Zobrazit lékaře

612 00, Brno, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Antonín Koukal

Chirurg, Fyzioterapeut,

• Mám problémy se zády. S p. doktorem Koukalem jsem se osobně nesetkal, procedury mi předepsal Mudr. Spodjenko.

K centru obecně:

- Sestry na recepci jsou docela "přísné" ale vzhledem k objemu lidí který centrem denně projde to asi ani jinak nejde. Organizace zvládnuta skvěle.

- ano, objem lidí je opravdu velký, procedurami se nešetří, když pojišťovna platí tak proč taky :)

- cvičení v tělocvičně - slečny fyzioterapeutky vždy krásně předcvičují, vše dobře vysvětlí, pokud někdo něco dělá špatně tak pomohou. Skoro každou hodinu předcvičuje někdo jiný takže se navíc neokoukají :)

- individuální cvičení - mě se věnovala Jana Koláčková Dis - osobní přístup s opravdouvou snahou pomoci.

- elektroléčba, interferenční proudy - jak na běžícím pásu, žádné zdržování (a tak to tuším má být)

Shrnutí: pokud neradi čekáte, nevadí vám neosobní přístup, chcete vidět krásná děvčata (která se s vámi ale nebudou moc, příp. vůbec vybavovat) pak je tahle rehabka pro vás.

• Pan doktor ignoruje to, co předepíše doporučující lékař, a navíc ignoruje i pacienta. Regulační poplatek 30 Kč za klinické vyšetření je vybrán již v recepci, ale pan doktor se zpoza počítače na vás ani nepodívá. Dokonce se nepodívá ani na FT poukaz od odesílajícího lékaře, který vás poctivě vyšetřil. MUDr. Koukal sedí u počítače a vymýšlí diagnózy doslova z břicha. Když protestujete, arogantně vás odbije. Přijdete tam s páteří a loktem, s doporučenými procedurami, které vám on ale nenapíše, jelikož jsou u personálu nepopulární (např. měkké techniky). Na druhé straně vám napíše vše možné, jste dle něj nemocni od hlavy po paty včetně kolen a kyčelí a napíše vám třeba rehabilitační kolo. Dle mého soudu se jedná o arogantní vysávání zdravotních pojišťoven.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vladimíra Kopečná

Diagnostik, MUDr.

• P

Paní doktorka je výborná. Oceňuji zejména vstřícný přístup, vše vysvětlí, v průběhu vyšetření řekne co zjistila. Kdo k ní půjde na vyšetření má záruku kvalitní péče.

• M

Snad nejlepší lékařka, kterou jsem zatím v životě poznala. Je to opravdu odbornice se zkušeným okem, ale to by nestačilo, kdyby nebyla i dobrý člověk s lidským přístupem. Vše vysvětlí, ukáže. Není to jako většina doktorů, co Vás vyšetří, hodí Vám zprávu a Vy odcházíte zmatení. Dělá pro pacienty maximum, bohužel si toho spousta pacientů neváží. Kdyby takoví lékaři byli všichni, klidně si za zdravotní péči i doplácím! Také si chválím krátké objednací lhůty, vyjde Vám s termínem vstříc, ne jako všude jinde - prostě přijdete tento den, nebo až za 2 měsíce... A je pravdou, že je milá a pozitivní již v telefonu.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Lenka Penková

• P

Má první návštěva paní doktorky byla i tou poslední. Horší zážitek z návštěvy zubaře nepamatuji a to jsem ani žádný zákrok nepodstoupila. Bylo mi sděleno, že mi paní doktorka "udělá pouze ten zub, co mě bolí" a ostatní 31 zubů zcela ignorovala. Nakonec mi paní doktorka neudělala ani ten bolavý zub a díky Bohu za to! Zubař, kterému se tak třepou ruce, že není schopný udržet v ruce zubařské nástroje či kliknout myší na snímek z rentgenu považuji opravdu za hazard se zdravím. Představa, že má tato osoba v ruce vrtačku je jak scéna vystřižená z hororu. Vše doprovázel podivný stav, kdy paní doktorka nebyla schopná ani pořádně mluvit. Na závěr ze sebe s hlavou v dlaních vysoukala, že "už má dneska dost". Zajímavá věta v 10 dopoledne. Nevím jestli za tím byla momentální indispozice, nemoc, vyšší věk lékařky či alkohol, ale takového člověka opravdu v zubařském křesle potkat nechcete. Bez jakékoliv zloby by si silně znepokojující jednání paní doktorky Penkové zasloužilo inspekci.

• L

U paní doktorky jsem byla naposledy loni, prohlizela mi zuby stylem ze sla postupne, pak se zastavila u prniho kazu, hned mi ho odvrtala aniz by se mnou cokoliv odyskutovala, dala mi tam amalgan a na zbytek pusy se neobtěžovala ani doprohlednout, s tím že za půl roku zase nashle! Amalgan sem nechtěla, ovšem že mi bude vrtat sem se dozvěděla až sem měla vrtačku v puse. Myslela sem si ze ve zbytku zubu kaz nemam a že to asi nějak prohlédnout zvládla, dokud sem se neobědnala k jinému zubaři. Po roce!! mi našel 4 kazy a další 2 na rengenu. Sem absolutně nespokojena s odbornoctí, schopnostni a přístupem této ,,lékařky,,.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Radvana Kompérová

Praktický Lékař, MUDr.

• Paní doktorka Kompérová byla spoustu let naším závodním lékařem než odešla do soukromé praxe. Poté jsem se zde zaregistroval jako k obvodnímu praktikovi a mohu říct, že paní doktorka je vždy příjemná a vždy dokáže poradit. Jsem rád, že je již spoustu let mou lékařkou.

• F

Dobrý den,u paní doktorky Kompérové jsem byla na záskoku, když můj pan doktor Marek nebyl přítomen a ráda bych podotkla, že paní doktorka byla velmi příjemná. Po přečtení komentářů jsem se rozhodla se také vyjádřit k mému praktickému lékaři. K panu doktoru Markovi chodím již několik let a dle mého názoru je to nejlepší praktik s jakým jsem se kdy setkala. Jsem mu nesmírně vděčná, že mi dokázal pomoci od nesnesitelných bolestí, od kterých mi bohužel nepomohli ani specializovaní lékaři po dvou týdenní hospitalizaci. Pan doktor je ne jen profesionální lékař, ale především člověk na pravém místě, vždy příjemný a velmi vstřícný. Nikdy u mé nemoci, když už mi jiní lékaři nedokázali pomoci nepokrčil rameny, ale jako jeden z mála vždy navrhl jinou alternativní cestu a snažil se udělat maximum pro zlepšení mého stavu. Za to jsem mu nesmírně vděčná a všude budu tohoto vynikajícího lékaře doporučovat. Ráda bych dodala, že i sestřička je velmi vstřícná a milá. Kdyby bylo více takových výborných lékařů, bylo by na světe hned veseleji :-) Tímto panu doktoru a také sestřičce velmi děkuji za jejich péči. Urbancová Františka

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Jana Sedláčková

Internista, MUDr.

• P

Paní doktorka Jana Sedláčková je velmi ochotná a milá osoba. Její vstřícný přístup k pacientovi mě absolutně fascinoval. Vřele doporučuji navštívit její ordinaci !!! Veronika

• Vladimír Marek

Praktický Lékař,

• Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: praktický lékař

Perfektní odborník. Výborný po profesionální stránce při zachování lidského přístupu k pacientovi. Spolu se zdravotní sestrou paní Horskou optimální sestava - výborný tým.

• S
      Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: Zdravotní problémy

Pan doktor je naprosto úžasný a spolehlivý a jsem ráda, že po létech jsem takového lékaře našla. A ještě má smysl pro humor!
      JaneModel

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Leila Guellaoui

Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: Bolest zubů

Asi nejlepší zubařka, u které jsem kdy byl.
      Bál jsem se bolestivého zákroku, ale vše proběhlo hladce a bez bolesti. Paní doktorka je velmi milá, sympatická a hodná.
      Od teď už se k zubaři vždy těším

• Martin Blažek

• Umístění: Poliklinika Dobrovského

K panu doktorovi chodíme celá rodina pravidelně a mnoho let. Je pečlivý, přesný, práci provádí výborně a s maximální odborností. Mohu jen doporučit. Rozhodně bych neměnil.

• V
      Umístění: Poliklinika Dobrovského

S panem lékařem mám bohužel více než hororové zkušenosti. Je názorným případem doktora, kterému jde jen a pouze o výdělek. Aktuální problém, co mě trápil řešit nechtěl se slovy "to už bolet bude, přišla jste pozdě", ale zato místo toho vám velmi rád zadělá všechny kazy plombou, které vás sice netrápí, ale zato musíte vysolit slušnou částku peněz, což panu doktorovi velmi imponuje. Nikdy nic, co vám provádí, nevysvětlí. Ztratila jsem k němu veškerou důvěru, dle mého názoru je to velice chladný neempatický lékař, v jeho křesle jsem bohužel nezažila lidský přístup, který je pro mě na prvním místě, proto citlivým jedincům rozhodně NEDOPORUČUJI tuto ordinaci.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jiřina Höklová

Internista, MUDr.

• Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: cévní problémy

Skvělá přímá upřímná lékařka 100% profesionálka, bezvadná skvěla sestra. Vždy řekne na rovinu svůj názor, mně max vyhovuje.

• J

S tou lékařkou bohužel nemáme v rodině dobré zkušenosti. Paní doktorka je taková saň, že moji babičku, která jinak snese všechno, při každé návštěvě dožene k slzám. Takto by se lékař ke svým pacientům chovat rozhodně neměl. Pokud někoho jeho práce nebaví, neměl by ji vykonávat. Opravdu jsem se s tak protivným a neempatickým člověkem ještě nesetkala!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Miroslava Muchová

Neurolog, MUDr.

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Neurologická konzultace u malého dítěte

U paní doktorky jsme byli na neurologické konzultaci s malým cca "rok a něco" s tím, že když se postaví, a něco zkoumá, staví se na špičky nožiček. Paní doktorka nám věnovala spoustu času, který byl z naprosté většiny věnován sepisování velmi podrobné anamnézy do počítače. Vlastní fyzické vyšetření trvalo cca 5 minut.
      Její závěr byl: "Nelze vyloučit lehkou diparetickou formu DMO" (dětská mozková obrna dolních končetin) a doporučení na další a další neurologické vyšetření (EEG, ultrazvuk mozku).
      Ještě připomínám, že NIC z toho, co je oficiálně uváděno jako příčina DMO jsme v anamnéze neměli (infekce matky v prvních měsících těhotenství; v pokročilých fázích těhotenství, oběhové poruchy matky, porodní asfixie, nedonošenost, přenošenost, komplikované porody, infekce dítěte do šesti měsíců).

Nevím jestli si dovedete představit, jaké to je, když jako rodič vyjdete z ordinace a máte v ruce papír, kde je vyřčen takový brutální ortel - máte postižené dítě. Natvrdo, bez pochybností, bez nějaké naděje ...

Obrátili jsme se hned na opravdového profesionála - magistra fyzioterapie, který se na děti specializuje. Při vyšetření jsme zažili pravý opak - někoho, kdo naše dítě (jenom v plínce) 20 minut bedlivě pozoruje a vnímá, jak si na zemi hraje s hračkou, jak leze, jak se staví... a nepíše jen něco do počítače. Někoho, kdo ho pak s láskou položí na vyšetřovací stůl a udělá několik základních vyšetřovacích pohybových hmatů ... a po půl hodině s úsměvem řekne: Vždy je v podstatě pořádku ... takto nevypadá dítě s DMO, mnoho jsme jich v ruce měl, mají trochu jiné reflexy ... prostě dejte mu jen víc času, asi to potřebuje...
      Dnes (rok a pět měsíců) náš malý normálně capá a běhá ...
      Je mi moc líto, že si lékaři západní medicíny asi neumí představit, jaké trauma může způsobit špatně stanovená diagnóza.

• S

K paní doktorce chodíme několik let, dceři velmi pomohla od častých bolestí hlavy, tak že ted nechybí ve škole a může se věnovat i svým koníčkům. Oceňujeme její vstřícný přístup a doporučujeme dalším pacientům.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře