Otorinolaryngolog Brno

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji. Více

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Horník je pro mně po 23 letech, kdy jsem k němu (vzhledem k rodinné anamnéze, kvůli které trpí ORL problémy celé generace...) navštěvovala postupně se třemi dětmi, příkladem dokonalé kombinace odbornosti a vstřícnosti. A to, ať se jednalo o chronické problémy, tak úraz: Zachránil mi dceru poté, co na chirurgii konstatovali, že je po pádu "v pořádku" a já k němu pro jistotu zajela: Okamžitě nařídil hospitalizaci a dcerku ten den operovali, měla výron za nosní přepážkou, těsně u mozku. Bez diagnózy a včasného zásahu by tu asi nebyla. Ale i jinak, při dlouhodobých, "klasických" problémech, vždy rozhodoval zodpovědně, stran vyšetření, kdy a a v jaké rozsahu odstranit mandle. A není pravda, že to automaticky doporučuje, vím o případech, kdy to rodičům rozmluvil. Chci touto cestou panu doktorovi poděkovat, moje nejmladší dítě už dosáhlo zletilosti a pan doktor už ordinuje omezeně, ale i když jdete k lékaři s nemocným dítětem, mohou být s odstupe chvíle s tak dobrým lékařem příjemnou vzpomínkou: Pro rodiče i děti :) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Dětské ORL centrum

• „ostatnich. Pani doktorka Dolnickova je skvela profesionalka, uzasny pristup k detem (navic nema bily plast, ale vtipne barevne tricko), velice rychla a zaroven trpelive vysvetli problem. A jako bonus barevna cekarna jako herna s hrackama a knizkama. Velice doporucuji! Více

Pekařská 84 Brno, Brno Mapa

Dětské ORL centrum

• Otorinolaryngolog

„Naprostý profesionál ve svém oboru, s úžasným přístupem k pacintovi. Chodím k němu léta a vždy mně pomohl. Je to zkrátka Borec. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

AUDIO - Fon centr s.r.o.

• „Ordinace sice na první pohled není nejmodernější, ale pan doktor je moc milý, s lidským přístupem, vysvětlí, uklidní a vyřeší. Obrovským plus je i to, že bylo možné se objednat hned na druhý den (jinde mi nabízeli termíny minimálně za dva týdny). Více

Jungmannova 3, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance

• „S pani doktorkou jsem opravdu spokojená, velmi si vazim ochoty vysetrit a najit nejlepsi zpusob lecby.

Vídeňská 55, Brno Mapa

BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

• Otorinolaryngolog

„Mám chronickou rýmu. Pan doktor ke mně přistupoval velmi citlivě a partnersky. Na rozdíl od předchozích zkušeností (např. v Zastávce) všechny kroky podrobně vysvětlil dopředu, postupoval šetrně a ohleduplně, přestože výtěr z nosu není příjemná záležitost. Byla jsem moc spokojená s komunikací, vysvětlením, co se zrovna děje a jaké jsou možnosti léčby. Pana doktora rozhodně doporučuji a nejen pro jeho lidský přístup!!! Více

Poliklinika Lesná, Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

ORL ambulance Lesná

• Otorinolaryngolog

„vynikající lékař. Péče o mě nadprůměrná, vše vysvětlí, byla jsem o všem informována, jak to bude, co se stane. Moc mi za vše děkuji. vděčná pacientka J.Menšíková Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Vynikající paní doktorka se skvělým přístupem k pacientům. Zatím nejlepší v oboru ORL, jajkou jsem poznal. Plně ji doporučuji. Více

Běhounská 8, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance

• „Perfektní paní doktorka. Pečlivá, milá a šikovná. Malému střihla uzdičky, prohlédla nosík i ouška, vše mi krásně vysvětlila. Je vidět, že má děti opravdu ráda a že ráda pomáhá! Jednoznačně doporučuji. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Dětská ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Kéž by všichni lékaři byli jako paní doktorka! Paní doktorka byla moc příjemná, ochotná, pečlivá, empaticka.. Po dlouhé době jsem nemela pocit, že lekare v ordinaci obtezuji. Více

Pekařská 440/84, Brno Mapa

DĚTSKÉ ORL CENTRUM s.r.o.

• „Manžel měl problémy ušní zátkou, všechny ORL jsou na objednání nebo na čekání, vzhledem k tomu, že manžel chodí o dvou berlich a musíme říkat dětem aby nám dovezli autem, tento lékař Po telefonickém dotazů řekl že můžeme přijet ihned, nečekali jsme hned nás vzal. Má velmi hezké chování, empatii, je odborník na svém místě. Vřele doporučuji. Více

Kuklenská 31, Brno Mapa

Poliklinika Kuklenská s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Machr v oboru, odborník se super přístupem k pacientovi. Mohu jen doporučit.

náměstí 28. dubna 2, Brno Mapa

Odborný lékař ORL

• „Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

Ambulance ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Rychle mě zbavily mých obtíží a dostalo se mi zevrubného poučení. Mohu jedině doporučit. Více

CDOZS, Žerotínovo nám. 4/6, Brno, 602 00, Brno Mapa

1 názor

„Svělý odborník s příkladným přístupem k lidem a s pochopením pro jejich trápení. Dlouho jsem obcházel pražské foniatry, ale až u něj jsem se dočkal opravdové pomoci! Těm sluchadlům totiž opravdu rozumí!! Více

Bieblova 19, Mapa

Sluchadla

• „Velmi mila pani doktorka. Cekaci doba kratka a vzali mne bez doporucenky praktika. Mohu jen doporucit.

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová Nemocnice Brno

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je skvely!! I presto, ze jsem nebyla objednana, jako akutni pripad me vzal temer okamzite, byl moc vstricny, hodny, vsechno dobre vysvetlil a mel celkove moc mily a lidsky pristup. Pani sestricka take. Za me velka spokojenost. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

1 názor

„Na rozdíl od předchozího hodnocení mám zcela odlišnou zkušenost.Oceňuji vstřícnost a ochotu se kterou jsem setkal v ordinaci paní doktorky Pešlové.Kromě mimořádně pečlivého vyšetření sluchu jsem byl příjemně překvapen neformálním chováním celého kolektivu ordinace.Po telefonickém objednání návštěvy minimální čekací doba,což nebývá zvykem v jiných ordinacích. Více

Bartošova 5, Brno Mapa

Foniatrická a ORL ambulance