Endokrinolog Brno

• „K paní doktorce chodím už několik let od té doby, co se mi v těhotenství objevila "boule" na krku. Vždy mě velmi pečlivě vyšetří ultrazvukem a má spoustu doplňujících otázek ohledně fyzického i duševního stavu. Řekne mi vždy jakou medikaci mi může předepsat a co se stane když ji budu brát a co když nebudu. Je velmi empatická a je radost k ní chodit. Vím, že jsem v dobrých rukou odborníka. Více

Palackého třída 1/3, Brno Mapa

Endokrinolog

• Endokrinolog, Alergolog, Dia… betolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila velice ráda a kdybych se nepřestěhovala, chodím k ní dodnes. Ona i sestřička jsou velice milé a pečlivé, vždy se mi plně věnovaly. Oceňuji i dodržování objednacích časů a příjemné prostředí střediska Konstancie, škoda jen, že je oproti poliklinice Zahradníkova daleko od centra. Každopádně paní doktorka je odbornice na svém místě a vřele ji doporučuji. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

• „Velmi dobrá, zkušená lékařka. A hlavně empatická. Chodím k ní již 20 let a vděčím ji za hodně. Vždy ochotná, poradí , pomůže i ve vlastním volnu. Více takových specializovaných lékařů. Více

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Paní doktorka byla velmi milá a příjemná. Má pěkný přístup k pacientovi. Jsem spokojen. Mohu jen doporučit.

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Endokrinolog, Internista

„Pan doktor Starý je skvělý člověk, odborník, který opravdu vysvětlí, je empatický, vždy mi pomohl. Lékař, který se k vám chová mile, podá ruku, dotáže se, jak se vám daří atd. Vyslechne, zajímá se. Chodím k němu již 20 let. Moc děkuji za něj! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „Výborný odborník

Ponávka 2/185, Brno Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Paní doktorka je velice vstřícná, vždy si udělá čas, aby vše vysvětlila, a hlavně se snaží najít příčinu problémů. Sestřičky taky moc ochotné. Mohu jen chválit! Víc takových lékařů. Více

Ponávka 2, Brno Mapa

• Endokrinolog, Chirurg, Gynek… olog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Zubař Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• Pekařská 53, Brno Mapa

Nemocnice U sv. Anny

• „S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je moc milá, mluví jasně, lidsky a na všem je možné se s ní dohodnout.

FN u sv. Anny v Brně, II. interní klinika

• „Profesionalni lekarka, ktera se zabyva mym celkovym stavem, na rozdil od jinych lekaru, kteri se zabyvaji pouze konkretnim problemem spadajicim do jejich specializace. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Dům zdraví

• „Paní doktorka je laskavá a s pacientem vše do podrobna v klidu probere (na takové množství informací jsem nebyl připraven). Jeji sestra je rázná a z důvodu velké vytíženosti mě nechtěla vůbec objednat, nakonec mě však objenali, kde čekací lhůta byla 3,5 měsíce! (to je však asi všude velmi podobné). Více

Poliklinika Zahradníkova

• Endokrinolog, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diabetolog, Gynekolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Sexuolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Zahradníkova

• Endokrinolog, Alergolog, Ane… steziolog, Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Urolog, Pediatr Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• Endokrinolog, Internista

„Již jsem dlouholetým pacientem MUDr. Šiprové a je to skvělá endokrinoložka. Je pravdou, že má své velice zvláštní postupy, dlouho trvá než se k ní člověk dostane do ordinace, ale účinnost léčby má na velice vysoké úrovni, stejně jako znalosti, což o jiných endokrinolozích říci nemohu. Vřele doporučuji Více

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

• „O MUDr.Drášilové mohu mluvit bez nadsázky jen v superlativech jako o špičkové endokrinoložce. Když hyperaktivnímu chlapovi v nejlepších letech začnou růst prsa, je to možná úsměvné, ale paní doktorka po zjištění gynekomastie a zvýšené hladiny prolaktinu nemeškala a poslala mne na CT, kde byl mi zjištěn nádor v mozku, přesněji na hypofýze. Ten mi negativně ovlivňoval výši hladin hormonů. Protože jsem už měl v bezprostředním ohrožení zrakové cesty, MUDr.Drášilová okamžitě bleskově kontaktovala pražskou nemocnici Na Homolce, kde mají páni profesoři z Universitas Carolinae pod palcem jediný Laksellův gama nůž v ČR. Neprodlená operace tamtéž proběhla s velmi uspokojivým výsledkem a nádor je ten tam. Podle standardního postupu zůstávám i nadále v péči Homolky i paní doktorky a mohu bez nadsázky říci, že svým jediným možným a hlavně bleskovým přístupem, mi de facto zachránila zrak. Neustále rostoucímu nádoru chybělo totiž už jen 1,5mm a byl bych navždy slepý... Více

Brno Mapa

• Endokrinolog, Internista

„Pan doktor je velmi věcný. U jeho předchůdkyně jsem byla zvyklá na podrobnější vyšetření /např. měření krku či očí / . Nicméně výsledek léčení je stejně dobrý jen se s tím pan doktor moc necrcá. Sestra je super. Celkově ordinaci novým pacientům doporučuji. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Dům zdraví