Gynekolog Klimkovice

• „Děkuji za péči pane doktore, jste vynikají odborník. Mohu doporučit všem ženám, které hledají nového gynekologa.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Gynekolog, Sexuolog, Porodní…  asistentka Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Silesia Medical s.r.o.

• „Úžasný PAN DOKTOR! přešla jsem od pána dr. Ichnovského, tady k úžasnému panu dr.Kurasovi, pečlivý,přátelský,všechno vysvětlí, komunikace na 1*, mužů jenom chválit! Jsem velmi spokojena, moc Vám děkuji za skvělou starostlivost během vyšetření... Více

Silesia Medical s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „U pana doktora jsem byla jiz dvakrat, poprve me trochu odbyl, a jedine co bylo, ze mi porad nutil prasky,prasky,prasky a pak cela prohlidka probehla tak rychle, ze jsem se ani na nic nestihla zeptat a uz jsem stala pred ordinaci.., :D ale nejspis mel jen velmi perny den. Podruhe byl naprosty sympatak, ukecany a mily, vyslechnul, poradil, ma normalni nazory a pohled na svet. Naprosto mi vyhovuje :) Více

• Gynekolog, Kardiolog, Pediat… Více

Antošovická 345/226, Ostrava Mapa

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv. Děkuji za Vás! Více

Dr. Šmerala 27, Ostrava Mapa

GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

• „S panem doktorem Součkem mám tu nejlepší zkušenost. Je to znalý lékař, kterému můžete v poskytování péče věřit. Umí dobře vysvětlit ultrazvukový snímek, je věcný a zbytečně neplýtvá slovy. Pravidelně se dotazuje na téma antikoncepce nebo naopak těhotenství. Poslouchá Vás, respektuje, co mu říkáte a zapojuje se tak do otevřené obousměrné konverzace. Pokud hledáte gynekologa, který Vám poskytne nejvyšší úroveň péče, mohu pana doktora Součka jedině doporučit. Více

Dr. Šmerala 27, Ostrava Mapa

GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

• „Ordinace mi byla doporučena pro screening v I.trimestru a byť se bohužel potvrdil špatný výsledek děkuji jak panu doktorovi, tak celému týmu sestriček za podporu a velmi vstřícný přístup. Více

Slavníkovců 7, Ostrava Mapa

GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie

• „U pana doktora jsem teprve od května letošní roku,ale s paní doktorkou co jsem měla před ní se nedá srovnat.Všechno pěkně vysvětlí a snaží se problém vyřešit.Díky němu snad budu moct mít ještě dětátko a za to jsem mu moc vděčná.Je to velice hodný a příjemný pan doktor!!Z.K. Více

Pavlovova 29, Ostrava Mapa

Gynspol, s.r.o., gynekologie