Zobrazit lékaře

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb. Více

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na sadech 23

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

Dr. Šafr je svéráz. Kromě toho, že opravdu vyslechne a pomůže, poskytne i námět k přemýšlení. Super!

• I
    Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

Za mě perfektní diagnostik. Zvážil u mě všechny možnosti a otestoval i ty, které nebyly příliš pravděpodobné. V tomto ohledu si nemyslím, že bych v ČB sehnal lepšího. Bohužel to již nemohu říci o léčbě (medikaci). Až zpětně jsem se dozvěděl z jedné studie, že lék který mi byl předepsán (dlouhodobě) je spojen s poměrně vysokým rizikem (co se týče pravděpodobnosti rozvoje cukrovky při dlouhodobém užívání). A to navzdory tomu, že existují bezpečnější varianty beta-blokátorů. Zároveň mi nasadil psychofarmaka, které nejenže mi nepřinesly efekt ale navíc pro mě měli zásadní vedlejší účinky. Po své zkušenosti bych za ním pro diagnózu šel znovu, ale jinak ve mě nevzbudil důvěru. Ale je to jen můj názor a má zkušenost. Nechci zpochybňovat, že někteří mohou mít jinou.

• Š
    Lékař: MUDr. Karel Šustr Jiný

Na hlubokou ránu po úrazu kolene mi naordinoval 5x denně Hirudoid, 2x denně Elmetacin, oba léky nesmí přijít do otevřené rány, rána ošetřena jen dezinfekcí a stáhlá elastickým obvazem. Na dotaz, že se mi zdá, že je ta rána hluboká, odpověděl, že je hluboká, nepíchl mi tetanovku, zběžně prohlédl snímek z RTG, že s kolenem nic není, na kontrolu přijít dle potřeby... Prostě další doktor, kterému jsou pacienti na obtíž. Nedoporučuji.

• P
    Lékař: MUDr. Daniela Výborná Jiný

Velmi ochotná paní doktorka, má celkově velký přehled ozdraví, snaží se vyhovět a vždy najde řešení. Jsem šťastná, že jsem si ji vybrala.

• L
    Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

Za mě také dokonalý pan doktor. Takový přístup,jako naleznete u něj a u sestřičky,se nevidí snad nikde. Naprosto příjemní lidé. Momentálně na výsledky čekám,ale věřím,že mi pan doktor pomůže. 10/10

• V
    Lékař: MDDr. Martin Štěrba

Pan doktor Martin Štěrba je vynikající zubní lékař, je ochotný, poradí a má s některými svými pacienty jako např se mnou ???? velkou trpělivost... Mohu jen doporučit... Za mne Top.

Lékař: MUDr. Daniela Výborná

Já jsem musela po 20ti letech od paní doktorky odejít. Poslední dobou jsem se u ní necítila dobře, spíš ve stresu. A vzhledem k tomu, že hodnotila můj osobní život, což si myslím, že na to nemá právo mě jakkoliv soudit i kdybych dělala cokoliv. Její nová sestřička se mi zdála ze začátku taky v pohodě, ale po tom co předváděla naposled, tak bylo jasné, že půjdu pryč, nebudu se neustále stresovat a dohadovat, přitom jsem postupovala, jak mi řekli a akorát se to otočilo proti mě. A dobře jsem udělala, že jsem se rozhodla pro změnu. Jsem teď u jiného doktora a je to úplně jiný přístup.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Karel Šustr Bolest v koleni

Dnes jsem navštívil pana Šustra kvůli zranění kolena, ve kterém mě při sportu píchlo a koleno oteklo. Po 4 dnech koleno splasklo ale stále bolí i při chůzi do/ze schodů. Šustr ze mě udělal simulanta, protože v koleni nic nevidí a otok tam taky není (koleno je proti druhému pořád mírně nateklé). Když jsem se mu snažil přiblížit, jak a kde přesně mě to bolí protože celý život sportuji, řekl mi arogantně, že tomu nějak rozumím, jesli nejsem doktor. Můj názor a popis bolesti ho vůbec nezajímal. Zkrátka mi dal na jevo, že on přece ví jak mě to bolí a co s kolenem mám (nic). Tak arogantního “doktora” jsem za svůj život ještě nepotkal a teď lituji toho, že jsem z ordinace neodešel v průběhu vyšetření, protože to byla ztráta času a zkaženej den.

Lékař: MUDr. Karel Šustr

Už rok mě trápilo zranění nohy, ale ze strachu z doktorů jsem raději nikam nešla, poté jsem si však zranění obnovila, tak jsem se rozhodla navštívit pana Šustra na Poliklinice Sever.

Pokud si chcete zkazit den, cítit se jako hloupý člověk a mnoho dalšího “pozitivního”, je pan doktor Šustr ten pravý. Nejprve mi na zablokovaná záda napsal silné prášky (je mi 21 let, stačilo říct: “Cvičte na záda/rehabilitace” - místo toho jsem dostala komentář “máte zablokovaná záda jako stará panna”). Poté, co jsem prášky brala, jak mi doporučila paní lékárnice a má běžná doktorka, našval se, že mám tedy poslouchat je (upozorňuji, že o dávkování prášků nepadlo při první návštěvě ani slovo) a že toto není případ pro něj.

Rovnou říkám, že jsem extrémně slušný člověk a rozhodně se nehádám (a také jsem se nehádala) s někým, kdo věcem rozumí (má rozumět) více než já.

Tuto recenzi píšu proto, aby se člověk připravil na velmi neochotné jednání pana doktora. O kvalitě soudit nemůžu, moje zranění není výron kotníku nebo jakákoli podobná zranění, na která se pan doktor specializuje.

A abych uvedla věci na správnou míru, tatínek s dcerkou přede mnou vylezl se slovy ke své dcerce: “Pan doktor teda nebyl moc příjemný. Kdykoli jsem se normálně zeptal, tak mě setřel.”

Lékař: MUDr. Karel Šustr

Musím silně nesouhlasit. Šla jsem k panu doktorovi na doporučenou kontrolu od pana doktora z úrazové ambulance v nemocnici s podezřením na prasklý meniskus. Pan doktor na mě byl nepříjemný, neprohlédl si ani rtg z nemocnice a dle svých domněnek uznal, že ASI není prasklý a NEJSPÍŠ je pohmožděný. Medikaci mi napsal špatnou a nebýt p.lékárnice, mohla jsem se předávkovat. Nejsem jediná z mého okolí, co s ním měla problém. Jsem naštvaná a na kontrolu už raději půjdu jinak. Nedoporučuji!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu