Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Dobrovského

Dobrovského 23, Brno-Královo Pole

612 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Antonín Koukal

  Chirurg, Fyzioterapeut,

  • Mám problémy se zády. S p. doktorem Koukalem jsem se osobně nesetkal, procedury mi předepsal Mudr. Spodjenko.

   K centru obecně:

   - Sestry na recepci jsou docela "přísné" ale vzhledem k objemu lidí který centrem denně projde to asi ani jinak nejde. Organizace zvládnuta skvěle.

   - ano, objem lidí je opravdu velký, procedurami se nešetří, když pojišťovna platí tak proč taky :)

   - cvičení v tělocvičně - slečny fyzioterapeutky vždy krásně předcvičují, vše dobře vysvětlí, pokud někdo něco dělá špatně tak pomohou. Skoro každou hodinu předcvičuje někdo jiný takže se navíc neokoukají :)

   - individuální cvičení - mě se věnovala Jana Koláčková Dis - osobní přístup s opravdouvou snahou pomoci.

   - elektroléčba, interferenční proudy - jak na běžícím pásu, žádné zdržování (a tak to tuším má být)

   Shrnutí: pokud neradi čekáte, nevadí vám neosobní přístup, chcete vidět krásná děvčata (která se s vámi ale nebudou moc, příp. vůbec vybavovat) pak je tahle rehabka pro vás.

  • Pan doktor ignoruje to, co předepíše doporučující lékař, a navíc ignoruje i pacienta. Regulační poplatek 30 Kč za klinické vyšetření je vybrán již v recepci, ale pan doktor se zpoza počítače na vás ani nepodívá. Dokonce se nepodívá ani na FT poukaz od odesílajícího lékaře, který vás poctivě vyšetřil. MUDr. Koukal sedí u počítače a vymýšlí diagnózy doslova z břicha. Když protestujete, arogantně vás odbije. Přijdete tam s páteří a loktem, s doporučenými procedurami, které vám on ale nenapíše, jelikož jsou u personálu nepopulární (např. měkké techniky). Na druhé straně vám napíše vše možné, jste dle něj nemocni od hlavy po paty včetně kolen a kyčelí a napíše vám třeba rehabilitační kolo. Dle mého soudu se jedná o arogantní vysávání zdravotních pojišťoven.

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Miroslava Muchová

  Neurolog, MUDr.

  • S

   K paní doktorce chodíme několik let, dceři velmi pomohla od častých bolestí hlavy, tak že ted nechybí ve škole a může se věnovat i svým koníčkům. Oceňujeme její vstřícný přístup a doporučujeme dalším pacientům.

  • H

   Nedoporucuji. Syna vysetrovala tesne po probuzeni, v ordinaci zima a nechala nas samozrejme ho vyslect do naha (2mesicni mimino). Vysetreni bez komunikace, pak sedla k pc a napsala nam bez vysvetleni zadanku na akutni okamzitou hospitalizaci v nemocnici. Neznam rodice ktery by to v klidu rozdejchal. Po dlouhem premysleni jsme navstivili jeste.jineho detskeho neurologa mudr.lnenickovou v bilem.dome, ktera.na miste provedla eeg a vysetreni a vse ok. Dodnes.tam.chodime na kontroly a syn.je naprosto bez jakychkoliv potizi a hlavne bez traumatickeho pobytu v nemocnici.kde jsme malem skoncili. Proto nemuzu mudr.muchovou absolutne doporucit. V ordinaci nema ani eeg, a pak si clovek stejne musi zajit jinam.


 • Vladimíra Kopečná

  Diagnostik, MUDr.

  • P

   Paní doktorka je výborná. Oceňuji zejména vstřícný přístup, vše vysvětlí, v průběhu vyšetření řekne co zjistila. Kdo k ní půjde na vyšetření má záruku kvalitní péče.

  • M

   Snad nejlepší lékařka, kterou jsem zatím v životě poznala. Je to opravdu odbornice se zkušeným okem, ale to by nestačilo, kdyby nebyla i dobrý člověk s lidským přístupem. Vše vysvětlí, ukáže. Není to jako většina doktorů, co Vás vyšetří, hodí Vám zprávu a Vy odcházíte zmatení. Dělá pro pacienty maximum, bohužel si toho spousta pacientů neváží. Kdyby takoví lékaři byli všichni, klidně si za zdravotní péči i doplácím! Také si chválím krátké objednací lhůty, vyjde Vám s termínem vstříc, ne jako všude jinde - prostě přijdete tento den, nebo až za 2 měsíce... A je pravdou, že je milá a pozitivní již v telefonu.

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Lenka Penková

  Zubař, MUDr.

  • P

   Má první návštěva paní doktorky byla i tou poslední. Horší zážitek z návštěvy zubaře nepamatuji a to jsem ani žádný zákrok nepodstoupila. Bylo mi sděleno, že mi paní doktorka "udělá pouze ten zub, co mě bolí" a ostatní 31 zubů zcela ignorovala. Nakonec mi paní doktorka neudělala ani ten bolavý zub a díky Bohu za to! Zubař, kterému se tak třepou ruce, že není schopný udržet v ruce zubařské nástroje či kliknout myší na snímek z rentgenu považuji opravdu za hazard se zdravím. Představa, že má tato osoba v ruce vrtačku je jak scéna vystřižená z hororu. Vše doprovázel podivný stav, kdy paní doktorka nebyla schopná ani pořádně mluvit. Na závěr ze sebe s hlavou v dlaních vysoukala, že "už má dneska dost". Zajímavá věta v 10 dopoledne. Nevím jestli za tím byla momentální indispozice, nemoc, vyšší věk lékařky či alkohol, ale takového člověka opravdu v zubařském křesle potkat nechcete. Bez jakékoliv zloby by si silně znepokojující jednání paní doktorky Penkové zasloužilo inspekci.

  • L

   U paní doktorky jsem byla naposledy loni, prohlizela mi zuby stylem ze sla postupne, pak se zastavila u prniho kazu, hned mi ho odvrtala aniz by se mnou cokoliv odyskutovala, dala mi tam amalgan a na zbytek pusy se neobtěžovala ani doprohlednout, s tím že za půl roku zase nashle! Amalgan sem nechtěla, ovšem že mi bude vrtat sem se dozvěděla až sem měla vrtačku v puse. Myslela sem si ze ve zbytku zubu kaz nemam a že to asi nějak prohlédnout zvládla, dokud sem se neobědnala k jinému zubaři. Po roce!! mi našel 4 kazy a další 2 na rengenu. Sem absolutně nespokojena s odbornoctí, schopnostni a přístupem této ,,lékařky,,.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Jiřina Höklová

  Internista, MUDr.

  • J

   S tou lékařkou bohužel nemáme v rodině dobré zkušenosti. Paní doktorka je taková saň, že moji babičku, která jinak snese všechno, při každé návštěvě dožene k slzám. Takto by se lékař ke svým pacientům chovat rozhodně neměl. Pokud někoho jeho práce nebaví, neměl by ji vykonávat. Opravdu jsem se s tak protivným a neempatickým člověkem ještě nesetkala!

  • I

   Zdůvodnění je velmi jednoduché : MUDr.Jiřina Hoklová o mne perfektně pečuje již 15 roků, o manželku o něco méně a oba úspěšně žijeme ( dohromady je nám 147 roků). Já mám 4 bypassy srdeční od roku 1997, vyměněnou aortální chlopeň, lymfocytární leukemii ...........dál se nebudu vytahovat. Je pečlivá, pozorná a upřímná - móóóóóc dobrá.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Radvana Kompérová

  Praktický Lékař, MUDr.

  • Paní doktorka Kompérová byla spoustu let naším závodním lékařem než odešla do soukromé praxe. Poté jsem se zde zaregistroval jako k obvodnímu praktikovi a mohu říct, že paní doktorka je vždy příjemná a vždy dokáže poradit. Jsem rád, že je již spoustu let mou lékařkou.

  • F

   Dobrý den,u paní doktorky Kompérové jsem byla na záskoku, když můj pan doktor Marek nebyl přítomen a ráda bych podotkla, že paní doktorka byla velmi příjemná. Po přečtení komentářů jsem se rozhodla se také vyjádřit k mému praktickému lékaři. K panu doktoru Markovi chodím již několik let a dle mého názoru je to nejlepší praktik s jakým jsem se kdy setkala. Jsem mu nesmírně vděčná, že mi dokázal pomoci od nesnesitelných bolestí, od kterých mi bohužel nepomohli ani specializovaní lékaři po dvou týdenní hospitalizaci. Pan doktor je ne jen profesionální lékař, ale především člověk na pravém místě, vždy příjemný a velmi vstřícný. Nikdy u mé nemoci, když už mi jiní lékaři nedokázali pomoci nepokrčil rameny, ale jako jeden z mála vždy navrhl jinou alternativní cestu a snažil se udělat maximum pro zlepšení mého stavu. Za to jsem mu nesmírně vděčná a všude budu tohoto vynikajícího lékaře doporučovat. Ráda bych dodala, že i sestřička je velmi vstřícná a milá. Kdyby bylo více takových výborných lékařů, bylo by na světe hned veseleji :-) Tímto panu doktoru a také sestřičce velmi děkuji za jejich péči. Urbancová Františka

  Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře


 • Jana Sedláčková

  Internista, MUDr.

  • P

   Paní doktorka Jana Sedláčková je velmi ochotná a milá osoba. Její vstřícný přístup k pacientovi mě absolutně fascinoval. Vřele doporučuji navštívit její ordinaci !!! Veronika


 • Vladimír Marek

  Praktický Lékař,

  • Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: praktický lékař

   Perfektní odborník. Výborný po profesionální stránce při zachování lidského přístupu k pacientovi. Spolu se zdravotní sestrou paní Horskou optimální sestava - výborný tým.

  • S
   Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: Zdravotní problémy

   Pan doktor je naprosto úžasný a spolehlivý a jsem ráda, že po létech jsem takového lékaře našla. A ještě má smysl pro humor!
   JaneModel

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Marek Boška

  Zubař, Chirurg, MUDr.

  • D
   Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: Extrakce 18

   Opravdu prijemny a mily pan doktor. Po uklidneni meho strachu byla vrchni osmicka vytazena za asi 60 vterin, naprosto bezbolestne:)
   Neni ceho se bat, je videt ze pan doktor je profesional.

  • L
   Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: trhání osmičky

   Pan doktor je úžasný, bála jsem se, ale díky jeho klidu a citlivému přístupu ze mně strach rychle opadl. Jak tu píší jiní, pan doktor vše vysvětlil.
   Z návštěvy mám velmi velmi pozitivní dojem, už se skoro těším, až půjdu s druhou osmičkou =D

  Podívejte se na všechny názory (82) na lékaře


 • Leila Guellaoui

  Zubař, MUDr.

  • P
   Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: Bolest zubů

   Asi nejlepší zubařka, u které jsem kdy byl.
   Bál jsem se bolestivého zákroku, ale vše proběhlo hladce a bez bolesti. Paní doktorka je velmi milá, sympatická a hodná.
   Od teď už se k zubaři vždy těším