Zobrazit lékaře

Poliklinika Viniční

Viniční 4049/235

615 00 , Brno , jihomoravský

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatologické centrum, oční klinika, pracoviště plastické a estetické chirurgie, centrum reprodukční medicíny, akreditované mamografické pracoviště a další subjekty

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• N
    Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé a nemůžu jinak než chválit.Jsem po operaci artroskopie a můj bývalý ortoped mi nenapsal ani léky na bolest. Tak jsem šla k panu doktorovi Pávkovi a byla jsem velice mile překvapena ,že mi pan doktor napsal nejen léky na bolest ale i rehabilitace. Sestřička je velice milá ,užasná bytost která když vidí že se bojíte přispěchá a podá pomocnou ruku. Takových sestřiček kdyby bylo víc. Rozhodně doporučuji je vidět že pan doktor je kapacita a má tu nejlepší sestřičku :)

• D
    Lékař: MUDr. Jana Fabíková Jiný

pani dr. je velmi vysoce odborne erudovana a navic velmi vstricna, hodna,ochotna,ma velke znalosti ze vsech oblasti mediciny. S tak vzacnym clovekem se pacient malokdy setka.

• P
    Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

MuDr. Toufarová patří mezi nejlepší praktické lékaře vůbec. Odbornost, profesionalita, empatie, ochota a přátelský přístup. To je to, co Vás při návštěvě od paní doktorky i sestřičky čeká. Můžeme všem jenom doporučit.

• M
    Lékař: Doc. MUDr. Libor Paša rekonstrukce menisku

Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek

• R
    Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

Pani Mudr. je velmi empaticka, je trpezliva a naozaj sa pacientovi snazi uprimne pomoct, ako najlepsie vie! Tak isto je prisna a nekompromisna a to sa u nej pocita tak isto. Je skoro skoro dokonala! Ja so s pani Mudr. velmi spokojny a nemenil by som, jedine negativum je, ze sa k pani Mudr. nie je mozne registrovat jednoducjo preto, ze je jedna z nejlepsich v Brne a mozna i za Brnem. Pani Toufarove preji hodne zdravi a dlouhovekost!

• V
    Lékař: MUDr. Michael Duroň Jiný

Vynikající přístup, je velmi empatický, věnoval mi hodně času, vše mi vysvětlil a snažil se mi pomoci, i když nakonec asi nejsem onkologický pacient. Na takovýto přístup jsem čekala 15 let. Do té doby jsem se trápila a už mne ani nebavilo na světě. Lékaři, které jsem před tím postupně navštěvovala, mi domlouvali, ať se uklidním, že je to vše v psychice a nevěřili mi, až jsem skončila na psychiatrii. Ještě nemám vyhráno, ale přesto děkuji, pane doktore.

• A
    Lékař: MUDr. Ivona Toufarová

Vždy když přijdu k paní doktorce s nějakým problémem tak mě odešle na vyšetření ale nakonec i když dopadnou dobře třeba tak mi napíše antibiotika i když mi vlastně nic nezjistily... takže místo aby se příčina zdr. problému řešila dál tak napíše antibiotika jen tak a tím to končí.

• A
    Lékař: MUDr. Jarmila Mrázková Přešla jsem k paní doktorce se zápalem plic

Přešla jsem k paní doktorce se zápalem plic. Naprosto profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Ochota, laskavost, vzdělanost, vybavenos. Moc dobře a urgentně se o mě postarali. Doporučuji a děkuji

• L
    Lékař: MUDr. Ivona Toufarová běžné záležitost, které se vyřizují u praktického lékaře

Skvělá paní doktorka, velmi pečlivá, se vším poradí, dá doporučení k odborníkovi nebo pošle na další vyšetření, nikdy nic nezanedbá, člověk se na ni může dokonale spolehnout.

• O
    Lékař: MUDr. Nikolas Pávek vyšetření kolene

Chci poděkovat za vyšetření mé mamiky Marušky Parýzkové.Přístup sestřičky Petruly Klepáčové je nevšední-její laskavost a lidský přístup přispěl k pohodovému průběhu naší návštěvy.MUDr.Nicolas Pávek je skvělý lékař a mamince moc pomohl.Ještě jednou oběma děkuji-do této ordinace se budu vždy těšit. Cenková

• Došlo k chybě, zkuste to znovu