(38 názorů)
Zobrazit lékaře

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie. Více

Vila Orplid - U Imperialu 14

36001, Karlovy Vary, karlovarský

Vyšehradská 49/320

128 00, Praha, hl. město Praha

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie.

• Tomáš Kupka

Plastický Chirurg, MUDr.

• V

Touto cestou by jsem Vam chtela podekovat za velice dobry vysledek.Pred tremy mesici jsem byla na operaci ocnich vyceka na minilifting.S operaci jsem velice s pokojena.Nenastaly zadne komplikace a jizvy se hojily velice rychle.Kolem oci jsou jiz jizvy nevyditelne.Doktor Tomas Kupka je velice prijemny a ovlada velmy dobre svoji profesi.Na veskerou kladenou otazku odpovedel jak nejlepe mohl.S mych osobnich skusenosti mohu doporucit Dr.Kupku jako velmy dobreho Chirurga i tem ostatnim.Dekuji pane doktore a ja Vas urcite zase navstivym.

• Helena Singerová

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: plasticka operace očních víček

V březnu letošního roku jsem podstoupila operaci očních víček, zatím jedno oko v pořádku, oko druhé je v jiné velikosti, u pravého dolního víčka se vyskytuje nehezké stažení jizvy do harmoniky jednoho centimetru. Reakce paní doktorky je zatím pokaždé jiná, od slibů jak to opraví k oddalování opravy na neurčito. ZATÍM NEJSEM SPOKOJENÁ, VELICE NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ. Další návštěvu oddálila až na březen 2018, tak čekám zda uzná špatně provedený zákrok a chybu napraví. V jiném případě se budu muset obrátit na SDRUŽENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBITELE. Paní doktorka mi byla přidělena. Hélena Slunečková

• S

Paní doktorka je milá a ochotná, ale o její kvalifikaci nejsem přesvědčena. Navzdory praxi i v zahraničí mi ve třech operačních jizvách (v obličeji) zapomněla vyjmout celkem 3 stehy. Výsledkem je výrazně delší doba hojení a jako bonus to, že se mi jedna jizva podebrala a zanítila. Steh mi vyňali až po třech týdnech, ale rána je po dvou měsících stále zanícená a je z toho nepěkná jizva. Když jsem se obrátila na Asklepion, paní doktorka nebyla přítomna a sestry se mnou jednaly, jakože je tam obtěžuji. Jiná lékařka mi stehy vyndala, ale nikdo se neomluvil, nikdo ani nenaznačil, že oni pochybili a že je jim to líto. Na opakované maily mi nikdo neodpověděl a tak za sebe říkám, že za celkem drahý operační výkon jsem dostala péči neodpovídající ceně.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dušan Záruba

Chirurg, Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: FL

Byla jsem u dr. Záruby na FL, spokojenost, dr. je zkušený, má hodně pacientů. Jen mě zrazil spěch, se kterým jsou pacienti pakováni po operaci, druhý den sestra donesla snídani v 5.30 s tím, že je třeba pomalu opustit pokoj, že přijdou noví klienti, takže v 7 ráno už jsem čekala v ambulanci na lékaře, a to cca hodinu, protože jejich prac.doba začíná v 8h.Připadalo mi to jak na běžícím páse, kusová výroba, toto kazilo veškerý dojem z ÚEM.

• T
      Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: Reoperae neuspokojivého výsledku z jiného pracovišťě

Chtěla bych touto cestou pochválit velmi profesionální přístup pana primáře Záruby, znamenítým odborníkem s perfektním estetickým cítěním a lidským přístupem. Nedávno jsem u něj prodělala náročnou reoperaci, komplikovanou o to, co jiná mediálně vyhlášená primářská kapacita vědomě pokazila.

Primář Záruba je milý, charismatický člověk, velmi přijemný a šikovný zkušený lékař s dlouholetou praxí, lékař na kterého se s důvěrou vždy obrátím a s čistým svědomím doporučím jiným. Plastické operace jsou jako každé jiné se všemi možnými riziky a následky. V některých případech však nemusí vždy odpovídat představám klientů estetické medicíny, ale jedná se o dobrovolné rozhodnutí každého jedince.

Ještě jednou děkuji za čas, který jste mi věnoval pane primáři

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře