Zobrazit lékaře

140 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Miloslava Moravcová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Paní doktorka je opravdu milá a dcera se jí vůbec nebojí. Moc nám pomohla s ouškama

• Milá, hodná, laskavá prostě super lékařka

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Šťepánová Marietta

• výborná, příjemná, vstřícná

• měl jsem velký ORL problém. Chodil jsem od mala k ORL ambulancí na severu. Poté co jsem se přestěhoval do matičky Prahy, jsem si musel najít jiného ORL odborníka. Narazil jsem na tuto skvělou paní DR.
      Je suprová, doporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Radmila Čermáková

Oční Lékař, MUDr.

• J

Děkuji p.doktorce za její úžasnou péči a zájem o pacienta.Je to výborná lékařka ,která své práci vážně rozumí.Chodím k ní asi 15 let a nesetkala jsem se s nikde na očním,s takovou ochotou a odborností.děkuji

• Odborný přístup, citlivé jednání

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Edda Vávrová

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Velmi milá a noblesní starší dáma, s pacienty si povídá, probere váš problém ze všech stran, ujistí se, že nic nezanedbá. Stejně milá a příjemná je i sestřička. Vadí pouze dlouhá čekací doba v čekárně, a to i při malém počtu objednaných pacinetů.

• P

Paní doktorka je podle mě naprosto perfektní a profesionální.K jiné bych tedy rozhodně nešla.Souhlasím s pozitivními komentáři ve všem.Lehce mě překvapuje,že někomu stačí být u lékaře jen pár minut a vyloženě ho obtěžuje,že se o něj lékař stará.Zřejmě je ten dotyčný starší a nevšiml si,že komunistický přístup lékařů je už dávno jen v našich vzpomínkách a moje děti mému vyprávění o nepříjemných doktorech,strachu z čehokoli ale hlavně z jejich přístupu k člověku a o "středověké" dětské nemocnici s hysterickou sestrou,nemohou uvěřit.Každý dobrý lékař by si přál pro své pacienty to nejlepší,ale všude na světě je to otázka peněz a u nás i politiky.
      Takže paní doktorku jen chválím a doporučuji.A nesmím zapomenout ani na všechny sestřičky,které jsem u ní zažila,protože těm má chvála patří také.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Dagmar Valvodová

• P

Mohu jen doporučit. Po dlouhé době se u nějakého dr. cítím "dobře" :o) a mám důvěru. Paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětlí a sestřička také. K paní doktorce chodí mé dvě malé děti a její přístup a sestřičky k dětem je skvělý.

• D

Mohu se jenom připojit s chválou. Takto si představuji lékaře. Její velice lidsky přívětivý a profesionální přístup, snaha pacientovi vše vysvětlit, už samo o sobě zmenší obavy pacienta ze svého zdravotního problému. Vždy hledá příčinu zdravotních potíží a ty ptom úspěšné léčí.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Stanislav Kačírek

Imunolog, Alergolog, Pediatr, MUDr.

• D

Skvělý lékař, skvělý člověk. Jen setkání s ním mne léčí. Všem určitě pana doktora Kačírka doporučuji a jemu moc děkuji a přeji pevné zdraví.

• L

Pan doktor je opravdu uzasny. Ma skvely lidsky a pratelsky pristup a predevsim se snazi problemy resit (i kdyz jini se tim nezabivaji). Mohu jen doporucit!

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Hana Richtrová

Chirurg, MUDr.

• R

Navštívily jsme ordinaci paní doktorky s dcerou, které zarůstal nehet a ošetření se moc bála. Vše proběhlo úžasně, paní doktorka i sestřička jsou moc milé a šikovné. Pokud hledáte chirurga, doporučuji.

• Paní doktorku Richtrovou mohu každému jenom doporučit. Odstraňovala mi mateřské znaménko v obličeji, po znaménku ani po jizvě není ani památky a navíc jsem zákrok vůvec necítil. Zlaté ručičky a hlavně zlaté srdce! Moc děkuju a v případě potřeby se rád a s plnou důvěrou zase vrátím. V úctě Adam Komers

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Jindřich Mach

Chirurg, MUDr.

• Nejlepší lekař a diagnostik.... Nejvetší spokojenost. Jsem u nej registrován už 25 let. Mohu se přikaždé návštěvě ordinace spolehnout na vstřícnost, profesonalitu a kvalitu. Všem jen doporučuji.

• Z

Výborný lékař, i když možná trochu netradiční. Výborný diagnostik. Po mých jen kladných zkušenostech jsem k němu zavedla otce. Od té doby je to jediný doktor ke kterému jde bez reptání. A nedávno jen díky panu doktorovi nepřišel o nohu. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Eva Harapátová

Dermatolog, MUDr.

• M

Skvely pristup, mila, vse vysvetli a poradi. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporucit. :) Celkove v Medicom clinic velmi dobre a prijemne jednani.

• H

Povysene neprijemne jednani a vyjadřování. Asi behem 30s bez vysvetleni, o co jde a jak vyrazce predejit, mi sepsala recept a byla velmi prekvapena, ze mam nejake doplnujici otazky. Byla jsem v soku, ze takhle jeste nekdo v dnesni dobe s pacienty jedna. Zvlast, kdyz pani doktorka neni zadna stara generace. Mela by se nad sebou zamyslet. Tenhle zazitek uz opakovat nebudu.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Ivana Benešová

Gynekolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Kateřinská

Paní doktorka Benešová je absolutní profík!Taktéž její úžasná sertřička!Mají mou absolutní důvěru,což je v dnešní době velikánská vzácnost!Znám je už téměř 25 let.

• Z

Paní doktorka mi zachránila život, protože při běžné prohlídce se jí něco nezdálo a hnala mě na vyšetření na klinice. Zjistili mi nádor vaječníků v počáteční fázi a všechno dobře dopadlo. Jsem jí moc vděčná.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře