Zobrazit lékaře

Kateřinská 1476/34

140 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jindřich Mach Jiný

Tento pan doktor je velmi lidský a ochotný, snaží se pomoci v rámci možností a to je prvořadé. Ne každému třeba sedne jeho styl, ale u lékaře jde hlavně o tu snahu a přístup, která tady je dobrá.

Lékař: MUDr. Ivana Benešová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, vždy maximálně ochotné, milé a vstřícné. Jediný lékař kam chodím ráda, profesionální přístup a bezbolestné vyšetření.

Lékař: MUDr. Jindřich Mach Jiný

Lepšího odborníka neznám. Je to výborný lékař. Nic nenechá zanedbat. Prostě stará škola. Takových už je bohužel málo.

Lékař: MUDr. Miloslava Moravcová Jiný

Už léta chodím k MUDr. Moravcové se všemi otorhinolaryngologickými potížemi, které vždy pohotově řeší. Je VELMI pečlivá a svědomitá a nikdy nezanedbává maličkosti, nýbrž je právě včas řeší, aby se nerozrostly v něco vážnějšího. Pokud hledáte dobrého lékaře pro sebe a své blízké, mohu jen doporučit. Škoda, že těch "hvězdiček" je pouze 5, já bych jí dala 10.

Lékař: MUDr. Edda Vávrová Jiný

Nejlepsi lekarka se kterou jsem se kdy setkala. Vzdy mila, prijemna ochotna a pojazde si se vsim vedela rady a pomohla mi.

O
    Lékař: MUDr. Dagmar Valvodová Jiný

Milá a sympatická paní doktorka s lidským a laskavým přístupem. Vzala mě ihned bz objednání. Sestřička je taky velni milá.

Lékař: MUDr. Edda Vávrová Jiný

Neuveritelne prijemna a napomocna doktorka. Doktorka, jaka ma byt po vsech strankach. Sice delsi cekani, ale stoji za to! Je uzasne napomocna, za ty leta praxe, vi o cem mluvi a vidi vas jako cloveka, ne jenom nejakeho pacienta. Ostatni by se od teto doktorky meli ucit. Vrele doporucuji!

Lékař: MUDr. Ivana Benešová Jiný

Od prvního dne nástupu paní doktorky Benešové jsem v její péči.. milá obětavá znalá svého oboru, nikdy bych neměnila. Moje dcera se odstěhovala před 20 lety do Teplic v Čechách a dojíždí k paní doktorce dodnes. Taky by nikoho jiného nechtěla. Péče je úžasná ,řekla bych že její krédo je radši zbytečně než pozdě. Je to velký optimista, se srdcem na dlani. Děkuji ji za péči.Helena Petrů
    P.s. sestřička je také skvělá. I té děkuji.

Lékař: MUDr. Ivana Benešová

Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.