Doporučení endokrinologové s Oborová zdravotní pojišťovna Ostrava

• Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

ČSA 6a, Hlučín Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• Endokrinolog, Internista

„Tak já zírám co tady všechno čtu,zrovna dneska jsem byla na odběrech,a nechápu o které sestře je tady řeč,dneska a pokaždé jak tam příjdu je tam jedna a ta samá,a odběr mi udělala na výbornou,jehel se bojím,ale dneska to vůbec nebolelo,příští týden jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se pan doktor za ten půl rok změnil nebo néé,já jsem zatím spokojená: Více

Mlýnská 3, Ostrava Mapa

Dětská endokrinologická poradna, NSP Karviná-Ráj

• „Skvělý doktor

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Nezdařil má velice profesionální přístup k pacientům. Vždy ochotně podá ruku a pozdraví, vše zkontroluje a doporučí možnosti. Velice dobře a bez obav se k němu chodí na preventivní kontroly. Děkuji a přeji mu mnoho štěstí a úspěchů. Pavel Zahradník Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

HORMONAL s.r.o., endokrinologie

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka je velmi milá, hodná, pečlivá. Vždy mi ze vším poradí. Stejně tak zdravotní sestřička. Velmi všem doporučuji, co mají problémy s růstem, jako já. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• Endokrinolog, Pediatr

„Tímto chci poděkovat paní doktorce Ivaně Röschlové , protože je vynikající jako odborník a člověk. Vyposlechne ,poradí. a čekací doba není dlouhá a pokud je, vím že se věnuje pacientovi ,který pomoc potřebuje. . Libuše Z. Více

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, Dětské ambulance

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace endokrinologie, dětské endokrinologie a diabetologie

• „Nemohu hodnotit práci lékaře, které nerozumím. Pan doktor mi připadá, že je tzv. zažrán do své práce a myslím si, že např. moje nemoc a její stav je možno hodnotit podle laboratorních výsledků a snad hmatem. Jiného lékaře nebudu hledat, jsem spokojen a měly bychom si zvykat na lékaře, kteří nemusí mít vždy ústa vysmátá od ucha k uchu. Oni totiž nemají na starost jenom nás a jsou taky lidi. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Dlouhá tř. 1134/83, Havířov Mapa