MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

(37 názorů)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro)

16000 , Praha , hl. město Praha

Naše ordinace praktického lékaře poskytuje kvalifikovanou odbornou péči v oboru všeobecné praktické lékařství. Služby jsou doplněné fyzioterapií a psychoterapií. Zrekonstruované prostory nabízejí příjemné prostředí, vybavené celou řadou diagnostických přístrojů s péčí profesionálního týmů lékařů a sester. Je umístěna na dobře dostupném místě v centru Dejvic.

Ordinujeme v ranních i odpoledních hodinách. Abychom šetřili Váš čas, umožňujeme objednání ke konkrétnímu lékaři na Vámi zvolenou dobu. Další úsporu času Vám nabízíme v podobě registrace online a "e-receptu". V čekárně ordinace pak můžete využít bezplatné připojení na internet (přes wifi).

Naše služby a lékařské konzultace poskytujeme v češtině, slovenštině, angličtině, italštině a částečně i ruštině.

Registrujeme nové pacienty všech zdravotních pojišťoven.

Ordinace je výukovým pracovištěm 1. lékařské fakulty UK v Praze. Zároveň je akreditovaná k výuce mladých praktických lékařů, a z toho důvodu je třeba počítat s tím, že dochází k pravidelné výměně mladých lékařů po získání atestace.

Podporujeme také různé charitativní projekty.

Naše vybavení

• EKG (elektrokardiogram)
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • Glukometr
  • INR (testování na místě)
  • HbA1c (testování na místě)
  • HIV (na počkání)
  • HCV (na počkání)
  • FOB (okultní krvácení)
  • Orientační test moče

Zákroky

• Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz
  • Telefonické konzultace
  • Zaslání opakovaných receptů emailem
  • Léčba akutních a chronických onemocnění (s možností objednání i v odpoledních hodinách do 19 hod)
  • Pravidelné preventivní lékařské prohlídky pro všechny věkové kategorie dospělých
  • Prohlídky k potvrzení řidičského a zbrojního průkazu
  • Prohlídky k vystavení zdravotního průkazu
  • Pravidelné očkování, očkování do zahraničí
  • Pracovnělékařské prohlídky
  • Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)
  • Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty ve vybraných lokalitách v Praze 6 a okolí
  • Měření krevního cukru přímo v ordinaci, sledování pacientů s diabetem u nás v ordinaci a konzultaci se specialistou v případě potřeby

Vyšetření

• EKG (elektrokardiogram)
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • stanovení krevního cukru glukometrem
  • okultní krvácení (prevence nádoru tlustého střeva)
  • odběr krve a moče pro laboratorní testy
  • testy pro diagnostiku HIV a hepatitidy C bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Olga Šimovičová Jiný

Paní doktorka je velice sympatická a skvěle se s ní komunikuje. Poradí a nic nenechává náhodě. Když jsem měl jistý problém, neváhala a vyšla mi vstříc. A to opravdu nemusela. Za to velký dík.

Lékař: MUDr. Olga Šimovičová Nevolnost

Naprosto skvělá lékařka, při obtížích mi skvěle poradila, byla velice milá, s obrovským přehledem, od té doby k ní chodí celá moje rodina, a jsme maximálně spokojeni!

Lékař: MUDr. Dana Konfrštová

Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá.

Lékař: MUDr. Kristina Tůmová

Jediný doktor, ze kterého cítím upřímný zájem o pacienta. Vždy hledá varianty a řešení jak pomoct. Chodím k ní rok a vyřešil jsem problémy, které mě trápili již několik let.

Lékař: MUDr. Dana Konfrštová

S přístupem a péčí paní doktorky jsem velmi spokojený. Má vřelý a lidský přístup, vše dokáže laikovi vysvětlit. Od doby co navštěvuji paní dokorku, se již návštěv lékaře neobávám.

Lékař: MUDr. Dana Konfrštová

Paní doktorka je jedním slovem skvělá! Nic nenechává náhodě, poradí a zajímá se. Příjemný nadstandard.

C
    Lékař: MUDr. Dana Konfrštová

Tohle pro mě při hledání lékaře byla v r. 2013 trefa do černého! Paní doktorka se zajímá jak o člověka, tak o daný problém, případně vám doporučí specialistu v oboru. Nehledě na to, když je fronta a vaše lékařka není zrovna volná, je možnost jít do vedlejších ordinací, kde je zrovna volno u jedné z kolegyň, přiznávám, nejdřív se mi do toho nechtělo - důvěra apod., ale nakonec jsem stihla "ozkoušet" většinu kolegyň pí. doktorky a odcházela jsem nadšená z ordinace, protože tohle společenství doktorek (Young co) jde absolutně příkladem ostatním lékařům, tady to šlape! Nesmím opomenout ani pochopení, když nejste zrovna při penězích a jste např. před výplatou , tak není důvod se stydět to zmínit, když vám předávají recepty a seznamy s léky, protože ani jedna z paní doktorek neměla problém seznam zúžit, samozřejmě ponechat léky momentálně pro stávající problém nejvíce důležité a nápomocné léčivo dopsat na papírek, kdyby se nemoc nelepšila a člověk už bude mít možnost si je zakoupit.
    Jsem vděčná za existenci tohoto společenství a děkuji těmto stránkám, že sem paní doktorky díky nim našla!

Lékař: MUDr. Kristina Tůmová

Paní doktorka má profesionální přístup,Je naslouchavá,obětavá a velice vstřícná.Prostě člověk se srdíčkem na tom správném místě.Vřele doporučuji všem.Stanislav Jakubčo

Lékař: MUDr. Kristina Tůmová

Jsem pacientkou MUDr. Tůmové již cca 4 roky a jsme velmi spokojena. MUDr. Tůmová je vynikající praktická lékařka s velkým zájmem o pacienta. Dle mého názoru je její velkou předností velmi citlivivý přístup ke každému pacientovi a individuální posouzení vhodné léčby v tom kterém případě, což u mnoha jiných lékařů dnes bohužel postrádám. MUDr. Tůmová se pečlivě pídí po co nejvhodnějším řešení pro každého svého pacienta, čehož si velmi cením a velmi mi to vyhovuje.

Lékař: MUDr. Dana Konfrštová

Paní doktorka Konfrštová je skvělá. Je spoustu dobrých praktických lékařů, ale ona patří ke špičce. Má velký zájem, nic nepodcení, vše raději otestuje. A k tomu je navíc milá, ve věcech má pořádek, když jste objednaní, bere vás včas. Děkuji za pečlivý a osobní přístup.