Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  L
  Ověřený profil
  Helena Novotná Jiný

  Mohu s jistotou říci, že nebýt paní doktorky, možná bych mezi vámi nebyla. Klidný, profesionální a lidský přístup, který mě vrátil do plnohodnotného života. Plně jí důvěřuji, 10 let její péče si velice cením, přeji všem pacientům takového lékaře!

  T
  MUDr. Barbora Dolezalova Jiný

  Paní doktorka je skvělá, vše s vámi v klidu probere, vždycky vyhoví. Je příjemná i když jí volám :-) Jsem moc vděčná, že takový skvělý a empatická lékař existuje.

  J
  Iva Cibulková Jiný

  S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila.


  M
  Ověřený profil
  Helena Novotná

  Paní doktorka Novotná mi mnohokrát pomohla i mimo termín, kdy jsem byl objednaný. Vždy je ochotná a snaží se najít řešení tak, aby mi jako pacientovi co nejvíce pomohlo. Cením si ochoty naslouchat, i když to při množství pacientů musí být velmi náročné. Pochvala samozřejmě patří i zdravotní sestře, která se mnou vždy komunikuje velmi profesionálně.


  Ověřený profil
  MUDr. Barbora Dolezalova změna lékaře

  K paní doktorce jsem přešla na vlastní žádost od jiného lékaře. Je skvělá, vše v klidu probere, nespěchá, poradí a přestože k ní dojíždím z jiného okresu, v žádném případě nelituji.


  O
  Ověřený profil
  Helena Novotná

  Paní doktorka je úžasná, milá, vstřícná. Pomůže, poradí, velmi empatický člověk. Hodně mi pomohla.Můžu jen doporučit.


  R
  Ověřený profil
  Karel Brabec neurologické vyšetření

  Chodím k panu doktorovi už několik let s malým synem. Nemáme žádný vážný problém, jen později začal chodit, tak ho sledujem, takže nemohu objektivně posoudit léčebné schopnosti. Ale je slušný, zdvořilý, k dětem milý. Odhadl problémy s držením těla, které se později u syna potvrdily.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Palackého třída 191, Chrudim 537 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR