Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Olomouc

• „Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a má lidský přístup k pacientovi.

Smetanova 11, Přerov Mapa

1 názor

„Výborná paní doktorka, velmi profesionálni a lidský přístup, milá a vstřícná sestřička. Velmi hezký vztah k dětem, naše děti vůbec se paní dr nebojí a k paní doktorce se těší. Rodina Peřinova. Více

Horní lán 12/1312
, Olomouc Mapa

Foniatrie Preisová s.r.o.

• „Vysoce cením profesionalitu, komunikaci, snahu a ochotu pomoci. Laikovi umí zdravotní problém velmi dobře vysvětlit a zasadit do širšího kontextu. Vřele doporučuji. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Aurixal

• Otorinolaryngolog

„Doktor, který patří mezi špičku. Vždy včas a správně odhalí diagnózu. Necpe Vás zbytečně léky. Má široký přehled nejen ve svém oboru. Nekdy může působit vážně, ale je to člověk, který ma srdce na správném místě. Víc takových!!! Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• „K MUDr. Žižkové chodíme celá rodina roky. Je perfektní diagnostik, nikdy nic nepodcení a velmi šetrně vyšetřuje. Já dnes v rámci jiného vyšetření i test na covid - nebyl VŮBEC nepříjemný. To je v rukou prostě. Více

Kollárova 664, Litovel Mapa

• Otorinolaryngolog

„Paní primářka Škodová je velice výborná a zkušená lékařka. Moc mi pomohla, zaslouží si velké díky a to i za to jak vede oddělení a má příjemný personál, který se stará o pacienty na výbornou :) Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S panem doktorem jsem řešil nové naslouchátko pro svou 98letou prababičku. Pan doktor byl při vyšetření velmi trpělivý, pečlivý a ochotný, navzdory ztížené práci s tak starým pacientem. Máme velmi dobrou zkušenost. Více

Bořivojova 30A, Olomouc Mapa

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• Otorinolaryngolog

„Poprvé jsem navštívila ordinaci MUDr. Kunetky s bolestí v uchu a s uchem zalehlým, byla jsem neskutečně mile překvapena. Jednak pan doktor působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem, úžasný pan doktor ze staré školy, který vše vysvětlí, ukáže, a chová se nesmírně empaticky. I sestra, myslím paní Drábková, byla profesionálem na svém místě. Dokonce mě překvapila tím, že si mě pamatovala z doby před cca 20 lety, kdy jsem chodila do jiné ordinace, kde ona tehdy působila. Ordinaci pana doktora Kunetky mohu jen doporučit a ač je to divné, na kontrolu u něj se budu i těšit. Což je u zánětu středního ucha co říct! Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• „Paní doktorku Lahodovou jsem navštívila kvůli přetrvávajícímu problému se sluchem po nehodě na kole, kdy ani po mesíčním pobytu v nemocnici se nedoslýchavost nezlepšovala. Paní doktorka byla opravdu ochotná a jako jedna z mála se mi snažila opravdu pomoci. Při vyšetření zjistila, že mám v uchu krevní sraženinu. Až po jejím vytažení se mi výrazně ulevilo a sluch se částečně zlepšil. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat za ochotu a profesionální přístup. Více

Palackého 13, Olomouc Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• „Ikdyž nemám ve zvyku psát recenze na lékaře,dovolím si po dnešním vyšetření u paní doktorky říct,že se jedná o velmi milou,příjemnou,citlivou paní doktorku s tím správným přístupem k pacientovi.Je odborník na svém místě,takových lékařů kdyby bylo víc!!!Doporučuji všem!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• „S paní doktorkou jsem spokojená, je ochotná , s profesionálním přístupem, pomůže ,příjemná, nemám žádné výhrady . M.N. Více

Lužická 4, Prostějov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Ochotna,pečlivá,poctivá,milá,na lepšího lékaře jsem ještě nenarazila.

ZS-UNEX a.s, Uničov Mapa

• Otorinolaryngolog

„paní doktorka je ůžasná lékařka :) vždycky mi pomůže a poradí, měla sem cistu na záklopce krční a hned mě poslala do nemocnice a já po uzdravění k ní chodím na kontroli. těším se na ní :) Petra Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

1 názor

„Doktor Pokorný je výborný lékař, který vždy velmi pečlivě vyšetří a vše vysvětl. Je vynikající a zkušený operatér. Před mou operací mi vše podrobně vylíčil co mě čeká, takže jsem byla naprosto klidná. Plně mu důvěřuji a vřele doporučuji. Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Paní doktorka bylo moc milá, ochotná a je opravdu skvělá ve svém oboru. Přijala mě s akutním problémem bez problému. Vřele doporučuji! Více

Osecká 309, Lipník nad Bečvou Mapa

1 názor

„K "ušnímu" MUDr Kučera chodím pravidelně pro čištění uši. Jiní mě čištění odmítli dělat nebo mi působili u toho zranění, ale on je opatrný. Také mí jedno měřil sluch.Je to příjemný, srdeční člověk a má zlaté ruce. Byla jsem i u jiných lékařů se stejnou specialitou a on je prostě nejlepší. Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA