RRC Clinic a.s.

373 41 , Hluboká nad Vltavou , jihočeský

• Iva Stárková

Dermatolog, MUDr.

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolavý flek na noze

Dnes jsem byl zase se stejným problémem u této doktorky, čas plyne. Mezitím jsem si u jiného specialisty nechal udělat odběr vzorku z poškozené tkáně a doufal jsem, že problém obecně známý jako neodstranitelný jinak než chirurgicky mi bude konečně doporučen k odoperování. Místo toho jsem dostal mnoho úsměvů a zase stejné doporučení mazat mastičkou. Paní doktorka má zájem donekonečna pacienta léčit a udělat si z něj pacienta až do smrti, já ale potřebuji vyléčit a to je rozdíl. Vyléčení se u této doktorky nedočkám.
      Ještě musím dodat, že dnes jsem již po operaci, na noze mám jizvu 11 cm dlouhou, ale to není důležité. Důležité je, že jsem zdráv. Musel jsem však vyhledat jiného lékaře. Doporučuji udělat totéž.

• Vladimír Mařík

Plastický Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: plastická operace nosu

Byla jsem u pana doktora Maříka na Rhinoplastice a můžu na 100% doporučit!!! Pan doktor si hned všiml i mě zúžené nosní přepážky a i tu mi při operaci opravil. Co se týče celkového výsledku, tak jsem nadšená a i okolí hodnotí velmi pozitivně, dokonce mi spoustu lidí řeklo, že jsem se snad s takovým nosem musela narodit. Dále jsem byla u pana doktora na aplikaci botoxu a také mohu velmi doporučit. Myslím, že je jednička ve svém oboru a já konečně se nemusím stydět fotit a natáčet se tak, aby nos nebyl vidět. Od teď si ho mohu užívat naplno.

• N
      Umístění: RRC Clinic a.s.

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Kurial

Plastický Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: RRC Clinic a.s.Služby: Jiný

Krásný den.Jsem týden po augmentaci prsou.Nikdy jsem nikam nepsala recenzi,ale samotné mi hodně pomohlo si je přečíst.Jsem maminka dvou kojených dětí a moje prsa dopadla naprosto příšerně.Zbyla mi jen vytahaná kůže.Nikdy bych do sebe neřekla,že půjdu na jakoukoli plastiku.Ale už jsem se vážně styděla se na sebe podívat.Nemohla jsem si koupit žádnou podprsenku,která by seděla, o plavkách ani nemluvím.Dostala jsem doporučení od kamarádek na pana mudr.Kuriala.Jejich prsa se mi moc líbila,pro jejich přirozenost. Jsem moc a moc ráda,že jsem do toho šla a že jsem si vybrala právě pana doktora.Operace dopadla NAD moje očekávání.Vypadají přirozeně.Ani malá ani velká.Dohodli jsme se i na modelaci.Probudila jsem se s jizvou pouze kolem bradavky.Takže bych radostí brečela :)Jsem ráda,že pan doktor přemýšlí i během operace,jak uďelat jen to nezbytně nutné pro požadovaný výsledek.Jediné co bych malinko vytkla,je málo informací,pokud se nezeptáte.Takže připravit si co nejvíce otázek dopředu na konzultaci,abyste nemusely jet na druhou,jako jsem to udělala já.Ale lepší zaneprázdněný a opravdu šikovný doktor,než ukecaný se špatným výsledkem.

• E
      Umístění: RRC Clinic a.s.Služby: plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře