Klinika TORNERO s.r.o

(5 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje svým klientům diagnostickou a léčebně preventivní péči. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Klinika TORNERO s.r.o

Rembrandtova 382/6

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje svým klientům diagnostickou a léčebně preventivní péči.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Plzák Jiný

  Ultrazvukem asistované podvázání vypadalo na webu velmi lákavě a jeho absolvování předčilo mé očekávání. MUDr. Plzák má očividně v oboru velké zkušenosti; zásah byl precizní a bezbolestný, trval asi 15 minut a po chvíli odpočinku a testu jsem mohl odejít domů. Dva měsíce po zásahu nemám zatím nejmenší problém. Děkuji!
  Není to úplně levné, ale vřele doporučuji.


  S
  Lékař: MUDr. Pavel Gerych Jiný

  Moje lékařka mne zanedbala a nevěnovala pozornost mému problému.Skoro dva měsíce po revizi dělohy se mi nedostavila MS a jediná odpověď od předchozí lékařky byla, že jsem asi víc vyškráblá a že musím prostě čekat. Žádné vyšetření nic. Pan Gerych na problém přišel hned při prvním vyšetření. Skvělý přístup, pečlivost, naslouchá. Neměnila bych.


  V
  Lékař: MUDr. Jiří Madar Jiný

  Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné.


  M
  Lékař: MUDr. Jiří Madar Jiný

  Vynikající ortoped, který mi již 3 x pomohl při zdravotních problémech, které řeším již delší dobu a nikdo si nevěděl rady. Nejhorší přístup byl v Krajské zdravotní . Pan doktor má zájem o pacienta, má lidský přístup a vřele doporučuji. V celém Ústí n.L. nenajdete lepšího, navíc je to sportovní lékař, takže s námi soucítí dvojnásob.
  Spokojená pacientka Marcela Vojtová


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Brožek Měla jsem kvasinky

  Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu