Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje svým klientům diagnostickou a léčebně preventivní péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Pavel Gerych Jiný

Pan doktor Gerych, je opravdu člověk na svém místě! Velice empatický, vše vysvětlí, dokáže pomoct, úsměv na tváři a velké zkušenosti! Opravdu skvělý přístup, není co vytknout!

MUDr. Martin Plzák Jiný

Ultrazvukem asistované podvázání vypadalo na webu velmi lákavě a jeho absolvování předčilo mé očekávání. MUDr. Plzák má očividně v oboru velké zkušenosti; zásah byl precizní a bezbolestný, trval asi 15 minut a po chvíli odpočinku a testu jsem mohl odejít domů. Dva měsíce po zásahu nemám zatím nejmenší problém. Děkuji!
    Není to úplně levné, ale vřele doporučuji.

MUDr. Pavel Gerych Jiný

Moje lékařka mne zanedbala a nevěnovala pozornost mému problému.Skoro dva měsíce po revizi dělohy se mi nedostavila MS a jediná odpověď od předchozí lékařky byla, že jsem asi víc vyškráblá a že musím prostě čekat. Žádné vyšetření nic. Pan Gerych na problém přišel hned při prvním vyšetření. Skvělý přístup, pečlivost, naslouchá. Neměnila bych.

MUDr. Jiří Madar Jiný

Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné.

MUDr. Jiří Madar Jiný

Vynikající ortoped, který mi již 3 x pomohl při zdravotních problémech, které řeším již delší dobu a nikdo si nevěděl rady. Nejhorší přístup byl v Krajské zdravotní . Pan doktor má zájem o pacienta, má lidský přístup a vřele doporučuji. V celém Ústí n.L. nenajdete lepšího, navíc je to sportovní lékař, takže s námi soucítí dvojnásob.
    Spokojená pacientka Marcela Vojtová

MUDr. Jiří Brožek Měla jsem kvasinky

Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách.

Kontakt

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem 400 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR