Zobrazit lékaře

612 00 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Ž
    Lékař: MUDr. Jiřina Höklová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné, nebyl problém, i když jsem na vyšetření přišla s dvěma malými dětmi, protože jsem neměla hlídání. Vše mi vysvětlila, doporučila léčbu i dala kontakty na doktory pro případnou operaci žil. Nečekala jsem dlouho v čekárně a při první návštěvě mě i vzala rychle, protože mi obtíže bránily v chůzi. Prostě našla okno, kdy jsem mohla okamžitě přijít a začít to řešit, jinde mi řekli dva a více měsíců.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Na základě kladných recenzí na internetu jsem si pro extrakci osmičky vybrala pana doktora Bošku. Jeho přístup byl skvělý. Každý svůj krok vysvětlil, uklidňoval, přesně poradil, co dělat a nedělat po zákroku, prostě přístup na jedničku. Ještě mě čeká vytrhnutí dvou osmiček a k nikomu jinému, než k panu doktorovi nepůjdu. Klobouk dolů a velké doporučení.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Pan doktor je moc milý, všechno podrobně vysvětlí a také velmi šikovný, zákrok byl vzhledem k rozsahu rychlý.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

U pana Bošky jsem si nechala trhat všechny osmičky. Jedna byla komplikovanějši zkrz chronický zánět hluboko v zubu. Pan doktor si s tim poradil rychle a bravůrně, opravdu profesionál. Moc děkuji.

Lékař: Vladimír Marek Jiný

Člověk na svém místě - odborník, nic nezanedbá, v případě potřeby konzultuje s jinými odborníky, dá se s ním lidsky domluvit, vše vysvětluje, je ochotný, a ještě má skvělý smysl pro humor. Skvělá sestřička je třešničkou na dortu perfektní péče, jsou sehraná dvojka. Chodí k němu medici na praxi, a není se čemu divit. Navíc mají na poliklinice dobrý elektronický objednávkový systém. Odeslání e-receptu na mail bral hned z počátku jako samozřejmost (narozdíl od jiných lékařů, kteří trvají na osobním vyzvednutí papírového receptu), obecně je pokrokový a otevřený. Můžu jedině doporučit, já ani manžel nemáme jedinou negativní zkušenost.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Na doporučení kamaráda jsem si objednal extrakci osmiček právě u pana doktorka Boška. Profesionální přístup, špičková práce s pacientem, maximální zručnost. Samotný zákrok trval chvilinku a byl naprosto bez bolesti! Vše mi společně se skvělou sestřičkou vysvětlili. Máte-li tedy strach ze svých "originalních" osmiček, uvidíte sami, že veškeré obavy jsou u tohoto kvalitního dentisty zbytečné.

Lékař: MUDr. Marek Boška Jiný

Byla jsem u pana doktora Bošky na trhání komplikované osmičky, jelikož svými kořeny jako v kleštích objímala ústní nerv. Poslali mne k panu doktorovi od klasického zubaře s tím, že to chce chirurga. Na prvotní konzultaci mi pan doktor hrozně mile empaticky a vstřícně všechno vysvětlil i možná rizika s tím spojená a na základě klasického rentgenu mne poslal ještě na ten 3D, aby přesně věděl pozici měkkých tkání a nervu vůči zubu. Zbývaly mi na vytrhnutí dvě osmičky. První byla bez komplikací tu vytrhl hned a na tu komplikovanější mne objednal až za cca půl roku, že se to nevyplatí honit a ať se v klidu zahojím než si budem dělat starosti s tou druhou. Po tom půl roce i s 3D rentgenem z kterého se zjistilo, že osmička nerv neobjímá nýbrž je na něm nalehlá se přistoupilo k vytrhnutí byl to boj. Pan doktor ale strašně hodnej citlivej jakoby ty útrapy prožíval se mnou při tom trhání přestávky empatie uklidňování (že tam fakt držela) tak po půl hodine se to nakonec podařilo. Opravdu profesionál na svém místě. Bohužel se dostavilo poškození nervu a otupělost brady a rtu po umrtvující injekci neodezněla. Pan doktor mě uklidnil doporučil mi Milgamu N na obnovu a ač jsem měla část pusy necitlivou do cca 5 měsíců se mi citlivost opět vrátila. Kdyby ten zub na nervu neležel, nestalo by se. Pan doktor nic špatně neudělal být to kdokoliv jiný nerv by mi natrhl a už bych neucítila v životě nic ani polibek blízký osoby. Takže panu doktorovi jsem neskonale vděčná a všema deseti doporučuji. Přála bych si víc takových doktorů a v jeho podání snad i víc osmiček k vytrhnutí! Byl úžasný hodný empatický pečlivý jak by si kdokoliv od doktora mohl přát. ***** 5/5

Lékař: MUDr. Radvana Kompérová Jiný

Paní doktorku Kompérovou jsem navštívila, protože můj doktor byl na dovolené a byla jsem velmi mile překvapená lidským přístupem, naprosto srozumitelnou komunikací a především pokročilým využíván digitální administrace.

Lékař: MUDr. Martin Blažek Jiný

Pana doktora Blazka nedoporucuji. Chodila jsem k nemu 10 let na preventivni prohlidky. Po 10 ti letech spokojenosti, kdy o nic neslo, jsem potrebovala pomoct se zubem. V den objednani panu doktorovi chybela sestricka a ja prisla o 10 min pozdeji. odmitl me osetrit s tim, ze by nabral zpozdeni 45 min. dalsi termin mi dal az za 2 mesice. duben 2020. v breznu 2020 zacala pandemie koronaviru. v dubnu me opet pan doktor/ sestricka odmitl osetrit kvuli zakazu vrtani, ktery ma pry narizeny od stomatol. komory a ze s tim nic nemuze delat. Lhal. Toto narizeni v tu dubnu jiz neplatilo. Zub me stale bolel, zapachal, dvakrat jsem se snazila o to, aby me pan doktor dal drivejsi termin nez za dva mesice. nabidl mi udelat provizorni cementovou vlozku. odvrtal jen vrchni cast, nezjistil v cem je problem, dal cement. pouzival zastrasovani, ze v teto dobe napraskle zuby spise trha nez ze by je zachranoval. Na radny zakrok jsem mela prijit az za mesic. Dvakrat jsem ho musela zadat o rentgen. Delal mi ho naposledy pred 4,5 lety a ja mezitim mela dve deti, kojila. Bolavy zub mi v kvetnu 2020 pan doktor odvrtal. Az na pozadani co s nim bylo, jsem se dozvedla, ze byl odstipnuty. To by mel rikat pacientum sam od sebe. Na pandemii koronaviru se nic nezmenilo, byla v dubnu stejne jako na konci kvetna. Pan doktor me propustil s tim, ze me to muze az mesic bolet. volala jsem po 3 nedelich, ze zub zacal bolet. sestricka/ pan doktor namitl, ze to preci muze az mesic bolet a at prijdu za 8 dni, pokud nepujde o vystrelujici bolesti, teplotu nebo otok. nic takoveho jsem nemela, ale bolest zubu byla velika, potrebovala jsem to resit. nakonec me prijala jina lekarka, obetave o vikendu. otevrela zub, udelala nekolik rentgenu, zjistila zanet nervu a zacinajici zanet kosti. obetave se mnou ty veci resila a pomohla mi, nasadila atb, hledala reseni i pro to, abych mohla dale kojit 6m dite. pan doktor Blazek, resp. sestricka me odsouhlasila ibuprofen, na ktery jsem se nahodou zeptala. Pristup pana doktora Blazka a jeho sestricky se mi nelibi. kdyz slo o preventivni prohlidky, vsechno bylo dobre, jakmile slo o neco slozitejsiho, mela jsem z jejich jednani pocit, ze je obtezuji. Nedoporucuji.