ReproGenesis a.s.

Nejbližší zařízení

• Tomáš Vrána

Gynekolog, MUDr.

• L

Také se o mě pan doktor staral v Reprofitu. Lepšího lékaře jsem nepotkala. Nejen, že zvládnul hromady mých dotazů (na které jsem se pečlivě vzdělávála dopředu, což většina lékařů moc neocení) a to s úsměvem a trpělivostí. Dokonce mě pravidelně obohatil o další vědomosti, což jsem moc ocenila. Perfektní byl i přístup jeho jako profesionála, rychle vyhodnotil situaci, navrhoval vhodné postupy a konal bez zbytečných průtahů. Naprosto neuvěřitelné mi ale přišlo to, že si i v počtu pacientek, které potkává pamatoval drobnosti z předchozích rozhovorů, což velmi přispělo k pocitu osobní péče o pacienta. Jsem moc ráda, že jsem při při úspěšné léčbě neplodnosti narazila právě na pana doktora.

• M

Pana doktora znám z Reprofitu, přešla jsem k němu i na gynekologii a je to dle mého názoru nejlepší doktor , kterého jsem kdy poznala. Chválím ho kudy můžu! Lidský a přátelský přístup, vyzařuje pozitivní energii, má snahu skutečně pomoci, na pro jiné hloupé otázky odpovídá bez problémů a s úsměvem.. s mužem ho máme fakt rádi a věřím, že i díky jeho přístupu se podařil hned první transfer, který nám dělal dle domluvy právě on. :-)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marcel Štelcl

Gynekolog, MUDr.

• A
      Umístění: ReproGenesis a.s.Služby: Jiný

Top lekár, vďaka ktorému máme po 7rokoch zúfalstva, beznádeje doma krásnu dcérku, a chystáme sa pre súrodenca

• D

Nejlepsi, uzasny, mily, uvazujici, spolehlivý, empaticky,se srdickem na správném miste, ktery rozzaril spolecne
      se skvělým týmem nas domov nadhernou dcerou po letech zoufalství a beznadeje. Nikdy nezapomeneme a to prichazejici stesti slo jak po masle! Prejeme panu doktorovi spoustu stesti, pracovnich uspechu, stastne zmenenych osudu svych klientu a radost z prace a z možnosti pomahat druhym. Dekujeme Jahudci

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře