RRC Clinic a.s.

(6 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

RRC Clinic a.s.

Sokolská 1339

373 41 , Hluboká nad Vltavou , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Vladimír Mařík Jiný

  Doktor Marik mi zmensoval nos 2016. Jsem velice spokojena. Opravdu jsem rada, ze jsem se rozhodla pro nej. Myslim , ze na nosy je jeden z nejlepsich.

  C
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Iva Stárková Jiný

  Je to již 4 měsíce po zákroku u Mudr. Stárkové na dermatologii. Přišla jsem s požadavkem na zmírnění jizviček po akné a byl mi doporučen frakční laser. Nebyla jsem poučena o žádných nežádoucích účincích a brala jsem to jako standardní proceduru. Po zákroku se mi ale začaly objevovat nové jizvy, hlubší a na nových místech a takové ty hluboké ďolíčky znatelné i na dotek. Moje pleť vypadá o 10 let starší a mám zjizvený obličej, jako nikdy předtím!

  Když jsem se objednala na kontrolu, tak byla paní doktorka velmi nepříjemná a arogantní a tvrdila mi, že je všechno naprosto v pořádku a že vypadám dobře. Bohužel fotky před a po zákroku nemám, ale rozhodně znám svůj obličej lépe než ona. Chci všechny varovat před touhle "klinikou". RRC Clinic rozhodně nedoporučuji a velmi lituji, že jsem se kdy svěřila do jejich rukou... Kdybych měla průkazné fotky, tak ji okamžitě žaluju...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Mařík Jiný

  Jsem 14 dní po augmentaci prsou a úpravou horních víček. Pan doktor Mařík, je hlavně úžasný člověk a lékař. Profesionální a vstřícný přístup. Personál na klinice perfektní . Pan doktor vše hezky vysvětlil. Mohu určitě jen doporučit, pro mě TOP. Jsem z výsledku nadšená už teď.

  J
  Lékař: MUDr. Pavel Kurial Jiný

  Krásný den.Jsem týden po augmentaci prsou.Nikdy jsem nikam nepsala recenzi,ale samotné mi hodně pomohlo si je přečíst.Jsem maminka dvou kojených dětí a moje prsa dopadla naprosto příšerně.Zbyla mi jen vytahaná kůže.Nikdy bych do sebe neřekla,že půjdu na jakoukoli plastiku.Ale už jsem se vážně styděla se na sebe podívat.Nemohla jsem si koupit žádnou podprsenku,která by seděla, o plavkách ani nemluvím.Dostala jsem doporučení od kamarádek na pana mudr.Kuriala.Jejich prsa se mi moc líbila,pro jejich přirozenost. Jsem moc a moc ráda,že jsem do toho šla a že jsem si vybrala právě pana doktora.Operace dopadla NAD moje očekávání.Vypadají přirozeně.Ani malá ani velká.Dohodli jsme se i na modelaci.Probudila jsem se s jizvou pouze kolem bradavky.Takže bych radostí brečela :)Jsem ráda,že pan doktor přemýšlí i během operace,jak uďelat jen to nezbytně nutné pro požadovaný výsledek.Jediné co bych malinko vytkla,je málo informací,pokud se nezeptáte.Takže připravit si co nejvíce otázek dopředu na konzultaci,abyste nemusely jet na druhou,jako jsem to udělala já.Ale lepší zaneprázdněný a opravdu šikovný doktor,než ukecaný se špatným výsledkem.

  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Kurial plastická operace nosu

  2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Mařík

  Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu