(57 názorů)
Zobrazit lékaře

Kladenská 531/4

160 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Sušilova 1751/1

746 01, Opava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 55...

Nejbližší zařízení

• Igor Michalec

Gynekolog, MUDr.

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Hysteroskopie s Entonoxem

K panu doktorovi Michalcovi, jsem byla odeslána svým ošetřujícím lékařem k ošetření s Entonoxem během výkonu hysteroskopie. Pan doktor se byl osobně představit ještě před samotným ošetřením mě i memu doprovodu což velmi pomohlo k odlehčení nervozity před zákrokm a považuji to za velice milé a profesionální gesto. Zákrok byl nejen díky Entonoxu, ale zejména díky skvělé spolupráci sestřičky s lékařem rychlý, takřka bezbolestný a i přes počáteční ostych, že jdu k novému lékaři než na kterého jsem zvyklá, jsem dokázala panu doktorovi i sestřičce důvěřovat, že se nacházím v nejlepších rukou. Kdyby jsem si hledala nového lékaře, či měla nového lékaře doporučit, neváhala bych a zvolila právě pana doktora. Jediný kdo byl zklamaný byl můj přítel a to z toho důvodu, že pan doktor nemůže ošetřovat i jeho ????. Děkuji a doporučuji!!

• K

Přišla jsem do FN v Ostravě se zanedbanou težkou formou preeklampsie ve 26.týdnu těhotenství, miminko se bohužel pro jeho nedostatečný vývin nepodařilo zachránit, ale pan doktor Michalec mi byl po všechny nekonečné čtyři dny, kdy mi vyvolávali porod, který nakonec museli ukončit císařským řezem hroznou oporou, velice lidský přístup, všechno mi vysvětlil a chodil mě kontrolovat po císaři i na JIP opravdu velice dobrý doktor i člověk, moc Vám děkuji a doufám, že se příště serkáme za lepších podmínek než byly tyto

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Renata Kupková

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

Navštívila jsem Fakultní nemocnici, kde jsem poprvé potkala paní Kupkovou a byl to můj nejhorší zážitek, který jsem si dosud odnesla od lékaře.. Arogantní, povýšený a naprosto pohrdavý přístup. Člověk tam jde s trápením, které je pro něj osobní, intimní.. Lítá po doktorech všude čeká.. a stále dokola vysvětluje.. a když ještě narazí na člověka, který místo pochopení nebo né pochopení ale aspon jen normálního přístupu ... se mu vysmívá do obličeje v podstatě mu naznačuje, že je povl a otravuje ho.. Tak to není nic příjemného. Celou situaci a chování paní doktorky jsem nepochopila. Chovala jsme se k ni slušně a s úctou..
      Doufám, že ji už nikdy nepotkám. Všichni ostatní doktoři byli ale milí a hodní. Doufám, že budete mít štěstí na někoho jiného.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Paní doktorku jsem potkala vícekrát

Paní doktorku jsem poprvé potkala na Fakultní nemocnici, při zamklém těhotenství. Byla tak hodná že mi dovolila potratit doma. Na druhou stranu to bylo poprvé v mém životě kdy mě vyšetření bylo nepříjemné a bolelo, protože vyšetření zahájila výkřikem, to snad nemyslíte vážně, takhle vas nevyšetřím (dodnes nevím proč, asi jsem seděla špatně na sedačce ale netuším, v tom stavu kdy přichazite o sve první dítě a jste nestastná a vcizim prostředi na vas nekdo zakřičí, už jsem se asi nedokazala uvolnit, ale vyšetřeni proběhlo bez problemu jen s mou bolestí). Poté jsem ji potkala na kontrolách po potratu, a poté při dalším těhotenství při odběru krve. Kdy byla strašně strašně neuvěřitelně milá, ale OK. Byla jsem z ni tak vyděšená, že jsem začala zkoumat alternativní weby a chtěla rodit doma, protože jsem se bala, že mě někdo jako ona, dostanu při porodu a takhle nesmyslně mě vystresuje v tak duležitý okamžik. Nakonec jsem k domacimu porodu nenašla odvahu, proto jsem se rozhodla vzit si dulu a rodit v karvine , abych paní Kupkovou nepotkala. V den porodu jsme volali do Karviné a myslím že měli plno a vyjeli jsme do Krnova. Kde sloužila paní Kupková(což mě ani ve snu nenapadlo). Byla velmi nepříjemná a odmítala vzít informace od duly, byla jsem z celé situace tak vyděšená že jsem požádala o změnu lékaře. Paní Kupková se smíchem prohlásila, že slouží sama (nevim zda je to možné). To se událo 45 minut před tím než byl muj syn na světě. Paní doktorka byla nadále nepříjemná a já se bála že se mi pomstí (asi hloupost ale není to chvíle kdy máte všech pět pohromadě a připadáte si že máte situaci pod kontrolou) tak jsem řekla že jedeme do ostravy (1h cesty). Paní doktorka s usmevem odešla. Nakonec mě dula, a hlavně doktorku přesvědčila že zustaneme. Pani doktorka byla u porodu který proběhl přirozeně bez leku, bez jejiho zasahu bez nastřihu, v poloze kterou jsem si určila. Za to ji děkuji. Manžel se zmínil že na něj nepřijemna byla nadale, což od něj je překvapive, nikdy si nestěžuje, ale ja už to nevnimala, ja už mužu hodnotit jen kladně. Další porod plánuji opět v krnově, a pokud paní doktorku potkám, asi mi nebude vadit že je nepříjemná.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře