Zobrazit lékaře

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• Břetislav Brožek

Oční Lékař, MUDr.

• Moje první návštěva očního lékaře. Pro mě naprostá panika, jelikož jsem si takové vyšetření neuměla představit, na oči jsem citlivá a sama si z oka nevyndám pomalu ani řasu. Nicméně, pan doktor byl velmi vstřícný, sympatický, vtipkoval a hlavně nic nezanedbal. Během vyšetření se mnou byla v ordinaci maminka, která chodí na oční od dětství a říkala, že některá vyšetření, která pan doktor dělal ani nezná.
      Určitě doporučuji :)

• Marek majerníček

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Nemocnice Na BulovceSlužby: bolesti kyčle

Velice příjemný ,starostlivý i po operaci,která byla bezproblémová. Mám pro něj jen superlativy. Již mám operované obě kyčle, z toho jednu reoperovanou . Tuto poslední operaci vedl sám a mne překvapilo,že doba byla kratší a bolesti menší . Bála jsem se jít na tuto operaci, ale teď každému doporučuji,že je lépe jít co nejdříve a k takovémuto odborníkovi. ,Volejníková

• Super doktor. Vše vysvětlil, říká to rovnou, žádné řeči okolo. Operaci vedl sám, dopadla dobře, výborná pooperační péče...

• tomáš vašina

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Nemocnice Na Bulovce

Vynikající lékař, člověk na svém místě, pečlivý, starostlivý, lidský, zkrátka úžasný. Jsme mu s manželem moc vděční za jeho péči.
      Mathesová