Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Chrudim

Palackého třída 191

537 01 , Chrudim , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Ověřená osoba
  Lékař: Helena Novotná Jiný

  Mohu s jistotou říci, že nebýt paní doktorky, možná bych mezi vámi nebyla. Klidný, profesionální a lidský přístup, který mě vrátil do plnohodnotného života. Plně jí důvěřuji, 10 let její péče si velice cením, přeji všem pacientům takového lékaře!

  T
  Lékař: MUDr. Barbora Dolezalova Jiný

  Paní doktorka je skvělá, vše s vámi v klidu probere, vždycky vyhoví. Je příjemná i když jí volám :-) Jsem moc vděčná, že takový skvělý a empatická lékař existuje.

  J
  Lékař: Iva Cibulková Jiný

  S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila.

  M
  Ověřená osoba
  Lékař: Helena Novotná

  Paní doktorka Novotná mi mnohokrát pomohla i mimo termín, kdy jsem byl objednaný. Vždy je ochotná a snaží se najít řešení tak, aby mi jako pacientovi co nejvíce pomohlo. Cením si ochoty naslouchat, i když to při množství pacientů musí být velmi náročné. Pochvala samozřejmě patří i zdravotní sestře, která se mnou vždy komunikuje velmi profesionálně.

  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Barbora Dolezalova změna lékaře

  K paní doktorce jsem přešla na vlastní žádost od jiného lékaře. Je skvělá, vše v klidu probere, nespěchá, poradí a přestože k ní dojíždím z jiného okresu, v žádném případě nelituji.

  O
  Ověřená osoba
  Lékař: Helena Novotná

  Paní doktorka je úžasná, milá, vstřícná. Pomůže, poradí, velmi empatický člověk. Hodně mi pomohla.Můžu jen doporučit.

  R
  Ověřená osoba
  Lékař: Karel Brabec neurologické vyšetření

  Chodím k panu doktorovi už několik let s malým synem. Nemáme žádný vážný problém, jen později začal chodit, tak ho sledujem, takže nemohu objektivně posoudit léčebné schopnosti. Ale je slušný, zdvořilý, k dětem milý. Odhadl problémy s držením těla, které se později u syna potvrdily.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu