Zobrazit lékaře

Zabezpečujeme poskytování zdravotnických služeb, poskytujeme ambulantní i lůžkové zdravotní, diagnostické a léčebně preventivní služby. Více

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

Nemocniční 429

381 27, Český Krumlov, jihočeský

Typ zařízení

• nemocnice

• Miroslav Punčochář

Praktický Lékař, MUDr.

• Pan doktor Punčochář již v Rudolfově neordinuje. Nahradil jej od 1. dubna mladý, dosud neatestovaný mladý lékař MUDr. Dušan Kahoun. Ordinace je však MUDr. Lubora Kinšta, praktického lékaře z Jindřichova Hradce, který je vedoucím lékařem MUDr. Kahouna.

Hodnocení MUDr. Kinšta je velmi negativní (můžete si sami vyhledet). MUDr. Kahoun je tedy zaměstnancem MUDr. Kinšta. Jak hodlá MUDr. Kinšt dohlížet na MUDr. Kahouna na vzdálenost přes 50 km?

Zisk z ordinace bude tedy náležet panu Kinštovi. I tak se dá ve zdravotnictví vydělávat na úkor neatestovaných mladých lékařů.

• Senzační pan doktor vřele doporučuji, důslednej, profesionální přístup sestřička je milá fakt doporučuji všem !

• Martin Klimeš

Anesteziolog, MUDr.

• Mohu jen doporučit, odborník ve svém oboru ...

• M

Příjemný pan doktor, který vše podrobně vysvětlí. Skvělé chování k pacientům, které dnes není samozřejmostí, bohužel. Jen doporučuji.

• Jindřich Florian

Internista,

• B

Pan primář MUDr. Jindřich Florián je provotřídní lékař a člověk se zlatým srdcem. Děkuji mu za záchranu života při infarktu miakardu. Blažková Miluše

• J

Pan primář je velice lidský,vše vysvětlí,no bezva primář.Doktoři by si z něj měli vzít příklad.Nic ze sebe nedělá a to by mohl.Doporučuji

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Beranová

Chirurg,

• M

neřekne pacientovi co s ním bude dělat a pak jen láme, trhá, řeže a nedělá jí to problém...taková menší sadistka a když se jí zeptáte co to vlastně s vámi je, tak odpoví velmi stručnou formou. diagnozy taky nejsou přesné. v Českých Budějovicích mi zachránili ruku, kterou mi doktorka Beranová chtěla nechat amputovat. Když jsem byl na kontrolách pokaždé u jiného lékaře z jejího týmu (Malbohan,Frnka), každý mi stanovil jinou diagnosu.
      Celkově Chirurgická ambulance v Českém Krulově je jedna velká katastrofa. Doporučuji raději investovat peníze do cesty a navštívit České Budějovice.

• Mirko Jakovljevič

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• D

Moje matka coby tou dobou jěště pacientka pana doktora měla záchvat zvracení a průjmu tak že nedošla ani do auta. Došli jsme poprosit p. Doktora jestli by jí nedošel vyšetřit (500m) od ordinace.
      Arogantním tonem odpověděl že návštěvy nedělá a že včera matku viděl sedět na lavičce a nic jí nebylo
      Matku jsme tedy odvezli s vypětím zbytku sil na gastro do čb výsledek alergický záchvat = alergie na lepek

• K

Doktor co nepozná zápal plic je u mě debil a v ordinaci nemá co dělat !!!

22.8.2013 jsem za ní přišel s vysokou horečkou a kašlem... nejen, že se neuráčil teplotu měřit, jen letmo poslechl a napsal antibiotika na zánět průdušek.. po čtyřech dnech na kontrolu. Stav se vůbec nezlepšil o proto naspal ty samé antibiotika ještě jednou... stav se stále nelepšil a kašel je stále horší...
      Po 10 dnech jsem navštívil lékaře ve Zlivi a ten mě okamžitě poslal na RTG plic, a tam našli zápal plic. Za nefungující antibiotika a špatnou diagnozu jsem zaplatil 500 Kč + neschopenka a vlastně se nic nevyléčilo.

Karas Jiří, ZLIV

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Jan Shon

Gynekolog, MUDr.

• M

Dobry den tak ja mam pana doktrora jako sveho gynekologa.. ted sem u nej byla cely tehotenstvi .. ze zacatku me stvalo ze mi nikdy nic nerekne... takze sem moc nevedela ..ale postupne sem pochopila ze mma zasadu ze min info je lepsi pac maminky pry moc hledaj a plasi. Ze zacatku to byl takovy morous ale postupne se dokazal i bavit a byl mily :)

• M

Díky panu doktorovi jsem mohl být dva měsíce po svatbě vdovcem. To, že na svém antikvárním ultrazvuku nepoznal, že srdce plodu už nebije, bych ještě mohl pochopit, ale to, že za měsíc od poslední kontroly vyrostl plod z 18 mm jen na 20 mm, ačkoliv měl vyrůst nejméně na 30 mm, to je neomluvitelná chyba, která mohla být pro manželku za pár týdnů v letadle osudová. Naštěstí to lékaři v Bělorusku zvládli. Po této příhodě předepsal manželce jí neznámý druh antikoncepce. A když se informovala u své předchozí zahraniční gynekoložky, dozvěděla se, že tento preparát předepisují pouze několikanásobným matkám, které už žádné další děti nikdy chtít nebudou, protože vrátit se po jeho užívání do stavu schopného otěhotnění trvá dlouhé roky a nemusí se vůbec podařit. My jsme přitom usilovali o první dítě! A do třetice, když měla manželka bolesti v malé pánvi, udělal jí sono, pravil, že má zánět dělohy a napsal jí doxycyklin! Diagnostikovat záněty ultrazvukem tedy vyžaduje opravdu výjimečnou kvalifikaci. Toto vše stihnul pan primář během půl roku na zlomu 2007/2008. A to věděl, že manželka je lékařka. Co si dovolí k ženám, které nejsou medicínsky kvalifikované, opravdu netuším. Naštěstí jsme našli výborného gynekologa v ČB, kde je manželka velmi spokojená, máme dvě zdravé děti a na MUDr. Shona vzpomínáme jako na noční můru.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Martin Neruda

Gynekolog, MUDr.

• A

I ja mam bohuzel negativni vzpominku na pana doktora pri porodu. Nejen, ze mi prisel velmi hruby, ale take jak uz zde nekdo psal nedokaze priznat chybu. Pri porodu me osocil, ze spatne tlacim a proto byl nas syn priduseny a museli ho rozdychavat. Az kdyz mu sestra rekla, ze maly byl venku za 15 min, teprve potom se zamyslel a prohlasil, ze je pravda ze nekterym zenam co rodil to trvalo i 30min. Ale nakonec trval na tom ze jsem spatne rodila ja. A tresnicka na dortu byla, kdyz me v Krumlovske porodnici proputili po 8 hodinach poporodu abych mohla jet do CB za synem a nedali mi ani sanitku!!!

• M

Pan Neruda je moc fajn chlap.. pred mesicem sem mela tu cest aby mi odrodil moje druhe ditko..a jeste po 4 dnech prenaseni se nad nami slitoval a vybral male krasne datum 10.10. dalo to zabrat uz sem nemela silu spolupracovat ale zvladli sme to.. byl milej a pomahal .. dekuju moc

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Václav Šauer

Chirurg, MUDr.

• Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová

• R

Maximální spokojenost. Jsem pět let od operace žaludku tímto odborníkem. Patří mu můj velký dík. Profesionální přístup a odbornost, jak by to u lékaře mělo být.
      Radovan Ulč

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Lucie Dvořáková

Praktický Lékař, MUDr.

• Skvělá paní doktorka. Nikdy nebyla arogantní,má příjemný přístup k pacientům. Lépe jsem si nemohla vybrat :-)

• H

Za svů život jsem ještě nepoznala lepší obvodní lékařku. Paní doktorka mně před pěti lety zachránila život. Je velice svědomitá, empatická a nic nezanedbá. Paní doktorko moc Vám děkuji. Helena Polívková

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Richard Vobořil

Internista, Gastroenterolog, MUDr.

• V

Pan doktor je velice lidsky a skvely . Ma dobry pristup k cloveku vyslechne a poradi. Vysetreni sem se hodne bala ale ted uz se nebojim pokud je dobry lekar tak vysetreni se nebojte! Doporucuji

• L

Pan doktor je naprosto skvělý! Vyslechne a odborně a hlavně ochotně poradí a pomůže! Odcházela jsem spokojena - doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře