Ortoped České Budějovice

• „Pan docent Stehlík mi v 18 Letech zachránil nohu po těžké havárii.Celkem 8 Operací.Po 20 Letech Totální endoprotéza.Mohu normálně žít., nedá se vyjádřít co pro mne udělal.Nejen jako doktor,ale jako člověk.Děkuji Přemysl Zitta Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „spokojenost,výborný lékař, co víc dodat-nenahraditelný

Lidická tř. 108, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „měla jsem možnost poznat paní doktorku i mimo ordinaci. Velice milá a přátelská paní,poradí a pomůže i mimo svou ordinaci a ordinační hodiny. Moc děkuji Monika Více

Dr.Bureše 9/1, České Budějovice Mapa

Medicentrum Máj

• Ortoped, Chirurg, Dermatolog… , Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Na sadech 23, České Budějovice Mapa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

• „Lékař na vysoké odborné úrovni, s vlídným lidským přístupem a snahou, za všech okolností pomoci. Navštěvuji jej, již desítky let a mj. mně operoval, i koleno. Veškerý servis Pana doktora, byl vždy na jedničku s hvězdičkou !!! Jen více takových lékařů. Více

Hlinecká 1637, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Perfektí lékař, odborník a člověk!!!!!!

Dukelská 160/I, Třeboň Mapa

Ortopedická ordinace

• „K paní doktorce chodím od malička.. starala se o mně vždycky moc dobře.. komunikace s ní byla vždycky přirozená.. já si nemůžu zatím stěžovat :) Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.- Ortopedické oddělení

• Ortoped, Dermatolog, Kardiol… og, Plastický chirurg Více

Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou Mapa

RRC Clinic a.s.

• „Pan doktor Musil mi artroskopicky operoval koleno po úrazu na lyžích. Byl naprosto úžasný, velmi vstřícný a s ochotou odpovídal na všechny moje dotazy :) i po operaci se mi věnoval a doporučil mi, abych podstoupila plastiku vazu - uvedl naprosto přesně důvody, proč bych tak měla učinit a já mu bez jakýchkoliv výhrad naprosto věřím a už se na operaci zodpovědně připravuji...moc panu doktorovi děkuji! Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• Ortoped, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Sexuolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Pan doktor je svědomitý, podrobně vše vysvětlí a je milý. Dá i doporučení na další podrobnější léčbu a doporučení na lék, který by nehradila pojišťovna, ale pomůže. Doporučuji vřele. Více

T.G. Masaryka 205, Český Krumlov Mapa

Ortopedická ambulance

• „velice kvalitní ortoped díky jemu mám zase nohu jako za mlada.mnohokrát děkuji.

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor Stárek mi zachránil nohu poté co léčba v Českém Krumlově by vedla k její amputaci. Jemu vděčím za to že mám nohy obě. Hlavně mi byl sympatický jeho přístup. Léčí svým zdravým úsudkem a ne pouze tím co jest psáno v knihách. Více

Boženy Němcové 54/585, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s. - Septická ortopedie

• „Jednou pri jizde do Francie na lyze ,za totace. V autobuse odsud ,chytly plotynky na ktere se lecil Hans,no strasne bolesti Prijeli jsme do Val Thorens ,Dr .Petr poslal toho Hanse do vany,my vykladali nadale ,az se ve vane prohral,lehl mu na stul. P.Rehousek sikovne promasiroval ,udelal nejakou ,mi cizi Therapii(jsem strojar); Za nekolik okamziku vse bylo zase zpatky ,kolega mohl lyzovat ,lyzuje bez bolesti dodnes.Chci jeste dodat,ze pred odjezdem byl Hans pro Injekci ,den predtim v Klinice v Mannheimu. Tohle se neda zapomenout,pan doktor umi. Ja sam mam od cervna potize po vykloubeni ,zde v Erlangenu mi take nikdo neradil k operaci atd.Az budu mit cestu do Budejic,jiste Petra vyhledam Vasek Polak hERZOGENAURACH mAIL. wenzel@javapo.de Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Ortopedie

• „Absolutně nerozumím Vašim negativním názorům. Za mě pan doktor Fuit nejlepší ortoped co znám .chodi k němu celá rodina a jsme nad míru spokojeni. Pokaždé nám pomohl. A sestřička taky skvělá vřele doporučuji! Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

MEDIPONT s.r.o., ambulantní klinika

• „Neznam lepsiho ortopeda a ten co to pise,tak je asi magor a plete si ortopeda s psychiatrem! Mel by si nechat vysetrit hlavu a mozna by na ten duchod mel narok. Pokud se nekdo zamysli nad temito nazory,tak zjisti,ze to pise jeden a ten samej clovek,ktery nedostal duchod. pana doktora jen muzu doporucit,je ochotny a vzdy me osetril i po pracovni dobe a bez uplatku! Více

Na sadech 23, České Budějovice Mapa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

• „Perfektni lekar vzdy ochotny a spolehlivy , laskavy nikdy se neplete velmi fascinujici. Doufam, ze svym pristupem otevre cestu vsem dekuji pane doktore. Více

Široká 50, Český Krumlov Mapa

Ortopedická ambulance

• „byla jsem u lékařky dne 26.11. a musím naopak konstatovat, že mi velmi pomohla. Vše mi oznámila a byla velmi příjemná, vstřícná a vysvětlila a ukázala na rentgen.snímcích můj problém s výhřezem ploténky a důvod bolesti kolene. Tentýž den mi paní doktorka sdělila, že mám výpotek. Vytáhla mi vodu a píchla injekci. Nic jsem skoro necítila a mně se ulevilo. Překvapila mne s informací o dalších doporučeních, co můžu a na co mám nárok (např. i lázně) .... prostě spokojenost Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa