Doporučení internisté s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Blansko

• Internista, Revmatolog

„Výborná: příjemná, moc pečlivá, pozorná, snaží se najít původ nemoci a nejenom léčit její symptomy, což je v revmatologii moc důležité. Více

Milady Horákové 28, Brno Mapa

iMedica s.r.o.

• Internista, Diabetolog

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

SurGal Clinic s.r.o.

• „I já přidávám svoji poctu paní doktorce, vše tu napsané je pravda. LEpší doktorku jsme si nemohli přát. :-)

Kubíčkova 8, Brno Mapa

Interní a infektologická ambulance

• „Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji! Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Cévní ambulance

• „Jsem u paní doktorky poměrně krátkou dobu, ale velice si vážím jejího odborného a trpělivého přístupu k pacientům. Můj zdravotní stav se podstatně zlepšil a to hlavně její zásluhou. Přál bych ji, aby ji to vydrželo co nejdéle ke spokojenosti nás pacientů, protože takové lékaře sháníte velmi těžko. Přeji hodně zdraví a pohody v práci i v osobním životě. Více

Údolní 18, Brno Mapa

Interní ambulance

• „Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!! Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Asi se budu opakovat, protože tu bylo vše již zmíněno. Mimo špičkovou profesionalitu je pan doktor především člověk, jehož vlastnostmi jsou lidskost, empatie, neuvěřitelná ochota a obětavost, vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc. Mimo tohle všechno dokáže člověku mlčky pomoci svým vnitřním klidem, který vyzařuje a konejšivým hlasem, neocenitelnými vlastnostmi, které u jiných odborníků marně hledám. Pan doktor se totiž chová k pacientovi především jako k člověku, s kterým cítí a sdílí jeho trápení, přičemž udělá pro pacienta maximum. Znám málo lékařů, kteří jsou na svém místě takovým požehnáním. Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• Internista, Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím už 16 let a nikdy jsem k jeho práci neměl žádné výhrady. Všechny moje otázky zodpoví, všechny připomínky bere v úvahu. Ano, je strohý, neusmívá se a neptá se mě jak se mám, ale kvůli tomu tam nechodím. Ano, diagnózu stihne stanovit ještě než otevřu pusu, ale kupodivu se zatím nikdy nespletl. Sestřička jede ve stejném režimu, ale když jsem několikrát viděl co za individua se snaží dostat do ordinace a jak jsou lidi sprostí a hrubí když se jim něco nelíbí, tak se jí vůbec nedivím. Takže pokud od lékaře/sestry vyžadujete vřelý přístup a vykecávání se, tohle není nic pro vás. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Paní MUDr. Jarmila Málková je vynikající lékařka, má výborné, odborné, teoretické znalosti i bohaté praktické zkušenosti, má profesionální přístup při léčení, přitom má k pacientům lidský přístup, je velmi pečlivá, svědomitá, ochotná. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Interní ambulance

• Internista, Hematolog

„Jedná se o lékařku, která má vysoce kladný vztah k pacientům, dovede jim vše vysvětlit, ať je lze počítat mezi poučené nebo úplné laiky. Doufám, že bude ještě dlouho léčit!! prof. RNDr. Milada Vávrová, CSc. Více

• Internista, Imunolog

„Na pana doktora lze pět pouze chvála. Čekací doba minimální, dokonalý přístup k pacientovy. Vždycky Vám vysvětlí, co vaše nemoc znamená a obnáší, něco o prevenci, jaké léky jsou vhodné a proč, čemu se vyvarovat... Více

Vnitřní 452/17, Brno Mapa

Privátní ordinace pro alergologii, klinickou imunologii a vnitřní lékařství

• Internista, Fyzioterapeut

„Pani doktorka je velmi vlidna a mila svou praci dela velmi dukladne a poctive snazi se mi pomoci a za to ji moc dekuji Více

SurGal Clinic s.r.o.

• „Já chodím k panu doktorovi léta,kde se léčím s hypertenzí a za tu dobu ho musím hodnotit jako skvělého, lidského a zodpovědného člověka, který mi vždy, když jsem měla problémy s vysokým tlakem , pomohl. Pokud jsem se necítila dobře,okamžitě mi nechal natočit EKG a pokud bolest hlavy a vysoký tlak neustupovaly,nikdy neodmítl mně ošetřit a nasadit léčbu. Pravidelně mi dělá podrobné vyšetření a o mé zdraví se stará zodpovědně. Více

Štefánikova 81/12, Brno Mapa

• „Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka je poctivá a velmi pečlivá a pro své pacienty dělá maximum i mimo pracovní dobu. Velmi doporučuji. Petra Více

Nemocnice Blansko

• „Paní primářka Havlíčková je nejlepší ze všech lékařů, které jsem během 78let svého života poznal. Takový vzorný přístup k pacientům, s nimiž se lékař dosud nesetkal, je obdivuhodný. Velice jí děkuji PhDr. Otto Hájek, CSc. Sevastopolská 351/5/10 625 00 Brno 25 605819855 530329644 Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• Internista, Praktický lékař

„byla mou lekarkou skoro deset roku.vzdy byla pecliva,dusledna,nikdy nic nezanedbala. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Československé armády 13, Rousínov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Plicní lékař

„Pan doktor mojí mamce při kontrole zjistil,že má sarkoidosu plic.Někteří lékaři kroutili hlavou že to zjistil jen z rengenu. K panu doktorovi chodí i taťka a taky je spokojenej. Takže můžu jedině doporučit a poděkovat panu doktorovi... Více

Viniční 235, Brno Mapa

Ordinace pro choroby plicní

• Internista, Gastroenterolog

„Ludmila Studýnková Paní doktorka toho sice moc nenamluví, ale podstoupila jsem u ní 3x gastroskopii a vždy jsem si ani nestihla všimnout, že už mám hadici v jícnu jak je to tam rychle což je u tohoto vyšetření nejhorší. Při zjišťovaní nemoci mě udělala kompletní rozbor krve a i potom ultrazvuk celého břicha i ostatních orgánů. Sestřička taky dokáže uklidnit. Při lečbě je důkladná a zkouší varianty různých léků. Trpím na dráždění sliznice v jícnu. Jsem ráda, že můžu chodit k této paní doktorce Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně