Klinika TORNERO s.r.o

(116 názorů)
Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje svým klientům diagnostickou a léčebně preventivní péči. Více

Klinika TORNERO s.r.o

Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

• Jaroslav Binar

Kardiolog, MUDr.

• T

Byla jsem velmi spokojena s úrovní a pečlivostí vyšetření tímto kardiologem, mohu srovnávat, protože jsem předtím zažila vyšetření u třech jiných kardiologů, ale nebylo nikde tak precizní a poctivé.Navíc pan doktor je velmi příjemný,dá se s ním mluvit a na leccos zeptat.Svou práci rozhodně neodbývá.

• P

Pan doktor je velmi příjemný, lidský, opravdu jsem měla pocit že mi naslouchá a věnuje se mi. Byla jsem u něj na sono vyšetření srdce. Už dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem, není to v dnešní době samozřejmost ani standard, že se vám opravdu někdo věnuje a poslouchá co říkáte.

• Pavel Gerych

Gynekolog, MUDr.

• pan doktor je nejlepsi gynekolog co jsem mnela poradi, vsechno dobre vysvetli, nevymnenila bych ho za zadnyho jinyho

• R

Maximalni spokojenost! Pan doktor rozhodne vi co dela a rozhodne vzdy poradi a pomuze.

Podívejte se na všechny názory (73) na lékaře

• Martin Plzák

Chirurg, MUDr.

• L

Zdraví máme jenom jednou a tak jsem se rozhodla jít na operaci hemoroidů laserem.
      Je to drahé ale rychlé,bezbolestné a teď mám klid od bolestivých nekonečných chvil.Jsem po operaci 4 měsíce a konečně mohu cestovat a užívat si života bez problémů.Chci touto cestou poděkovat panu
      doktorovi M.Plzákovi a jeho asistence Pavle Filipi.Vřelý přístup k pacientovi je příkladný a tak ještě jednou moc děkuji.Zímová Libuše-Ústí nad Labem

• B

dost drahá léčba,která by se měla dělat automaticky v nemocnicích- normální člověk na to nemá

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Neckář

Ortoped, MUDr.

• T
      Umístění: jiné místo

Ze čtyř lékařů, které jsem navštívila, byl jediný, kterého můj zdravotní problém zajímal a začal ho řešit.Po třech měsících, kdy už jsem měla dost velké bolesti a nikdo to se mnou neřešil, to byl právě tento lékař, který mi nyní pomáhá.Mělo by být více takových lékařů .

• Moc mily doktor, super klibika ma vlastni ct, okamzite me vysetril a konzultoval se mnou následné řešení problemu kolena. Velice doporucuji. I brzke objednani

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jiří Brožek

• Umístění: Klinika TORNERO s.r.oSlužby: Měla jsem kvasinky

Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách.

• P

Profesionální a laskavý přístup ,děkuji.Doba čekání nebyla vůbec dlouhá,cítila jsem se celou dobu i v ordinaci dobře.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Ladislav Pyšný

Ortoped, Prof. MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Podvrtnutí kotníku

Pan doktor mě mile překvapil jeho doporučení na léčbu jsem plně využil a musím říci že mi to dosti pomohlo. Naučil mě léčbu kterou jsem do teď neznal. Pane doktore ještě jednou děkuji jenom škoda že jsme s vámi nemohl léčbu ukončit ten den jste bohužel pro mě nebyl v ordinaci vybral jsem si holt špatný den. S pozdravem Hrabě

• Karel Helcl

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan doktor momentálně působí v Pardubicích na klinice v Rokycanově. Kromě toho, že byl milý, podal ruku, tak nám dokázal říct pohlaví miminka již na prvním velkém screeningu. Na druhém když se miminko nechtělo ukázat, ne že by mě poslal domů. Ale nechal mě projít a vzal mě znovu, když už bylo miminko pootočené lépe. Myslím, že takový přístup je v Pardubicích jedinečný a pokud mohu doporučit, velké screeningy jen u nich na klinice. :-)

• Umístění: jiné místo

Po 2. Doktorech ktere jsem mela pred timto doktorem jsem se doktoru, chlapu-gynekologu celkem bala... pan doktor prebral tehotenskou poradnu nasi pani doktorky. V prvnich chvilich jsem se celkem lekla, ze me zase bude vysetrovat doktor, ale po prvnich navstvach jsem se uklidnila. Pan doktor vzdy hodny mily, usmevavy, vzdy me vysetril opravdu jemne. Nic neopomenul kontrolovat, a vzdy se ptal na dalsi obtize a snazil se poradit.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře