Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Dobrovského

Dobrovského 23

612 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  I
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  Málokdy píšu recenze, ale tady jsem opravdu musela. Přístup, který u lékařů vidím málokdy. Vše podrobně vysvětleno a velmi příjemné vystupování.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  S tak vysokou mírou profesionality a lidským přístupem, jsem se ještě nikdy nesetkal. Pan doktor Boška mě popsal jak bude postupovat při extrakci osmičky v nedobrém stavu, což mne zaujalo tak, že jsem si vůbec nevšiml, že už zub mezi tím odstranil. To není chirurgie, to jsou lázně!


  E
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  Extrakce dvou spodních neprořezaných osmiček byla u pana doktora bezbolestná a jeho přístup k pacientovi by si člověk přál všude!! Naprostá spokojenost


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiřina Höklová Jiný

  Milá paní doktorka, která mi pečlivě vyšetřila žíly palčivě bolestivé nohy. Tím vyloučila žilní příčinu a odeslala mne k neurologovi.


  Ž
  Lékař: MUDr. Jiřina Höklová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné, nebyl problém, i když jsem na vyšetření přišla s dvěma malými dětmi, protože jsem neměla hlídání. Vše mi vysvětlila, doporučila léčbu i dala kontakty na doktory pro případnou operaci žil. Nečekala jsem dlouho v čekárně a při první návštěvě mě i vzala rychle, protože mi obtíže bránily v chůzi. Prostě našla okno, kdy jsem mohla okamžitě přijít a začít to řešit, jinde mi řekli dva a více měsíců.


  D
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  Na základě kladných recenzí na internetu jsem si pro extrakci osmičky vybrala pana doktora Bošku. Jeho přístup byl skvělý. Každý svůj krok vysvětlil, uklidňoval, přesně poradil, co dělat a nedělat po zákroku, prostě přístup na jedničku. Ještě mě čeká vytrhnutí dvou osmiček a k nikomu jinému, než k panu doktorovi nepůjdu. Klobouk dolů a velké doporučení.


  S
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  Pan doktor je moc milý, všechno podrobně vysvětlí a také velmi šikovný, zákrok byl vzhledem k rozsahu rychlý.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

  U pana Bošky jsem si nechala trhat všechny osmičky. Jedna byla komplikovanějši zkrz chronický zánět hluboko v zubu. Pan doktor si s tim poradil rychle a bravůrně, opravdu profesionál. Moc děkuji.


  M
  Lékař: Vladimír Marek Jiný

  Člověk na svém místě - odborník, nic nezanedbá, v případě potřeby konzultuje s jinými odborníky, dá se s ním lidsky domluvit, vše vysvětluje, je ochotný, a ještě má skvělý smysl pro humor. Skvělá sestřička je třešničkou na dortu perfektní péče, jsou sehraná dvojka. Chodí k němu medici na praxi, a není se čemu divit. Navíc mají na poliklinice dobrý elektronický objednávkový systém. Odeslání e-receptu na mail bral hned z počátku jako samozřejmost (narozdíl od jiných lékařů, kteří trvají na osobním vyzvednutí papírového receptu), obecně je pokrokový a otevřený. Můžu jedině doporučit, já ani manžel nemáme jedinou negativní zkušenost.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu