Doporučení oční lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Liberec

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný oční lékař

• „Je to vynikající lidská lékařka s velmi vyvinutým smyslem pro odbornost a empatie.Moc jí fandím.Ing.Vladimír Rulc,Liberec Více

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný oční lékař

• „Navštívila jsem s 5 letou dcerkou pohotovost. Měla jsem si na doléčení a další průběh léčby najít svého stálého očního lékaře. Bylo to dvoudenní zoufalé obvolávání lékařů , vždy odmítnutí i tak malého dítěte s celkem vážným stavem. Jediná paní doktorka již příjemná do telefonu nás vzala. Ošetřila nás okamžitě, k malé se chovala velmi pěkně, sestřička také. Doporučuji. Vlídný, ochotný a profesionální přístup. Děkuji Více

Moskevská 658/41, Liberec Mapa

Odborný oční lékař

• „Myslím, že mi paní doktorka zachránila zrak. Budu jí vždy velice vděčný. Je to prostě fachman. A ten příjemný přístup celého personálu, klobouk dolů. Více

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

• „Paní doktorka je příjemná, vstřícná, vtipná a hlavně důkladná ve vyšetřeních. Myslím, že je odbornice na svém místě a se sestřičkou jsou sehraný tým. Jsem spokojená. Korfová Hana Více

Sokolovské nám, Liberec Mapa

Odborný oční lékař

• „Od necelých dvou let navštěvuji paní doktorku s dcerou (šilhaní a k tomu pravidelné sledování očního pozadí pro vrozený hydrocefalus). S malým dítětem je vždy potíž, ale vždy byla trpělivá ona i sestřička. Byla jsem s dcerou u dalších třech očních doktorů (když byla dr. delší dobu nemocná) a naše je nejlepší. Nyní je malé 5 a krásně spolupracuje. Umí to s dětmi. Jediné co mě mrzí, že nepřibírá nové pacienty. Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

• Oční lékař

„U pana doktora jsem byla poprvé a byla jsem překvapena vybavením ordinace přístroji,ale hlavně lidským přístupem lékaře k pacientovi,vše srozumitelně vysvětlí a poučí.Vzhledem k tomu,že jsem poznala v Turnově lékaře jiného mohu péči porovnat. Více

č. 102, Frýdštejn Mapa

MUDr. Igor Vícha, Ph.D.

• „Hodný a ochotný lékař, chodím k němu 8 let a nemůžu si ho vynachválit.

Krkonošská 350, Tanvald Mapa

Odborný oční lékař

• „Byla jsem tam na vyšetření se synem a byla příjemná a vstřícná co se týká chování při vyšetření a následném vysvětlení. Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

Moskevská 41/658, Liberec Mapa

OPTIK CENTRUM CZ s.r.o.