Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Olomouc

• „Paní doktorku navštěvuji od devadesátých let a nelze než chválit. Má úžasnej přístup, není zde co by šlo vytknout. Ochotně pomůže v nouzi i na dovolené po mailu. Děkuji. Více

Horní náměstí 285/8, Olomouc Mapa

Top Laser Olomouc

• „Paní doktorku jedině doporučuji, je to opravdu odborník na pravém místě. Po neúspěšné léčbě v aaronlaser jsem přešla k paní doktorce Hilšerové a paní doktorka můj problem vyřešila během krátké doby. Rozhodně doporučuji. P.S. spolupracuje s pojišťovnami. Více

tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc Mapa

DERMACENTRUM s.r.o.

• „Odborný, profesionální přístup. K paní doktorce mám absolutní důvěru, vždy mi pomohla rychle a efektivně.

Horní lán 1310/10a, Olomouc Mapa

Dermatologické a laserové centrum

• „Tato paní doktorka mě zbavila vleklých ekzémů. Vždy si na mě udělala dost času. Podrobně mi vysvětlila diagnózu a informovala mě o komplexní léčbě. Byla vždy příjemně naladěná a mluvila ke mně k respektem. Zbavila mě obtíží, se kterými jsem chodila k jiným odborníkům přes tři roky, během půl roku. Léčí totiž holisticky, nejen symptomy. Myslím, že je to zkušená paní doktorka. Více

Dobnerova 26, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „U paní doktorky jsem byla s dcerou,která měla exémem a byla jsem velmi spokojená.Nemusíte se objednávat,žádné čekání .Paní doktorka nám pomohla a byla velmi milá a příjemná,takže mohu doporučit. Více

Vídeňská 16/561, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „K paní primářce chodím od svých 5. let, kdy se mi objevil atopický ekzém. Překonaly jsme spolu těžké období, kdy jsem několik let měla ruce popraskané často až do krve a plné puchýřů (kdo je atopik, zná), ale dík její péči se to dalo vydržet a dnes o 18 let později mám kůži jako každý jiný člověk a po ekzému nezbylo zhola nic, což nebývá v případě této nemoci pravidlem (mám na mysli takřka úplné vyléčení). Jejího profesionálního a současně vstřícného postoje si cením. Rozhodně nejlepší doktor, ke kterému jsem kdy chodila, a to jich bylo. Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Sestřička je opravdu poněkud ráznější, ale když jí nepodlejzáte tak ji přežijete. A pan doktor se opravdu ptá na všechny možnosti, i několikrát...je pečlivý, jeho přístup je profesionální. Na závěr se zeptá jestli nevadí takový a makový doplatek na ten či onen konkrétní lék a je. Na výsledek léčby teprve čekám, ale přístup se mi líbil. Více

Mathonova 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Pani doktorka mi vždy vyhověla léčila jsem se u ní za mlada s akné, vždy vyšla vstříc když jsem měla akné doporucila mi vhodnou léčbu a co mám jíst abych se vyvarovala akné. Měla jsem ji moc ráda Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Dermacos

• „Výborná lékařka! Trpím periorální dermatitidou, na kterou mi doporučila laserový zákrork. Samozřejmě až po přeléčení. Měla jsem deset aplikací, které můj problém vyřešily skvěle. Takže mohu jen doporučit! Více

Wellnerova 1a, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „paní doktorka je na vysoké úrovni.mě odstranila znaménko a bez velkých jizev.co se týče lupénky věčinou doktoři mají omezené postupy.lupénka by se neměla léčit na kožním ,protože je to autoimunitní onemocnění. Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S kosmetickou péči jsem velice spokojená .Docházím pravidelně a již po krátkém čase se mé problémy s pletí výrazně zlepšily. Zdravotně je mi velkou pomocí . Také si užívám mikromasáže očního okolí a v chladných měsících parafínových zábalů na ruce , které zahřejí a ošetří. Je to pro mě duševní odpočinek a relaxace . Více

tř. 1. máje 788, Litovel Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „S paní doktorkou jsem absolutně spokojena a mohu ji zcela doporučit. Chodím k ní již mnoho let a vyléčila mi i mé rodině všechny kožní potíže. Nově jsem zkusila i estetický zákrok, ze kterého jsem nadšena! Je pečlivá a zodpovědná. Doporučuji ***** Více

Krokova 4, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Navštívila jsem ordinaci se synem, který má problém s plísní pod nehty. Paní doktorka je milá (sestřička tak sice nepůsobí, ale je ochotná a není problém v komunikaci). Paní doktorka vyzkoušela více léků, situaci řeší a je na ní vidět, že má zájem pomoci. Problém se lepší a doufám, že s pomocí paní doktorky vše zvládneme. Děkujeme Více

Smetanova 11/1969, Mapa

RDVA s.r.o., dermatovenerologie

Krokova 455/4, Olomouc Mapa

Dermatovenerologická ordinace a centrum estetické dermatologie.

Letecká 8, Prostějov Mapa