Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Kateřinská

Kateřinská 1476/34

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jindřich Mach Jiný

  Tento pan doktor je velmi lidský a ochotný, snaží se pomoci v rámci možností a to je prvořadé. Ne každému třeba sedne jeho styl, ale u lékaře jde hlavně o tu snahu a přístup, která tady je dobrá.

  K
  Lékař: MUDr. Ivana Benešová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, vždy maximálně ochotné, milé a vstřícné. Jediný lékař kam chodím ráda, profesionální přístup a bezbolestné vyšetření.

  J
  Lékař: MUDr. Jindřich Mach Jiný

  Lepšího odborníka neznám. Je to výborný lékař. Nic nenechá zanedbat. Prostě stará škola. Takových už je bohužel málo.

  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miloslava Moravcová Jiný

  Už léta chodím k MUDr. Moravcové se všemi otorhinolaryngologickými potížemi, které vždy pohotově řeší. Je VELMI pečlivá a svědomitá a nikdy nezanedbává maličkosti, nýbrž je právě včas řeší, aby se nerozrostly v něco vážnějšího. Pokud hledáte dobrého lékaře pro sebe a své blízké, mohu jen doporučit. Škoda, že těch "hvězdiček" je pouze 5, já bych jí dala 10.

  N
  Lékař: MUDr. Edda Vávrová Jiný

  Nejlepsi lekarka se kterou jsem se kdy setkala. Vzdy mila, prijemna ochotna a pojazde si se vsim vedela rady a pomohla mi.

  O
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Valvodová Jiný

  Milá a sympatická paní doktorka s lidským a laskavým přístupem. Vzala mě ihned bz objednání. Sestřička je taky velni milá.

  P
  Lékař: MUDr. Edda Vávrová Jiný

  Neuveritelne prijemna a napomocna doktorka. Doktorka, jaka ma byt po vsech strankach. Sice delsi cekani, ale stoji za to! Je uzasne napomocna, za ty leta praxe, vi o cem mluvi a vidi vas jako cloveka, ne jenom nejakeho pacienta. Ostatni by se od teto doktorky meli ucit. Vrele doporucuji!

  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Benešová Jiný

  Od prvního dne nástupu paní doktorky Benešové jsem v její péči.. milá obětavá znalá svého oboru, nikdy bych neměnila. Moje dcera se odstěhovala před 20 lety do Teplic v Čechách a dojíždí k paní doktorce dodnes. Taky by nikoho jiného nechtěla. Péče je úžasná ,řekla bych že její krédo je radši zbytečně než pozdě. Je to velký optimista, se srdcem na dlani. Děkuji ji za péči.Helena Petrů
  P.s. sestřička je také skvělá. I té děkuji.

  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Benešová

  Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu