Zobrazit lékaře

Poliklinika Viniční

Viniční 4049/235, Brno-Vinohrady

615 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 53...

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatologické centrum, oční klinika, pracoviště plastické a estetické chirurgie, centrum reprodukční medicíny, akreditované mamografické pracoviště a další subjekty

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Beňo Miroslav

Internista, MUDr.

• K

Pan doktor je výborny internista ale i psycholog.Za 12 let jen vynikajicí zkusenosti.

• D

Těší mne, že nejsem sama, kdo vidí, že pan doktor chodí do ordinace pravidelně o 1/2 hod. později (jinak by to byla velká náhoda - jsem čekatelkou i v přilehlých ordinacích, takže jsem to měla možnost zaregistrovat už alespoň 10 krát). Plně se ztotžňuji s názorem paní zdravotnice, viz výše. Nová sestřička je sice metr, ale udělala pořádek, zavedla časy na objednávkách a je rychlá. Pana doktora, který v noci někde slouží a nemá čas se na 8.hodinu přesunout do ordinace, ale zastoupit nemůže.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Eva Miličková

Gynekolog, MUDr.

• E

.Já sama chodím k paní doktorce Milíčkové snad 40 let a nemůžu si stěžovat ,ba naopak dr Milíčkováje velmi pečlivá a doporučuji..M. Rychterová Brno

• K

Od paní doktorky jsem před pár lety odešla k úžasnému panu doktorovi. Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Po operaci slepého střeva mi byly doporučeny praktickou lékařkou a operujícím doktorem lázně, bylo tenkrát potřeba potvrzení gynekologa. Slova paní doktorky si pamatuju dodnes: To je plýtvání peněz daňových poplatníků, já to nepodepíšu. A ještě mě seřvala, že jsem jí neoznámila, že jsem byla na operaci. Přitom jsem u ní byla chvilku po operaci a říkala jí o tom, ale ona se ani neobtěžovala si to zapsat do karty. Přitom jsem do té doby byla ideální pacient, který chodil pouze na preventivky a pro antikoncepci. I když asi zase tak ideální jsem nebyla - často vnucované očkování jsem vždycky odmítla. Po odchodu k panu doktorovi jsem zjistila, že ultrazvuk se běžně používá při každé preventivnce, že běžná prohlídka nebolí (u paní doktorky byla prohlídka vždy velmi nepříjemná a bolestivá). A další perlička - u paní doktorky jsem vždy po vyšetření krvácela, sváděla to na tenkou sliznici. U pana doktora jsem nekrvácela ani jednou. A když jsem mu řekla o tenké sliznici, tak mi řekl, že to není pravda, že mám naprosto normální sliznici. Nechápu, že u této paní doktorky ještě někdo zůstal...

Podívejte se na všechny názory (58) na lékaře

• Jana Skoupá

Oční Lékař, MUDr.

• V

K paní doktorce již nikdy více, 2 roky mě opakovaně léčila na zánět spojivek a to se u jiného lékaře nepotvrdilo. Jiná diagnóza, jiná léčiva a je po problému. Doktorku nedoporučuji!!!!

• I

Paní doktorka je velice náladová a nemůžu souhlasit s tím, že je odborník, spíše teoretik. Můj problém až po opakovaných potížích odhalil a správně diagnostikoval až doktor v ÚVN. K této doktorce už nikdy nepůjdu!!!! Sestru má fajn.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Pavel Spurný

Zubař, MUDr.

• Pana doktora Spurného, jak se dřív říkávalo, mi seslalo samo nebe !!!!! Již od malička jsem měl přímo panický strach z vrtačky a všech těch zubařských "věcí" v ambulancích, které jsem musel skrz svoje zuby navštívit, ale díky němu se vše změnilo. Tehdy jsem chodil k jinému zubaři, ale když mě jednou šíleně bolel zub a já se konečně rozhodl k tomu mému zajít, měl zrovna dovolenou. Co teď ??? "No nic, jdu domů", řekl jsem si, ale na chodbě mě tehdy "odchytil" právě doktor Spurný. Zřejmě to tehdy ze mě vycítil, že se bojím a vše mi vysvětlil a zub i "opravil". Od toho dne k němu chodím a jsem opravdu maximálně spokojený !!!!! Jsem překvapen, že tu jsou i negativní názory, protože ty bych opravdu nečekal. Taky má v ordinaci vždy velmi příjemnou a šikovnou sestřičku a pouze v jednom případě, což bylo během letošního léta, jsem si všiml, že to tam nějak skřípe, ale teď už je tam sestřička nová a je vše tak, jak bylo vždy předtím zvykem. Další + je, že doktor Spurný umí zuby léčit a ne jenom trhat. Důkazem toho jsou všechny moje "vyléčené" zuby, které mi doposud dobře slouží. Karel Kelča (DJ)

• Z

Pan doktor je výborný. Je to profesionál a zároveň má lidský přístup. Od té doby, co k němu chodím, tak nemám strach ze zubařů. Vřele doporučuji.
      Mgr. Klímová jana, advokátka, Brno

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Naděžda Šiškeová

Psycholog, PhDr.

• F

Milá,prijemná komunikativní ale moc nepomůže. Možná vše chce více času. Hledá problém kde není. Čekal jsem víc

• Velmi milá doktorka, obětavá,snaživá, vnímavá, je pravda, že občas něco smskuje během sezení, ale vždy se omluví, jinak naslouchá a hledá řešení problémů. Mám k ní důvěru, pacienty bere vždy na čas :)

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Michael Duroň

Onkolog, MUDr.

• V

Všechny varuji před panem doktorem!!! Při pravedelné kontrole neodhalil 3cm velký zhoubný nádor v prsu, který se 2 týdny po kontrole ukázel při mamografu, následná mastektomie. Doufám, že soudce bude spravedlivý...

• Jana Fabíková

Praktický Lékař, MUDr.

• V.Bastl

U paní doktorky jsem registrován od doby, kdy převzala ordinaci po Dr. Kadlecovi. Paní doktorka je velmi svědomitý a starostlivý lékař, je empatická a její přístup k pacientům je posláním a ne povoláním. Paní doktorka se stará o všechny členy naší rodiny a jsme s její léčbou všichni spokojeni. Kéž by byli takoví lékaři všichni.

• D

K paní doktorce chodím teprve krátce, ale již od první návštěvy je mi jasné, že je to skvělá lékařka. Vždycky mě vyslechne, pečlivě vyšetří a rozhodně nic nezanedbává. Jsem s ní moc spokojená a mohu ji všem jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Hana Kalinová

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka Kalinová je profesionální, pečlivá a mluví stručně a jasně,co víc si přát od dobrého stomatologa..

• P

Doktorka Kalinová je nepříjemná a velice protivná-obzvlášť když jí není dobře, což jsem bohužel "vychytala" několikrát a připadala jsem si, že ji hrozně obtěžuji...Nechápu tedy tolik kladných hodnocení-jedině, že jsou na paní doktorku, která Kalinovou zastupovala-ta byla opravdu super-milá, příjemná a usměvavá. Od Kalinové odcházím, protože je to opravdu děs a k zubařům mám díky ní opět odpor!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Irena Kameníková

Oční Lékař, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: Kontrola po operaci glaukomu.

Velmi vstřícné a příjemné jednání se pojí s vysokou odborností paní doktorky. V ordinaci má špičkové vybavení a v neposlední řadě i milou sestřičku.
      DOPORUČUJI a DĚKUJI. Věra Jedounková

• Vynikající paní doktorka, chodím k ní již 5.rokem a její přístup je profesionální, ale zároveň lidský. Jedna z nejlepších lékařek, jaké jsem poznala. Děkuji.
      Irena Zapletalová

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Miloslav Maršálek

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím pravidelně, jsem naprosto spokojená, je to odborník na svém místě! Nedávno jsem byla na operaci levé ruky, všichni na sále byli moc fajn, super tým.