Ústav estetické medicíny a.s.

(51 názorů)
Zobrazit lékaře

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie. Více

O nás

Ordinace

Ústav estetické medicíny a.s.

Vila Orplid - U Imperialu 14

36001 , Karlovy Vary , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Ústav estetické medicíny a.s.

Vyšehradská 49/320

128 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Specializujeme se na zákroky estetické chirurgie.

Názory o lékařích ze zařízení

 • Helena Singerová

  Plastický Chirurg, MUDr.

  • Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: plasticka operace očních víček

   V březnu letošního roku jsem podstoupila operaci očních víček, zatím jedno oko v pořádku, oko druhé je v jiné velikosti, u pravého dolního víčka se vyskytuje nehezké stažení jizvy do harmoniky jednoho centimetru. Reakce paní doktorky je zatím pokaždé jiná, od slibů jak to opraví k oddalování opravy na neurčito. ZATÍM NEJSEM SPOKOJENÁ, VELICE NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ. Další návštěvu oddálila až na březen 2018, tak čekám zda uzná špatně provedený zákrok a chybu napraví. V jiném případě se budu muset obrátit na SDRUŽENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBITELE. Paní doktorka mi byla přidělena. Hélena Slunečková

  • S

   Paní doktorka je milá a ochotná, ale o její kvalifikaci nejsem přesvědčena. Navzdory praxi i v zahraničí mi ve třech operačních jizvách (v obličeji) zapomněla vyjmout celkem 3 stehy. Výsledkem je výrazně delší doba hojení a jako bonus to, že se mi jedna jizva podebrala a zanítila. Steh mi vyňali až po třech týdnech, ale rána je po dvou měsících stále zanícená a je z toho nepěkná jizva. Když jsem se obrátila na Asklepion, paní doktorka nebyla přítomna a sestry se mnou jednaly, jakože je tam obtěžuji. Jiná lékařka mi stehy vyndala, ale nikdo se neomluvil, nikdo ani nenaznačil, že oni pochybili a že je jim to líto. Na opakované maily mi nikdo neodpověděl a tak za sebe říkám, že za celkem drahý operační výkon jsem dostala péči neodpovídající ceně.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Dušan Záruba

  Chirurg, Plastický Chirurg, MUDr.

  • I
   Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: Jiný

   Moje první operace břicha byla v roce 2018,v roce 2019 jsem byla na horních a dolních víčkách.Pan primář Záruba je odborník na svém místě! Byla jsem velice spokojená a mám v plánu další zákrok na této klinice. Vřele doporučuji.

  • Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: FL

   Byla jsem u dr. Záruby na FL, spokojenost, dr. je zkušený, má hodně pacientů. Jen mě zrazil spěch, se kterým jsou pacienti pakováni po operaci, druhý den sestra donesla snídani v 5.30 s tím, že je třeba pomalu opustit pokoj, že přijdou noví klienti, takže v 7 ráno už jsem čekala v ambulanci na lékaře, a to cca hodinu, protože jejich prac.doba začíná v 8h.Připadalo mi to jak na běžícím páse, kusová výroba, toto kazilo veškerý dojem z ÚEM.

  Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře


 • Tomáš Kupka

  Plastický Chirurg, MUDr.

  • D
   Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: Jiný

   Stačila mi jedna konzultace. Už bych se tam nikdy nevrátila. Doktor se choval arogantně a vnutil mi jeho názor. Celou dobu se tvářil jako by ho obtěžovala moje přítomnost. Já s lidmi žádné problémy nemám, ale sem už bych nešla. Našla jsem si jiného lékaře a ten přístup byl nesrovnatelný- empatický a profesionální. Tak to mělo vypadat.

  • V

   Touto cestou by jsem Vam chtela podekovat za velice dobry vysledek.Pred tremy mesici jsem byla na operaci ocnich vyceka na minilifting.S operaci jsem velice s pokojena.Nenastaly zadne komplikace a jizvy se hojily velice rychle.Kolem oci jsou jiz jizvy nevyditelne.Doktor Tomas Kupka je velice prijemny a ovlada velmy dobre svoji profesi.Na veskerou kladenou otazku odpovedel jak nejlepe mohl.S mych osobnich skusenosti mohu doporucit Dr.Kupku jako velmy dobreho Chirurga i tem ostatnim.Dekuji pane doktore a ja Vas urcite zase navstivym.