O nás

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Kupka Jiný

  vše v naprostém pořádku, pan doktor je odborník na svém místě, 3 roky jsem váhala komu se svěřím a tato klinika byla nejlepší volba. Srdečně děkuji Mudr Kupkovi a celému kolektivu kliniky, jste úžasní a svou práci děláte skvěle.

  V
  MUDr. Dušan Záruba Jiný

  Před dvěma týdny jsem podstoupila labioplastiku u pana primáře Záruby. Je to skvělý lékař, nemohla jsem si vybrat lépe. Byla to má první operace a jsem velice ráda, že jí provedl právě pan primář. Je to odborník, skvělý lékař a milý člověk. Je to intimní partie, ale před panem primářem jsem se nějak zvlášť nestyděla, díky jeho profesionálnímu přístupu. Kdybych věděla jak to dopadne, šla bych na zákrok mnohem dříve, neboť mě to trápilo od puberty. Ještě jednou moc děkuji pane Zárubo. A tím i poděkování celému operačnímu týmu a sestřičkám, které se o mě staraly po celou dobu strávenou na klinice. Veronika

  D
  MUDr. Tomáš Kupka Jiný

  Stačila mi jedna konzultace. Už bych se tam nikdy nevrátila. Doktor se choval arogantně a vnutil mi jeho názor. Celou dobu se tvářil jako by ho obtěžovala moje přítomnost. Já s lidmi žádné problémy nemám, ale sem už bych nešla. Našla jsem si jiného lékaře a ten přístup byl nesrovnatelný- empatický a profesionální. Tak to mělo vypadat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  I
  MUDr. Dušan Záruba Jiný

  Moje první operace břicha byla v roce 2018,v roce 2019 jsem byla na horních a dolních víčkách.Pan primář Záruba je odborník na svém místě! Byla jsem velice spokojená a mám v plánu další zákrok na této klinice. Vřele doporučuji.


  Ověřený profil
  MUDr. Dušan Záruba FL

  Byla jsem u dr. Záruby na FL, spokojenost, dr. je zkušený, má hodně pacientů. Jen mě zrazil spěch, se kterým jsou pacienti pakováni po operaci, druhý den sestra donesla snídani v 5.30 s tím, že je třeba pomalu opustit pokoj, že přijdou noví klienti, takže v 7 ráno už jsem čekala v ambulanci na lékaře, a to cca hodinu, protože jejich prac.doba začíná v 8h.Připadalo mi to jak na běžícím páse, kusová výroba, toto kazilo veškerý dojem z ÚEM.


  T
  Ověřený profil
  MUDr. Dušan Záruba Reoperae neuspokojivého výsledku z jiného pracovišťě

  Chtěla bych touto cestou pochválit velmi profesionální přístup pana primáře Záruby, znamenítým odborníkem s perfektním estetickým cítěním a lidským přístupem. Nedávno jsem u něj prodělala náročnou reoperaci, komplikovanou o to, co jiná mediálně vyhlášená primářská kapacita vědomě pokazila.

  Primář Záruba je milý, charismatický člověk, velmi přijemný a šikovný zkušený lékař s dlouholetou praxí, lékař na kterého se s důvěrou vždy obrátím a s čistým svědomím doporučím jiným. Plastické operace jsou jako každé jiné se všemi možnými riziky a následky. V některých případech však nemusí vždy odpovídat představám klientů estetické medicíny, ale jedná se o dobrovolné rozhodnutí každého jedince.

  Ještě jednou děkuji za čas, který jste mi věnoval pane primáři


  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Dušan Záruba Augmentace prsou

  Pan primar Zaruba je velice vlidny lekar, operace probehla dobre. Damy z recepce (starsi blond a starsi tmavovlasa) jsou bohuzel arogantni, nevlidne a neprijemne.


  D
  Ověřený profil
  MUDr. Dušan Záruba rhinoplasty - Plastika nosu

  I would like to thank 100 times MUDr. Dušan Záruba ! I came to him with a long nose and crook in the nose - and now I am an owner of the perfect beautiful nose form my dreams ! Doctor Zaruba has a golden hands!


  Ověřený profil
  MUDr. Helena Singerová plasticka operace očních víček

  V březnu letošního roku jsem podstoupila operaci očních víček, zatím jedno oko v pořádku, oko druhé je v jiné velikosti, u pravého dolního víčka se vyskytuje nehezké stažení jizvy do harmoniky jednoho centimetru. Reakce paní doktorky je zatím pokaždé jiná, od slibů jak to opraví k oddalování opravy na neurčito. ZATÍM NEJSEM SPOKOJENÁ, VELICE NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ. Další návštěvu oddálila až na březen 2018, tak čekám zda uzná špatně provedený zákrok a chybu napraví. V jiném případě se budu muset obrátit na SDRUŽENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBITELE. Paní doktorka mi byla přidělena. Hélena Slunečková

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Helena Singerová

  Hojení ovlivňuje mnoho faktorů. Jedním z nich je i pooperační péče, a to nejen péče lékaře – plastického chirurga, ale i samotného pacienta. Důležitou roli hraje i dodržování pooperačního režimu. U silných kuřáků nebo kuřaček s výraznými hlubokými vráskami nebývá hojení ideální. Pokud kuřačka není ochotná kouření alespoň omezit, doba hojení se může výrazně prodloužit. Případné korekce jizev jsou možné až po jejich úplném zahojení, což bývá obvykle asi rok po operaci, aby nedošlo k vystupňování zjizvení nejen samotných jizev ale i okolních tkání.
  MUDr. Helena Singerová


  Ověřený profil
  MUDr. Dušan Záruba Lifting dolni casti obliceje a horni i dolni vicka

  Pred 15 lety jsem byla u primare Dusana Zaruby na liftingu spodni casti obliceje a korekci dolnich a hornich vicek. Po 3 tydnech klidoveho rezimu a soustredene pooperacni domaci pece, jsem nastoupila do prace. Nikdo nepoznal, ze jsem mela plastickou operaci. Vypadala jsem bajecne odpocinute a dodnes nevypadam na svuj vek (69). Pan primar Zaruba je umelec a jeho praci je treba jen obdivovat a respektovat. Postoperacni disciplina pacientky je dulezitou soucasti uspechu. Ale take jeji aktivni a zdravy zivotni styl mnoho let pred a po operaci.
  Ziji v USA a jeste nikdy jsem nevidela zenu, ktera zde podstoupila plastickou operaci a ktera by vypadala prirozene. V tom je umeni primare Zaruby naprosto vyjimecne.
  Dnes je mi 69 let a dalsi lifting nemusi vyjit stejne dobre vzhledem k veku pokozky. Pokud se k nemu ale rozhodnu, primar Zaruba je nepochybna volba. Mile damy, na operaci se tedy velice dobre pripravte a respektujte praci chirurga duslednou peci, klidovym rezimem a optimismem. Vse dobre dopadne.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Vyšehradská 49/320, Praha 128 00 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Vila Orplid - U Imperialu 14, Karlovy Vary 36001 Zobrazit v Goole Maps
Související vyhledávání