(78 názorů)

• Jiří Manoušek

Anesteziolog, MUDr.

• T
      Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Super doktor, jsem s ním velmi spokojená. Je ochotný, vstřícný a příjemný. Vůbec nemám strach mu cokoliv říct.

• D

K panu Manouškovi s maminkou už chodíme léta od roku 2005,vždy je ochotný,milý,usměvavý a hodný. Mamamince zachránil život.Velice si ho vážíme a nikdy bychom už jiného lékaře nehledali.Doporučujeme všem kdo hledá výborného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Jan Zámostný

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Profesionální přístup k pacientovi jak ze strany lékaře tak ze strany zdravotní sestry. Není co vytknout. Velká spokojenost!

• S
      Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Pan doktor je úžasný, milý, vstřícný, empaticky, chapavy. Více takových doktorů jako je on. Profesionál jak má být. Sestřička je taky skvělá vždy prohodíme pár slov. Mají mou plnou důvěru.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Barbora Kosmáková

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Je to opravdový ANDĚL na zemi... Své práci hlavně rozumí... Za mně palec nahoru... Komunikace super... Lidský přístup... Nehrajese na nic a svou práci žije a prožívá to ze všema... Miljučka... richljučka... krasnjučka... Více lidí takych jako ona bylo by super žít na světě... Děkuji...

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Nemoc

S paní doktorkou Kosmákovou mám jen ty nejlepší zkušenosti je pečlivá, trpělivá a ochotná lékařka s lidským přístupem. Ambulance je čistá a prostředí je útulné.Sestřička Klára je také super usměvavá, empatická.Obě tvoří dokonalý tým :-) Vřele doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Marie Manoušková

• Ž
      Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopěléSlužby: Jiný

Nejlepší a nejochotnejsi paní doktorka a celý její tým. Všichni me s úrazem a následným otokem posílali od certa k ďáblu a jediná paní doktorka a její tým byli ochotni a prisli na to co mi vlastne je. Patří jim všem můj dík. A to nebylo poprvé. Nevadí mi zadne čekání v ordinaci, to čekání totiž za to stoji.

• D
      Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Dobrý den chtěla bych se podělit o názor tohoto skvělého týmu ..Několik let navštěvuji tuto ordinaci. V této ordinaci se setkáte od recepční ,sestřiček a paní doktorkou jen z vlídnosti ,úsměvem ,péči, porozuměním. Všem doporučuji .A MOC DĚKUJI TOMUTO SKVĚLEMU TÝMU..........

Podívejte se na všechny názory (48) na lékaře