Doporučení endokrinologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Ostrava

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

ČSA 6a, Hlučín Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• „Skvělý doktor

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka je velmi milá, hodná, pečlivá. Vždy mi ze vším poradí. Stejně tak zdravotní sestřička. Velmi všem doporučuji, co mají problémy s růstem, jako já. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nemohu hodnotit práci lékaře, které nerozumím. Pan doktor mi připadá, že je tzv. zažrán do své práce a myslím si, že např. moje nemoc a její stav je možno hodnotit podle laboratorních výsledků a snad hmatem. Jiného lékaře nebudu hledat, jsem spokojen a měly bychom si zvykat na lékaře, kteří nemusí mít vždy ústa vysmátá od ucha k uchu. Oni totiž nemají na starost jenom nás a jsou taky lidi. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• Endokrinolog, Internista