Gynekolog Olomouc

• „Nikdy jsem nechtěla chodit na gyne k muži, měla jsem z návštěvy docela stres, ale u pana doktora Skřivánka bylo vše tak přirozené, že mě všechno okamžitě přešlo. Můj problém nebral na lehkou váhu a udělal vše proto, aby mě jej urychleně zbavil. Pan doktor je vtipný, dokáže situaci odlehčit, pacienty zbytečně nestraší - i když u mě to spíše funguje tak, že potřebuji všechny informace (musela jsem se hodně doptávat a stejně jsem odcházela z první návštěvy mírně zmatená), abych vystresovaná právě nebyla (takže u mě malé mínus), Jako mínus (pro někoho plus) hodnotím i to, že snad pro všechny výkony uvádí pacientky do celkové injekční narkózy (neprovádí zákroky v opichu), za mě zbytečná zátěž těla. Celkové narkózy jsem se bála jak čert kříže, nakonec vše proběhlo v pořádku - po přijetí v 7:00 jsem po 9h odcházela s doprovodem domů plně při vědomí a jen s lehkou tupou bolestí v podbřišku. Jsem několik dní po zákroku a v podstatě už na druhý den jsem málem nevěděla, že se tam dole něco dělo, jediné co mi to připomíná je dodržování jistých režimových opatření. U výkonu asistovala velice milá, usměvavá sestřička, dospávací pokoje jsou také velmi příjemné. V případě, že bych musela znovu podstoupit nějaký gyne zákrok, šla bych opět zde. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Pan Doktor je velice empatický a snaží se vše vysvětlit. Vždy, když je nějaký problém, ihned se Vám věnuje. Velké plus je, že klient nečeká dlouho v zaplněné čekárně. Jedinné co bych vytkla, je fakt , že mi schází moderní vybavení a vyšetření krve a moči přímo na místě a zprávy, které pan doktor nedává a člověk neví na čem vlastně je. Více

Wellnerova 3, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Paní doktorku můžu jen doporučit. Přešla jsem k ní 8/2018 od nejmenovaného pana doktora na začátku prvního těhotenství. Paní doktorka je pečlivá a hlavně vyšetření je bez bolesti. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vždy mi odpověděla na mou otázku. V těhotenství je její péče výborná a na Utz vždy popsala a ukázala co a jak. Mám u ní 2 těhotenství za sebou. Uvidíme jak to bude u preventivních prohlídek ale myslím že to bude i tak super. Jinak sestřička kolikrát opravdu skládám poklonu. Co vše musí zvládat a stíhat, není to jednoduchá práce. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Za mě nejlepší gynekolog v Olomouci. Paní doktorka Slezáková je moc milá , všechno vysvětlí a její péče jako o pacienta je 100%. Poradí i mimo její obor .. stejně tak sestřičky jsou skvělé a zvládaj velkej nápor s usměvem. Více

Nezvalova 1293/2A, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „U pana doktora jsem byla poprvé na 1.screeningu. Vše bylo v pořádku, jeho přístup i odbornost. V ordinaci jsme byli s pritelem i trochu netrpělivou dcerou a úplně v pohodě. Více

Pionýrská 623/20, Olomouc Mapa

Odborný lékař gynekolog

• „Nejlepsi gynekolog. Chodí k němu moje máma, sestra i ja. Milý a velice ochotný. Vysvětlí, poradí a hlavně je strašně moc sympatický. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Paní doktorka ke které chodím řadu let, dnes léčí moje dcery i vnučku. Nejlepší člověk ve svém oboru. Vždy milá, úsměvná, vše vysvětlí, napíše vše na papír pro informaci jak dál pokračovat, kdy čekat výsledky z vyšetření. Pracovní doba u ní nikdy nekončí, odepisuji emailem, telefonuje. Když vyšetřuje, je vše nebolestivé, vše vysvětlí. Je málo lidí, kteří svoji práci berou jako ona sama. Jsem nesmírně ráda, že takovou lékařku moje rodina má. Patří ji velký dík a velké uznání. Díky paní doktorko, pacientka Zdena Jedličková. Více

tř. Svornosti 57/1177, Olomouc Mapa

• Gynekolog, Sexuolog

„Pana doktora mohu doporučit ne na 100%, ale na 1000%. Přišli jsme za ním s tím, že nemohu otěhotnět a za 3 měsíce jsem byla v jiném stavu, aneb nemožné na počkání, zázraky do 3 měsíců :-) Je ochotný, přátelský, trpělivý ... prostě SUPER! Více takových lékařů, prosím :-) Více

Na Šibeníku 26, Olomouc Mapa

Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie

• „Chtěla bych též poděkovat touto cestou panu profesorovi Pilkovi a celému personálu, všem sestřičkám za velmi dobrou péči. Absolvovala jsem laparoskopickou operaci. Velmi oceňuji vysokou profesionalitu a lidský přístup všech. Upřímné díky. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

Porodnicko-gynekologická klinika FN Olomouc

• „Paní doktorka nemá široko, daleko konkurenci, je prostě nejlepší. Dojíždím cca 50 kilometrů a neměnila bych... milá, vstřícná, ochotná pomoci, poradí kdykoliv. Vážím si toho, že jsem již 17 let její pacientkou... Více

Nemocniční 270, Uničov Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pro mne a moji rodinu, nenahraditelný lékař a úžasný člověk. Profesionální a zároveň lidský přístup, pečlivost. Jako bonus navíc vždy úsměv a pozitivní energie, kterou Vám návštěva pana Primáře zpříjemní den. Takových je málo. Je štěstí mít takového lékaře Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Jít na vyšetření na gynekologii k doktorovi a ne k doktorce bylo pro mě ještě nedávno naprosto nemyslitelné. Pak jsem byla okolnostmi donucena navštívit pana doktora Labounka. Nakonec jsem zjistila, že vyšetření u něj je pro mne mnohem příjemnější než u doktorek. Provedl mě celým těhotenstvím. Chová se naprosto přirozeně, vždy mi zvedl náladu, všechno pečlivě vysvětlil, vždy zahnal veškeré mé obavy. Jsem mu velmi vděčná za jeho péči. Je to naprostý profesionál, který působí velmi lidsky. Více

Jívavská 20, Šternberk Mapa

Šternberk

• „Paní doktorka je nejlepší gynekolog, kterého znám. Bohužel kvůli stěhování jsem musela od paní doktorky odejít. Bohužel od té doby jsem nenašla stejně dobrého lékaře. Vyřešila semnou dlouholetý problém a jsem ji za to strašně vděčná. Navíc je velmi hodná, empatická a nikdy se mi nestalo, že by nad potížemi, se kterými jsem k ni přišla, mávla rukou, jak to bývá jinde zvykem. Dávám plný počet hvězdiček a všem doporučuji. Jana Kr. Více

Osecká 309, Lipník nad Bečvou Mapa

• „Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to jedna z mála doktorek, která má velmi lidský, vstřícný a laskavý přístup. Moc si cením jejího chování vůči pacientkám. Vše co dělá vysvětluje a popisuje. Je to moje první gynekoložka a strašně jsem se návštěvy u ní obávala, ale ve výsledku jsem byla mile překvapena. Hned ve dveřích mě vítala s úsměvem. Jsem s ní naprosto spokojená a DOPORUČUJI. Více

Nádražní 71, šternberk Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor je velmi příjemný, vstřícný a rád zodpoví každou mou otázku. A že jich jako prvorodicka mám. :-) Navstevy probíhají bez čekání. Oceňuji také profesionální a empaticky přístup sestricek. Více

Mathonova, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov SMN

Polívkova 625/35,Olomouc, Mapa

GYNEKOLOGIE GEBAUER s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím už asi 13 let.Je moc hodný,milý a pečlivej.Takže bych určitě neměnila.A taky všem doporučuji. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Velmi příjemný profesioál, který ví co dělá. Pan doktor je velice vstřícný a komunikativní. Ja a moje žena jsme maximalně spokojeni s jeho vykonem na sále tak i jeho starostlivostí po zákroku. Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc

• „Dobrý večer. Jen jsem Vám chtěla poděkovat za Vaši péči během celého mého těhotenství. Že jste mě odrodil a vyšel mi vstříc skrze termín porodu, že jsem nemusela mít ty šílené svorky...Za Vaše milé chování a každý mily úsměv, když člověk vstoupí do Vaši ordinace :). Pan kolega od vedle se má ještě co učit...Rano jsem Vám zapomněla poděkovat. Tak alespoň touto cestou. Ještě jednou Vám za vše děkuji! . Daňková Více

Horní Lán 1310/10, Olomouc Mapa

NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.