Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Vladimír Mařík Jiný

U pana primare jsem podstoupila modelaci prsou (bez implantatu). V momente, kdy jsem se objednala na konzultaci, ze mne odpadl tezky kamen a v momente, kdy mi pan primar potvrdil, ze trpim vrozenou vadou (tubularni deformace), tak jsem citila neskutecnou ulevu a neprala jsem si nic jineho, nez byt jiz po operaci. Na klinice jsem mela opravdu nadstandartni peci, kdy sestricka celou noc byla stale kolem mne a stale se ujistovala, zda neco potrebuji, jak se citim, zda potrebuji neco na bolest atd. Aktualne jsem 4 mesice po operaci, jizvy postupne mizi, bolesti po 2 tydnech po operaci temer nulove. Po operaci jsem mela 2 kontroly a dale jsem se s panem primarem domluvila, ze mu zaslu fotografie po 3 a potom jeste po 9 mesicich. Urcite operaci povazuji za skvele rozhodnuti a ten pocit, kdy se jiz nemusím stydet, kdyz nemam push-upku a citim se skvele i kdyz si vyjdu ven bez podprsenky je k nepopsani. Dekuji, pane primari a cely jeho teame.

MUDr. Vladimír Mařík Jiný

Doktor Marik mi zmensoval nos 2016. Jsem velice spokojena. Opravdu jsem rada, ze jsem se rozhodla pro nej. Myslim , ze na nosy je jeden z nejlepsich.

C
    MUDr. Iva Stárková Jiný

Je to již 4 měsíce po zákroku u Mudr. Stárkové na dermatologii. Přišla jsem s požadavkem na zmírnění jizviček po akné a byl mi doporučen frakční laser. Nebyla jsem poučena o žádných nežádoucích účincích a brala jsem to jako standardní proceduru. Po zákroku se mi ale začaly objevovat nové jizvy, hlubší a na nových místech a takové ty hluboké ďolíčky znatelné i na dotek. Moje pleť vypadá o 10 let starší a mám zjizvený obličej, jako nikdy předtím!

Když jsem se objednala na kontrolu, tak byla paní doktorka velmi nepříjemná a arogantní a tvrdila mi, že je všechno naprosto v pořádku a že vypadám dobře. Bohužel fotky před a po zákroku nemám, ale rozhodně znám svůj obličej lépe než ona. Chci všechny varovat před touhle "klinikou". RRC Clinic rozhodně nedoporučuji a velmi lituji, že jsem se kdy svěřila do jejich rukou... Kdybych měla průkazné fotky, tak ji okamžitě žaluju...

MUDr. Vladimír Mařík Jiný

Jsem 14 dní po augmentaci prsou a úpravou horních víček. Pan doktor Mařík, je hlavně úžasný člověk a lékař. Profesionální a vstřícný přístup. Personál na klinice perfektní . Pan doktor vše hezky vysvětlil. Mohu určitě jen doporučit, pro mě TOP. Jsem z výsledku nadšená už teď.

MUDr. Pavel Kurial Jiný

Krásný den.Jsem týden po augmentaci prsou.Nikdy jsem nikam nepsala recenzi,ale samotné mi hodně pomohlo si je přečíst.Jsem maminka dvou kojených dětí a moje prsa dopadla naprosto příšerně.Zbyla mi jen vytahaná kůže.Nikdy bych do sebe neřekla,že půjdu na jakoukoli plastiku.Ale už jsem se vážně styděla se na sebe podívat.Nemohla jsem si koupit žádnou podprsenku,která by seděla, o plavkách ani nemluvím.Dostala jsem doporučení od kamarádek na pana mudr.Kuriala.Jejich prsa se mi moc líbila,pro jejich přirozenost. Jsem moc a moc ráda,že jsem do toho šla a že jsem si vybrala právě pana doktora.Operace dopadla NAD moje očekávání.Vypadají přirozeně.Ani malá ani velká.Dohodli jsme se i na modelaci.Probudila jsem se s jizvou pouze kolem bradavky.Takže bych radostí brečela :)Jsem ráda,že pan doktor přemýšlí i během operace,jak uďelat jen to nezbytně nutné pro požadovaný výsledek.Jediné co bych malinko vytkla,je málo informací,pokud se nezeptáte.Takže připravit si co nejvíce otázek dopředu na konzultaci,abyste nemusely jet na druhou,jako jsem to udělala já.Ale lepší zaneprázdněný a opravdu šikovný doktor,než ukecaný se špatným výsledkem.

MUDr. Pavel Kurial plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

MUDr. Vladimír Mařík

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

Kontakt

Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou 373 41 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna