Foldyna privátní chirurgická klinika

(25 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Foldyna privátní chirurgická klinika

Na nábřeží 1488/8b

736 01, Havířov, moravskoslezský

Kontaktní údaje

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Alexandra Reli

  Zubař, MUDr.

  • J
   Umístění: jiné místo

   Pani Mudr. Reli je profesionalka, je precizni, dela svoji praci skvele, vybaveni ordinace je perfektni. Je take skvela k detem - velmi sympaticka, empaticka a citliva, vzdy vse vysvetli, deti ji maji radi. K nikomu jinemu bych nechodila.

  • K
   Umístění: Foldyna privátní chirurgická klinikaSlužby: preventivní návštěvy

   Velmi sympatická a empatická lékařka. Poctivě při první návštěvě udělala rentgen mezizubních kazů.
   Velká spokojenost s lékařem.

  Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře


 • Oskar Foldyna

  Chirurg, Plastický Chirurg, MUDr.

  • P
   Umístění: Foldyna privátní chirurgická klinikaSlužby: Tumescentni liposukce

   U pana “doktora” jsem podstoupila tumescentni liposukci břicha a vnitřních stehen. Toužila jsem jen domodelovat postavu, což se cvičením nedařilo. Bohužel jsem pod rukama zmíněného pana doktora Foldyny dopadla s naprosto prisernymi prohlubnemi a nerovnostmi jak na břiše tak na stehnech. Velice lituji svého rozhodnutí, ze jsem se rozhodla zrovna pro nej a nikdy bych jej nikomu v žádném případě nedoporucila. Nehledě na jeho arogantní a povýšené chování, když jsem se snažila jeho práci reklamovat a zadala napravu. Samozřejmě své pochybeni rezolutne zamítl a jediné co nabídl byla další operace. Nakonec jsem rada, ze k žádné další reoperaci nedošlo, protože jen přesvědčena, ze výsledek by ještě katastrofalnejší.

  • Š

   jsem 4 roky od liposukce u výše zmíněného "doktora"...již nikdy....prohlubeniny, velké nerovnosti na břiše, bocích a stehnech...nebyla jsem nikdy tlustá, jen jsem chtěla své tělo domodelovat, tam kde to nešlo cvičením, to že dopadnu hůře než před zákrokem...děkuji, už nikdy..

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře