Zobrazit lékaře

140 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Miloslava Moravcová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Paní doktorka je opravdu milá a dcera se jí vůbec nebojí. Moc nám pomohla s ouškama

• Milá, hodná, laskavá prostě super lékařka

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Šťepánová Marietta

• výborná, příjemná, vstřícná

• měl jsem velký ORL problém. Chodil jsem od mala k ORL ambulancí na severu. Poté co jsem se přestěhoval do matičky Prahy, jsem si musel najít jiného ORL odborníka. Narazil jsem na tuto skvělou paní DR.
      Je suprová, doporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Radmila Čermáková

Oční Lékař, MUDr.

• J

Děkuji p.doktorce za její úžasnou péči a zájem o pacienta.Je to výborná lékařka ,která své práci vážně rozumí.Chodím k ní asi 15 let a nesetkala jsem se s nikde na očním,s takovou ochotou a odborností.děkuji

• Odborný přístup, citlivé jednání

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Stanislav Kačírek

Imunolog, Alergolog, Pediatr, MUDr.

• D

Skvělý lékař, skvělý člověk. Jen setkání s ním mne léčí. Všem určitě pana doktora Kačírka doporučuji a jemu moc děkuji a přeji pevné zdraví.

• L

Pan doktor je opravdu uzasny. Ma skvely lidsky a pratelsky pristup a predevsim se snazi problemy resit (i kdyz jini se tim nezabivaji). Mohu jen doporucit!

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Hana Richtrová

Chirurg, MUDr.

• R

Navštívily jsme ordinaci paní doktorky s dcerou, které zarůstal nehet a ošetření se moc bála. Vše proběhlo úžasně, paní doktorka i sestřička jsou moc milé a šikovné. Pokud hledáte chirurga, doporučuji.

• Paní doktorku Richtrovou mohu každému jenom doporučit. Odstraňovala mi mateřské znaménko v obličeji, po znaménku ani po jizvě není ani památky a navíc jsem zákrok vůvec necítil. Zlaté ručičky a hlavně zlaté srdce! Moc děkuju a v případě potřeby se rád a s plnou důvěrou zase vrátím. V úctě Adam Komers

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Jindřich Mach

Chirurg, MUDr.

• Nejlepší lekař a diagnostik.... Nejvetší spokojenost. Jsem u nej registrován už 25 let. Mohu se přikaždé návštěvě ordinace spolehnout na vstřícnost, profesonalitu a kvalitu. Všem jen doporučuji.

• Z

Výborný lékař, i když možná trochu netradiční. Výborný diagnostik. Po mých jen kladných zkušenostech jsem k němu zavedla otce. Od té doby je to jediný doktor ke kterému jde bez reptání. A nedávno jen díky panu doktorovi nepřišel o nohu. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Eva Harapátová

Dermatolog, MUDr.

• M

Skvely pristup, mila, vse vysvetli a poradi. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporucit. :) Celkove v Medicom clinic velmi dobre a prijemne jednani.

• H

Povysene neprijemne jednani a vyjadřování. Asi behem 30s bez vysvetleni, o co jde a jak vyrazce predejit, mi sepsala recept a byla velmi prekvapena, ze mam nejake doplnujici otazky. Byla jsem v soku, ze takhle jeste nekdo v dnesni dobe s pacienty jedna. Zvlast, kdyz pani doktorka neni zadna stara generace. Mela by se nad sebou zamyslet. Tenhle zazitek uz opakovat nebudu.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Ivana Benešová

Gynekolog, MUDr.

• H
      Umístění: Poliklinika KateřinskáSlužby: Jiný

Od prvního dne nástupu paní doktorky Benešové jsem v její péči.. milá obětavá znalá svého oboru, nikdy bych neměnila. Moje dcera se odstěhovala před 20 lety do Teplic v Čechách a dojíždí k paní doktorce dodnes. Taky by nikoho jiného nechtěla. Péče je úžasná ,řekla bych že její krédo je radši zbytečně než pozdě. Je to velký optimista, se srdcem na dlani. Děkuji ji za péči.Helena Petrů
      P.s. sestřička je také skvělá. I té děkuji.

Umístění: Poliklinika Kateřinská

Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Dagmar Valvodová

• O
      Umístění: Poliklinika KateřinskáSlužby: Jiný

Milá a sympatická paní doktorka s lidským a laskavým přístupem. Vzala mě ihned bz objednání. Sestřička je taky velni milá.

• P

Mohu jen doporučit. Po dlouhé době se u nějakého dr. cítím "dobře" :o) a mám důvěru. Paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětlí a sestřička také. K paní doktorce chodí mé dvě malé děti a její přístup a sestřičky k dětem je skvělý.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Edda Vávrová

Praktický Lékař, MUDr.

• N
      Umístění: Poliklinika KateřinskáSlužby: Jiný

Nejlepsi lekarka se kterou jsem se kdy setkala. Vzdy mila, prijemna ochotna a pojazde si se vsim vedela rady a pomohla mi.

Umístění: Poliklinika KateřinskáSlužby: Jiný

Neuveritelne prijemna a napomocna doktorka. Doktorka, jaka ma byt po vsech strankach. Sice delsi cekani, ale stoji za to! Je uzasne napomocna, za ty leta praxe, vi o cem mluvi a vidi vas jako cloveka, ne jenom nejakeho pacienta. Ostatni by se od teto doktorky meli ucit. Vrele doporucuji!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře