Zobrazit lékaře

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb. Více

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na sadech 23

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

 • Lubomír Zdařil

  Internista, MUDr.

  • Č

   Jediný doktor u kterého mám pocit, že ho mé zdraví opravdu zajímá, že se vše snaží zjistit a nic nezanedbat. Velmi pečlivý, příjemný a lidský. Proč nejsou všichni takoví ?

  • L

   Snad nejlepší lékař jakého znám. Komunikativní, pečlivý, máte pocit,že ho opravdu zajímáte, nic neponechává náhodě a i když mám problém mimo jeho obor, vyslechne, poradí, případně mě pošle na vyšetření. Nedílnou součástí jeho praxe je i vynikající sestra. Je milá, veselá, komunikativní, pečlivá. Společně tvoří skvělý tým.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Dagmar Kaslová

  Oční Lékař, MUDr.

  • A

   Mám velmi dobré zkušenosti. To že má ,,vyprodáno,, na 3 měsíce o něčem svědčí, lidé ji prostě chtějí, s arogancí jsem se u ní po dobu 17let co k ní chodím nesetkal ani jednou, opak je pravdou, milá, laskavá. Dnešní případ. Telefonicky, mohla by jste mi napsat kapky na alergii na seno, které jsem měl již vloni, pracuji mimo ČB. Odpověď. Ať si pro recept dnes někdo přijde. Super. Jinde to neznám

  • K

   30 za preventivní prohlídku?! Jděte do háje vážená! Sestra arogantní nána, po několikerém upozornění že mi drží tu jejich brýlovou pomůcku pro vkládání dioptrií úplně nakřivo a já díky tomu stejně prd vidím, byla ještě protivná, nakonec ji od toho odehnala i sama doktorka. Bylo mi řečeno, že mi změří jen dioptrie na brýle, nikoliv na čočky, že to bych si musela zaplatit. O jejích profesních kvalitách také pochybuju, problém se kterým jsem za ní přišla stále přetrvává, takže mi vůbec nijak nepomohla, ba naopak. O příšerně dlouhé čekací době u lékaře ani nemluvě. Hledám si jiného lékaře!!! NEDOPORUČUJI nikomu návštěvu tohoto lékaře!

  Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře


 • Adriana Albertová

  Praktický Lékař, MUDr.

  • C

   Nikdy jsem se nesetkala s tak sympatickou a kvalitní lékařkou. Po příchodu se představila a podala ruku. Zdravotní problém vyřešila a dobře a odborně vysvětlila. Navíc je hrozně milá a je vidět, že má zájem o pacienty. Můžu jen vřele doporučit.

  • S

   Paní doktorka Korčeková, která teď působí v ordinaci je nejhodnější a nejsympatičtější lékařka, kterou jsem poslední dobou potkala a jsem velmi ráda, že jsem její pacientkou. Je neskutečně ochotná, milá se zájmem o pacienta, vždy poradí a problém vyřeší. I sestra v ordinaci je velmi příjemná, výborně odebírá krev a s paní doktorkou jsou sehraná dvojka, pro které je pacient na prvním místě. Můžu vřele doporučit.

  Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře


 • Daniela Frommová

  Zubař, MUDr.

  • D

   D.C.
   K pani doktorce chodim jiz nekolik let s celou moji rodinou a opravdu mohu jen doporucit,svoji praci vykonava peclive,vzdy poradi pacientovi jen to nejlepsi,ma trpelivost a i mile pani sestricce patri velky dik, za vlidne chovani,jsme moc spokojeni :)

  • G

   Z paní zubařky jsem nadšená, zachránila mi zub a vymyslela jiné řešení abych nemusela mít implantát...Je lidská, člověk se jí nebojí zeptat, jsem moc spokojená.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Petr Řehoušek

  Ortoped, MUDr.

  • M

   Několik let jsem chodila s bolestmi nohou, pokaždé mi řekl, že mám vyměnit boty a zhubnout. Už nám došla doma trpělivost, protože jsem se v noci furt budila. Tak jsme začali hledat jiného doktora. Slyšeli jsme dobré recenze na pana doktora Nevšímala. Narozdíl od pana doktora Řehouška, podle kterého je to tím, že jsem moc silná, pan doktor mi řekl, že mi nohy prostě rostou x a není to tím, že zrovna nemám ideální váhu. Pan doktor Nevšímal mi řekl, že musím na operaci, jinak by mi to v těhotenství dělalo potíže. Takže moc děkuji panu doktorovi Nevšímalovi a panu doktorovi Řehouškovi vzkazuji ať radši skončí s prácí doktora a jde dělat něco jiného.

  • B

   Pokud nejste rodina, nebo jeho dobrý známý tak máte smůlu...Čekali jsme hodinu i když jsme byli objednaní a to s měsíčním miminkem. No pán doktor se raději věnuje někomu kdo jenom ukončuje neschopenku. Před ambulancí čekal pacient s bolestivým úrazem, no i přes to pan doktor ordinoval pořád stejným pomalým tempem, a raději hodnotil v ambulanci hezký obličej nějaké mladé slečny než by ošetřil člověka co to fakt potřeboval. Po tom co jsem malého svlékla tak jsme zase čekali než si pán doktor řekne nějaký paní jaké pečivo chce koupit k obědu, to že v ne moc vyhřáté místnosti má měsíčního pacienta ho vůbec netrápilo. Vyšetření proběhlo standardně, bez jediného slova od pana doktora. Žádné rady, vyjádření k zdravotnímu stavu proste nic. Od známých jsem byla informovaná, že péče o dospělé je taky velmi slabá ale to osobně hodnotit nemůžu, no přístup tohoto doktora je arogantní jak už psal někdo v jiném hodnocení a pro mě je tohle poslední ortopéd ke kterému by jsem se šla léčit...

  Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře


 • Jindra Vaňurová

  Chirurg, MUDr.

  • M
   Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.oSlužby: Uši

   Paní doktorka je odborník nasvém místě,velice milá a vstřícná,zvláště,když přijdete s dětmi,vezme je přednostně a co je pro mě osobně super,že nestrávím půl dne v čekárně.

  • Hrozna zkusenost. Tuto "doktorku" jsem navstivila se svym triletym synem na doporuceni od detske pani doktorky. Po prohlidce krku a nosu baterkou konstatovala obrovskou nosni mandli, ktera musi neodkladne ven. Rekla jsem si OK. Jeste jsem ji nekolikrat upozornila na bolest ucha. Podivala se a rekla, ze ma usni zatky a nic nevidi..predepsala kapky. Odpovedela jsem, ze kapeme uz min.dva mesice bez uspechu a na to nebrala zretel. Hned kratce na to jsme museli na usni pohotovost. Syn mel akutni zanet ucha. Po preleceni ucha jsem vyhledala jineho pana doktora a ten po prohlidce krku a nosu prislusnymi pristroji (pani Vanurova ani nepouzila) konstatoval, ze mandle je naprosto v poradku a v mezich a onu operaci vubec nechape. Takze za nas - nikdy vic.

  Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře


 • Tomáš Míka

  Dermatolog, MUDr.

  • M
   Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.oSlužby: Vyrážka, ekzém

   K panu doktoru jsem šla s vyrážkou či ekzémem,která se mi objevovala různě po těle. I přes můj velký zájem dozvědět se příčinu těchto problémů mi nebyl schopný zodpovědět,o co jde. Pouze konstatoval,že při mém stavu (nejprve těhotenství,pak kojení) má 'svázané ruce' a nemůže pátrat po příčině, jen mi může napsat mastičku s kortikoidy, která projevy odstraní.
   Jinak je pan doktor milý, s přátelským přístupem. Sestřička také.

  • A

   Skvělý a pečlivý lékař, mám hodně pih takže musím na kontroly 2x ročně. Pan doktor je vždy ochotný, i když se objevím bez objednání, že se mi něco nezdá. Za mě supr.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Mirek Musil

  Zubař, MUDr.

  • R
   Umístění: Stomatologická ordinace

   Chodila jsem tam od dětství, byl to rodinný zubař. Otci údajně našel kaz, jemu se to ale nezdálo a šel jinam. Jiný zubař žádný kaz nenašel. Býval skvělý, ale poslední dobou se spíše orientuje na výdělek. Jinak moc šikovný, to zase ano. Ale vzhledem k jeho přístupu jsem odešla.

  • O

   JE NEJLEPŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!Velmi mila komunikace a profesionalni pristup.Vstřicny personal a zlate ruce pana doktora.Perfektni praci,jsem spokojena.Doporučuji.Olesja Kuzdralova

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Martin Štěrba

  Zubař, MDDr.

  • V
   Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

   Pan doktor Martin Štěrba je vynikající zubní lékař, je ochotný, poradí a má s některými svými pacienty jako např se mnou ???? velkou trpělivost... Mohu jen doporučit... Za mne Top.

  • F

   Pan zubař Štěrba je nejlepší zubař za posledních pár let střídání zubařů.Mám velice problémové zuby a taky strach ze zubařů, který se jeho přístupem velice zmírnil. Bohužel po zanedbání péče bývalé zubařky mi musel trhat zbylou část zubu a všechny zuby ooravit a dát do pořádku. Ne jen, že do půl roku dal vše do pořádku,ale jeho přístup je vážně odborný. Před každým zákrokem Vám sdělí, co je špatně a co se bude dít. Vrtal mi několik menších kazů i bez umrtvení a bylo to absolutně bezbolestné. Za mě už pouze pan Štěrba.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Daniela Výborná

  Gynekolog, MUDr.

  • P
   Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.oSlužby: Jiný

   Velmi ochotná paní doktorka, má celkově velký přehled ozdraví, snaží se vyhovět a vždy najde řešení. Jsem šťastná, že jsem si ji vybrala.

  • M
   Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

   Já jsem musela po 20ti letech od paní doktorky odejít. Poslední dobou jsem se u ní necítila dobře, spíš ve stresu. A vzhledem k tomu, že hodnotila můj osobní život, což si myslím, že na to nemá právo mě jakkoliv soudit i kdybych dělala cokoliv. Její nová sestřička se mi zdála ze začátku taky v pohodě, ale po tom co předváděla naposled, tak bylo jasné, že půjdu pryč, nebudu se neustále stresovat a dohadovat, přitom jsem postupovala, jak mi řekli a akorát se to otočilo proti mě. A dobře jsem udělala, že jsem se rozhodla pro změnu. Jsem teď u jiného doktora a je to úplně jiný přístup.

  Podívejte se na všechny názory (52) na lékaře