(69 názorů)

• Renata Kupková

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: Jiný

MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!!

• K
      Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

Navštívila jsem Fakultní nemocnici, kde jsem poprvé potkala paní Kupkovou a byl to můj nejhorší zážitek, který jsem si dosud odnesla od lékaře.. Arogantní, povýšený a naprosto pohrdavý přístup. Člověk tam jde s trápením, které je pro něj osobní, intimní.. Lítá po doktorech všude čeká.. a stále dokola vysvětluje.. a když ještě narazí na člověka, který místo pochopení nebo né pochopení ale aspon jen normálního přístupu ... se mu vysmívá do obličeje v podstatě mu naznačuje, že je povl a otravuje ho.. Tak to není nic příjemného. Celou situaci a chování paní doktorky jsem nepochopila. Chovala jsme se k ni slušně a s úctou..
      Doufám, že ji už nikdy nepotkám. Všichni ostatní doktoři byli ale milí a hodní. Doufám, že budete mít štěstí na někoho jiného.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Igor Michalec

Gynekolog, MUDr.

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Velmi spokojena s profesionálním přístupem pana doktora a celkově i s sestřička je velmi milá a ochotná.

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Hysteroskopie s Entonoxem

K panu doktorovi Michalcovi, jsem byla odeslána svým ošetřujícím lékařem k ošetření s Entonoxem během výkonu hysteroskopie. Pan doktor se byl osobně představit ještě před samotným ošetřením mě i memu doprovodu což velmi pomohlo k odlehčení nervozity před zákrokm a považuji to za velice milé a profesionální gesto. Zákrok byl nejen díky Entonoxu, ale zejména díky skvělé spolupráci sestřičky s lékařem rychlý, takřka bezbolestný a i přes počáteční ostych, že jdu k novému lékaři než na kterého jsem zvyklá, jsem dokázala panu doktorovi i sestřičce důvěřovat, že se nacházím v nejlepších rukou. Kdyby jsem si hledala nového lékaře, či měla nového lékaře doporučit, neváhala bych a zvolila právě pana doktora. Jediný kdo byl zklamaný byl můj přítel a to z toho důvodu, že pan doktor nemůže ošetřovat i jeho ????. Děkuji a doporučuji!!

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře