Zobrazit lékaře

Palackého třída 191

537 01, Chrudim, pardubický

• Miroslava Lukešová

• H

Názor sl.Peckové, která v době napsání ohlasu byla náhodou sestrou u chválené paní doktorky, lze jen těžko považovat za nezaujatý. Moje zkušenost je ta, že zdravotní problémy staršího člověka jsou bagatelizovány a neřešeny. Pomoc pak musíme hledat přímo u odborných lékařů, kam není jednoduché starého člověka dostat, protože podle paní doktorky mu nic není a o nic nejde. Specialisté jsou ovšem názoru jiného.
      Je škoda, že u lékařů není uzákoněno po dosažení určitého věku přezkoumání jejich odborné způsobilosti k vykonávání další činnosti.

• M

Príma

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jarmila Horčičková

Praktický Lékař, MUDr.

• Paní doktorka je opravdu prima, možná má moc práce, ale vždycky se postará, pokud je třeba, zařídí vše...takže,úplná spokojenost a jen tak dál

• Nejlepší paní doktorka, absolutně nesouhlasím s hodnocením níže, jedná vždy mile a je ochotná...možná proto,že se snaží každému vyhovět,není tolik ceněná jako někteří jiní,kteří se sice stále usmívají, ale vyše problémy nevyřeší!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Miroslava Hudcová

Diabetolog, Internista, MUDr.

• Velmi dobrá paní doktorka, jak po stránce svojí odbornosti (diabetologie, interna), tak i velice příjemným vystupováním a jednáním s pacienty.
      Mohu na 100% doporučit !!!

• Jindra Milan

• J

Pan doktor je velmi pečlivý. Vyšetření provádí svědomitě. Jsem s ním maximálně spokojena. Navíc je to slušný člověk.

• Příjemný a sympatický muž. Vyslechne Vás. Podepíše jakékoli potvrzení bez ptaní a bez vyšetření (ale je to vždy dobré???). Ale jako lékař naprosto neschopný!
      Měla jsem problémy s tlakem. Tento lékař mě nikdy řádně nevyšetřil, neměl žádnou snahu ani vlastní iniciativu. Když jsem začala omdlévat, prohlásil, že "JE TO NORMÁLNÍ, AŤ SE S TÍM NAUČÍM ŽÍT". Když mě později po kolapsu odvezla rychlá zachranná služba do hradecké fakultní nemocnice, vyléčili mě tam během půl roku! A když jsem nesla tomuto praktickému lékaři zprávy z nemocnice, ještě se mi VYSMÁL, že mě po tom kolapsu resuscitovali kolemjdoucí na ulici!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Iveta Hrubešová

Zubař, MUDr.

• E

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, pečlivá, vstřícná a lidská!! Při akutních problémech mě vzala i přestože nejsem zdejší a ona měla plno a navíc zastupovala ještě i jiné stomatology o prázdninách..Moc děkuji!!!

• Potrebovala jsem rychle osetreni pro meho 4leteho syna,pani doktorka i sestricka mi vysli vstric,bez cekani,profesionalni a lidsky pristup,vrele doporucuji

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Milan Ševčík

• H

Na jaře jsem velmi vážně onemocněla a pan doktor diagnozu nejenže nepoznal,nenamáhal se mne ani poslechnout a jediné co od něho vzešlo, že jsem se po jeho týdenní léčbě dostala už v opravdu velmi špatném stavu do nemocnice, ač jsem stále upozorňovala, že mi léčba nezabírá a je mi čím dál hůř. Do nemocnice jsem se dostala až díky paní doktorce, které jsem za to dodnes vděčná.Proto tohoto lékaře opravdu nedoporučuji a musím říct, že se setkávám s více názory na jeho neodbornou léčbu.

• J

Je to anděl! Lidský, pomáhá, nezištný. Vždy vyhověl a vyslyšel potíže pacienta. Velmi si jej vážím!!!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Martin Machytka

Internista, MUDr.

• E

Naprostá spokojenost, skvělý přístup a odborné znalosti.

• Marie Konrádová

Alergolog, MUDr.

• I

Paní Konrádová byla ochotna mě přijmout v sezóně při silných obtížích okamžitě, zatímco jinde v Chrudimi u doporučované lékařky nedaleko polikliniky jsem byl poslán domů, že mám léto přežít a přijít po sezóně na podzim. Nesdílím názor, že nepoužívá nové léky, sám jsem dostal letos předepsaný jiný nový a také lepší. Testy si paní doktorka u mě hlídá, jen já jsem líný a nedodržel jsem termín, takže se musím polepšit. Jinak velmi příjemné jednání, člověk jde do ordinace s úplným klidem, jelikož ví, že mu bude poskytnuta potřebná pomoc. David Pešek

• Paní doktorku si moc chválím. Kéž by byli všicni alergologové i ostatní lékaři tak schopní a dobří.Její léčba a rady jsou vždy téměř stoprocentní a spolehlivé.Má u mě velkou jedničku.Skoupilová M.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jaroslava Hanzlová

Praktický Lékař,

• H

K paní doktorce jsem začala chodit loni, protože jsem se sem do Chrudimi nastěhovala a neměla jsem zde lékaře. Obvolala jsem několik lékařů s tím že jsem měla horečky skoro jsem nemohla mluvit a nikdo mne nevzal až naštěstí paní doktorka Hanzlová. Já jsem s ní VELMI SPOKOJENÁ. Je velice ochotná , milá.... mohu jen doporučit.

• H

Na příušnice -paralen nebo brufen. Na anginu - paralen, brufen ...je to vůbec doktorka? Brufen apod. si můžu naordinovat sama.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Lenka Schillerová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• C

Tato paní doktorka je opravdu svědomitá.Mám ty nejlepší pocity z návštěv u ní co jsem kdy měla.Je to moje nejlepší lékařka v mém životě.Vše mi vysvětlí opravdu pomůže kdykoliv tam jdu.Pomůže poradí a věnuje se člověku s maximální péčí.Jsem opravdu spokojená a to je to nejcenější co člověk potřebuje když má problémy se zdravím jako já.

• Moje první setkání začalo tím, že paní doktorka provedla nejdříve celkovou anamnézu a na rozdíl od mnoha jiných nezačala obligátní otázkou "co potřebujete?".

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře