(8 názorů)
Zobrazit lékaře

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie. Více

Vila Orplid - U Imperialu 14

36001 , Karlovy Vary , karlovarský

Vyšehradská 49/320

128 00 , Praha , hl. město Praha

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie.

• D
    Lékař: MUDr. Tomáš Kupka Jiný

Stačila mi jedna konzultace. Už bych se tam nikdy nevrátila. Doktor se choval arogantně a vnutil mi jeho názor. Celou dobu se tvářil jako by ho obtěžovala moje přítomnost. Já s lidmi žádné problémy nemám, ale sem už bych nešla. Našla jsem si jiného lékaře a ten přístup byl nesrovnatelný- empatický a profesionální. Tak to mělo vypadat.

• I
    Lékař: MUDr. Dušan Záruba Jiný

Moje první operace břicha byla v roce 2018,v roce 2019 jsem byla na horních a dolních víčkách.Pan primář Záruba je odborník na svém místě! Byla jsem velice spokojená a mám v plánu další zákrok na této klinice. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Dušan Záruba FL

Byla jsem u dr. Záruby na FL, spokojenost, dr. je zkušený, má hodně pacientů. Jen mě zrazil spěch, se kterým jsou pacienti pakováni po operaci, druhý den sestra donesla snídani v 5.30 s tím, že je třeba pomalu opustit pokoj, že přijdou noví klienti, takže v 7 ráno už jsem čekala v ambulanci na lékaře, a to cca hodinu, protože jejich prac.doba začíná v 8h.Připadalo mi to jak na běžícím páse, kusová výroba, toto kazilo veškerý dojem z ÚEM.

• T
    Lékař: MUDr. Dušan Záruba Reoperae neuspokojivého výsledku z jiného pracovišťě

Chtěla bych touto cestou pochválit velmi profesionální přístup pana primáře Záruby, znamenítým odborníkem s perfektním estetickým cítěním a lidským přístupem. Nedávno jsem u něj prodělala náročnou reoperaci, komplikovanou o to, co jiná mediálně vyhlášená primářská kapacita vědomě pokazila.

Primář Záruba je milý, charismatický člověk, velmi přijemný a šikovný zkušený lékař s dlouholetou praxí, lékař na kterého se s důvěrou vždy obrátím a s čistým svědomím doporučím jiným. Plastické operace jsou jako každé jiné se všemi možnými riziky a následky. V některých případech však nemusí vždy odpovídat představám klientů estetické medicíny, ale jedná se o dobrovolné rozhodnutí každého jedince.

Ještě jednou děkuji za čas, který jste mi věnoval pane primáři

• Z
    Lékař: MUDr. Dušan Záruba Augmentace prsou

Pan primar Zaruba je velice vlidny lekar, operace probehla dobre. Damy z recepce (starsi blond a starsi tmavovlasa) jsou bohuzel arogantni, nevlidne a neprijemne.

• D
    Lékař: MUDr. Dušan Záruba rhinoplasty - Plastika nosu

I would like to thank 100 times MUDr. Dušan Záruba ! I came to him with a long nose and crook in the nose - and now I am an owner of the perfect beautiful nose form my dreams ! Doctor Zaruba has a golden hands!

Lékař: MUDr. Helena Singerová plasticka operace očních víček

V březnu letošního roku jsem podstoupila operaci očních víček, zatím jedno oko v pořádku, oko druhé je v jiné velikosti, u pravého dolního víčka se vyskytuje nehezké stažení jizvy do harmoniky jednoho centimetru. Reakce paní doktorky je zatím pokaždé jiná, od slibů jak to opraví k oddalování opravy na neurčito. ZATÍM NEJSEM SPOKOJENÁ, VELICE NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ. Další návštěvu oddálila až na březen 2018, tak čekám zda uzná špatně provedený zákrok a chybu napraví. V jiném případě se budu muset obrátit na SDRUŽENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBITELE. Paní doktorka mi byla přidělena. Hélena Slunečková

Lékař: MUDr. Dušan Záruba Lifting dolni casti obliceje a horni i dolni vicka

Pred 15 lety jsem byla u primare Dusana Zaruby na liftingu spodni casti obliceje a korekci dolnich a hornich vicek. Po 3 tydnech klidoveho rezimu a soustredene pooperacni domaci pece, jsem nastoupila do prace. Nikdo nepoznal, ze jsem mela plastickou operaci. Vypadala jsem bajecne odpocinute a dodnes nevypadam na svuj vek (69). Pan primar Zaruba je umelec a jeho praci je treba jen obdivovat a respektovat. Postoperacni disciplina pacientky je dulezitou soucasti uspechu. Ale take jeji aktivni a zdravy zivotni styl mnoho let pred a po operaci.
    Ziji v USA a jeste nikdy jsem nevidela zenu, ktera zde podstoupila plastickou operaci a ktera by vypadala prirozene. V tom je umeni primare Zaruby naprosto vyjimecne.
    Dnes je mi 69 let a dalsi lifting nemusi vyjit stejne dobre vzhledem k veku pokozky. Pokud se k nemu ale rozhodnu, primar Zaruba je nepochybna volba. Mile damy, na operaci se tedy velice dobre pripravte a respektujte praci chirurga duslednou peci, klidovym rezimem a optimismem. Vse dobre dopadne.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu