Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Klinika reprodukční medicíny.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Marcel Štelcl Jiný

Naprostý profesionál a skvělý člověk. Odborník, empatický, nadstandardní přístup.

MUDr. Marcel Štelcl Jiný

Dr. Štelcl je jeden z nejlepších repro-lékařů v Brně. Nad to je faaakt neskutečně milý, vtipný, pozorný, vše vysvětlí, uklidní, povzbudí. Jde mu dobro pacientek - ne o prachy pro kliniku. Jsem neskuteně ráda, že jsme si s mužem vybrali jeho. Kdyby mi to nebylo blbý, je to ten typ chlápka, se kterým klidně zajdete na pivo.

MUDr. Marcel Štelcl Jiný

S panem doktorem Marcelem mám pozitivní zkušenost. Věnoval mi svůj čas a snažil se mi pomoci vyřešit moje menstruační problémy jinak než prášky, což bylo moje přání. Tedy hledal příčinu problému! za což mu dávám velké plus.

MUDr. Tomáš Vrána Jiný

Shodou okolnosti se s panem doktorem zname od mladi, ale s odstupem a spoustou zkusenosti nasbiranych i jinde mohu uprimne prohlasit, ze jde o jednoho z nejuzasnejsich lidi a lekaru, jake jsem kdy mela moznost potkat. A ze vim, ze to - bohuzel - ani dnes neni samozrejmosti. Dekuji a plne doporucuji!

MUDr. Marcel Štelcl Jiný

Top lekár, vďaka ktorému máme po 7rokoch zúfalstva, beznádeje doma krásnu dcérku, a chystáme sa pre súrodenca

Kontakt

Hlinky 144, Brno 60300 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda