Dentema Stomatologie s.r.o.

(38 názorů)

Dentema Stomatologie s.r.o.

Joštova 4/138

60200 , Brno , jihomoravský

Vítáme vás na profile společnosti Dentema Stomatologie. Jsme zubní klinika v centru Brna, která má k dispozici moderní zubní ordinace s prvotřídním stomatologickým vybavením a dlouholetou praxí. Náš personál se pravidelně zúčastňuje kurzů a přednášek od předních českých i světových specialistů, a to nám dává možnost poskytnout Vám tu nejlepší možnou péči. Našim cílem jsou spokojení pacienti.

Aktuálně přijímáme nové pacienty

Co Vám můžeme nabídnout:
- Individuální a citlivý přístup, léčebný plán na míru
- Bezbolestná péče, všechny zákroky provádíme v lokální anestézií
- Naše ordinace disponují špičkovým vybavením a kvalitními stomatologickými materiály
- Spolupracujeme s pojišťovnami: VZP, MV, OZP, VOZP, ČPZP, RBP
- Příjemnou atmosféru v nově rekonstruovaných prostorech
- Ideální dostupnost v centru Brna, parkování v parkovacím domě na ulici Kounicová cca 150m

Otvírací doba

Pondělí 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Úterý 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Středa 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Čtvrtek 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Pátek 7.30 - 12.30 13.00 - 14.00
Akutní pacienti – volejte prosím od 7.30. Děkujeme.

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 777 611 464.

Zákroky

• Zhotovení zubních protéz

Vyšetření

• Preventivní prohlídky
  • Preventivní rentgenové snímky
  • Preventivní prohlídky u dětí a dorostu
  • Parodontologické vyšetření

Nejbližší zařízení

• Matěj Jurisa

Zubař, MUDr.

• Umístění: Dentema Stomatologie s.r.o.Služby: Vstupní prohlídka

Objednala jsem se k p. Mudr Jurisovi a čekala více než 2 měsíce na vstupní prohlídku. Den před prohlídkou mě p. recepční poslala SMS DORAZTE v 10.30 místo 13.30 . Jak si zajistit volno z práce ,z večera na ráno,je nezajímá a to vše bez omluvy.Musela jsem čekat více než 2 týdny na náhrádní termín ,den před´- opět zpráva,že Mudr Jurisa ZITRA neordinuje. Velice neprofesionální jednání.....................Nedoporučuji

• Pan doktor je snad nejlepší zubař jakého znám a ke kterému jsem kdy chodila. Je velice citlivý, empatický, hodný a hlavně jeho práce je úplně dokonalá a chtěla bych mu za jeho práci poděkovat. Nikdo totiž nepozná, že mam v puse implantáty nebo že mam spravené přední zuby, je to tak dobře udělané, že to nejde vidět :-) Mohu jenom doporučit, protože lepší zubař v Brně není :-)

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Dita Smrčková

Zubař, MDDr.

• Výborná doktorka, před půl rokem mi vyměnila velkou amalgámovou plombu za bílou takovým způsobem, že nikdo nepozná, že ji tam mám. Přátelský přístup. To samé platí i o sestřičce. Za mě super.

• Alexander Čech

Zubař, MDDr.

• Umístění: jiné místo

Pan doktor je profesionál, který vždy vše trpělivě vysvětlí. Mám už několik návštěv za sebou a vždy ošetření proběhlo bezbolestně. Pan doktor mi vyšel vstříc i s trháním osmičky, na kterou si jiní zubaři v ordinacích netroufli a chtěli mě poslat na extrakci do nemocnice. Vše proběhlo bez komplikací, byla jsem schopná hned normálně fungovat. S kvalitou ošetření jsem také spokojená. Za mě určitě doporučuji, pan doktor je světlá výjimka mezi ostravskými zubaři.

• Skvely pan doktor. Zachranil mi zub po zlej endodoncii u predosleho zubara. Profesionalny a pedantny pristup. Mozem len odporucit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře