Zobrazit lékaře

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb. Více

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na sadech 23

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
15 názorů

 • K
  Lékař: MDDr. Martin Štěrba Jiný

  S panem doktorem mám skvělé zkušenosti, zmírnil mou paniku z vrtání zubů, doporučuji ho kudy chodím, i jsem k němu zapsala syna. Takže za mě paráda!

 • N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Míka Jiný

  Při mé návštěvě se pan doktor jen zběžně podíval na místa, kde se mi šíleně rozjel atopický ekzém a sdělil mi, že ho léčí pouze kortikoidy. Dle jeho slov totiž lze léčit jen důsledky a nikoliv příčiny, které bývají v těle. Jeho přístup byl poměrně arogantní a nenechával prostor pro debatu. Porozhlédnu se jinde.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

  Dr. Šafr je svéráz. Kromě toho, že opravdu vyslechne a pomůže, poskytne i námět k přemýšlení. Super!

 • I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

  Za mě perfektní diagnostik. Zvážil u mě všechny možnosti a otestoval i ty, které nebyly příliš pravděpodobné. V tomto ohledu si nemyslím, že bych v ČB sehnal lepšího. Bohužel to již nemohu říci o léčbě (medikaci). Až zpětně jsem se dozvěděl z jedné studie, že lék který mi byl předepsán (dlouhodobě) je spojen s poměrně vysokým rizikem (co se týče pravděpodobnosti rozvoje cukrovky při dlouhodobém užívání). A to navzdory tomu, že existují bezpečnější varianty beta-blokátorů. Zároveň mi nasadil psychofarmaka, které nejenže mi nepřinesly efekt ale navíc pro mě měli zásadní vedlejší účinky. Po své zkušenosti bych za ním pro diagnózu šel znovu, ale jinak ve mě nevzbudil důvěru. Ale je to jen můj názor a má zkušenost. Nechci zpochybňovat, že někteří mohou mít jinou.

 • Š
  Lékař: MUDr. Karel Šustr Jiný

  Na hlubokou ránu po úrazu kolene mi naordinoval 5x denně Hirudoid, 2x denně Elmetacin, oba léky nesmí přijít do otevřené rány, rána ošetřena jen dezinfekcí a stáhlá elastickým obvazem. Na dotaz, že se mi zdá, že je ta rána hluboká, odpověděl, že je hluboká, nepíchl mi tetanovku, zběžně prohlédl snímek z RTG, že s kolenem nic není, na kontrolu přijít dle potřeby... Prostě další doktor, kterému jsou pacienti na obtíž. Nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • P
  Lékař: MUDr. Daniela Výborná Jiný

  Velmi ochotná paní doktorka, má celkově velký přehled ozdraví, snaží se vyhovět a vždy najde řešení. Jsem šťastná, že jsem si ji vybrala.

 • L
  Lékař: MUDr. Josef Šafr Jiný

  Za mě také dokonalý pan doktor. Takový přístup,jako naleznete u něj a u sestřičky,se nevidí snad nikde. Naprosto příjemní lidé. Momentálně na výsledky čekám,ale věřím,že mi pan doktor pomůže. 10/10

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Martin Štěrba

  Pan doktor Martin Štěrba je vynikající zubní lékař, je ochotný, poradí a má s některými svými pacienty jako např se mnou ???? velkou trpělivost... Mohu jen doporučit... Za mne Top.

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Daniela Výborná

  Já jsem musela po 20ti letech od paní doktorky odejít. Poslední dobou jsem se u ní necítila dobře, spíš ve stresu. A vzhledem k tomu, že hodnotila můj osobní život, což si myslím, že na to nemá právo mě jakkoliv soudit i kdybych dělala cokoliv. Její nová sestřička se mi zdála ze začátku taky v pohodě, ale po tom co předváděla naposled, tak bylo jasné, že půjdu pryč, nebudu se neustále stresovat a dohadovat, přitom jsem postupovala, jak mi řekli a akorát se to otočilo proti mě. A dobře jsem udělala, že jsem se rozhodla pro změnu. Jsem teď u jiného doktora a je to úplně jiný přístup.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Šustr Bolest v koleni

  Dnes jsem navštívil pana Šustra kvůli zranění kolena, ve kterém mě při sportu píchlo a koleno oteklo. Po 4 dnech koleno splasklo ale stále bolí i při chůzi do/ze schodů. Šustr ze mě udělal simulanta, protože v koleni nic nevidí a otok tam taky není (koleno je proti druhému pořád mírně nateklé). Když jsem se mu snažil přiblížit, jak a kde přesně mě to bolí protože celý život sportuji, řekl mi arogantně, že tomu nějak rozumím, jesli nejsem doktor. Můj názor a popis bolesti ho vůbec nezajímal. Zkrátka mi dal na jevo, že on přece ví jak mě to bolí a co s kolenem mám (nic). Tak arogantního “doktora” jsem za svůj život ještě nepotkal a teď lituji toho, že jsem z ordinace neodešel v průběhu vyšetření, protože to byla ztráta času a zkaženej den.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu