Adresa

Dermatovenerologická ambulance
Česká 1/3, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Paní doktorku znám roky a jsem naprosto spokojená. Je ochotná, příjemná a moje problémy vždycky vyřešila. Marně vzpomínám, na co bych si mohla stěžovat. S klidným svědomím ji každému doporučuji.

H
Ověřený profil
Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Dnes jsem byla asi po půl roce u paní doktorky. Už minule jsem si všimla, že vše vyřídí jaksi dost rychle, jakoby mě ani nenechala domluvit, předepíše mast a už se s Vámi loučí. Musim se dotazovat, jestli můžu mít další otázku a s tou už si přijdu, že otravuju. Nezeptala se ani dnes ani minule, jestli muj problém z poslední návštěvy je vyřešený, zřejmě aby si nepřidělávala práci, chápu. Některé problémy, co jí popisuju, spláchne slovy: to je normální, to tak má hodně lidí a tím je vyřešeno.
Začínám mít pocit, že jsem na obtíž (a to přitom neřeším nějaké zapeklité věci). Návštěva trvala minule i dnes cca 5minut a cítím se po ní provinile jak kdybych p. doktorce ukradla půl hodiny.
Jako pozitivum musím uvést krátké objednací doby (poslední 2 návštěvy, během covid-období) jen několik dnů + v čekárně to díky stručnému stylu p.doktroky docela odsejpá.

H
Ověřený profil

K pozitivu patří, že se sestra snažila po 3/4 hodině mě přijmout bez objednání. Potom mě zaskočilo, že paní doktorka se na vyrážku ani nepodívala, jen tak letmo, aby se neřeklo a automaticky bez jakéhokoliv testu předepsala kortikoidy a za 2minuty jsem byla venku. Na to, že to má být lokálně mazáno a já mám krupici na celém břichu a zádech je docela alarmující přístup. Opravdu z takového přístupu je mi docela líto dalších pacientů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská.
D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná, sympatická s profesionálním přístupem. Pokud vypíši všechny existující kladné charakterové vlastnosti, tak jejich počet bude nízký. Dnes je pro mě hezký den, přestože venku je trošku zamračeno. Stačí pouze málo, navštívit paní doktorku Helenu Čaloudovou. Se sestřičkou tvoří vynikající zdravotnický tým.
Děkuji za odborný zákrok.
!!! Doporučuji všem dobrým lidem. !!!


J
Ověřený profil

Výborná doktorka,lidská, koná s maximálním zájmem,je ochotná vyslechnout vaše potíže.


jsem velice spokojená


Ověřený profil

Profesionální přístup, příjemná atmosféra. Paní doktorka mě seznámí s problémem a navrhne různé alternativy léčby. Počínáje náročnosti na čas tak na finance. Při objednání předem nehrozí žádné dlouhé čekání. Chválím jak paní doktorku, tak příjemnou sestřičku.!!


Paní doktorka se mi zdá velmi dobrá, jsem s ní spokojený.


Ověřený profil

No.1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu