Modec klinika s.r.o.

Stomatologická klinika MODEC Brno. Více

Modec klinika s.r.o.

Viniční 235, Brno-střed

61500, Brno, jihomoravský

Stomatologická klinika MODEC Brno.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Kamil Beneš

Zubař, MUDr.

• Velmi profesionální, příjemný, ochotný a lidský přístup a to jak pana MUDr. Kamila Beneše, který je opravdu pan specialista s velkým písmenem S, tak i jeho dalších koleginěk a personálu, který se o mě staral.

Všem Vám moc děkuji.

VŠEM MOHU JEN DOPORUČIT.

S pozdravem Bc. Řehoř

• J

Nemohu posoudit práci, absolvoval jsem pouze vyšetření.
      K dr. Benešovi jsem byl poslán jako ke specialistovi. Při příchodu do ordinace byl sice chladný, ale normální, jenže po usednutí do křesla jsem se ocitl v blízkosti jakýchsi krvavých zbytků / nástrojů po předchozím pacientovi. Se mnou by to snad ani nehnulo, ale on začal nekultivovaně křičet na sestru, proč to (použil jiný výraz) neuklidila. Bylo mi trapně za oba, takhle hrubě se chovat k ženě, navíc před pacientem. Když mne posadil do křesla, přece věděl, že to uvidím. Při sdělení nedobré diagnózy (stanovil ji správně a velmi rychle) byl neosobní, diskuzi o řešeních téměř nepřipouštěl. Ještě před vyšetřením mi doporučil rentgen, což bylo hned provedeno. Nikdo mne předem neupozornil, kolik to bude stát, myslel jsem, že je to zahrnuto v částce za vyšetření. Rentgeny mi předtím dělali zdarma, takže jsem se sám ani na nic neptal. Až při odchodu z vyšetření jsem byl požádán o 600 kč navíc za ten rentgen. Při sdělení ceny za budoucí zákrok jsem usoudil, že za ty peníze raději zrekonstruuji dům. Doktor je asi vzdělaný a šikovný, jenže etika je stejně důležitá.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře