Zobrazit lékaře

Palackého třída 191

537 01 , Chrudim , pardubický

• J
    Lékař: Iva Cibulková Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila.

• M
    Lékař: Helena Novotná

Paní doktorka Novotná mi mnohokrát pomohla i mimo termín, kdy jsem byl objednaný. Vždy je ochotná a snaží se najít řešení tak, aby mi jako pacientovi co nejvíce pomohlo. Cením si ochoty naslouchat, i když to při množství pacientů musí být velmi náročné. Pochvala samozřejmě patří i zdravotní sestře, která se mnou vždy komunikuje velmi profesionálně.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Barbora Dolezalova změna lékaře

K paní doktorce jsem přešla na vlastní žádost od jiného lékaře. Je skvělá, vše v klidu probere, nespěchá, poradí a přestože k ní dojíždím z jiného okresu, v žádném případě nelituji.

• O
    Lékař: Helena Novotná

Paní doktorka je úžasná, milá, vstřícná. Pomůže, poradí, velmi empatický člověk. Hodně mi pomohla.Můžu jen doporučit.

• R
    Lékař: Karel Brabec neurologické vyšetření

Chodím k panu doktorovi už několik let s malým synem. Nemáme žádný vážný problém, jen později začal chodit, tak ho sledujem, takže nemohu objektivně posoudit léčebné schopnosti. Ale je slušný, zdvořilý, k dětem milý. Odhadl problémy s držením těla, které se později u syna potvrdily.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu