Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje svým klientům diagnostickou a léčebně preventivní péči.

Adresa

Klinika TORNERO s.r.o
Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem 400 01
Klinika TORNERO s.r.o logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  T
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Neckář Jiný

  Za mě nejlepší ortoped, kterého jsem poznala. Vždy odcházím s dobrým pocitem, že se mi snaží pomoci. Jen díky tomuto lékaři, se mohu ještě stále v mých šedesáti letech, aktivně věnovat sportu. Více takových lékařů.

  V
  MUDr. Pavel Gerych Jiný

  Pan doktor Gerych, je opravdu člověk na svém místě! Velice empatický, vše vysvětlí, dokáže pomoct, úsměv na tváři a velké zkušenosti! Opravdu skvělý přístup, není co vytknout!

  E
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Plzák Jiný

  Ultrazvukem asistované podvázání vypadalo na webu velmi lákavě a jeho absolvování předčilo mé očekávání. MUDr. Plzák má očividně v oboru velké zkušenosti; zásah byl precizní a bezbolestný, trval asi 15 minut a po chvíli odpočinku a testu jsem mohl odejít domů. Dva měsíce po zásahu nemám zatím nejmenší problém. Děkuji!
  Není to úplně levné, ale vřele doporučuji.

  S
  MUDr. Pavel Gerych Jiný

  Moje lékařka mne zanedbala a nevěnovala pozornost mému problému.Skoro dva měsíce po revizi dělohy se mi nedostavila MS a jediná odpověď od předchozí lékařky byla, že jsem asi víc vyškráblá a že musím prostě čekat. Žádné vyšetření nic. Pan Gerych na problém přišel hned při prvním vyšetření. Skvělý přístup, pečlivost, naslouchá. Neměnila bych.

  V
  MUDr. Jiří Madar Jiný

  Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné.

  M
  MUDr. Jiří Madar Jiný

  Vynikající ortoped, který mi již 3 x pomohl při zdravotních problémech, které řeším již delší dobu a nikdo si nevěděl rady. Nejhorší přístup byl v Krajské zdravotní . Pan doktor má zájem o pacienta, má lidský přístup a vřele doporučuji. V celém Ústí n.L. nenajdete lepšího, navíc je to sportovní lékař, takže s námi soucítí dvojnásob.
  Spokojená pacientka Marcela Vojtová

  Ověřený profil
  MUDr. Jiří Brožek Měla jsem kvasinky

  Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu