Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Chrudim
Palackého třída 191, Chrudim 537 01
Poliklinika Chrudim logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Helena Novotná Jiný

Mohu s jistotou říci, že nebýt paní doktorky, možná bych mezi vámi nebyla. Klidný, profesionální a lidský přístup, který mě vrátil do plnohodnotného života. Plně jí důvěřuji, 10 let její péče si velice cením, přeji všem pacientům takového lékaře!

MUDr. Barbora Dolezalova Jiný

Paní doktorka je skvělá, vše s vámi v klidu probere, vždycky vyhoví. Je příjemná i když jí volám :-) Jsem moc vděčná, že takový skvělý a empatická lékař existuje.

Iva Cibulková Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila.

Helena Novotná

Paní doktorka Novotná mi mnohokrát pomohla i mimo termín, kdy jsem byl objednaný. Vždy je ochotná a snaží se najít řešení tak, aby mi jako pacientovi co nejvíce pomohlo. Cením si ochoty naslouchat, i když to při množství pacientů musí být velmi náročné. Pochvala samozřejmě patří i zdravotní sestře, která se mnou vždy komunikuje velmi profesionálně.

MUDr. Barbora Dolezalova změna lékaře

K paní doktorce jsem přešla na vlastní žádost od jiného lékaře. Je skvělá, vše v klidu probere, nespěchá, poradí a přestože k ní dojíždím z jiného okresu, v žádném případě nelituji.

Helena Novotná

Paní doktorka je úžasná, milá, vstřícná. Pomůže, poradí, velmi empatický člověk. Hodně mi pomohla.Můžu jen doporučit.

Karel Brabec neurologické vyšetření

Chodím k panu doktorovi už několik let s malým synem. Nemáme žádný vážný problém, jen později začal chodit, tak ho sledujem, takže nemohu objektivně posoudit léčebné schopnosti. Ale je slušný, zdvořilý, k dětem milý. Odhadl problémy s držením těla, které se později u syna potvrdily.