Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na sadech 23

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích

Obecné skóre

  R
  Lékař: MUDr. Petr Řehoušek Jiný

  Přes 2 roky jsem chodila s bolestí u zápěstí pravé ruky,ano doktor mi udělal rentgen dokonce 2 x ale s tím že tam nic nevidí.Poslal na rehabilitaci -zadny účinek a když na mne sestra po 4 m objednací lhůtě vyštěkla když mám bolesti ať si nechám dát silnější analgetika od obvodaka -jsem to vzala.po výměně ortopeda jsem měla prasklé šlachy u zápěstí a zánět.Za mne doktor k ničemu.A u 80leté tety přehlédl nekrotizující kyčel,díky rychlé výměny v Pisku se noha zachránila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

  Pan doktor je jako Štěpán Šafránek - je s ním legrace, pokecá s vámi, i léky vám napíše... A na Homolce se po první návštěvě dozvíte, že dávky, které vám předepisuje několik let na základě stejných testů, mají podobnou účinnost, jako kdybyste nebrali žádné.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  E
  Lékař: MUDr. Daniela Výborná Jiný

  Od paní doktorky Výborné jsem po několika letech odešla. Při běžných návštěvách a prevenci jsem byla spokojená a dokázala jsem i přetrpět šílenou čekací dobu v čekárně, i když jsem byla objednaná na čas. Paní doktorka je velmi pečlivá. Vše se u mě ale změnilo v těhotenství, které jsem si bohužel kvůli kontrolám vůbec neužila, i když jsem žádné větší potíže neměla. Chápu, že paní doktorka nechtěla nic zanedbat, ale mě každá návštěva velmi stresovala. Ve 25.TT se mi trochu zkrátil čípek, ale byl stále v normě. I přesto mě paní doktorka poslala ihned do nemocnice a musela jsem ji velmi přemlouvat, aby pro mě neposlala sanitku - v nemocnici si pak ťukali na čelo, proč mě vůbec paní doktorka posílá. Obdobná situace pak byla týden před plánovaným porodem císařským řezem, kdy mi na kontrole sdělila, že musím do nemocnice jet hned - ne až manžel skončí v práci, ne večer.. ale hned - musela jsem potupně ještě z ordinace manželovi volat a oznámit mu, ať skončí v práci ihned a jede pro mě. V nemocnici se pak opět udiveně ptali, co tam dělám a názor porodníka byl, že to na plánovaný termín za týden zvládnu v pohodě. V těchto chvílích na mě paní doktorka působila až hystericky či rodičovsky. Možná má za sebou nějakou špatnou zkušenost, což bych pochopila, že se chce bránit, ale odsud posud. Již jen třešničkou na dortu je často nepříjemná sestra a například konverzace sestry s doktorkou po nějakém telefonickém hovoru s pacientkou na její adresu pokládám za nemístné. Toto čekající pacientky v kabince všechno slyší a nepřeji si ani raději vědět, co třeba říkala o mně, když jsem zavěsila..

  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Šustr Jiný

  Maximální profesionál, sportovec a velmi příjemný člověk. Operace mediálního menisku. Absolutní spokojenost jak s komunikací, tak s celým průběhem před, i po operaci. Doporučuji všem a mohu porovnávat i se zahraničím.

  J
  Lékař: MUDr. Daniela Výborná Jiný

  Paní doktorka Výborná je člověk na pravém místě. Z mé vlastní zkušenosti vždy pomohla, vyslechla a dobře poradila.Má přehled a umí poslat ke specialistovi. Má smysl pro humor a spolu s sestřičkou jdou výborný tým. Z mé strany mohu vřele doporučit.Jsme u ní přes 10let. Je to dost dlouho na to, aby člověk věděl ke komu chodí a tohle za vše vypovídá.

  K
  Lékař: MDDr. Martin Štěrba Jiný

  S panem doktorem mám skvělé zkušenosti, zmírnil mou paniku z vrtání zubů, doporučuji ho kudy chodím, i jsem k němu zapsala syna. Takže za mě paráda!

  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Míka Jiný

  Při mé návštěvě se pan doktor jen zběžně podíval na místa, kde se mi šíleně rozjel atopický ekzém a sdělil mi, že ho léčí pouze kortikoidy. Dle jeho slov totiž lze léčit jen důsledky a nikoliv příčiny, které bývají v těle. Jeho přístup byl poměrně arogantní a nenechával prostor pro debatu. Porozhlédnu se jinde.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

  Dr. Šafr je svéráz. Kromě toho, že opravdu vyslechne a pomůže, poskytne i námět k přemýšlení. Super!

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

  Za mě perfektní diagnostik. Zvážil u mě všechny možnosti a otestoval i ty, které nebyly příliš pravděpodobné. V tomto ohledu si nemyslím, že bych v ČB sehnal lepšího. Bohužel to již nemohu říci o léčbě (medikaci). Až zpětně jsem se dozvěděl z jedné studie, že lék který mi byl předepsán (dlouhodobě) je spojen s poměrně vysokým rizikem (co se týče pravděpodobnosti rozvoje cukrovky při dlouhodobém užívání). A to navzdory tomu, že existují bezpečnější varianty beta-blokátorů. Zároveň mi nasadil psychofarmaka, které nejenže mi nepřinesly efekt ale navíc pro mě měli zásadní vedlejší účinky. Po své zkušenosti bych za ním pro diagnózu šel znovu, ale jinak ve mě nevzbudil důvěru. Ale je to jen můj názor a má zkušenost. Nechci zpochybňovat, že někteří mohou mít jinou.

  Š
  Lékař: MUDr. Karel Šustr Jiný

  Na hlubokou ránu po úrazu kolene mi naordinoval 5x denně Hirudoid, 2x denně Elmetacin, oba léky nesmí přijít do otevřené rány, rána ošetřena jen dezinfekcí a stáhlá elastickým obvazem. Na dotaz, že se mi zdá, že je ta rána hluboká, odpověděl, že je hluboká, nepíchl mi tetanovku, zběžně prohlédl snímek z RTG, že s kolenem nic není, na kontrolu přijít dle potřeby... Prostě další doktor, kterému jsou pacienti na obtíž. Nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu