Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Litoměřice

• „Pan doktor i sestricka jsou bezvadna dvojka. Super pristup i komunikace. Vice takovych jako jsou oni. Vzdy usmev na tvari Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Je to prostě praktik, který neexperimentuje, ale věci řeší.

Školní 492, Štětí Mapa

• Praktický lékař

„Pečlivý, včas rozeznal moje problémy se štítnou žlázou, vstřícný, s pacienty o jejich problémech hovoří.

Boženy Němcové 113, Terezín Mapa

Ord. PLD a interní ambulance

• Praktický lékař

„Paní doktorka je ochotná, její lidský přístup a vystupování jen tak někde jinde neuvidíte. Jsem ráda, že k ni mohu chodit. Sestra je zlatíčko. Jediná nevýhoda je, že je oblíbená, tak má čekárnu často plnou. Doporučí, ale nevnucuje. Dokáže se domluvit i na alternativě. Jana P. Více

Vrchlického 997, Roudnice nad Labem Mapa

PRAKT-IT s.r.o.

• Praktický lékař

„Naprosto skvělý a opravu "praktický" lékař. Necpe léky, pokud to není nutné a chová se k vám jako k lidské bytosti, nepovyšuje se a je s ním legrace. Kdybych se neodstěhovala, chodím k němu doteď. Více

Jiřího z Poděbrad 7, Litoměřice Mapa

Ord. PLD a interní ambulance

• Jan Laryš

Praktický lékař, Internista

„Velice vstřícný a ochotný praktický doktor. Je to pan doktor na místě a případné problémy řeší naprosto bez jakýchkoliv problémů. Více

U Katovny 1, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Úžasná paní doktorka, která má skutečný zájem o pacienta.Vše vysvětlí,pomůže a nic nezanedbá.Je milá,empatická…Má mou plnou důvěru a jsem ráda,že jsem v její péči a že vždy mohu odejít z ordinace s pocitem,že jsem v těch nejlepších rukách.Děkuji vám za vaši péči. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Nejlepší lékařka, jakou kdy měl člověk možnost poznat. Včetně sestry. jen velká škoda a hrůza, že obě končí. To je pro pacienta jako já, která jsem byla u paní doktorky Nogové v evidenci přes 30 let přímo osobní tragédie. Nedá se to ani popsat. Více

Školní 492, Štětí Mapa

• Praktický lékař

„Lepšího doktora jsem neměl ! Spokojenost ! Důkladný doktor,vždy příjemné vystupování.Chodíme k němu celá rodina.

SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Vynikající lékařka, zodpovědná a pečlivá. Vždy se svým pacientům věnuje s maximální péči. Velmi spolehlivá.

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

• „Výborná doktorka

Obchodní 686, Štětí Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá, rozumná, vždy příjemná a vstřícná. Jsem ráda, že patřím do její péče. I v době Covidu je možné se domluvit telefonicky a problémy řešit operativně. Více

Bratislavská 6, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Chodím k panu doktorovi Javůrkovi už asi šestým rokem, nyní se stěhuji a jedna z prvních věcí, které mě napadnou že mi budou chybět, je právě pan doktor Javůrek. Doufám, že najdu v novém městě doktora trochu se přibližujícího jemu. Jeho jednání s lidmi je opravdu krásné. Pomáhat lidem pro něj není rutina. Je velmi schopný, i když jsem k němu chodil jeden čas častěji, nikdy si o mě nepomyslel že jsem hypochondr a neodbyl mě (jak jsem slyšel a zažil u jiných doktorů. Budete mi chybět pane doktore! Více

Čechova 665, Libochovice Mapa

• Praktický lékař, Internista,…  Diabetolog Více

„Vynikajici lekarka ,pecliva prijemna a hlavne mi vzdy pomohla jsem spokojena.Jedine co mi vadi ta dalka,ale to uz je to nejmensi Více

Školní 562, Štětí Mapa

Ord. PL pro dospělé + diabetologie

• Praktický lékař, Internista

„Mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší. Pečlivé vyšetření a vlídný přístup lékaře a ochotná a zkušená sestra při všech mých návštěvách. Více

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Internista,…  Gastroenterolog Více

„S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. A jsem ráda, že při mých problémech můžu být v její péči. Jak fibro, tak kolonoskopie, vše vždy s péčí a v pořádku. Více

Jezuitská 8/4, Litoměřice Mapa

VS Medic s.r.o.

• Praktický lékař, Internista

„Uzasny clovek a bajecny lekar. Dovolim si rici, ze mi zachranil zivot, odhalil priznaky me nemoci. Je dusledny a k tomu potrebuje vice casu, tak si holt lidi musi pockat. Kdyz se to lidem nelibi, mohou si vybrat, nechapu proc jsou lidi zliiiiiii......Marcela Více

č.d. 17, Třebívlice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Když jsem měl neustále hleny v krku a antibiotika stále nezabírala, tak mi paní doktorka řekla, že asi budu mít mononukleózu.Nechala mi udělat krevní testy a opravdu jsem tu mononukleózu měl.Jak je vidět paní doktorka umí.V čekárně je většinou málo pacientů,ale paní doktorka je vždy slušná,říká věci narovinu a tak to má být.Jsem s ní velice spokojený. Více

České armády 11, Litoměřice Mapa