Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

(13 názorů)

Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře, ordinační hodiny našich ordinací jsou uvedena níže, čekací doba je téměř vždy do 30 minut, po telefonické domluvě je možno se s lékařem dohodn... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Klánovická 487/2a

198 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Záběhlická 63

106 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Vinohradská176

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Olšanská 7

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Italská 29

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře, ordinační hodiny našich ordinací jsou uvedena níže, čekací doba je téměř vždy do 30 minut, po telefonické domluvě je možno se s lékařem dohodnout na určitou (většinou odpolední) hodinu. Pro další dotazy či objednání nás prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu či emailu uvedených u jednotlivých ordinací. Abychom Vám zpříjemnili dobu čekání, vybavujeme naše čekárny novým pohodlným nábytkem, dětskými koutky a TV přijímači.

Zákroky

 • Komplexní služby v celé oblasti ORL problematiky pro dospělé i dětské pacienty
 • Dispenzarizace přednádorových a nádorových stavů
 • Speciální endoskopická vyšetření včetně možnosti pořízení fotodokumentace

Vyšetření

 • Onkologická chirurgie hlavy a krku
 • Chirurgie štítné žlázy a příštítných tělísek
 • Chirurgie baze lební

Nemoci

 • Nádory hlavy a krku
 • Onemocnění štítné žlázy
 • Poruchy sluchu, mozkové nádory

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Vovsová komplexní služby v celé oblasti orl

  Pani doktorka skvela, stejne tak sestricka, clovek citi nejen ulevu po lecbe, ale take vdek za mile chovani a to nejen k detem, ale i k dospelym. Urcite vsem doporucuji.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

  Hruza uplna! Z detma nedoporucuji ani nahododu. Napsali na usni zanet synovi borovy líh, ten se nepoužívá už asi z doby 2 světové války...nás pediatr s toho předpisu byl v šoku. Normálně vyjeli na mě, ze syn brecel, a co pak musí dělat malé dítě, když mu do bolavého ucha do kterého se ani dotknout nejde vlezou svým studenými nástrojem a stouraji se tam a při tom všem řvou na nás ze ať jedeme na motol, ze tam vic lidi a syna dokážou udržet...Nelidský přístup. Jsou tam navstvane starší paní, které už ani nevědí, ze by měli aspoň k dětem mít vic vstřícný postup.
  A dokonce mě ani lékařskou zprávu nedali...
  Už je čas jít do důchodu...


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář komplexní služby v celé oblasti orl

  Bohužel nemohu doporučit. Pan doktor mě léčil s ušima 5 let a nevěděl si s problémem rady. Postupem času mne začal obviňovat, že si za potíže mohu sám, jeho komunikace byla velmi nepříjemná, snažil se mě urážet a zesměšňovat. Zároveň jeho odborný názor si v čase mnohokrát protiřečil. Tak jsem se rozhodl přejít na jiné ORL - kde mi problém vyřešili během 2 týdnů a od té doby žádné potíže nemám.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář Jiný

  Když už jsem dorazil se stejným problémem znovu po 14 dnech, dostalo se mi dobré péče ze strany doktora. Měl jsem komplikace a podezření na ne tak častou diagnózu. Pan doktor tedy provedl vyšetření, diagnózu potvrdil a nasadili jsme správné léky. Situace se tak postupně zlepšuje a jsem tedy rád za tu návštěvu.


  A
  Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

  Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin.
  Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu.


  D
  Lékař: MUDr. Jana Vovsová Jiný

  Paní doktorka i se sestřičkou jsou moc milé, empatické a vtipné. Na ušní jsem se bála, jako malá jsem u doktora dost trpěla, ale tady mi spadl kámen ze srdce. Vyšetření a vyřešení příčiny naprosto bezbolestné, rychlé a celkově naprosto nad očekávání. Paní doktora mi popsala, co bude dělat, vysvětlila... V ordinaci byla skvělá atmosféra :) doporčuju všem, kteří hledají empatického doktora.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

  S paní doktorkou mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Jako kojící matce mi na zánět dutin MUDr. Novotná předepsala antibiotikum a striktně požadovala ukončeni kojení. Po celou dobu v ordinaci jsem byla nucena poslouchat velmi nepříjemné a nejapné poznámky o matkách, které kojí své děti do věku dvou či více let. Na můj dotaz ohledně volby šetrnějšího ATB paní doktorka reagovala drakonickým výstupem, že můj 10 měsíční syn kojit dávno nepotřebuje a že ho !otrávím!, pokud budu s lékem pokračovat. Ve výsledku se však ukázalo, po konzultaci s odborníky na danou problematiku, že při předepsaném ATB je možné nadále bez problémů kojit. Kdybych akceptovala nařízení MUDr. Novotné, tak bych úplně zbytečně a předčasně odstavila malé dítě, tudíž paní doktorku kvůli jejímu přístupu nedoporučuji!


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dana Viplerová

  Sympatická paní doktorka s opravdu profesionálním přístupem, a především rozsáhlými zkušenostmi. Alespoň tak mohu usoudit na základě mé první návštěvy, kdy se pečlivě prošla osobní anamnéza, z ní se vyvodily možné a logické příčiny potíží, a až poté se pokračovalo k vyšetřením. Zde máte pocit, že jste ve správných rukou.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věra Novotná Angína

  S paní doktorkou bohužel nemám dobrou zkušenost. Po vstupu do ordinace se mě paní doktorka zhruba 5x zeptala, proč jsem nenavštívila ordinaci kam jsem chodila doposud. Poté proběhlo rychlé vyšetření (až moc rychlé), napsán recept. Na kontrolu jsem byla odkázána na pracoviště, kam jsem chodila doposud.
  Vzhledem k tomu, že mi předepsané léky vůbec nepomohly, šla jsem tedy na jiné pracoviště už za dva dny po návštěvě paní doktorky. Ještě nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala a tudíž paní doktorku nedoporučuji.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář Krvácení, teploty, angína, faringitida, úrazy.

  Asi nejlepší obvodní ORL specialista u kterého jsem kdy byl.

  Zanícený zvukovod z bazénu(plavu často) s infekcí co dost bolela mi ošetřil jako jediný bez bolesti, taktéž to co s tím udělal pomohlo ze všech nejrychleji, ani jsem to pak nevnímal.

  Vysvětli mi aspekty dalšího úrazu a stavu po něm, nenutil mě do ničeho na rozdíl ve FNM a pochopil jsem, že přesné matematické řešení nemusí být.

  Nepředepisoval mi zbytečně léky, které všeobecně nemám rád.
  Má extra paměť a pamatuje si lidi i po dlouhé době, aniž kouká do karty. A nesplete si je(na rozdíl od FN Bulovka Svárovský)

  Doporučuji rozhodně více nekonečné čekání v orl ambul FNM/VFN a pod.

  P.S. Měl jsem nekonečná krvácení z nosu. Asi 2-3 desítky ORL specialistů v skoro desítce lékařských zařízení mi vypalovaly cévy v nose, dávaly Hemox gel a pod.
  Pana dotkora Perníkáře jediného napadlo mi v 34 letech změřit tlak. 175/122(asi kafe)
  Kdyby mi to tenkrát neřekl, tak jsem mrtvý.
  Teď mám 120/60 a netekla mi krev z nosu roky.
  Doktoři s mnoha tituly, fakultní nemocnice, soukromé drahé ORL a byl jediný koho to napadlo !!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu