(104 názorů)

Olšanská 7

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205

Italská 29

120 00, Praha, hl. město Praha

Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře, ordinační hodiny našich ordinací jsou uvedena níže, čekací doba je téměř vždy do 30 minut, po telefonické domluvě je možno se s lékařem dohodnout na určitou (většinou odpolední) hodinu. Pro další dotazy či objednání nás prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu či emailu uvedených u jednotlivých ordinací. Abychom Vám zpříjemnili dobu čekání, vybavujeme naše čekárny novým pohodlným nábytkem, dětskými koutky a TV přijímači.

Zákroky

• Komplexní služby v celé oblasti ORL problematiky pro dospělé i dětské pacienty
  • Dispenzarizace přednádorových a nádorových stavů
  • Speciální endoskopická vyšetření včetně možnosti pořízení fotodokumentace

Vyšetření

• Onkologická chirurgie hlavy a krku
  • Chirurgie štítné žlázy a příštítných tělísek
  • Chirurgie baze lební

Nemoci

• Nádory hlavy a krku
  • Onemocnění štítné žlázy
  • Poruchy sluchu, mozkové nádory

Nejbližší zařízení

• Tomáš Šmilauer

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Chtěl bych se tímto s ostatními podělit o svůj zážitek s telefonátem do této ordinace. Zvedla to nějaká arogantní ženská a nenechala mne ani dokončit co potřebuji. Když zjistila, že nemám trvalé bydliště v Praze 4 rovnou se odmítla se mnou dále bavit. Ani jsem nestačil vysvětlit, že v už léta bydlím a pracuji na Praze 4 a tak je pro mne komplikace absolvovat zákrok v místě trvalého bydliště. No budíž, pokud mají plno. Ale dalo se to řešit jinak. Tento způsob jednání mne akorát vytočil a nezbylo než konstatovat, že už nemám zájem. Nevím, jestli sám pan doktor o takovémto přístupu svých spolupracovníků k pacientům ví.

• skvely lekar

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Alena Hezinová-Ptáčková

• I

S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti, je vždy milá, nikdy dlouho nečekám a její citlivý přístup spolu s výbornými výsledky rozhodně zaslouží kladné hodnocení. Naposledy mě dokázala zbavit úporného kašle, který praktický lékař " léčil " čtyři měsíce. Děkuji pani doktorko!

• K

Mám velmi dobrou zkušenost s paní doktorkou, nejen že mi pomohla hned při první návštěvě, ale působí velmi příjemně. Ordinace je skvěle vybavená a sestřička je hodná. Zákrok, který byl u jiného lékaře opravdu velmi bolestivý mi provedla naprosto bez bolesti. Děkuji moc a doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jan Betka DrSc.

Otorinolaryngolog, Prof. MUDr.

• Chci touto cestou poděkovat p. prof. Betkovi za provedení mojí operace odstranění štítné žlázy. Nejen, že vše proběhlo dobře a bez komplikací, ale p. prof. má takový přístup k pacientovi, který se tak často v našem zdravotnictví nevidí. Dokáže uklidnit i povzbudit a pro takovou pacientku jako jsem já, která má z pobytu v nemocnici hrůzu, je to úžasná pomoc. Takže ještě jednou Vám pane profesore moc děkuji a přeji Vám pevné zdraví. Milena Hošková, Tábor

• člověk s obrovským vřelým srdcem,zlatýma rukama a ten jeho usměv.Nejlepší lékař kterého jsem kdy poznala

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Milada Vránová

• J
      Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.Služby: Nevím, je to dlouho

- dlouhodobě odmítala při každé návštěvě, když to bylo potřeba vystavit potvrzení o pracovní neschopnosti a odkázala mne na mého praktického lékaře několik km daleko co měl tou dobou po ordinačních hodinách.

Proto jsem z Vinohradské šel rovnou zas do ORL FNKV, kde udělali duplicitně to samé, podali na ní stížnost a vystavili mi vždy potvrzení o pracovní neschopnosti.

Všechny návštěvy u ní byly tedy zcela zbytečné.

• K paní doktorce Vránové chodím již několik let. Vždy jsem byl naprosto spokojený. Velice milá, příjemná, pečlivá paní. Vždy mi poradila jak problém řešit, při ošetření je vždy velice ohleduplná. Kéž by takových lékařů bylo víc! Jednoznačně mohu doporučit, velice lidský přístup jak paní doktorky, tak většinou i sestřičky.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Vladimír Pernikář

• J
      Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.Služby: Krvácení, teploty, angína, faringitida, úrazy.

Asi nejlepší obvodní ORL specialista u kterého jsem kdy byl.

Zanícený zvukovod z bazénu(plavu často) s infekcí co dost bolela mi ošetřil jako jediný bez bolesti, taktéž to co s tím udělal pomohlo ze všech nejrychleji, ani jsem to pak nevnímal.

Vysvětli mi aspekty dalšího úrazu a stavu po něm, nenutil mě do ničeho na rozdíl ve FNM a pochopil jsem, že přesné matematické řešení nemusí být.

Nepředepisoval mi zbytečně léky, které všeobecně nemám rád.
      Má extra paměť a pamatuje si lidi i po dlouhé době, aniž kouká do karty. A nesplete si je(na rozdíl od FN Bulovka Svárovský)

Doporučuji rozhodně více nekonečné čekání v orl ambul FNM/VFN a pod.

P.S. Měl jsem nekonečná krvácení z nosu. Asi 2-3 desítky ORL specialistů v skoro desítce lékařských zařízení mi vypalovaly cévy v nose, dávaly Hemox gel a pod.
      Pana dotkora Perníkáře jediného napadlo mi v 34 letech změřit tlak. 175/122(asi kafe)
      Kdyby mi to tenkrát neřekl, tak jsem mrtvý.
      Teď mám 120/60 a netekla mi krev z nosu roky.
      Doktoři s mnoha tituly, fakultní nemocnice, soukromé drahé ORL a byl jediný koho to napadlo !!

• L
      Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.Služby: Problém s nosohltanem

Nikdy jsem na žádného lékaře nepsala stížnost, ale zde jsem poprvé byla donucena udělat výjimku. Přístup mě šokoval. Na stránkách ORL Betka stojí, že velmi rádi přijmou připomínky a kritiku. Na můj email ani po téměř dvou týdnech nikdo nereagoval. Zde můj email:
      Dobrý den,
      jsem pacientkou z Klánovické pobočky ORL Betka, kam chodím již několik let a vždy jsem byla velice spokojena a několika známým jsem již Klánovickou doporučila.

Bohužel dnes byla v této ordinaci dovolená, zastupují údajně další pobočky, např. na Vinohradské, kam jsem přijela a rovněž dovolená. Navštívila jsem tedy pobočku v Olšanské (MUDr. Vladimír Pernikář), kde jsem se setkala s tak špatným jednáním, že cítím povinnost Vám napsat. Přišla jsem s akutním problémem v nosohltanu, během vyšetření jsem se zmínila, že se léčím s chronickým únavovým syndromem (který vznikl po infekční mononukleóze), boreliózou a dalšími infekcemi již 16 let a nejsem z důvodu velkého fyzického vyčerpání schopna již dva roky pracovat.

Od této chvíle se ke mě pan doktor začal chovat velice nepěkně. Začal se do mě navážet, řekl mi, že nevypadám, že by mi cokoliv bylo (trpím denně velkými bolestmi celé páteře, často končím v nemocnici, někdy si nedojdu ani nakoupit kvůli stavům vyčerpání a je pro mě náročné se pohybovat i po bytě, jsem závislá na své rodině a okolí, nejen fyzicky, ale i finančně). Pan doktor neustále zpochybňoval každé mé slovo, byl nepříjemný a napadal mé diagnozy i léčbu lékařů v minulosti. Opakovaně vyžadoval, ať mu vysvětlím, proč mi dávali léky na podporu imunity, když podle jeho slov mi nic není. Snažila jsem se mu vysvětlit, že nejsem lékař, abych mohla svůj zdravotní stav odborně posoudit a řídím se doporučenou léčbou imunologa, neurologa a dalších lékařů, u kterých jsem dlouhodobě vedena.

Pan doktor mě viděl poprvé v životě několik minut, neměl možnost nahlédnout do mé zdravotní dokumentace, vyšetření, a proto je pro mě naprosto neuvěřitelné a neakceptovatelné, aby mě takto během celého vyšetření opakovaně napadal a ponižoval. Přišla jsem s problémem v nose a k tomuto tématu mě odbyl jednou větou, místo toho se stále vracel k problémům, které řeším dlouhodobě na jiných odděleních a dával mi jasně najevo, že mě považuje za simulanta. Prošla jsem za posledních 16 let mnoho ordinací, ale s tak ponižujícím přístupem jsem se ještě nesetkala, velice mě to zaskočilo a musím říct, že je mi to i líto.

Věřím, že existují lidé, kteří si své zdravotní problémy vymýšlejí nebo hřeší na diagnózu G93.3, ale věřte, že s vysokou školou a znalostí cizích jazyků bych mohla vydělávat solidní peníze a už jen z finančního hlediska bych musela být hloupá, kdybych zůstávala dobrovolně na úřadě práce, stát mi nepřispívá ani korunu - to na vysvětlenou, pan doktor se patrně domnívá, že jsem na úřadě práce, abych zneužívala státní finance. Podstatnou věcí je samozřejmě život v každodenní bolesti a vyčerpání.

Nikdy jsem nepsala žádnou stížnost na lékaře, ale celá věc se mě velice citelně dotkla a přála bych si, aby další pacienti nemuseli od pana doktora zažívat podobně ponižující a nevhodné chování.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem
      Ing. Lenka I.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Věra Novotná

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.Služby: Angína

S paní doktorkou bohužel nemám dobrou zkušenost. Po vstupu do ordinace se mě paní doktorka zhruba 5x zeptala, proč jsem nenavštívila ordinaci kam jsem chodila doposud. Poté proběhlo rychlé vyšetření (až moc rychlé), napsán recept. Na kontrolu jsem byla odkázána na pracoviště, kam jsem chodila doposud.
      Vzhledem k tomu, že mi předepsané léky vůbec nepomohly, šla jsem tedy na jiné pracoviště už za dva dny po návštěvě paní doktorky. Ještě nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala a tudíž paní doktorku nedoporučuji.

• P

Pani doktorka chodi zasadne pozde,nejprve si vypije kaficko a teprve pak bere pacienty. Ani se na me nepodivala a klofala uz diagnozu do pocitace. Pani doktorka i sestra pusobi obe dost zmatene. Odstrasujici zkusenost!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Alena Jeníková

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Nepolevující rýma s bolestí hlavy

Paní doktorka je příjemná a působí velmi profesionalně, moji důvěru si získala na první dojem. Vysvětlila srozumitelně léčbu, nenasazuje hned zbytečně ATB, když to ještě nepovažuje za nezbytné.

• Nejsem odborně vzdělána v medicínském oboru, tudíž pokud se můj stav zhorší po podání a následné změně antibiotik a po návštěvě pohotovosti mi je doporučena kontrola, jdu tedy za ošetřujícím lékařem, který mi léčbu nasadil. Nevidím jediný důvod, aby byla paní doktorka arogantní a chovala se, jako kdybych ji obtěžovala, poslechla jsem pouze radu lékaře z pohotovosti. Paní doktorka mne odkázala na mého praktického lékaře, ten však nemá k dispozici výsledky výtěrů ani neví nic o stavu, ve kterém jsem přišla a nevidím důvod, aby ORL diagnozu řešil praktický lékař. Za mě tedy po stránce znalostí v oboru nemám problém, ale bohužel její působení v ordinaci na Praze 8, na poliklinice Mazurská jen poškozuje dobré jméno této ordinace

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Dagmar Hrňová

Umístění: jiné místoSlužby: Kontrola

Paní doktorka i její sestřička jsou opravdu báječné. Tvoří skvělý tandem a jsou skvěle sehrané! Paní doktorka je pečlivá, vstřícná, lidská a společně se sestřičkou jsme se během vyšetření opravdu i nasmály :) což mě tak uvolnilo, že ze mě spadla veškerá nervozita.
      To je tak úlevné! Paní doktorka je profík, ví, co dělá, má ohromné znalosti a praxi v oboru... Do této ordinace se nikdo nemusí bát, tady jsme v těch nejlepších rukách :)

• P

úžasný člověk skvělá lékařka...její péče mi v dnešní době uplně mile vyrazila dech...jsem ráda, že jsou takovýto lékaři s lidským přístupem k pacientům

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Dana Viplerová

• D
      Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Sympatická paní doktorka s opravdu profesionálním přístupem, a především rozsáhlými zkušenostmi. Alespoň tak mohu usoudit na základě mé první návštěvy, kdy se pečlivě prošla osobní anamnéza, z ní se vyvodily možné a logické příčiny potíží, a až poté se pokračovalo k vyšetřením. Zde máte pocit, že jste ve správných rukou.

• L

Souhlasím, skvělá lékařka. Dokáže vše vysvětlit, i to co ostatní lékaři odbydou a nebo to nevědí. Pomohla mi ze všech nejvíce. Skutečný odborník!

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Jana Vovsová

• K

Všechny pozitivní hodnocení mohu jen potvrdit. Paní doktorka je velmi milá a vtipná, ale hlavně po odborné stránce velice přesná a důkladná. Místo pouhého předepsání ATB se zabývala skutečnou příčinou problémů. Moc mi pomohla a mohu ji jen doporučit!

• V
      Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.Služby: diagnostické testy

Paní doktorka diagnostikovala muj problem velmi rychle a odborne. Jednalo se o opravnou diagnozu po jiném lékaři a ihned věděla včem tkví problém. Sama i se sestrickou mají velmi lidský přístup a vřelý humor.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře