MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

(1 názor)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro)

16000 , Praha , hl. město Praha

Naše ordinace praktického lékaře poskytuje kvalifikovanou odbornou péči v oboru všeobecné praktické lékařství. Služby jsou doplněné fyzioterapií a psychoterapií. Zrekonstruované prostory nabízejí příjemné prostředí, vybavené celou řadou diagnostických přístrojů s péčí profesionálního týmů lékařů a sester. Je umístěna na dobře dostupném místě v centru Dejvic.

Ordinujeme v ranních i odpoledních hodinách. Abychom šetřili Váš čas, umožňujeme objednání ke konkrétnímu lékaři na Vámi zvolenou dobu. Další úsporu času Vám nabízíme v podobě registrace online a "e-receptu". V čekárně ordinace pak můžete využít bezplatné připojení na internet (přes wifi).

Naše služby a lékařské konzultace poskytujeme v češtině, slovenštině, angličtině, italštině a částečně i ruštině.

Registrujeme nové pacienty všech zdravotních pojišťoven.

Ordinace je výukovým pracovištěm 1. lékařské fakulty UK v Praze. Zároveň je akreditovaná k výuce mladých praktických lékařů, a z toho důvodu je třeba počítat s tím, že dochází k pravidelné výměně mladých lékařů po získání atestace.

Podporujeme také různé charitativní projekty.

Naše vybavení

• EKG (elektrokardiogram)
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • Glukometr
  • INR (testování na místě)
  • HbA1c (testování na místě)
  • HIV (na počkání)
  • HCV (na počkání)
  • FOB (okultní krvácení)
  • Orientační test moče

Zákroky

• Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz
  • Telefonické konzultace
  • Zaslání opakovaných receptů emailem
  • Léčba akutních a chronických onemocnění (s možností objednání i v odpoledních hodinách do 19 hod)
  • Pravidelné preventivní lékařské prohlídky pro všechny věkové kategorie dospělých
  • Prohlídky k potvrzení řidičského a zbrojního průkazu
  • Prohlídky k vystavení zdravotního průkazu
  • Pravidelné očkování, očkování do zahraničí
  • Pracovnělékařské prohlídky
  • Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)
  • Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty ve vybraných lokalitách v Praze 6 a okolí
  • Měření krevního cukru přímo v ordinaci, sledování pacientů s diabetem u nás v ordinaci a konzultaci se specialistou v případě potřeby

Vyšetření

• EKG (elektrokardiogram)
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • stanovení krevního cukru glukometrem
  • okultní krvácení (prevence nádoru tlustého střeva)
  • odběr krve a moče pro laboratorní testy
  • testy pro diagnostiku HIV a hepatitidy C bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

1 názor

Lékař: MUDr. Dana Konfrštová

Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá.