Zobrazit lékaře

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• I
    Lékař: MUDr. František Šůs diagnostické vyšetření

Pan doktor byl velmi vstřícný a milý. Několik let už chodím s vadou očí, kterou mi žádný jiný lékař neodhalil. Opravdu velmi precizní, udělal všechna potřebná vyšetření a teď mám konečně klid a mužů řídit auto.

• J
    Lékař: MUDr. František Šůs diagnostické vyšetření

Návštěva pana doktora proběhla absolutně uspokojivě. Můj problém se naštěstí ukázal byt nezávažný, přesto mi věnoval veškerou pozornost. Léčba zabrala rychle a nyní je všechno v pořádku. Také bych chtěla zmínit kolektiv sester, které mě provedly veškerým procesem a všechno mi vysvetlily.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. tomáš vašina

Vynikající lékař, člověk na svém místě, pečlivý, starostlivý, lidský, zkrátka úžasný. Jsme mu s manželem moc vděční za jeho péči.
    Mathesová

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Marek majerníček bolesti kyčle

Velice příjemný ,starostlivý i po operaci,která byla bezproblémová. Mám pro něj jen superlativy. Již mám operované obě kyčle, z toho jednu reoperovanou . Tuto poslední operaci vedl sám a mne překvapilo,že doba byla kratší a bolesti menší . Bála jsem se jít na tuto operaci, ale teď každému doporučuji,že je lépe jít co nejdříve a k takovémuto odborníkovi. ,Volejníková

• Došlo k chybě, zkuste to znovu