Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Přerov

• „Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :) Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Po tom, co moje předchozí pediatrička několikrát podcenila můj zdravotní stav jsem se rozhodla přejít na doporučení rodinného příslušníka k panu doktorovi. Hned po první návštěvě mi padl do oka a poté několikrát opravdu pomohl. Navíc má skvělý přístup k pacientům, je milý, pozorný a hlavně všímavý! Za mě palec nahoru! :) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nedávno jsme řešili zdravotní problém našeho syna, který nebyl na první pohled jasný. Paní doktorka odvedla profesionální práci a navíc s námi ochotně konzultovala každý vzniklý problém. Děkujeme jí i sestřičce. Více

tř. Svornosti 57, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem již mnoho let velmi spokojená s odborností a vlídným přístupem lékařky i zdravotní sestry. Dcery se na návštěvu v ordinaci těší. Vyhovuje mi, že se mohu po telefonu domluvit na vhodnou dobu návštěvy, abychom zbytečně nečekaly. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem s dětmi přešla od jiného pediatra. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Paní doktorka je velmi empatická, milá, žena na svém místě. Vždy perfektně poradí, uklidní, pomůže. Všechno u ní funguje tak jak má. Člověk dlouho nečeká v čekárně. Sestřička je také moc milá. Jsem moc ráda, ze u ni děti jsou. A ona je lékařkou, která tady pro své pacienty opravdu je. Nestane se, ze by nezvedla telefon nebo že by člověk nevěděl, kdy nerodinuje a kdo ji zastupuje. Více takových lékařů jako je právě ona :-) Více

Grohova 538, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Porovnám-li vlastní předchozí zkušenost s pediatry a vyprávění kamarádek s celkovým přístupem paní Doktorky Šlechtové, pak by zasloužila medaili. A nejen zlatou, ta by pro ni byla málo... Doktorka dětských srdcí i dušiček, moc pozitivní a milý člověk a úžasný specialista - asi nemám už co více dodat. Jen to, že jí moc DĚKUJI za to, že mi dcerku vzala pod svá ochranná křídla. ;o) Více

Svisle 2, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Naprosto skvělý přístup k dětem. Konzultace kdykoliv, klidně i po pracovní době, o sobotách i nedělích, prostě kdykoliv. Děti ji mají rády. Více

Tyršova 799, Hulín Mapa

• „Jsme s ním spokojeni.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší dětská lékařka v Olomouckém kraji, má přátelský a chápavý přístup k dětem. Syn býval často nemocný, jak už to u dětí bývá horečky ho zkolili většinou v pátek večer, kdykoli byla ochotná přijet. Chválím i výborný přístup a toleranci k nám matkám, které jako já, jak se to týká dětí, s každou ,,maličkostí,, hned frčí k lékaři :-) A nejvíce děkuji za její a teď i moji oblíbenou větu - Lepší přijít 10x zbytečně než vůbec. Více

6. května 1160, Kojetín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka!!! Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí i mé děti. Maximální spokojenost! Paní doktorka je velmi příjemná, laskavá, vše vysvětlí (dětem i nám rodičům :o)) )...Je na svém místě! Pracuje tam i velmi milá a ochotná sestřička. Takže vřele doporučuji!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „UMÍ TO S DĚTMI . DOPORUČUJI

Moravská 619, Chropyně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nebyla jsem spokojená s naší pediatričkou v obci a tak jsem po roce váhání vybrala pro dceru tuto paní doktorku. Jsem za to strašně ráda, protože lepší jsem nemohla najít. Druhá dcera k ní chodí už od narození a já jsem konečně klidná, že jsou moje děti v té nejlepší péči. Paní doktorka vždy ochotně poradí i přes email, na telefonu je i o víkendu. V ordinaci má na nás vždy dostatek času. Nikdy se u ní člověk necítí jako někdo, kdo zbytečně obtěžuje a neváhá ani zdarma půjčit domů drahé zdravotní pomůcky. Je to snad jediná lékařka, ve kterou mám plnou důvěru a na kterou se s dětmi vždy těšíme. Více

Šmeralova 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vynikající lékařka ale nynější zdravotní sestra nepatří na dětské, chová se arogantně a nemá žádný vztah k dítěti. Dřívější sestřička která u paní doktorky pracovala byla vynikající , usměvavá a vstřícná . Více

9. května 73, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S pani doktorkou jsem spokojena. Vždy u syna problém vyřešila,po telefonu dobře poradila. Za me vše jak má být . Kapsiová Více

Wellnerova 27, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naše paní doktorka na kterou je vždycky spolehnutí. Jsem šťastná, že jsem se pro ni rozhodla, je mi obrovskou podporou a pomoci v péči o mé dvě deti. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku jsem měla v dětství i já a byla jsem s ní velmi spokojená,nyní mám dítě a je opravdu velmi ochotná a příjemná. Jediné, co mi kazí dobrý pocit z každé návštěvy lékařky je její sestřička - pokud jí člověk nepadne do oka, tak se chová doslova jako fúrie. Ale ta, naštěstí, neléčí mé dítě. Více

Obecní úřad, Veselíčko, Lipník nad Bečvou Mapa

Křižkovského 75, Lipník nad Bečvou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc děkuji za paní doktorku, k paní doktorce jsem šla se svojí téměř dvouletou dcerou s prujmem. paní doktorka dceru prohlédla, udělala veškerá vyšetření i stěry..nic nezanedbala a poslala nás do FN, myslela jsem si, že přehání a moc se mi nechtělo a nakonec díky svému přístupu dcerku zachránila od komplikací, které by nastaly mojí nedbalostí. Na dětské klinice jsme strávily 2 dny na kapačkách a mohlo to dopadnout 100x hůř, proto je pro mě paní doktorka nenahraditelná a jsem ji moc vděčná. Více

Náves Svobody 38, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem moc spokojena, je ochotna se na všem domluvit, prohlídky nepodceňuje, pečlivě prohlídne dítě, doptá se rodičů, vysvětlí, poradí, doporučí... v případě závažnějších věcí okamžitě jedná. v případě potíží si kdykoli vyčlení místo na prohlídku, to je možná i důvodem, že se u ní v čekárně průměrně 30-45 minut čeká - dalším důvodem je, že novorozenci nechodí na přesný čas a jdou vždy přednostně (každý na počátku ocení)... největším benefitem je, že má opravdu ráda děti, jde to na ní vidět a podle toho se k nim chová! Více

Janskeho 24, Olomouc Mapa

Olomouc