Zobrazit lékaře

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb. Více

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na sadech 23

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Karel Šustr Jiný

Maximální profesionál, sportovec a velmi příjemný člověk. Operace mediálního menisku. Absolutní spokojenost jak s komunikací, tak s celým průběhem před, i po operaci. Doporučuji všem a mohu porovnávat i se zahraničím.

Lékař: MUDr. Daniela Výborná Jiný

Paní doktorka Výborná je člověk na pravém místě. Z mé vlastní zkušenosti vždy pomohla, vyslechla a dobře poradila.Má přehled a umí poslat ke specialistovi. Má smysl pro humor a spolu s sestřičkou jdou výborný tým. Z mé strany mohu vřele doporučit.Jsme u ní přes 10let. Je to dost dlouho na to, aby člověk věděl ke komu chodí a tohle za vše vypovídá.

Lékař: MDDr. Martin Štěrba Jiný

S panem doktorem mám skvělé zkušenosti, zmírnil mou paniku z vrtání zubů, doporučuji ho kudy chodím, i jsem k němu zapsala syna. Takže za mě paráda!

Lékař: MUDr. Tomáš Míka Jiný

Při mé návštěvě se pan doktor jen zběžně podíval na místa, kde se mi šíleně rozjel atopický ekzém a sdělil mi, že ho léčí pouze kortikoidy. Dle jeho slov totiž lze léčit jen důsledky a nikoliv příčiny, které bývají v těle. Jeho přístup byl poměrně arogantní a nenechával prostor pro debatu. Porozhlédnu se jinde.

Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

Dr. Šafr je svéráz. Kromě toho, že opravdu vyslechne a pomůže, poskytne i námět k přemýšlení. Super!

Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

Za mě perfektní diagnostik. Zvážil u mě všechny možnosti a otestoval i ty, které nebyly příliš pravděpodobné. V tomto ohledu si nemyslím, že bych v ČB sehnal lepšího. Bohužel to již nemohu říci o léčbě (medikaci). Až zpětně jsem se dozvěděl z jedné studie, že lék který mi byl předepsán (dlouhodobě) je spojen s poměrně vysokým rizikem (co se týče pravděpodobnosti rozvoje cukrovky při dlouhodobém užívání). A to navzdory tomu, že existují bezpečnější varianty beta-blokátorů. Zároveň mi nasadil psychofarmaka, které nejenže mi nepřinesly efekt ale navíc pro mě měli zásadní vedlejší účinky. Po své zkušenosti bych za ním pro diagnózu šel znovu, ale jinak ve mě nevzbudil důvěru. Ale je to jen můj názor a má zkušenost. Nechci zpochybňovat, že někteří mohou mít jinou.

Š
    Lékař: MUDr. Karel Šustr Jiný

Na hlubokou ránu po úrazu kolene mi naordinoval 5x denně Hirudoid, 2x denně Elmetacin, oba léky nesmí přijít do otevřené rány, rána ošetřena jen dezinfekcí a stáhlá elastickým obvazem. Na dotaz, že se mi zdá, že je ta rána hluboká, odpověděl, že je hluboká, nepíchl mi tetanovku, zběžně prohlédl snímek z RTG, že s kolenem nic není, na kontrolu přijít dle potřeby... Prostě další doktor, kterému jsou pacienti na obtíž. Nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Daniela Výborná Jiný

Velmi ochotná paní doktorka, má celkově velký přehled ozdraví, snaží se vyhovět a vždy najde řešení. Jsem šťastná, že jsem si ji vybrala.

Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

Za mě také dokonalý pan doktor. Takový přístup,jako naleznete u něj a u sestřičky,se nevidí snad nikde. Naprosto příjemní lidé. Momentálně na výsledky čekám,ale věřím,že mi pan doktor pomůže. 10/10

Lékař: MDDr. Martin Štěrba

Pan doktor Martin Štěrba je vynikající zubní lékař, je ochotný, poradí a má s některými svými pacienty jako např se mnou ???? velkou trpělivost... Mohu jen doporučit... Za mne Top.