Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatol... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Viniční

Viniční 4049/235

615 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatologické centrum, oční klinika, pracoviště plastické a estetické chirurgie, centrum reprodukční medicíny, akreditované mamografické pracoviště a další subjekty

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  B
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Vynikající paní doktorka. Je to odborník na svém místě. K pacientovi přistupuje individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností . Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude.Děkuji.


  M
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Velice ochotna pani doktorka.pomuze i s objednanim na dalsi vysetreni.vysvetli ,uklidni a zpusob lecby je velice odborny.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Beňo Miroslav Jiný

  Skvělý odborník, pacientovi se věnuje s pečlivostí a je to lékař, ke kterému mám důvěru. Jsem moc ráda, že patřím mezi ty, kteří k němu pravidelně dochází.


  J
  Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

  "Co chcete?", pravila "milá" sestra Petrula na úvod. A pak už to šlo rychle: "Že Vás teď bolí koleno? Ale pokud jste za měsíc objednaná jinam, sem nemůžete. Že, pane doktore." Pan doktor potvrdil její slova a nevybíravým způsobem otevřel dveře se slovy: "Běžte si ke svému doktorovi". Ještě jsem se zkusila zeptat, jak se mám k bolavému koleni chovat, zda neporadí. Neporadil. Vyjela jsem z ordinace, kde berou bez objednání a mají to i na zdi velkohubě napsané, jak obtížný hmyz, koleno-nekoleno. I sestry a doktoři asi mají své dny ...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

  Někdy pacienti píšou, aby si "ulevili", naštěstí taky, aby vyjádřili uznání. Je fajn, že jim to stojí za to. U MUDr. Pávka jsem byla poprvé. Přišel mi výborný po všech stránkách – jako lékař, profesionál, expert, jak koná, jak se pacientovi věnuje, též, jak s člověkem komunikuje. Ochotný, vlídný, vyšetřil, ošetřil, přesně tak, jak to člověk od lékaře očekává. Navíc - pacienta vezme bez problémů, i bez objednání, co dnes už ani nevidět. Odcházela jsem spokojená. Jestli budu potřebovat, příště k němu půjdu zas. Děkuji panu doktorovi. Je hodný, milý, pěkně komunikuje. Přeji hodně zdraví, sil i hodně vděčných, spokojených pacientů.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miloslav Maršálek Jiný

  Velice sympatický a vstřícný lékař, absolvovala jsem jen jednu návštěvu s ne příliš závažným problémem, ale vše mi bylo vysvětleno, vyšetření bylo důkladné, dostala jsem rady a doporučení do budoucna


  D
  Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

  Odborně na výši, bystrá, dg. nestřílí od boku, pečlivě vyšetří a když něco řekne, můžete se na to spolehnout. Navíc je však i empatická, laskavá a vstřícná. Naprostá spokojenost!


  N
  Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

  Dnes jsem byla u pana doktora podruhé a nemůžu jinak než chválit.Jsem po operaci artroskopie a můj bývalý ortoped mi nenapsal ani léky na bolest. Tak jsem šla k panu doktorovi Pávkovi a byla jsem velice mile překvapena ,že mi pan doktor napsal nejen léky na bolest ale i rehabilitace. Sestřička je velice milá ,užasná bytost která když vidí že se bojíte přispěchá a podá pomocnou ruku. Takových sestřiček kdyby bylo víc. Rozhodně doporučuji je vidět že pan doktor je kapacita a má tu nejlepší sestřičku :)


  D
  Lékař: MUDr. Jana Fabíková Jiný

  pani dr. je velmi vysoce odborne erudovana a navic velmi vstricna, hodna,ochotna,ma velke znalosti ze vsech oblasti mediciny. S tak vzacnym clovekem se pacient malokdy setka.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

  MuDr. Toufarová patří mezi nejlepší praktické lékaře vůbec. Odbornost, profesionalita, empatie, ochota a přátelský přístup. To je to, co Vás při návštěvě od paní doktorky i sestřičky čeká. Můžeme všem jenom doporučit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu