Diabetolog Kladno

• Diabetolog, Pediatr, Endokri… nolog Více

„Jsem ráda, že jsme měli štěstí tuto lékařku - byť při nepříjemné záležitosti jako jsou zdravotní nesnáze - poznat. Vše již bylo v komenářích řečeno a já mohu jen potvrdit: je skvělá. Profesionální, vlídná, vždy se snaží svým pacientům pomoci. Moc děkujeme a zdravíme Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Dětské oddělení Nemocnice Na Homolce

• Diabetolog, Internista

„Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit! Více

Maroldova 2513, Kladno Mapa

MUDr. Stanislava Rothová

• Diabetolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek se kterými jsem se kdy setkala. Vždy si na člověka udělá čas,poradí a pokud je to v jejich silách tak i pomůže Více

Žufanova 1/1114, Praha Mapa

Diabetologická ordinace

• Diabetolog, Internista

„Velice příjemná,ochotná a moc mi pomohla.Jak paní doktorka tak i sestřička mají jen milá slova.

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• Diabetolog, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• Diabetolog, Internista

„Velmi příjemný a sympatický odborník se zájmem o pacienta. Rovněž sestra je příjemná (což je dle mých zkušeností výjimečný případ). Mohu jen doporučit. Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Ordinace specialisty - interní

• Diabetolog, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• Diabetolog, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• Diabetolog, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Diabetolog, Internista

„Velmi osobní přístup, zodpovědná, vždy ví jak naložit s problémem.Skrátka profík!!!

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný

• „Pani doktorka je prijemna. V rijnu mi prakticka lekarka zjistila zvysenou hladinu cukru, odeslala me na podrobnejsi vysetreni k pani MUDr. Hamouzove. Ta me vzala IHNED bez cekani, 5 minut pred koncem ordinacnich hodin, provedla kontrolni vysetreni vcetne laboratorniho. Dalsi tyden mi nasadila leky, pozvala na kontrolu za 1 a 1/2 mesice - hladina cukru mi klesla temer o polovinu. Pro jistotu me odeslala na kontrolu ocniho pozadi a mam se hlasit za 1/4 roku. V mezicase mi doporucila odbornika na edukaci. TAKZE UPLNA SPOKOJENOST. Navic ma moc hodnou, prijemnou a profesionalni SESTRICKU. TAKZE OBE JSOU SUPER. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Sam.ord.lék.specialisty-diabetologie

• „Paní doktorka je velmi milá a profesionální.Vše vysvětlí a poradí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

Diabetologie a interna

1 názor

„Velmi příjemná a milá lékařka, prostě vše OK.

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Dlouhodobě navštěvují pana doktora a mohu konstatovat že najdu vždy u něj pochopení pro řešení zdravotních problémů.Jedna se o lékaře který rozebere daný problém a jde po příčinách které v rámci možností řeší.Ma hluboké znalosti ve svém oboru a ty užívá ve prospěch pacientů.Vrele doporučuji využít jeho služeb.Je to výjimka mezi dnešními lékaři které zdraví zaměnili za obchodní artikl.Mgr.Maršálek Více

Žufanova 1113/3, Praha Mapa

Poliklinika Řepy

1 názor

„Pan doktor Mojmír Konečný je úžasný lékař i člověk. Jsme šťastni, že můžeme být v jeho péči. Pane doktore, děkujeme.

• Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

NEFROMED s.r.o.

• „Příjemná a ochotná doktorka i mimo své ordinační hodiny.

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný

• Diabetolog, Internista

„Jsem velice spokojená, paní doktorka je příjemná, komunikativní a hlavně rozumná. Všem doporučuji. Ivana Čiháková

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce