Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Dobrovského
Dobrovského 23, Brno 612 00
Poliklinika Dobrovského logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (52)

MUDr. Marek Boška Jiný

Pokud sháníte v Brně dobrého stomatochirurga, u pana doktora Bošky budete ve správných rukou. Pan doktor i sestřička jsou velmi profesionální, empatičtí a milí už po telefonu, ale ještě o trochu více přímo v ordinaci. Pan doktor vám klidným hlasem vysvětlí, co se bude dít, upřímně vám řekne, jak se věci mají, a postupně vám vysvětlí také následnou péči. Za lokální anestezii si zaplatíte okolo XXXX Kč, ale je to dobrá investice. Samotnou aplikaci injekce ani následné trhání jsem téměř necítila (nebyly to ovšem složité extrakce se zahnutými kořeny aj.). Po extrakci můžete přijít kdykoliv bez objednání na kontrolu, kdyby se vyskytly problémy.

Pan doktor Boška mi prováděl extrakci obou spodních osmiček s odstupem dvou let, a kdybych měla další, nejdu s nimi za nikým jiným. Posílám k němu také všechny své přátele a známé, protože i přesto, že mám absolutní hrůzu ze zubařů, mám z obou extrakcí příjemný zážitek. Je pravda, že čekací doby jsou občas velmi dlouhé, ale není se čemu divit.

MUDr. Marek Boška Jiný

Přála bych si aby doktorů jako je pan Boška bylo víc.

MUDr. Marek Boška Jiný

Pan Boška a jeho paní sestřička jsou úžasní. Byla jsem dnes poprvé se zubem a to s osmičkou , již bolavou. Po rakovině se opravdu strašně bojím doktorů . Ve svých 35 letech jsem se tam i rozplakala a klepala jak ratlik . Pan doktor mě uklidnil , vše provedl bez bolesti a jemně. Opravdu velké díky.
    Takovýchto doktorů je velmi ,ale velmi málo.
    Sabina K.

MUDr. Marek Boška Jiný

Pan doktor Boška a sestřička jsou andělé, extrakce osmičky zcela bez bolesti, ten den jsem již byla v práci, vřele doporučuji všem.

MUDr. Marek Boška Jiný

Extrakce osmičky - naprosto bez bolesti; nakolik můžu posoudit, naprosto profesionálně provedeno; VELMI lidský přístup a příjemná komunikace. Lékař snů.
    Toto vše velmi oceňuji, protože se MUDr. Boška jistě jako spousta jiných lékařů potýká se spoustou faktorů jeho práci komplikujících. Po této návštěvě bych na stomatochirurgii už jinam ani nechtěla.

MUDr. Jana Neugebauerová Jiný

Paní doktorka jak z jiného světa: příjemná, usměvavá, komunikativní a jako bonus pěkná. Myslím, že ji práce baví a je to znát na přístupu ke klientovi. A pokud ne, tak vypadá, že ano:-) Kdyby všichni lékaři takto přistupovali k pacientům, pak by byla radost marodit.

MUDr. Martin Blažek Jiný

Musím se připojit k negativním komentářům níže. Zubař Blažek je nejhorší zubař co znám. Arogantní a povýšený přístup k pacientům, po vyšetření zubu hned začne ošetřovat nebo vrtat bez jakéhokoliv komentáře. Na dotazy neodpoví buď vůbec nebo velmi arogantně až drze. Jak psala paní níže, chová se k pacientům jako ke kusu hadru. Nedoporučuji !!!!!

MUDr. Marek Boška Jiný

Obvykle lékaře nehodnotím, u pana doktora Boška musím udělat výjimku. Za 10 minut osmička venku včetně anestezie, nejdéle jsem čekal, než začne působit. Naprosto neuvěřitelný přístup, ochota, provedení. Skoro mě mrzí, že těch zubů k vytrhnutí nemám víc

MUDr. Marek Boška Jiný

Maximální spokojenost, profesionální a zároveň lidský a empaticky přístup, velké díky!

MUDr. Marek Boška Jiný

Moc milý a profesionálny prístup pána doktora a rovnako pani sestričky. ;-) Bez bolesti. Človek si len praje aby podobné pocity zažíval u každého špecialistu..Ďakujem! :-)