MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

(48 názorů)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro)

16000, Praha, hl. město Praha

Naše ordinace praktického lékaře poskytuje kvalifikovanou odbornou péči v oboru všeobecné praktické lékařství. Služby jsou doplněné fyzioterapií a psychoterapií. Zrekonstruované prostory nabízejí příjemné prostředí, vybavené celou řadou diagnostických přístrojů s péčí profesionálního týmů lékařů a sester. Je umístěna na dobře dostupném místě v centru Dejvic.

Ordinujeme v ranních i odpoledních hodinách. Abychom šetřili Váš čas, umožňujeme objednání ke konkrétnímu lékaři na Vámi zvolenou dobu. Další úsporu času Vám nabízíme v podobě registrace online a "e-receptu". V čekárně ordinace pak můžete využít bezplatné připojení na internet (přes wifi).

Naše služby a lékařské konzultace poskytujeme v češtině, slovenštině, angličtině, italštině a částečně i ruštině.

Registrujeme nové pacienty všech zdravotních pojišťoven.

Ordinace je výukovým pracovištěm 1. lékařské fakulty UK v Praze. Zároveň je akreditovaná k výuce mladých praktických lékařů, a z toho důvodu je třeba počítat s tím, že dochází k pravidelné výměně mladých lékařů po získání atestace.

Podporujeme také různé charitativní projekty.

Naše vybavení

• EKG (elektrokardiogram)
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • Glukometr
  • INR (testování na místě)
  • HbA1c (testování na místě)
  • HIV (na počkání)
  • HCV (na počkání)
  • FOB (okultní krvácení)
  • Orientační test moče

Zákroky

• Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz
  • Telefonické konzultace
  • Zaslání opakovaných receptů emailem
  • Léčba akutních a chronických onemocnění (s možností objednání i v odpoledních hodinách do 19 hod)
  • Pravidelné preventivní lékařské prohlídky pro všechny věkové kategorie dospělých
  • Prohlídky k potvrzení řidičského a zbrojního průkazu
  • Prohlídky k vystavení zdravotního průkazu
  • Pravidelné očkování, očkování do zahraničí
  • Pracovnělékařské prohlídky
  • Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)
  • Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty ve vybraných lokalitách v Praze 6 a okolí
  • Měření krevního cukru přímo v ordinaci, sledování pacientů s diabetem u nás v ordinaci a konzultaci se specialistou v případě potřeby

Vyšetření

• EKG (elektrokardiogram)
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • stanovení krevního cukru glukometrem
  • okultní krvácení (prevence nádoru tlustého střeva)
  • odběr krve a moče pro laboratorní testy
  • testy pro diagnostiku HIV a hepatitidy C bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Adriana Youngová

• J

Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat..

• K

Vše na jedničku. Paní doktorka a celý tým jsou vždy dobře naladění. V hezky zařízené čekárně si moc nepočekáte, protože jste objednáni na čas a v ten čas taky jdete nařadu. Ve stejně příjemně zařízené ordinaci si pobydete déle, protože paní doktorka se opravdu zajímá o to, co vám je a jak vám nejlépe pomoci. Pokud chcete jen něco konzultovat bez návštěvy, ve vyhrazených hodinách můžete volat a opravdu se dovoláte. Dále oceňuji, že paní doktorku zajímá názor pacienta na jeho potíže a léčbu. A velmi jí děkuji za to, že přihlíží i k celkové situaci pacienta (pokud kvůli průjmu nemůžete na krok od WC a k tomu doma právě hlídáte malé děti, nemusíte se bát, že vás paní doktorka nechá na holičkách). Toto zařízení a paní doktorku rozhodně doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lucie Nečesánková

• N

Pani doktorka Nečesánková bý mohla být vzor všech lékarů.Je velmi milá,přijemná.Dokáže si na pacienta udélat čas a rešit i složitéjši připady,trpélivé hledá pravou přičinu onemocnéni,nic ne zanedbává velmi pečliva,má zájem o pacienta a to se v dnešni dobé už moc často nevidi.Navic je velmi profesionálni lékařka.Opravdu moc mi pomohla a stále pomáhá jsem s ni velmi spokoená jak s léčbou,tak s přistupem.Mohu jenom dékovat a vřele doporučit!

• A

Paní doktorka je skvělý člověk, ještě nikdy jsem se nesetkala s tak lidským přístupem a viditelným zájmem o vaše zdraví, umí naslouchat a uklidnit. Něolik let jsem se trápila se zhoršujícím se zdravím a žádný lékař na to nepřišel -naprostý nezájem a jen rutina, až ona byla schopná udělat detailní testy a různá vyšetření, které nejsou běžné a díky ní mám konečně diagnozu a kvalitnější život - za to jí patří velký dík!!!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Kristina Tůmová

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Jediný doktor, ze kterého cítím upřímný zájem o pacienta. Vždy hledá varianty a řešení jak pomoct. Chodím k ní rok a vyřešil jsem problémy, které mě trápili již několik let.

• S

Paní doktorka má profesionální přístup,Je naslouchavá,obětavá a velice vstřícná.Prostě člověk se srdíčkem na tom správném místě.Vřele doporučuji všem.Stanislav Jakubčo

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dana Konfrštová

• P
      Umístění: MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá.

• S přístupem a péčí paní doktorky jsem velmi spokojený. Má vřelý a lidský přístup, vše dokáže laikovi vysvětlit. Od doby co navštěvuji paní dokorku, se již návštěv lékaře neobávám.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře