Porodní asistentka Brno

• „Mega spokojnost. Pani Jarmila si nedava servitku pred usta. Uci o porode na zaklade dlhorocnych skusenosti. Naucila ma prevziat zodpovednost za narodenie dietata a nespoliehat sa, ze niekto ho odrodi za mna. Naucila ma, ze v skutocnosti rodi maternica (deloha) a moja uloha je nekazit jej to strachom z bolesti. Naucila ma techniky, ako sa uvolnit, ako dychat a ine. Po priprave, odporucaniach a cviceniach prebehol porod hladko. Neboli potrebne ani lieky a hormony. Dakujem velmi moc, Jarmila! Více

Údolní 5, Brno Mapa

Jarmila Kovaříková, porodní asistentka

• Porodní asistentka

„Moc doporučuji! Chodila jsem na předporodní kurz, cvičení pro těhotné a na poradnu Laďky Ryšavé. Na kurzu se dozvíte spousty zajímavých informací a do hloubky, zároveň je to velmi příjmené zábavné povídání, které Vás podpoří a pozitivně naladí, což jsem jako těhotná velmi ocenila, škoda, že už to skončilo. Zároveň se můžete na cokoli zeptat a Laďka Vám ráda odpoví a poradí. Na individuální poradně a těhotenském cvičení se mi moc věnovala a pomohla, za to moc děkuji. Laďka má velké množství praktických zkušeností, které uplatňuje na kurzech, poradně a také velký entuziasmus pro obor. Jako porodní asistentku u vlastního porodu jsem neměla šanci jí poznat, ale určitě bude skvělá. Více

• Porodní asistentka

„Porodní asistentka Klára Daňková je velmi ochotná a má profesionální přístup. Snaží se, aby celý porod proběhl pokud možno naprosto fyziologicky. Díky dlouhým porodním bolestem jsem už myslela, že to nezvládnu bez "ulevovačů".. nakonec mi však PA neuvěřitelně pomohla, když mi "názorně" ukázala, jak spodek v průběhu kontrakcí uvolnit a díky tomu jsem se konečně začala otevírat! Pak už nebylo potřeba žádných medikamentů.. Vysvětlila mi i jak mám dýchat jak v první době porodní tak v druhé. Z jejího přístupu, ale i přístupu veškerého ostatního personálu v porodnici u Milosrdných bratří jsem naprosto nadšená. Příště chci rodit zase v této porodnici.. Více

Polní 3, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných Bratří

• Porodní asistentka

„PA Jitka Kastanova byla vyborna, citlive me provedla porodem, respektovala ma prani, do niceho me nenutila, nabizela moznosti (jak to prirozene urychlit), ale rozhodnuti ponechala na mne (vyckavala jsem a nebyl s tim problem). Podporila me i v prani porodit do vody, coz se take stalo. Kdybych planovala dalsi deti, rada bych rodila zase s ni. Pro uplnost dodavam, ze porod sel dobre a probehl prirozene. Více

brno Mapa

• Porodní asistentka

„K Jarce Jindrové jsem chodila do Mamicentra na masáže pro těhotné a byla jsem velmi spokojená. Ráda ji všem maminkám doporučuji, po masáži jsem se cítila vždycky perfektně. Více

MAMI - Centrum porodních asistenek

• Porodní asistentka

„Skvělá poradkyně, měla jsem problémy s kojením - její rady zabraly, rozkojila jsem se a kojím stále bez příkrmů už 4tý měsíc. I já doporučuji, mě osobně velice pomohla, když už jsem klesala na ysli, že s kojením to nepůjde, dodala mi naději a sílu to nevzdát. Více

• Porodní asistentka

„Paní Blanka je úžasná, vysoce profesionální porodní asistentka, která mě dokázala provést obdobím před porodem, porodem samotným i několika následujícími dny po něm. Díky ní jsem měla u porodu pocit naprostého bezpečí a jistoty, že vše dobře dopadne. Na porodním sále jsme byli sami - já, můj partner a Blanka. Nikoho jiného jsme nepotřebovali. Blanka sama odrodila naši dceru a následně ošetřila mě, včetně drobného šití způsobeného ručičkou miminka. Paní Blanku a celý Větrník (se všemi jeho aktivitami) doporučuji všem nastávajícím maminkám, a doufám, že mě paní Blanka bude doprovázet i k dalšímu porodu. Rozhodnutí požádat ji o doprovod k porodu totiž hodnotím jako jedno z nejlepších a nejdůležitějších rozhodnutí v mém životě. Více

Nerudova 7, Brno Mapa

Agentura VĚTRNÍK - porodní asistentka

1 názor

„Je super.Moc mi pomohla.

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Poradenství v období těhot. a poporod.

1 názor

„Zuzka je velmi příjemná, otevřená, důvěryhodná, profesionální a diskrétní. Cítila jsem k ní naprostou důvěru a proto i porod probíhal naprosto bez komplikací a hladce. Jsem úplně spokojená se způsobem komunikace, její péčí a přístupem. Jednoznačně doporučuji! Více

MAMI - Centrum porodních asistenek

1 názor

„Perfektní porodní asistentka, velice příjemná, doporučuji!

Obilní trh 11, Brno Mapa

1 názor

„Navštěvovali jsme s manželkou studio Malý svět a naprostá spokojenost. Jejich největší výhodou je to, že se jednotlivých hodin účastní nízký počet párů. To umožňuje velmi individuální přístup i potřebnou atmosféru pro to, aby se nikdo nebál na nic zeptat. V předporodních kurzech se často rozebírají velmi intimní témata, která se obvykle těžce rozebírají před větším počtem účastníků (posluchačů). Odnesli jsme si celou řadu zejména praktických informací a podnětů k zamyšlení, které jsou dány praxí porodních asistentek a matek současně. Abych to shrnul, obrovské výhoda studia je v malém počtu párů na jednotlivých hodinách, což vytváří přátelskou atmosféru, kde není problém zeptat se na cokoliv, aniž bych se nečervenal studem nebo se necítil blbě, že to 9 z 10 párů již ví. Jednoznačně bychom navštěvovali znovu. Více

Divadelní 6, Brno Mapa

studio Malý svět

• „Naprostý profesionál, empatická, velmi příjemná a ochotná. Člověk by si měl takových lidí vážit, obzvlášť pokud ho provázejí tak důležitým obdobím kolem porodu. Moc děkujeme! Více

Obilní trh 11, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh