během asi 5 minut. Dokonce jsem mu musela připomenout reg. poplatek.Také zdrav. sestra v ordinaci chyběla. Normálně bych tuto situaci vyhodnotila jinak, ale byla jsem objednaná k ještě jinému lékaři.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil