Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

• nemocnice

Nejbližší zařízení

C
    Lékař: MUDr. Adam Král Jiný

Zkušenost vychází z návštěvy Úrazové pohotovosti v Nemocnici Bulovka. Oštřován byl podvrtnutý kotník. Veškerá analýza proběhla rychle a korekktně včetně ošetření. Věřím že lékař pracoval pod časovým tlakem a proto neměl čas na dodatečné vysvětlení k léčbě a alternativám fixace. Nicméně za problém považuji když ústně podané informace se rozcházejí s informacemi v ambulantní zprávě. Lékařem byla totiž sdělena informace pouze o hematomu a bylo zdůrazněno že nedošlo ke zlomenině. Nicméně ve zprávě je zmíněn výsledekz RTG kde je popsána zlomenina konce lýtkové kosti.Přístup lékaře je z pricipu špatný a naprosto neprofesionální a tudíž nelze věřit doporučené léčbě.

Lékař: MUDr. František Šůs poúrazové vyšetření

Milý,přátelský,hezký pan doktor,který vše vysvětlí a nic nezanedbá.celý kolektiv ambulance super.děkuji.

Jiný

Pan doktor Korček je nejlepší sonografista, co znám. Je nesmírně komunikativní a vždy ve skvělé náladě. Jeho znalosti daleko přesahují obor radiologie.

MUDr. Ján Korček

Děkuji mnohokrát za milá slova. :-)

Lékař: MUDr. František Šůs oční vyšetření

Milý a ochotný doktor s lidským přístupem, který se mi věnoval a vše vysvětlil. Za toto mu velmi děkuji.

Lékař: MUDr. Adam Král Jiný

Přišla jsem s bolestí kolene. Při mateřství mě kolena bolí už zhruba rok, ovšem s dítětem si člověk nějak zvykne a musí fungovat. Bolest se ale zhoršuje. Silná bolest přišla po lehké túře, kde jsem byla s dcerou. Bolest je v klidu, při pohybu, prostě stálá. Doktor se při vyšetření neptal na minulost, třeba, že jsem v minulosti měla úraz. Zeptal se jen, zda aktivně sportuji, když jsem řekla, že aktivně ne, tak rada byla, abych začala. Při kontrole řekl, že je tam lehký otok, ale do zprávy napsal, že koleno je bez otoku. Toho jsem si všimla až po odchodu z ordinace. Naštěstí se mohu přes aplikaci mé ZP na vyšetření odvolat a jakmile bude vytvořen zápis, udělám to, jelikož takový přístup je opravdu katastrofa a vadí mi, že ve zprávě je sděleno něco jiného a vypadá to, že žádné potíže nemám a asi mě baví trávit svůj čas v nemocnici!
    Cením, že s kolenem hýbal a kontroloval ho, ale i přes to, že mě vyšetření v určitých částech bolelo, tak mám doporučení jen analgetika a rozcvičovat. Především kojím, nemohu jen tak nějaká analgetika, doporučení jaká mohu brát ovšem nemám. Navíc, když bolesti začaly už někdy před rokem (možná déle), analgetika asi nepomůžou.
    Odešla jsem tedy s bolavým kolenem, a když bolesti budou trvat, mám přijít na kontrolu. Takže ten zhruba rok, jak dlouho už bolesti trvají, jsou evidentně ještě krátká doba, aby to pan doktor řešil......

Lékař: MUDr. František Šůs diagnostické vyšetření

Pan doktor byl velmi vstřícný a milý. Několik let už chodím s vadou očí, kterou mi žádný jiný lékař neodhalil. Opravdu velmi precizní, udělal všechna potřebná vyšetření a teď mám konečně klid a mužů řídit auto.

Lékař: MUDr. František Šůs diagnostické vyšetření

Návštěva pana doktora proběhla absolutně uspokojivě. Můj problém se naštěstí ukázal byt nezávažný, přesto mi věnoval veškerou pozornost. Léčba zabrala rychle a nyní je všechno v pořádku. Také bych chtěla zmínit kolektiv sester, které mě provedly veškerým procesem a všechno mi vysvetlily.

Lékař: MUDr. tomáš vašina

Vynikající lékař, člověk na svém místě, pečlivý, starostlivý, lidský, zkrátka úžasný. Jsme mu s manželem moc vděční za jeho péči.
    Mathesová

Lékař: MUDr. Marek majerníček bolesti kyčle

Velice příjemný ,starostlivý i po operaci,která byla bezproblémová. Mám pro něj jen superlativy. Již mám operované obě kyčle, z toho jednu reoperovanou . Tuto poslední operaci vedl sám a mne překvapilo,že doba byla kratší a bolesti menší . Bála jsem se jít na tuto operaci, ale teď každému doporučuji,že je lépe jít co nejdříve a k takovémuto odborníkovi. ,Volejníková