Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Kateřinská
Kateřinská 1476/34, Praha 140 00
Poliklinika Kateřinská logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (9)

Obecné skóre

  N
  Ověřený profil
  MUDr. Jindřich Mach Jiný

  Tento pan doktor je velmi lidský a ochotný, snaží se pomoci v rámci možností a to je prvořadé. Ne každému třeba sedne jeho styl, ale u lékaře jde hlavně o tu snahu a přístup, která tady je dobrá.

  K
  MUDr. Ivana Benešová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, vždy maximálně ochotné, milé a vstřícné. Jediný lékař kam chodím ráda, profesionální přístup a bezbolestné vyšetření.

  J
  MUDr. Jindřich Mach Jiný

  Lepšího odborníka neznám. Je to výborný lékař. Nic nenechá zanedbat. Prostě stará škola. Takových už je bohužel málo.

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Miloslava Moravcová Jiný

  Už léta chodím k MUDr. Moravcové se všemi otorhinolaryngologickými potížemi, které vždy pohotově řeší. Je VELMI pečlivá a svědomitá a nikdy nezanedbává maličkosti, nýbrž je právě včas řeší, aby se nerozrostly v něco vážnějšího. Pokud hledáte dobrého lékaře pro sebe a své blízké, mohu jen doporučit. Škoda, že těch "hvězdiček" je pouze 5, já bych jí dala 10.

  N
  MUDr. Edda Vávrová Jiný

  Nejlepsi lekarka se kterou jsem se kdy setkala. Vzdy mila, prijemna ochotna a pojazde si se vsim vedela rady a pomohla mi.

  O
  Ověřený profil
  MUDr. Dagmar Valvodová Jiný

  Milá a sympatická paní doktorka s lidským a laskavým přístupem. Vzala mě ihned bz objednání. Sestřička je taky velni milá.

  P
  MUDr. Edda Vávrová Jiný

  Neuveritelne prijemna a napomocna doktorka. Doktorka, jaka ma byt po vsech strankach. Sice delsi cekani, ale stoji za to! Je uzasne napomocna, za ty leta praxe, vi o cem mluvi a vidi vas jako cloveka, ne jenom nejakeho pacienta. Ostatni by se od teto doktorky meli ucit. Vrele doporucuji!

  H
  Ověřený profil
  MUDr. Ivana Benešová Jiný

  Od prvního dne nástupu paní doktorky Benešové jsem v její péči.. milá obětavá znalá svého oboru, nikdy bych neměnila. Moje dcera se odstěhovala před 20 lety do Teplic v Čechách a dojíždí k paní doktorce dodnes. Taky by nikoho jiného nechtěla. Péče je úžasná ,řekla bych že její krédo je radši zbytečně než pozdě. Je to velký optimista, se srdcem na dlani. Děkuji ji za péči.Helena Petrů
  P.s. sestřička je také skvělá. I té děkuji.

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Ivana Benešová

  Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu