(10 názorů)

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Y
    Lékař: MUDr. Marie Manoušková Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, ochotná a já jí moc děkuji za veškerou péči a milá slova. Rovněž děkuji i hodným sestřičkám. Přeji Všem do Nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. Děkuji

• Ž
    Lékař: MUDr. Marie Manoušková Jiný

Nejlepší a nejochotnejsi paní doktorka a celý její tým. Všichni me s úrazem a následným otokem posílali od certa k ďáblu a jediná paní doktorka a její tým byli ochotni a prisli na to co mi vlastne je. Patří jim všem můj dík. A to nebylo poprvé. Nevadí mi zadne čekání v ordinaci, to čekání totiž za to stoji.

• S
    Lékař: MUDr. Jan Zámostný

Pan doktor je úžasný, milý, vstřícný, empaticky, chapavy. Více takových doktorů jako je on. Profesionál jak má být. Sestřička je taky skvělá vždy prohodíme pár slov. Mají mou plnou důvěru.

• K
    Lékař: MUDr. Jan Zámostný Pásový opar,který je hodně bolestivý

Pan doktor je úžasny, laskavý a má trpelivý přístup,vždy mi pomohl od bolestí. Jsem ráda že je tady v Porubě. Když už musím k lékaři, tak jdu k panu dr.Zamostnému bez obav, mam k němu úplnou důvěru. Sestřička je příjemná a klidná

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Barbora Kosmáková Nový pacient

K paní MUDr. Kosmákové jsem přestoupila z důvodu úmrtí mé praktické lékařky.Z šesti lékařů, kteří mě odmítli byla právě ona která která se mě ujala.Paní MUDr. Kosmáková je velice milá a pečlivá a svou práci určitě dělá s láskou a člověk si nepřipadá ,že obtěžuje. Táňa Vojtásková

• D
    Lékař: MUDr. Marie Manoušková

Dobrý den chtěla bych se podělit o názor tohoto skvělého týmu ..Několik let navštěvuji tuto ordinaci. V této ordinaci se setkáte od recepční ,sestřiček a paní doktorkou jen z vlídnosti ,úsměvem ,péči, porozuměním. Všem doporučuji .A MOC DĚKUJI TOMUTO SKVĚLEMU TÝMU..........

• M
    Lékař: MUDr. Jan Zámostný Bolesti zad, nemoci(chřipka, zápal plic), tetanik, migrény, ortopedické problémy a řešení post traumaticke stresové poruchy

U pana doktora už jsem 4roky. Tehdy ještě byl ve F-M. Je velmi milý lidský a profesionální. Jsem menší hypochondr pořád mě něco bolí píchá a tak :D i přes to má se mnou pan doktor svatou trpělivost. Nic nezvelicuje ale ani nezanedbava. Jsem moc ráda že sem měla štěstí a našla tak dobrého lékaře

• A
    Lékař: MUDr. Jan Zámostný Přeregistrace

Také jsme se k p. doktorovi Zámostnému přeregistrovali s manželkou zhruba před dvěma měsící a jsme velmi spokojeni. Pan doktor má velmi lidský vztah k pacientovi, a to pokaždé s přivětivým úsměvem. To mě osobně hodně povzbudí při ošetření i jednání v ordinaci. Totéž bych řekl o sestřičce Radmile Šebestíkové. Tak si představuji profesionálního praktického lékaře a jeho tým. Děkuji mockrát.
    Vícha Květoslav, Ostrava - Poruba

• T
    Lékař: MUDr. Jiří Manoušek

Super doktor, jsem s ním velmi spokojená. Je ochotný, vstřícný a příjemný. Vůbec nemám strach mu cokoliv říct.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Marie Manoušková

K paní doktorce chodím již několik let a jsem velmi spokojená jak s celkovou péčí, tak i přístupem. Paní doktorka mi hodně pomohla. Děkuji a mé díky patří i sestřičkám.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu