Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

MUDr. Barbora Kosmáková Jiný

Paní doktorka i sestra velmi ochotne, milé. Konečně doktor u kterého vidím snahu problém vyřešit, a když nejde vyřešit tak sledovat a ulevit. Mohu pouze doporučit.

MUDr. Marie Manoušková Jiný

Chci podekovat p.dr.Manouskove,ktera mi davala svou peci celych 30let .Neznam lepsi lekarku ,empaticka,pohotova,ochotna,uzasny diagnostik ...uz sice nepracuje, mi chybi a tezko najdu ji podobnou .Dekuji za vse

MUDr. Marie Manoušková Jiný

Paní doktorka i celý keji tým jsou perfektní, milí a na vysoké úrovni. Moc děkují Radmila a Radúz Máchovi

MUDr. Barbora Kosmáková Jiný

U paní doktorky se cítím jak v bavlnce. Sestřička to samé. Fakt za mě super. Spokojená. Konečně jsem našla tu správnou ordinaci i lékaře.

MUDr. Barbora Kosmáková Jiný

Jak paní doktorka tak sestra příjemné, milé a profesionální. Ordinace i čekárna moc pěkné. Doporučuji.

MUDr. Jan Zámostný Jiný

Máme neuvěřitelné štěstí, že do zábřežské ordinace EM-Med nastoupil pan doktor Zámostný. Ačkoli jsem měla tu čest jej poznat pouze skrze jednu kratičkou návštěvu, s čistým svědomím mohu říci, že jde o neuvěřitelně milého a empatického člověka na správném místě. Z pana doktora sálá neuvěřitelný klid a upřímný zájem o pacienta. Tady si můžete být jistí, že jste v dobrých a zkušených rukou. Moc děkuji za to, jak se o naši rodinu staráte, a přeji spoustu zdraví!

MUDr. Jan Zámostný Jiný

Pan doktor na správném místě, nemám co by vytkl, jsme maximálně spokojeni. Milý, chápavý, vyslechne si Vás, umí si udělat srandu, kdyby byl každý doktor jako on...

Y
    MUDr. Marie Manoušková Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, ochotná a já jí moc děkuji za veškerou péči a milá slova. Rovněž děkuji i hodným sestřičkám. Přeji Všem do Nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. Děkuji

Ž
    MUDr. Marie Manoušková Jiný

Nejlepší a nejochotnejsi paní doktorka a celý její tým. Všichni me s úrazem a následným otokem posílali od certa k ďáblu a jediná paní doktorka a její tým byli ochotni a prisli na to co mi vlastne je. Patří jim všem můj dík. A to nebylo poprvé. Nevadí mi zadne čekání v ordinaci, to čekání totiž za to stoji.

MUDr. Jan Zámostný

Pan doktor je úžasný, milý, vstřícný, empaticky, chapavy. Více takových doktorů jako je on. Profesionál jak má být. Sestřička je taky skvělá vždy prohodíme pár slov. Mají mou plnou důvěru.

Kontakt

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava 70030 Zobrazit v Goole Maps