Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Dobrovského 23

612 00 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

S tak vysokou mírou profesionality a lidským přístupem, jsem se ještě nikdy nesetkal. Pan doktor Boška mě popsal jak bude postupovat při extrakci osmičky v nedobrém stavu, což mne zaujalo tak, že jsem si vůbec nevšiml, že už zub mezi tím odstranil. To není chirurgie, to jsou lázně!

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Extrakce dvou spodních neprořezaných osmiček byla u pana doktora bezbolestná a jeho přístup k pacientovi by si člověk přál všude!! Naprostá spokojenost

Lékař: MUDr. Jiřina Höklová Jiný

Milá paní doktorka, která mi pečlivě vyšetřila žíly palčivě bolestivé nohy. Tím vyloučila žilní příčinu a odeslala mne k neurologovi.

Ž
    Lékař: MUDr. Jiřina Höklová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné, nebyl problém, i když jsem na vyšetření přišla s dvěma malými dětmi, protože jsem neměla hlídání. Vše mi vysvětlila, doporučila léčbu i dala kontakty na doktory pro případnou operaci žil. Nečekala jsem dlouho v čekárně a při první návštěvě mě i vzala rychle, protože mi obtíže bránily v chůzi. Prostě našla okno, kdy jsem mohla okamžitě přijít a začít to řešit, jinde mi řekli dva a více měsíců.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Na základě kladných recenzí na internetu jsem si pro extrakci osmičky vybrala pana doktora Bošku. Jeho přístup byl skvělý. Každý svůj krok vysvětlil, uklidňoval, přesně poradil, co dělat a nedělat po zákroku, prostě přístup na jedničku. Ještě mě čeká vytrhnutí dvou osmiček a k nikomu jinému, než k panu doktorovi nepůjdu. Klobouk dolů a velké doporučení.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Pan doktor je moc milý, všechno podrobně vysvětlí a také velmi šikovný, zákrok byl vzhledem k rozsahu rychlý.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

U pana Bošky jsem si nechala trhat všechny osmičky. Jedna byla komplikovanějši zkrz chronický zánět hluboko v zubu. Pan doktor si s tim poradil rychle a bravůrně, opravdu profesionál. Moc děkuji.

Lékař: Vladimír Marek Jiný

Člověk na svém místě - odborník, nic nezanedbá, v případě potřeby konzultuje s jinými odborníky, dá se s ním lidsky domluvit, vše vysvětluje, je ochotný, a ještě má skvělý smysl pro humor. Skvělá sestřička je třešničkou na dortu perfektní péče, jsou sehraná dvojka. Chodí k němu medici na praxi, a není se čemu divit. Navíc mají na poliklinice dobrý elektronický objednávkový systém. Odeslání e-receptu na mail bral hned z počátku jako samozřejmost (narozdíl od jiných lékařů, kteří trvají na osobním vyzvednutí papírového receptu), obecně je pokrokový a otevřený. Můžu jedině doporučit, já ani manžel nemáme jedinou negativní zkušenost.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Na doporučení kamaráda jsem si objednal extrakci osmiček právě u pana doktorka Boška. Profesionální přístup, špičková práce s pacientem, maximální zručnost. Samotný zákrok trval chvilinku a byl naprosto bez bolesti! Vše mi společně se skvělou sestřičkou vysvětlili. Máte-li tedy strach ze svých "originalních" osmiček, uvidíte sami, že veškeré obavy jsou u tohoto kvalitního dentisty zbytečné.