Zobrazit lékaře

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb. Více

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na sadech 23

370 01, České Budějovice, jihočeský

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

• Lubomír Zdařil

Internista, MUDr.

• Č

Jediný doktor u kterého mám pocit, že ho mé zdraví opravdu zajímá, že se vše snaží zjistit a nic nezanedbat. Velmi pečlivý, příjemný a lidský. Proč nejsou všichni takoví ?

• L

Snad nejlepší lékař jakého znám. Komunikativní, pečlivý, máte pocit,že ho opravdu zajímáte, nic neponechává náhodě a i když mám problém mimo jeho obor, vyslechne, poradí, případně mě pošle na vyšetření. Nedílnou součástí jeho praxe je i vynikající sestra. Je milá, veselá, komunikativní, pečlivá. Společně tvoří skvělý tým.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dagmar Kaslová

Oční Lékař, MUDr.

• A

Mám velmi dobré zkušenosti. To že má ,,vyprodáno,, na 3 měsíce o něčem svědčí, lidé ji prostě chtějí, s arogancí jsem se u ní po dobu 17let co k ní chodím nesetkal ani jednou, opak je pravdou, milá, laskavá. Dnešní případ. Telefonicky, mohla by jste mi napsat kapky na alergii na seno, které jsem měl již vloni, pracuji mimo ČB. Odpověď. Ať si pro recept dnes někdo přijde. Super. Jinde to neznám

• K

30 za preventivní prohlídku?! Jděte do háje vážená! Sestra arogantní nána, po několikerém upozornění že mi drží tu jejich brýlovou pomůcku pro vkládání dioptrií úplně nakřivo a já díky tomu stejně prd vidím, byla ještě protivná, nakonec ji od toho odehnala i sama doktorka. Bylo mi řečeno, že mi změří jen dioptrie na brýle, nikoliv na čočky, že to bych si musela zaplatit. O jejích profesních kvalitách také pochybuju, problém se kterým jsem za ní přišla stále přetrvává, takže mi vůbec nijak nepomohla, ba naopak. O příšerně dlouhé čekací době u lékaře ani nemluvě. Hledám si jiného lékaře!!! NEDOPORUČUJI nikomu návštěvu tohoto lékaře!

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Adriana Albertová

Praktický Lékař, MUDr.

• C

Nikdy jsem se nesetkala s tak sympatickou a kvalitní lékařkou. Po příchodu se představila a podala ruku. Zdravotní problém vyřešila a dobře a odborně vysvětlila. Navíc je hrozně milá a je vidět, že má zájem o pacienty. Můžu jen vřele doporučit.

• S

Paní doktorka Korčeková, která teď působí v ordinaci je nejhodnější a nejsympatičtější lékařka, kterou jsem poslední dobou potkala a jsem velmi ráda, že jsem její pacientkou. Je neskutečně ochotná, milá se zájmem o pacienta, vždy poradí a problém vyřeší. I sestra v ordinaci je velmi příjemná, výborně odebírá krev a s paní doktorkou jsou sehraná dvojka, pro které je pacient na prvním místě. Můžu vřele doporučit.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Daniela Frommová

Zubař, MUDr.

• D

D.C.
      K pani doktorce chodim jiz nekolik let s celou moji rodinou a opravdu mohu jen doporucit,svoji praci vykonava peclive,vzdy poradi pacientovi jen to nejlepsi,ma trpelivost a i mile pani sestricce patri velky dik, za vlidne chovani,jsme moc spokojeni :)

• G

Z paní zubařky jsem nadšená, zachránila mi zub a vymyslela jiné řešení abych nemusela mít implantát...Je lidská, člověk se jí nebojí zeptat, jsem moc spokojená.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Řehoušek

Ortoped, MUDr.

• M

Několik let jsem chodila s bolestmi nohou, pokaždé mi řekl, že mám vyměnit boty a zhubnout. Už nám došla doma trpělivost, protože jsem se v noci furt budila. Tak jsme začali hledat jiného doktora. Slyšeli jsme dobré recenze na pana doktora Nevšímala. Narozdíl od pana doktora Řehouška, podle kterého je to tím, že jsem moc silná, pan doktor mi řekl, že mi nohy prostě rostou x a není to tím, že zrovna nemám ideální váhu. Pan doktor Nevšímal mi řekl, že musím na operaci, jinak by mi to v těhotenství dělalo potíže. Takže moc děkuji panu doktorovi Nevšímalovi a panu doktorovi Řehouškovi vzkazuji ať radši skončí s prácí doktora a jde dělat něco jiného.

• B

Pokud nejste rodina, nebo jeho dobrý známý tak máte smůlu...Čekali jsme hodinu i když jsme byli objednaní a to s měsíčním miminkem. No pán doktor se raději věnuje někomu kdo jenom ukončuje neschopenku. Před ambulancí čekal pacient s bolestivým úrazem, no i přes to pan doktor ordinoval pořád stejným pomalým tempem, a raději hodnotil v ambulanci hezký obličej nějaké mladé slečny než by ošetřil člověka co to fakt potřeboval. Po tom co jsem malého svlékla tak jsme zase čekali než si pán doktor řekne nějaký paní jaké pečivo chce koupit k obědu, to že v ne moc vyhřáté místnosti má měsíčního pacienta ho vůbec netrápilo. Vyšetření proběhlo standardně, bez jediného slova od pana doktora. Žádné rady, vyjádření k zdravotnímu stavu proste nic. Od známých jsem byla informovaná, že péče o dospělé je taky velmi slabá ale to osobně hodnotit nemůžu, no přístup tohoto doktora je arogantní jak už psal někdo v jiném hodnocení a pro mě je tohle poslední ortopéd ke kterému by jsem se šla léčit...

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Josef Šafr

Neurolog, MUDr.

• Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Pan doktor je úžasný specialista , jako jediný poznal příčinu hrozné bolesti a okamžitě mi pomohl . Do dnes mu za to děkuji Pavlová

• Vlasta R.
      Musím souhlasit, že pan doktor Šafr je výborný profesionál, který opravu pomůže. Již více než 20 let mám problémy s nohama. I když jsem navštívila několik lékařů včetně neurologa, nepomohli mi. Až pan doktor Šafr po důkladném vyšetření rozpoznal diagnózu. Nasadil léčku a již po krátké době jsem se cítila dobře. Moc děkuji za tak skvělého lékaře.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jindra Vaňurová

Chirurg, MUDr.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.oSlužby: Uši

Paní doktorka je odborník nasvém místě,velice milá a vstřícná,zvláště,když přijdete s dětmi,vezme je přednostně a co je pro mě osobně super,že nestrávím půl dne v čekárně.

• Hrozna zkusenost. Tuto "doktorku" jsem navstivila se svym triletym synem na doporuceni od detske pani doktorky. Po prohlidce krku a nosu baterkou konstatovala obrovskou nosni mandli, ktera musi neodkladne ven. Rekla jsem si OK. Jeste jsem ji nekolikrat upozornila na bolest ucha. Podivala se a rekla, ze ma usni zatky a nic nevidi..predepsala kapky. Odpovedela jsem, ze kapeme uz min.dva mesice bez uspechu a na to nebrala zretel. Hned kratce na to jsme museli na usni pohotovost. Syn mel akutni zanet ucha. Po preleceni ucha jsem vyhledala jineho pana doktora a ten po prohlidce krku a nosu prislusnymi pristroji (pani Vanurova ani nepouzila) konstatoval, ze mandle je naprosto v poradku a v mezich a onu operaci vubec nechape. Takze za nas - nikdy vic.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Tomáš Míka

Dermatolog, MUDr.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.oSlužby: Vyrážka, ekzém

K panu doktoru jsem šla s vyrážkou či ekzémem,která se mi objevovala různě po těle. I přes můj velký zájem dozvědět se příčinu těchto problémů mi nebyl schopný zodpovědět,o co jde. Pouze konstatoval,že při mém stavu (nejprve těhotenství,pak kojení) má 'svázané ruce' a nemůže pátrat po příčině, jen mi může napsat mastičku s kortikoidy, která projevy odstraní.
      Jinak je pan doktor milý, s přátelským přístupem. Sestřička také.

• A

Skvělý a pečlivý lékař, mám hodně pih takže musím na kontroly 2x ročně. Pan doktor je vždy ochotný, i když se objevím bez objednání, že se mi něco nezdá. Za mě supr.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Mirek Musil

Zubař, MUDr.

• R
      Umístění: Stomatologická ordinace

Chodila jsem tam od dětství, byl to rodinný zubař. Otci údajně našel kaz, jemu se to ale nezdálo a šel jinam. Jiný zubař žádný kaz nenašel. Býval skvělý, ale poslední dobou se spíše orientuje na výdělek. Jinak moc šikovný, to zase ano. Ale vzhledem k jeho přístupu jsem odešla.

• O

JE NEJLEPŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!Velmi mila komunikace a profesionalni pristup.Vstřicny personal a zlate ruce pana doktora.Perfektni praci,jsem spokojena.Doporučuji.Olesja Kuzdralova

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Karel Šustr

Chirurg, MUDr.

• Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.oSlužby: Bolest v koleni

Dnes jsem navštívil pana Šustra kvůli zranění kolena, ve kterém mě při sportu píchlo a koleno oteklo. Po 4 dnech koleno splasklo ale stále bolí i při chůzi do/ze schodů. Šustr ze mě udělal simulanta, protože v koleni nic nevidí a otok tam taky není (koleno je proti druhému pořád mírně nateklé). Když jsem se mu snažil přiblížit, jak a kde přesně mě to bolí protože celý život sportuji, řekl mi arogantně, že tomu nějak rozumím, jesli nejsem doktor. Můj názor a popis bolesti ho vůbec nezajímal. Zkrátka mi dal na jevo, že on přece ví jak mě to bolí a co s kolenem mám (nic). Tak arogantního “doktora” jsem za svůj život ještě nepotkal a teď lituji toho, že jsem z ordinace neodešel v průběhu vyšetření, protože to byla ztráta času a zkaženej den.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Už rok mě trápilo zranění nohy, ale ze strachu z doktorů jsem raději nikam nešla, poté jsem si však zranění obnovila, tak jsem se rozhodla navštívit pana Šustra na Poliklinice Sever.

Pokud si chcete zkazit den, cítit se jako hloupý člověk a mnoho dalšího “pozitivního”, je pan doktor Šustr ten pravý. Nejprve mi na zablokovaná záda napsal silné prášky (je mi 21 let, stačilo říct: “Cvičte na záda/rehabilitace” - místo toho jsem dostala komentář “máte zablokovaná záda jako stará panna”). Poté, co jsem prášky brala, jak mi doporučila paní lékárnice a má běžná doktorka, našval se, že mám tedy poslouchat je (upozorňuji, že o dávkování prášků nepadlo při první návštěvě ani slovo) a že toto není případ pro něj.

Rovnou říkám, že jsem extrémně slušný člověk a rozhodně se nehádám (a také jsem se nehádala) s někým, kdo věcem rozumí (má rozumět) více než já.

Tuto recenzi píšu proto, aby se člověk připravil na velmi neochotné jednání pana doktora. O kvalitě soudit nemůžu, moje zranění není výron kotníku nebo jakákoli podobná zranění, na která se pan doktor specializuje.

A abych uvedla věci na správnou míru, tatínek s dcerkou přede mnou vylezl se slovy ke své dcerce: “Pan doktor teda nebyl moc příjemný. Kdykoli jsem se normálně zeptal, tak mě setřel.”

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře