Doporučení pediatři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková