Zobrazit lékaře

612 00 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• L
    Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Na doporučení kamaráda jsem si objednal extrakci osmiček právě u pana doktorka Boška. Profesionální přístup, špičková práce s pacientem, maximální zručnost. Samotný zákrok trval chvilinku a byl naprosto bez bolesti! Vše mi společně se skvělou sestřičkou vysvětlili. Máte-li tedy strach ze svých "originalních" osmiček, uvidíte sami, že veškeré obavy jsou u tohoto kvalitního dentisty zbytečné.

• K
    Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Byla jsem u pana doktora Bošky na trhání komplikované osmičky, jelikož svými kořeny jako v kleštích objímala ústní nerv. Poslali mne k panu doktorovi od klasického zubaře s tím, že to chce chirurga. Na prvotní konzultaci mi pan doktor hrozně mile empaticky a vstřícně všechno vysvětlil i možná rizika s tím spojená a na základě klasického rentgenu mne poslal ještě na ten 3D, aby přesně věděl pozici měkkých tkání a nervu vůči zubu. Zbývaly mi na vytrhnutí dvě osmičky. První byla bez komplikací tu vytrhl hned a na tu komplikovanější mne objednal až za cca půl roku, že se to nevyplatí honit a ať se v klidu zahojím než si budem dělat starosti s tou druhou. Po tom půl roce i s 3D rentgenem z kterého se zjistilo, že osmička nerv neobjímá nýbrž je na něm nalehlá se přistoupilo k vytrhnutí byl to boj. Pan doktor ale strašně hodnej citlivej jakoby ty útrapy prožíval se mnou při tom trhání přestávky empatie uklidňování (že tam fakt držela) tak po půl hodine se to nakonec podařilo. Opravdu profesionál na svém místě. Bohužel se dostavilo poškození nervu a otupělost brady a rtu po umrtvující injekci neodezněla. Pan doktor mě uklidnil doporučil mi Milgamu N na obnovu a ač jsem měla část pusy necitlivou do cca 5 měsíců se mi citlivost opět vrátila. Kdyby ten zub na nervu neležel, nestalo by se. Pan doktor nic špatně neudělal být to kdokoliv jiný nerv by mi natrhl a už bych neucítila v životě nic ani polibek blízký osoby. Takže panu doktorovi jsem neskonale vděčná a všema deseti doporučuji. Přála bych si víc takových doktorů a v jeho podání snad i víc osmiček k vytrhnutí! Byl úžasný hodný empatický pečlivý jak by si kdokoliv od doktora mohl přát. ***** 5/5

• I
    Lékař: MUDr. Radvana Kompérová Jiný

Paní doktorku Kompérovou jsem navštívila, protože můj doktor byl na dovolené a byla jsem velmi mile překvapená lidským přístupem, naprosto srozumitelnou komunikací a především pokročilým využíván digitální administrace.

• D
    Lékař: MUDr. Martin Blažek Jiný

Pana doktora Blazka nedoporucuji. Chodila jsem k nemu 10 let na preventivni prohlidky. Po 10 ti letech spokojenosti, kdy o nic neslo, jsem potrebovala pomoct se zubem. V den objednani panu doktorovi chybela sestricka a ja prisla o 10 min pozdeji. odmitl me osetrit s tim, ze by nabral zpozdeni 45 min. dalsi termin mi dal az za 2 mesice. duben 2020. v breznu 2020 zacala pandemie koronaviru. v dubnu me opet pan doktor/ sestricka odmitl osetrit kvuli zakazu vrtani, ktery ma pry narizeny od stomatol. komory a ze s tim nic nemuze delat. Lhal. Toto narizeni v tu dubnu jiz neplatilo. Zub me stale bolel, zapachal, dvakrat jsem se snazila o to, aby me pan doktor dal drivejsi termin nez za dva mesice. nabidl mi udelat provizorni cementovou vlozku. odvrtal jen vrchni cast, nezjistil v cem je problem, dal cement. pouzival zastrasovani, ze v teto dobe napraskle zuby spise trha nez ze by je zachranoval. Na radny zakrok jsem mela prijit az za mesic. Dvakrat jsem ho musela zadat o rentgen. Delal mi ho naposledy pred 4,5 lety a ja mezitim mela dve deti, kojila. Bolavy zub mi v kvetnu 2020 pan doktor odvrtal. Az na pozadani co s nim bylo, jsem se dozvedla, ze byl odstipnuty. To by mel rikat pacientum sam od sebe. Na pandemii koronaviru se nic nezmenilo, byla v dubnu stejne jako na konci kvetna. Pan doktor me propustil s tim, ze me to muze az mesic bolet. volala jsem po 3 nedelich, ze zub zacal bolet. sestricka/ pan doktor namitl, ze to preci muze az mesic bolet a at prijdu za 8 dni, pokud nepujde o vystrelujici bolesti, teplotu nebo otok. nic takoveho jsem nemela, ale bolest zubu byla velika, potrebovala jsem to resit. nakonec me prijala jina lekarka, obetave o vikendu. otevrela zub, udelala nekolik rentgenu, zjistila zanet nervu a zacinajici zanet kosti. obetave se mnou ty veci resila a pomohla mi, nasadila atb, hledala reseni i pro to, abych mohla dale kojit 6m dite. pan doktor Blazek, resp. sestricka me odsouhlasila ibuprofen, na ktery jsem se nahodou zeptala. Pristup pana doktora Blazka a jeho sestricky se mi nelibi. kdyz slo o preventivni prohlidky, vsechno bylo dobre, jakmile slo o neco slozitejsiho, mela jsem z jejich jednani pocit, ze je obtezuji. Nedoporucuji.

• C
    Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Went there for tooth extraction and it was absolutely brilliant. Both the doctor and the assistant were very nice. He explained every single step, which helps a lot understanding what is happening. I got very clear instructions in what to do and how to take care of my tooth. Super friendly, fast, painless. Definitely recommend. Plus the doctor spoke very clear and slow in Czech so I can understand. Thank you very much :)

• L
    Lékař: MUDr. Marek Boška chirurgická extrakce zubu

Mám za sebou extrakci všech (4) osmiček. Můžu říct, že s takovým přístupem jsem se dosud nesetkal. Veškeré obavy byly pryč již během první návštěvy. Jinde už bych určitě s takovým zákrokem nešel!

• M
    Lékař: MUDr. Marek Boška

U pana doktora Bošky jsem byl dvakrát na extrakci spodních osmiček. Obavy, které jsem před první návštěvou měl, pan doktor za chvíli rozptýlil klidným vysvětlením celého zákroku, možnými komplikacemi i radami, jak v takových případech postupovat. Samotné ošetření bylo v obou případech špičkové, bezbolestné a hlavně bez jakýchkoli komplikací. Již v den ošetření jsem mohl do zaměstnání. Rád jej doporučuji dále.

• M
    Lékař: Ivana Pirochtová Celkový kolabs

Neskutečná arogance a neodbornost! Jak to začalo a co se stalo dnes?
    Je to cca dva roky, co jsem začal kolabovat a z toho důvodů mě manželka odvezla za Pirochtovou - můj ošetřující kardio lékař. V ordinaci jsem již začal zcela kolabovat - přestal jsem prakticky ovládat celé tělo včetně řeči a očí. Z ordinace mě vyvedla na chodbu, kde mě nechala delší dobu sedět. Údajně se šla poradit s neurologem co dál. Stav se stále zhoršoval a já stále na chodbě a Pirochtová nikde. Na žádost mé ženy odmítla zavolat, a to opakovaně rychlou. Až po vyhrocení celé situace sestřička Pirochtové, přes její zákaz, sanitku zavolala. Záchranářům potom do oči lhala, že se s žádným neurologem nebavila, protože už na poliklinice není. Tak kde byla tu půlhodinu, co mě nechala trpět na chodbě??! Odvezli mě do nemocnice s podezřením na mrtvici. Ta se nakonec nepotvrdila. Pokud by se jednalo o mozkovou příhodu, tak mě mohla Pirochtová svým jednáním i zabít. Šlo o ataku roztroušené sklerózy, kterou mi nakonec i diagnostikovali. Týden mě dávali dohromady a již dva roky se s RS léčím ve FN Brno.
    Dnes jsem šel k Pirochtové, NAPOSLED, na pravidelnou kontrolu kardio. Když mě viděla, tak prohlásila: "Ale co vás trápí, vy jste mi tady předvedl tu hysterii že ano". Marně jsem se ji snažil vysvětlit, že o žádnou hysterii nešlo, ale že mi diagnostikovali (po týdnu v nemocnici) RS. Pirochtová: "RS nemáte" a začala se se mnou hádat, že RS nemám a, že jsem jen hysterický. No je toto normální? Asi vím s čím se dva roky léčím ve svých letech.
    Pirochtová by už dávno měla být v důchodě. Jinak to může někdo odskákat svým zdravím, nebo i životem!

• J
    Lékař: MUDr. Marek Boška 3x extrakce zubu moudrosti

Okolo extrakcí jsem slyšel mnoho nepříjemných zážitků. Když jsem tu pročítal komentáře, skoro jsem se až na první návštěvu těšil :) Recenze píši velmi zřídka. Nicméně, tentokrát by bylo velmi nefér se nepodělit. U pana doktora jsem byl třikrát v tomto roce na extrakci... Každý zub dostal trošku jiný zákrok a lečba probíhala rovněž jinak. Ale vždy tam byl jeden společný jmenovatel, neskutečný klid, všechny potřebné informace a špičková, čistá práce pana doktora Bošky. Mohu jedině a budu doporučovat. Tohle byla paráda. Děkuji Vám mnohokrát!!!

• K
    Lékař: MUDr. Marek Boška

Dnes jsem byla na extrakci dolní 8, kterou jsem měla zarostlou v dásni, rostla mi šikmo do sedmičky. Bála jsem se moc. Hlavně injekce, ale vše proběhlo bezbolestně, i ta injekce a to mě velice překvapilo. Jak už tu bylo zmíněno, pan doktor Boška je skvělej.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu