Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Litoměřice

• „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• Praktický lékař, Zubař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka je ochotná, její lidský přístup a vystupování jen tak někde jinde neuvidíte. Jsem ráda, že k ni mohu chodit. Sestra je zlatíčko. Jediná nevýhoda je, že je oblíbená, tak má čekárnu často plnou. Doporučí, ale nevnucuje. Dokáže se domluvit i na alternativě. Jana P. Více

Vrchlického 997, Roudnice nad Labem Mapa

PRAKT-IT s.r.o.

• „Výborná doktorka

Obchodní 686, Štětí Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá, rozumná, vždy příjemná a vstřícná. Jsem ráda, že patřím do její péče. I v době Covidu je možné se domluvit telefonicky a problémy řešit operativně. Více

Bratislavská 6, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Uzasny clovek a bajecny lekar. Dovolim si rici, ze mi zachranil zivot, odhalil priznaky me nemoci. Je dusledny a k tomu potrebuje vice casu, tak si holt lidi musi pockat. Kdyz se to lidem nelibi, mohou si vybrat, nechapu proc jsou lidi zliiiiiii......Marcela Více

č.d. 17, Třebívlice Mapa

• Praktický lékař

„Tak vážení Pan Mudr. Dobiáš má skutečně skvělí přístup - pracuje do výše svého platu a není jediný.

Sociální péče, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice