Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Jak to funguje?

Poliklinika Viniční

Viniční 4049/235

615 00 , Brno , jihomoravský

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatologické centrum, oční klinika, pracoviště plastické a estetické chirurgie, centrum reprodukční medicíny, akreditované mamografické pracoviště a další subjekty

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Beňo Miroslav Jiný

Skvělý odborník, pacientovi se věnuje s pečlivostí a je to lékař, ke kterému mám důvěru. Jsem moc ráda, že patřím mezi ty, kteří k němu pravidelně dochází.

Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

"Co chcete?", pravila "milá" sestra Petrula na úvod. A pak už to šlo rychle: "Že Vás teď bolí koleno? Ale pokud jste za měsíc objednaná jinam, sem nemůžete. Že, pane doktore." Pan doktor potvrdil její slova a nevybíravým způsobem otevřel dveře se slovy: "Běžte si ke svému doktorovi". Ještě jsem se zkusila zeptat, jak se mám k bolavému koleni chovat, zda neporadí. Neporadil. Vyjela jsem z ordinace, kde berou bez objednání a mají to i na zdi velkohubě napsané, jak obtížný hmyz, koleno-nekoleno. I sestry a doktoři asi mají své dny ...

Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

Někdy pacienti píšou, aby si "ulevili", naštěstí taky, aby vyjádřili uznání. Je fajn, že jim to stojí za to. U MUDr. Pávka jsem byla poprvé. Přišel mi výborný po všech stránkách – jako lékař, profesionál, expert, jak koná, jak se pacientovi věnuje, též, jak s člověkem komunikuje. Ochotný, vlídný, vyšetřil, ošetřil, přesně tak, jak to člověk od lékaře očekává. Navíc - pacienta vezme bez problémů, i bez objednání, co dnes už ani nevidět. Odcházela jsem spokojená. Jestli budu potřebovat, příště k němu půjdu zas. Děkuji panu doktorovi. Je hodný, milý, pěkně komunikuje. Přeji hodně zdraví, sil i hodně vděčných, spokojených pacientů.

Lékař: MUDr. Miloslav Maršálek Jiný

Velice sympatický a vstřícný lékař, absolvovala jsem jen jednu návštěvu s ne příliš závažným problémem, ale vše mi bylo vysvětleno, vyšetření bylo důkladné, dostala jsem rady a doporučení do budoucna

Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

Odborně na výši, bystrá, dg. nestřílí od boku, pečlivě vyšetří a když něco řekne, můžete se na to spolehnout. Navíc je však i empatická, laskavá a vstřícná. Naprostá spokojenost!

Lékař: MUDr. Nikolas Pávek Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé a nemůžu jinak než chválit.Jsem po operaci artroskopie a můj bývalý ortoped mi nenapsal ani léky na bolest. Tak jsem šla k panu doktorovi Pávkovi a byla jsem velice mile překvapena ,že mi pan doktor napsal nejen léky na bolest ale i rehabilitace. Sestřička je velice milá ,užasná bytost která když vidí že se bojíte přispěchá a podá pomocnou ruku. Takových sestřiček kdyby bylo víc. Rozhodně doporučuji je vidět že pan doktor je kapacita a má tu nejlepší sestřičku :)

Lékař: MUDr. Jana Fabíková Jiný

pani dr. je velmi vysoce odborne erudovana a navic velmi vstricna, hodna,ochotna,ma velke znalosti ze vsech oblasti mediciny. S tak vzacnym clovekem se pacient malokdy setka.

Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

MuDr. Toufarová patří mezi nejlepší praktické lékaře vůbec. Odbornost, profesionalita, empatie, ochota a přátelský přístup. To je to, co Vás při návštěvě od paní doktorky i sestřičky čeká. Můžeme všem jenom doporučit.

Lékař: Prof. MUDr. Libor Paša rekonstrukce menisku

Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek

Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

Pani Mudr. je velmi empaticka, je trpezliva a naozaj sa pacientovi snazi uprimne pomoct, ako najlepsie vie! Tak isto je prisna a nekompromisna a to sa u nej pocita tak isto. Je skoro skoro dokonala! Ja so s pani Mudr. velmi spokojny a nemenil by som, jedine negativum je, ze sa k pani Mudr. nie je mozne registrovat jednoducjo preto, ze je jedna z nejlepsich v Brne a mozna i za Brnem. Pani Toufarove preji hodne zdravi a dlouhovekost!