(126 názorů)

Olšanská 7

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205

Italská 29

120 00 , Praha , hl. město Praha

Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře, ordinační hodiny našich ordinací jsou uvedena níže, čekací doba je téměř vždy do 30 minut, po telefonické domluvě je možno se s lékařem dohodnout na určitou (většinou odpolední) hodinu. Pro další dotazy či objednání nás prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu či emailu uvedených u jednotlivých ordinací. Abychom Vám zpříjemnili dobu čekání, vybavujeme naše čekárny novým pohodlným nábytkem, dětskými koutky a TV přijímači.

Zákroky

• Komplexní služby v celé oblasti ORL problematiky pro dospělé i dětské pacienty
  • Dispenzarizace přednádorových a nádorových stavů
  • Speciální endoskopická vyšetření včetně možnosti pořízení fotodokumentace

Vyšetření

• Onkologická chirurgie hlavy a krku
  • Chirurgie štítné žlázy a příštítných tělísek
  • Chirurgie baze lební

Nemoci

• Nádory hlavy a krku
  • Onemocnění štítné žlázy
  • Poruchy sluchu, mozkové nádory

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

Hruza uplna! Z detma nedoporucuji ani nahododu. Napsali na usni zanet synovi borovy líh, ten se nepoužívá už asi z doby 2 světové války...nás pediatr s toho předpisu byl v šoku. Normálně vyjeli na mě, ze syn brecel, a co pak musí dělat malé dítě, když mu do bolavého ucha do kterého se ani dotknout nejde vlezou svým studenými nástrojem a stouraji se tam a při tom všem řvou na nás ze ať jedeme na motol, ze tam vic lidi a syna dokážou udržet...Nelidský přístup. Jsou tam navstvane starší paní, které už ani nevědí, ze by měli aspoň k dětem mít vic vstřícný postup.
    A dokonce mě ani lékařskou zprávu nedali...
    Už je čas jít do důchodu...

Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář komplexní služby v celé oblasti orl

Bohužel nemohu doporučit. Pan doktor mě léčil s ušima 5 let a nevěděl si s problémem rady. Postupem času mne začal obviňovat, že si za potíže mohu sám, jeho komunikace byla velmi nepříjemná, snažil se mě urážet a zesměšňovat. Zároveň jeho odborný názor si v čase mnohokrát protiřečil. Tak jsem se rozhodl přejít na jiné ORL - kde mi problém vyřešili během 2 týdnů a od té doby žádné potíže nemám.

Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář Jiný

Když už jsem dorazil se stejným problémem znovu po 14 dnech, dostalo se mi dobré péče ze strany doktora. Měl jsem komplikace a podezření na ne tak častou diagnózu. Pan doktor tedy provedl vyšetření, diagnózu potvrdil a nasadili jsme správné léky. Situace se tak postupně zlepšuje a jsem tedy rád za tu návštěvu.

Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin.
    Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu.

Lékař: MUDr. Jana Vovsová Jiný

Paní doktorka i se sestřičkou jsou moc milé, empatické a vtipné. Na ušní jsem se bála, jako malá jsem u doktora dost trpěla, ale tady mi spadl kámen ze srdce. Vyšetření a vyřešení příčiny naprosto bezbolestné, rychlé a celkově naprosto nad očekávání. Paní doktora mi popsala, co bude dělat, vysvětlila... V ordinaci byla skvělá atmosféra :) doporčuju všem, kteří hledají empatického doktora.

Lékař: MUDr. Dagmar Hrňová Jiný

Piši za maminku Annu Dvorakovou r. Nar. 1951, byla u p. Dr. Hrňove diagnostikovala ji lícní obrnu, měla celou pusu nakrivo, díky p. Dr. Brzké uzdravení, moc děkujeme za vstřícné jednání a zdárné uzdravení. Richtrova A. /Dvořáková A. /

Lékař: MUDr. Dagmar Hrňová Jiný

Velmi milá, empatická a šikovná paní doktorka. Vyhledala jsem ji pro akutní potíže, přišla jsem bez objednání, vzala mě okamžitě, ošetřila, stav za týden zkontrolovala, vysvětlila, co dál. Sestřička rovněž milá. Odcházela jsem od nich s úlevou a úsměvem.

Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

S paní doktorkou mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Jako kojící matce mi na zánět dutin MUDr. Novotná předepsala antibiotikum a striktně požadovala ukončeni kojení. Po celou dobu v ordinaci jsem byla nucena poslouchat velmi nepříjemné a nejapné poznámky o matkách, které kojí své děti do věku dvou či více let. Na můj dotaz ohledně volby šetrnějšího ATB paní doktorka reagovala drakonickým výstupem, že můj 10 měsíční syn kojit dávno nepotřebuje a že ho !otrávím!, pokud budu s lékem pokračovat. Ve výsledku se však ukázalo, po konzultaci s odborníky na danou problematiku, že při předepsaném ATB je možné nadále bez problémů kojit. Kdybych akceptovala nařízení MUDr. Novotné, tak bych úplně zbytečně a předčasně odstavila malé dítě, tudíž paní doktorku kvůli jejímu přístupu nedoporučuji!

Lékař: Prof. MUDr. Jan Betka DrSc. Jiný

Pana profesora mám moc, i když vzhledem k okolnostem bych ho raději nikdy nepoznal. Zatím zůstáváme u pravidelných ročních kontrol a doufám, že to tak i zůstane...

Lékař: MUDr. Dagmar Hrňová Opakující se angíny

Velmi milá, citlivá a kvalitní lékařka, která ví co dělá. S problémy v oblasti krku, nosu a uší už jedině k ní. Jen pacienti v čekárně by měli být více vstřícní a tolerantní, paní doktorka má jen dvě ruce a aby vás řádně vyšetřila tak hold musíte mít trpělivost a počkat si na kvalitní péči.