Otorinolaryngolog, Brno-Bohunice, Brno

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji. Více

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Horník je pro mně po 23 letech, kdy jsem k němu (vzhledem k rodinné anamnéze, kvůli které trpí ORL problémy celé generace...) navštěvovala postupně se třemi dětmi, příkladem dokonalé kombinace odbornosti a vstřícnosti. A to, ať se jednalo o chronické problémy, tak úraz: Zachránil mi dceru poté, co na chirurgii konstatovali, že je po pádu "v pořádku" a já k němu pro jistotu zajela: Okamžitě nařídil hospitalizaci a dcerku ten den operovali, měla výron za nosní přepážkou, těsně u mozku. Bez diagnózy a včasného zásahu by tu asi nebyla. Ale i jinak, při dlouhodobých, "klasických" problémech, vždy rozhodoval zodpovědně, stran vyšetření, kdy a a v jaké rozsahu odstranit mandle. A není pravda, že to automaticky doporučuje, vím o případech, kdy to rodičům rozmluvil. Chci touto cestou panu doktorovi poděkovat, moje nejmladší dítě už dosáhlo zletilosti a pan doktor už ordinuje omezeně, ale i když jdete k lékaři s nemocným dítětem, mohou být s odstupe chvíle s tak dobrým lékařem příjemnou vzpomínkou: Pro rodiče i děti :) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Dětské ORL centrum

• „ostatnich. Pani doktorka Dolnickova je skvela profesionalka, uzasny pristup k detem (navic nema bily plast, ale vtipne barevne tricko), velice rychla a zaroven trpelive vysvetli problem. A jako bonus barevna cekarna jako herna s hrackama a knizkama. Velice doporucuji! Více

Pekařská 84 Brno, Brno Mapa

Dětské ORL centrum

• Otorinolaryngolog

„Naprostý profesionál ve svém oboru, s úžasným přístupem k pacintovi. Chodím k němu léta a vždy mně pomohl. Je to zkrátka Borec. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

AUDIO - Fon centr s.r.o.

• „Pan doktor mi několikrát velmi pomohl v mé nemoci. Má vynikající vztah k pacientům.Z vlastní zkušenosti jej mohu označit za 100% profesionála. Děkuji p. doktore. Více

Jungmannova 3, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance

• „Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy se snaží pacientovi pomoci a vyslechnout všechny podrobnosti nemoci. Vyšetření probíhá velmi pečlivě. V ambulanci je i přístroj na zjištění hodnoty CRP či na měření tlaku v uších. S léčbou a následnou medikací jsem vždy spokojena a vidím výsledky. Více

Vídeňská 55, Brno Mapa

BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

• Otorinolaryngolog

„vynikající lékař. Péče o mě nadprůměrná, vše vysvětlí, byla jsem o všem informována, jak to bude, co se stane. Moc mi za vše děkuji. vděčná pacientka J.Menšíková Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Vynikající paní doktorka se skvělým přístupem k pacientům. Zatím nejlepší v oboru ORL, jajkou jsem poznal. Plně ji doporučuji. Více

Běhounská 8, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance

• „Perfektní paní doktorka. Pečlivá, milá a šikovná. Malému střihla uzdičky, prohlédla nosík i ouška, vše mi krásně vysvětlila. Je vidět, že má děti opravdu ráda a že ráda pomáhá! Jednoznačně doporučuji. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Dětská ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Kéž by všichni lékaři byli jako paní doktorka! Paní doktorka byla moc příjemná, ochotná, pečlivá, empaticka.. Po dlouhé době jsem nemela pocit, že lekare v ordinaci obtezuji. Více

Pekařská 440/84, Brno Mapa

DĚTSKÉ ORL CENTRUM s.r.o.

• „Vždy velká spokojenost, nemusí se čekat, a pan doktor je vstřícný a příjemný. To, že se u něho nemusí dlouho čekat, je super Více

Kuklenská 31, Brno Mapa

Poliklinika Kuklenská s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Machr v oboru, odborník se super přístupem k pacientovi. Mohu jen doporučit.

náměstí 28. dubna 2, Brno Mapa

Odborný lékař ORL

• „Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

Ambulance ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Rychle mě zbavily mých obtíží a dostalo se mi zevrubného poučení. Mohu jedině doporučit. Více

CDOZS, Žerotínovo nám. 4/6, Brno, 602 00, Brno Mapa

1 názor

„Svělý odborník s příkladným přístupem k lidem a s pochopením pro jejich trápení. Dlouho jsem obcházel pražské foniatry, ale až u něj jsem se dočkal opravdové pomoci! Těm sluchadlům totiž opravdu rozumí!! Více

Bieblova 19, Mapa

Sluchadla

• „Velmi mila pani doktorka. Cekaci doba kratka a vzali mne bez doporucenky praktika. Mohu jen doporucit.

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová Nemocnice Brno

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je skvely!! I presto, ze jsem nebyla objednana, jako akutni pripad me vzal temer okamzite, byl moc vstricny, hodny, vsechno dobre vysvetlil a mel celkove moc mily a lidsky pristup. Pani sestricka take. Za me velka spokojenost. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

1 názor

„Na rozdíl od předchozího hodnocení mám zcela odlišnou zkušenost.Oceňuji vstřícnost a ochotu se kterou jsem setkal v ordinaci paní doktorky Pešlové.Kromě mimořádně pečlivého vyšetření sluchu jsem byl příjemně překvapen neformálním chováním celého kolektivu ordinace.Po telefonickém objednání návštěvy minimální čekací doba,což nebývá zvykem v jiných ordinacích. Více

Bartošova 5, Brno Mapa

Foniatrická a ORL ambulance

1 názor

„Velmi dobrá doktorka v dětské nemocnici s citlivým přístupem k dětem. Prováděla operaci synovi a musím pochválit i za pooperační péči. Byť jsem byl od oddělení ORL v dětské nemocnici odrazován, z této zkušenosti mohu doporučit a pochválit musím i sestry za citlivý přístup k dětem Více

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno,