Helena Čaloudová, dermatolog Brno

MUDr. Helena Čaloudová

Dermatolog

Česká 1/3, Brno
Dermatovenerologická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

K pozitivu patří, že se sestra snažila po 3/4 hodině mě přijmout bez objednání. Potom mě zaskočilo, že paní doktorka se na vyrážku ani nepodívala, jen tak letmo, aby se neřeklo a automaticky bez jakéhokoliv testu předepsala kortikoidy a za 2minuty jsem byla venku. Na to, že to má být lokálně mazáno a já mám krupici na celém břichu a zádech je docela alarmující přístup. Opravdu z takového přístupu je mi docela líto dalších pacientů.

Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská.
D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I.

Paní doktorka je velmi příjemná, sympatická s profesionálním přístupem. Pokud vypíši všechny existující kladné charakterové vlastnosti, tak jejich počet bude nízký. Dnes je pro mě hezký den, přestože venku je trošku zamračeno. Stačí pouze málo, navštívit paní doktorku Helenu Čaloudovou. Se sestřičkou tvoří vynikající zdravotnický tým.
Děkuji za odborný zákrok.
!!! Doporučuji všem dobrým lidem. !!!

Výborná doktorka,lidská, koná s maximálním zájmem,je ochotná vyslechnout vaše potíže.

jsem velice spokojená

Profesionální přístup, příjemná atmosféra. Paní doktorka mě seznámí s problémem a navrhne různé alternativy léčby. Počínáje náročnosti na čas tak na finance. Při objednání předem nehrozí žádné dlouhé čekání. Chválím jak paní doktorku, tak příjemnou sestřičku.!!

Paní doktorka se mi zdá velmi dobrá, jsem s ní spokojený.

No.1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Připojuji se ke všem paní doktorka je výborná, poradi a pomůže.doporučuji

Perfektní,velmi milá a odborně na vysoké úrovni!!!!