Ortoped Litoměřice

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Ortopedické oddělení MěN Litoměřice

• „Výborný lékař, velice příjemný člověk . V jakékoli situaci vždy srdečný, léčba vždy účinná. Děkuji .

Šrámkova 3319/2A, Ústí nad Labem Mapa

Ordinace - Novortop s.r.o.

• „Užasný doktor,doporučuji

alej 17 listopadu Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem Mapa

• „Skvělý pan doktor! Ačkoli nevypadá při vstupu mile, je skvělý! Vyléčil mi obě dvě kolena- celkem bezbolestně.. :D ! Určitě doporučuji!! Více

Mezní 21, Ústí nad Labem Mapa

císařské lázně

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné. Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Skvělý lékař, vřele doporučuji. Díky jeho profesionalitě jsem nejen bez bolestí, ale chodím!!! Ramešová M.

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Výborný přístup k řešení. Díky návrhu na léčbu pana doktora nemusím na operaci s rukou a již několik let řešíme jinou cestou, která je mnohem pohodlnější a příjemnější a hlavně funguje! Nyní se tam chystám s jiným zdravotním problémem a vůbec nemám strach ani pochyby, že by mi pan doktor nepomohl. Více

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří Mapa

• „Vždy ochotný, upřímný, povzbuzující a hlavně šikovný. Šest operací nutných k úspěšné opravě otevřené tříštivé zlomeniny hlezna a vždy se choval jako profesionál, který ve mě budil velkou důvěru a naději. Více

Ústí nad Labem Mapa

• „Doktor na správném místě. Přestože můj zdravotní problém nebyl ortopedického původu a s panem doktorem jsme se na tom shodli, vyslechl mě a odeslal mě k neurologickému specialistovi do Litoměřic, kde zjistili, že mám výhřez dvou krčních plotének. Díky jeho pomoci u mě nedošlo k ochrnutí mého těla. Takže za mě patří panu doktorovi opravdu velmi veliké díky. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.

• Ortoped, Chirurg, Gynekolog,…  Kardiolog Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „nebýt pana doktora bych do dnes nevěděla co mi vlastně je,děkuji mu mnohokrát i jsem v mostecké nemocnici ležela je velide milý a moc si ho vážím Více

Školní 3/476, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Výborný ortoped. Nemám jedinou výtku. Vždy vysvětlí léčbu, snaží se ulevit od bolesti a výměna kolena je perfektní.

Šrámkova 2A/3319, Ústí nad Labem Mapa

Ortopedie, rehabilitace

• „Moc příjemný a ochotný doktor, i když prý nebere mladistvé, tak se úžasně postaral o mého 7 letého syna, příště se budu zase snažit dostat pod jeho křídla, moooc doporučujeme ???????? Více

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova Nemocnice v Ústí nad Labem

• „K mudr. BŘEZOVSKÉMU jsem se dostala kvůli potížím s kyčlí. Nakonec došlo k výměně kyčelního kloubu. Operaci provedl sám pan doktor. Nemohu si vůbec stěžovat. Vše dopadlo skvěle.Nyní mě čeká výměna kýč. kloubu na druhé noze a já mám k p. doktorovi velkou důvěru, že vše dobře dopadne. Více

Žižkova 51, Lovosice Mapa

Ord. lékaře spec.-ortopedie+algesiolog

• „Nejlepší pan doktor v Ústí. Velmi doporučuji, sice má straaašně moc pacientů, ale ráda počkám. Jeden z mála, který mi pomohl. Vysvětlí, je vidět, že umí. Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Vstřícný, milý, vždy dobře naladěn (i když ordinuje večer). Odoperoval mi už oba menisky, gangliom na zápěstí, který se mi předtím několikrát vracel, nyní vše v pořádku. Za mě top ortoped. Více

Mezní 3415, Ústí nad Labem Mapa

• „velmi dobrý a zkušený ortoped.

Školní 3/476, Lovosice Mapa

Ortopedie

• „lepšího neznám ochotný vše vysvětlí tak aby tomu člověk rozumněl, dokáže poradit a nebudí v člověku takový ten strach z operací Více

Alej 17.listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa