Dentema Stomatologie s.r.o.

Jak to funguje?

Dentema Stomatologie s.r.o.

Joštova 4/138

60200 , Brno , jihomoravský

Vítáme vás na profile společnosti Dentema Stomatologie. Jsme zubní klinika v centru Brna, která má k dispozici moderní zubní ordinace s prvotřídním stomatologickým vybavením a dlouholetou praxí. Náš personál se pravidelně zúčastňuje kurzů a přednášek od předních českých i světových specialistů, a to nám dává možnost poskytnout Vám tu nejlepší možnou péči. Našim cílem jsou spokojení pacienti.

Aktuálně přijímáme nové pacienty

Co Vám můžeme nabídnout:
- Individuální a citlivý přístup, léčebný plán na míru
- Bezbolestná péče, všechny zákroky provádíme v lokální anestézií
- Naše ordinace disponují špičkovým vybavením a kvalitními stomatologickými materiály
- Spolupracujeme s pojišťovnami: VZP, MV, OZP, VOZP, ČPZP, RBP
- Příjemnou atmosféru v nově rekonstruovaných prostorech
- Ideální dostupnost v centru Brna, parkování v parkovacím domě na ulici Kounicová cca 150m

Otvírací doba

Pondělí 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Úterý 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Středa 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Čtvrtek 7.30 - 12.00 13.00 - 17.00
Pátek 7.30 - 12.30 13.00 - 14.00
Akutní pacienti – volejte prosím od 7.30. Děkujeme.

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 777 611 464.

Zákroky

• Zhotovení zubních protéz

Vyšetření

• Preventivní prohlídky
  • Preventivní rentgenové snímky
  • Preventivní prohlídky u dětí a dorostu
  • Parodontologické vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Matěj Jurisa implantáty

Vynikající profík, příjemný a hodný muž. Neskutečně empatický. Veškeré péče špička bez ohledu na to, co se s Vaším chrupem děje. Pomalu za tímto člověkem chodím zrelaxovaná jako ke kadeřníkovi :-) Jak zde psal už někdo přede mnou, kdo si stěžuje na vysoké ceny a nevím co, skutečně nic nepochopil. Děkuji a doporučuji všem. Celému týmu Dentema děkujeme za celou rodinu.

Lékař: MUDr. Matěj Jurisa Vstupní prohlídka

Objednala jsem se k p. Mudr Jurisovi a čekala více než 2 měsíce na vstupní prohlídku. Den před prohlídkou mě p. recepční poslala SMS DORAZTE v 10.30 místo 13.30 . Jak si zajistit volno z práce ,z večera na ráno,je nezajímá a to vše bez omluvy.Musela jsem čekat více než 2 týdny na náhrádní termín ,den před´- opět zpráva,že Mudr Jurisa ZITRA neordinuje. Velice neprofesionální jednání.....................Nedoporučuji