(9 názorů)

Olšanská 7

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205

Italská 29

120 00 , Praha , hl. město Praha

Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře, ordinační hodiny našich ordinací jsou uvedena níže, čekací doba je téměř vždy do 30 minut, po telefonické domluvě je možno se s lékařem dohodnout na určitou (většinou odpolední) hodinu. Pro další dotazy či objednání nás prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu či emailu uvedených u jednotlivých ordinací. Abychom Vám zpříjemnili dobu čekání, vybavujeme naše čekárny novým pohodlným nábytkem, dětskými koutky a TV přijímači.

Zákroky

• Komplexní služby v celé oblasti ORL problematiky pro dospělé i dětské pacienty
  • Dispenzarizace přednádorových a nádorových stavů
  • Speciální endoskopická vyšetření včetně možnosti pořízení fotodokumentace

Vyšetření

• Onkologická chirurgie hlavy a krku
  • Chirurgie štítné žlázy a příštítných tělísek
  • Chirurgie baze lební

Nemoci

• Nádory hlavy a krku
  • Onemocnění štítné žlázy
  • Poruchy sluchu, mozkové nádory

Nejbližší zařízení

• A
    Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin.
    Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu.

• D
    Lékař: MUDr. Jana Vovsová Jiný

Paní doktorka i se sestřičkou jsou moc milé, empatické a vtipné. Na ušní jsem se bála, jako malá jsem u doktora dost trpěla, ale tady mi spadl kámen ze srdce. Vyšetření a vyřešení příčiny naprosto bezbolestné, rychlé a celkově naprosto nad očekávání. Paní doktora mi popsala, co bude dělat, vysvětlila... V ordinaci byla skvělá atmosféra :) doporčuju všem, kteří hledají empatického doktora.

• A
    Lékař: MUDr. Věra Novotná Jiný

S paní doktorkou mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Jako kojící matce mi na zánět dutin MUDr. Novotná předepsala antibiotikum a striktně požadovala ukončeni kojení. Po celou dobu v ordinaci jsem byla nucena poslouchat velmi nepříjemné a nejapné poznámky o matkách, které kojí své děti do věku dvou či více let. Na můj dotaz ohledně volby šetrnějšího ATB paní doktorka reagovala drakonickým výstupem, že můj 10 měsíční syn kojit dávno nepotřebuje a že ho !otrávím!, pokud budu s lékem pokračovat. Ve výsledku se však ukázalo, po konzultaci s odborníky na danou problematiku, že při předepsaném ATB je možné nadále bez problémů kojit. Kdybych akceptovala nařízení MUDr. Novotné, tak bych úplně zbytečně a předčasně odstavila malé dítě, tudíž paní doktorku kvůli jejímu přístupu nedoporučuji!

• D
    Lékař: MUDr. Dana Viplerová

Sympatická paní doktorka s opravdu profesionálním přístupem, a především rozsáhlými zkušenostmi. Alespoň tak mohu usoudit na základě mé první návštěvy, kdy se pečlivě prošla osobní anamnéza, z ní se vyvodily možné a logické příčiny potíží, a až poté se pokračovalo k vyšetřením. Zde máte pocit, že jste ve správných rukou.

• P
    Lékař: MUDr. Věra Novotná Angína

S paní doktorkou bohužel nemám dobrou zkušenost. Po vstupu do ordinace se mě paní doktorka zhruba 5x zeptala, proč jsem nenavštívila ordinaci kam jsem chodila doposud. Poté proběhlo rychlé vyšetření (až moc rychlé), napsán recept. Na kontrolu jsem byla odkázána na pracoviště, kam jsem chodila doposud.
    Vzhledem k tomu, že mi předepsané léky vůbec nepomohly, šla jsem tedy na jiné pracoviště už za dva dny po návštěvě paní doktorky. Ještě nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala a tudíž paní doktorku nedoporučuji.

• J
    Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář Krvácení, teploty, angína, faringitida, úrazy.

Asi nejlepší obvodní ORL specialista u kterého jsem kdy byl.

Zanícený zvukovod z bazénu(plavu často) s infekcí co dost bolela mi ošetřil jako jediný bez bolesti, taktéž to co s tím udělal pomohlo ze všech nejrychleji, ani jsem to pak nevnímal.

Vysvětli mi aspekty dalšího úrazu a stavu po něm, nenutil mě do ničeho na rozdíl ve FNM a pochopil jsem, že přesné matematické řešení nemusí být.

Nepředepisoval mi zbytečně léky, které všeobecně nemám rád.
    Má extra paměť a pamatuje si lidi i po dlouhé době, aniž kouká do karty. A nesplete si je(na rozdíl od FN Bulovka Svárovský)

Doporučuji rozhodně více nekonečné čekání v orl ambul FNM/VFN a pod.

P.S. Měl jsem nekonečná krvácení z nosu. Asi 2-3 desítky ORL specialistů v skoro desítce lékařských zařízení mi vypalovaly cévy v nose, dávaly Hemox gel a pod.
    Pana dotkora Perníkáře jediného napadlo mi v 34 letech změřit tlak. 175/122(asi kafe)
    Kdyby mi to tenkrát neřekl, tak jsem mrtvý.
    Teď mám 120/60 a netekla mi krev z nosu roky.
    Doktoři s mnoha tituly, fakultní nemocnice, soukromé drahé ORL a byl jediný koho to napadlo !!

• V
    Lékař: MUDr. Jana Vovsová diagnostické testy

Paní doktorka diagnostikovala muj problem velmi rychle a odborne. Jednalo se o opravnou diagnozu po jiném lékaři a ihned věděla včem tkví problém. Sama i se sestrickou mají velmi lidský přístup a vřelý humor.

• J
    Lékař: MUDr. Milada Vránová Nevím, je to dlouho

- dlouhodobě odmítala při každé návštěvě, když to bylo potřeba vystavit potvrzení o pracovní neschopnosti a odkázala mne na mého praktického lékaře několik km daleko co měl tou dobou po ordinačních hodinách.

Proto jsem z Vinohradské šel rovnou zas do ORL FNKV, kde udělali duplicitně to samé, podali na ní stížnost a vystavili mi vždy potvrzení o pracovní neschopnosti.

Všechny návštěvy u ní byly tedy zcela zbytečné.

• L
    Lékař: MUDr. Vladimír Pernikář Problém s nosohltanem

Nikdy jsem na žádného lékaře nepsala stížnost, ale zde jsem poprvé byla donucena udělat výjimku. Přístup mě šokoval. Na stránkách ORL Betka stojí, že velmi rádi přijmou připomínky a kritiku. Na můj email ani po téměř dvou týdnech nikdo nereagoval. Zde můj email:
    Dobrý den,
    jsem pacientkou z Klánovické pobočky ORL Betka, kam chodím již několik let a vždy jsem byla velice spokojena a několika známým jsem již Klánovickou doporučila.

Bohužel dnes byla v této ordinaci dovolená, zastupují údajně další pobočky, např. na Vinohradské, kam jsem přijela a rovněž dovolená. Navštívila jsem tedy pobočku v Olšanské (MUDr. Vladimír Pernikář), kde jsem se setkala s tak špatným jednáním, že cítím povinnost Vám napsat. Přišla jsem s akutním problémem v nosohltanu, během vyšetření jsem se zmínila, že se léčím s chronickým únavovým syndromem (který vznikl po infekční mononukleóze), boreliózou a dalšími infekcemi již 16 let a nejsem z důvodu velkého fyzického vyčerpání schopna již dva roky pracovat.

Od této chvíle se ke mě pan doktor začal chovat velice nepěkně. Začal se do mě navážet, řekl mi, že nevypadám, že by mi cokoliv bylo (trpím denně velkými bolestmi celé páteře, často končím v nemocnici, někdy si nedojdu ani nakoupit kvůli stavům vyčerpání a je pro mě náročné se pohybovat i po bytě, jsem závislá na své rodině a okolí, nejen fyzicky, ale i finančně). Pan doktor neustále zpochybňoval každé mé slovo, byl nepříjemný a napadal mé diagnozy i léčbu lékařů v minulosti. Opakovaně vyžadoval, ať mu vysvětlím, proč mi dávali léky na podporu imunity, když podle jeho slov mi nic není. Snažila jsem se mu vysvětlit, že nejsem lékař, abych mohla svůj zdravotní stav odborně posoudit a řídím se doporučenou léčbou imunologa, neurologa a dalších lékařů, u kterých jsem dlouhodobě vedena.

Pan doktor mě viděl poprvé v životě několik minut, neměl možnost nahlédnout do mé zdravotní dokumentace, vyšetření, a proto je pro mě naprosto neuvěřitelné a neakceptovatelné, aby mě takto během celého vyšetření opakovaně napadal a ponižoval. Přišla jsem s problémem v nose a k tomuto tématu mě odbyl jednou větou, místo toho se stále vracel k problémům, které řeším dlouhodobě na jiných odděleních a dával mi jasně najevo, že mě považuje za simulanta. Prošla jsem za posledních 16 let mnoho ordinací, ale s tak ponižujícím přístupem jsem se ještě nesetkala, velice mě to zaskočilo a musím říct, že je mi to i líto.

Věřím, že existují lidé, kteří si své zdravotní problémy vymýšlejí nebo hřeší na diagnózu G93.3, ale věřte, že s vysokou školou a znalostí cizích jazyků bych mohla vydělávat solidní peníze a už jen z finančního hlediska bych musela být hloupá, kdybych zůstávala dobrovolně na úřadě práce, stát mi nepřispívá ani korunu - to na vysvětlenou, pan doktor se patrně domnívá, že jsem na úřadě práce, abych zneužívala státní finance. Podstatnou věcí je samozřejmě život v každodenní bolesti a vyčerpání.

Nikdy jsem nepsala žádnou stížnost na lékaře, ale celá věc se mě velice citelně dotkla a přála bych si, aby další pacienti nemuseli od pana doktora zažívat podobně ponižující a nevhodné chování.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem
    Ing. Lenka I.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu