Ortoped Ústí nad Labem

• „Velice milý, chápavý, lidský člověk. Úžasné vystupování a profesionalita. Lékař na svém místě. Velice důsledný. Hned u první prohlídky zjistil, kde má syn problém. Za vše moc děkujeme!!!! Více

Oblouková, Mapa

Ortopedie Vršovice

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Ortopedické oddělení MěN Litoměřice

• „Od března do května tohoto roku, jsem byla hospitalizována v Krajské nemocnici v Ústí nad Labem na oddělení Ortopedie 2. Tímto bych chtěla poděkovat MUDr. Tomáši Novotnému za odbornou a příkladnou péči, a za milé, laskavé a vstřícné chování. Staral se o mě zodpovědně i při všech komplikacích, které jsem měla po operaci. Děkuji Bl. Felcmonnová, Jirkov Více

Šrámkova 3319/2A, Ústí nad Labem Mapa

Ordinace - Novortop s.r.o.

• „Skvělý pan doktor! Ačkoli nevypadá při vstupu mile, je skvělý! Vyléčil mi obě dvě kolena- celkem bezbolestně.. :D ! Určitě doporučuji!! Více

Mezní 21, Ústí nad Labem Mapa

císařské lázně

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Je velice příjemný a vždy pomůže chodíme k panu doktorovi se synem jsme spokojeni. Mohu doporučit stabinská

Trnovanská 1733, Teplice Mapa

ORTO K+T, s.r.o.

• „Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné. Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Jsem po operaci utrženého menisku. Operace provedena dr. Fadi Hamad. Péče jak predoperacni, pooperaci a samotná operace velice dobrá. Pana doktora mohu jen doporučit. Hepak Pavel Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

• „V roce 2016 první návštěva u p.doktora .Je jedinečný,vynikající a velice mi pomohl . Srdečně děkuji

Masarikova tř. 124/124, Teplice Mapa

• „Skvělý lékař, vřele doporučuji. Díky jeho profesionalitě jsem nejen bez bolestí, ale chodím!!! Ramešová M.

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Výborný přístup k řešení. Díky návrhu na léčbu pana doktora nemusím na operaci s rukou a již několik let řešíme jinou cestou, která je mnohem pohodlnější a příjemnější a hlavně funguje! Nyní se tam chystám s jiným zdravotním problémem a vůbec nemám strach ani pochyby, že by mi pan doktor nepomohl. Více

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří Mapa

• „Vždy ochotný, upřímný, povzbuzující a hlavně šikovný. Šest operací nutných k úspěšné opravě otevřené tříštivé zlomeniny hlezna a vždy se choval jako profesionál, který ve mě budil velkou důvěru a naději. Více

Ústí nad Labem Mapa

• Ortoped, Chirurg, Gynekolog,…  Kardiolog Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Přístup pana doktora byl úžasný, po úraze páteře, kdy mi v jiné nemocnici řekli, že mě na půl roku zakorzetují do sádry a již nebudu chodit, si mě vzal do parády pan doktor Pilát. Po všech vyšetřeních vše vysvětlil, vysvětlil proč a k čemu v páteři přesně při úraze došlo, jak bude při operaci postupovat a celý tento rozhovor zakončil větou ,,Z nemocnice odejdeš po svých” o 3 týdny později jsem skutečně po vlastních nohách odešla❤️ Po čase operoval i mojí maminku - krční páteř a od jeho zákroku je bez problému a bez bolestí. Má zlaté ruce i srdce. Více

U Plovárny 1190/14, Děčín Mapa

Ortopedie, ortopedická protetika

• „Bohužel pan doktor Knoblauch už není mezi námi .Byl to nejlepší ortoped a člověk .Zachránil mé dcerce nohu :-( Těžko ase nám bude hledat náhrada. Více

Mikoláše Alše 1517, Teplice Mapa

Ortopedická ambulance

• Ortoped, Praktický lékař, Fy… zioterapeut Více

„Dobrý den vůbec nechápu,co se to tady děje?!Myslela jsem,že to zde má být hodnocení lékaře a né řešení nějakých blbostí!!!!!!Jen bych chtěla napsat,že u Mudr Jiráska jsem spokojena,vždy co jsem potřebovala tak mi vyhověl.Je to hodný pan doktor a když si neví s něčím rady tak umí poslat pacienta ke specialistovi.Jsem spokojena a měnit nebudu!!!!Sestřičky má také hodné. Více

Tovární 168/19, Dubí Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Absolutní spokojenost s léčbou,osobním přístupem a ochotou.

Anenská 5, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „nebýt pana doktora bych do dnes nevěděla co mi vlastně je,děkuji mu mnohokrát i jsem v mostecké nemocnici ležela je velide milý a moc si ho vážím Více

Školní 3/476, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Výborný ortoped. Nemám jedinou výtku. Vždy vysvětlí léčbu, snaží se ulevit od bolesti a výměna kolena je perfektní.

Šrámkova 2A/3319, Ústí nad Labem Mapa

Ortopedie, rehabilitace