Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatologické centrum, oční klinika, pracoviště plastické a estetické chirurgie, centrum reprodukční medicíny, akreditované mamografické pracoviště a další subjekty
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (35)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Paní doktorku vřele doporučuji, je skvělou odbornicí s úžasným přístupem k pacientovi.

  S
  Lékař: MUDr. Ivona Toufarová Jiný

  Je mi ctí, že mám tu výsadu, že se péče o moje zdraví ujala právě MUDr. Ivona Toufarová. Nesmírně si vážím jejího velmi lidského a přitom profesionálního přístupu k pacientovi, upřímného zájmu o naše potíže a odborné fundovanosti. Velice děkuji za veškerou péči, které se mi vždy dostalo.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Byla to moje první návštěva u paní doktorky. Byla konkrétní, věcná, vstřícná a podrobně mi vysvětlila můj problém. Poslala mě na další vyšetření, aby co nejpodrobněji zjistila můj zdravotní stav. Za mě skvělý a velmi vstřícný přístup.

  S
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Pani doktorka byla skvela, vse vysvetlila, snazila se me podporit a jeste se mnou ze sve pauzy na obed diskutovala o stavu zdravotnictvi. Venovala mi hodne casu, zaroven me do ordinace volala v cas objednani. Medikace mi skutecne pomohla a ulevila od bolesti. Navic me vzala hned druhy den, co jsem zavolala! U ostatnich neurologi bych cekala dele. Dekuji za takovy pristup.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Paní doktorka je zlatá! Termín objednání byl velice dobrý a rychlý. Paní doktorka je empatická a ráda vysvětlí problém. Já jsem spokojen a určitě se těším na další návštěvu! Děkuji paní doktorko!

  P
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Vyšetření zrychlené ,takové to honem honem,nejlíp se neptat na nic protože čeká venku další pacient a nedej bože když chcete něco vysvětlit po telefonu.Asi by to chtělo méně pacientů a nebýt ve stresu.Ale jinak své práci rozumí.

  MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová

  Dobrý den, mrzí mě, pokud nejste spokojen či spokojena,málokdy se to stává. Nevím ,jak Vás oslovit, neb nevidím Vaše jméno. Pokud se chcete na cokoli zeptat v rámci svého neurologického problému, nemohu řešit po telefonu, neb GDPR mi to zakazuje, objednejte se na kontrolní vyšetření a připravte si dotazy. Ráda se Vám budu věnovat. Kontrolní vyšetření zavedeného pacienta je v čase 15min, tak je to nastavené od pojišťovny. Věřím, že to bude dostačující.S přáním hezkého dne A.Čumpelíková Fejfarová

  K
  Lékař: MUDr. Jana Skoupá Jiný

  Arogantni pristup,bez zajmu o pacienty. Neposkytli mi osetreni jako akutnimu pripadu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Z
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Paní doktorka je velmi svědomitá, pečlivá a důkladná. Jsem po neurologické operaci a v její péči se cítím bezpečně. Velmi pečlivě hlídá můj stav.

  Z
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Skvělá komunikace a srozumitelné objasnění, vstřícný osobní přístup. Děkuji.

  L
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

  Paní doktorka má lidský přístup,vysoká odbornost a rychlost objednání a pomocí . Chodím k ní už léta a jsem velice spokojená,mohu jen doporučit

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Viniční 4049/235, Brno 615 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání