Poliklinika pod Marjánkou

169 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• B
    Lékař: MUDr. Marie Řeháková Jiný

Do ordinace chodím již od dětství, ale poslední roky jsem velmi nespokojená jak s přístupem sestry tak i paní doktorky, neochota, povýšené jednání, špatná diagnostika atd.

• V
    Lékař: MUDr. František Holý Jiný

Profesionální práce. Pan doktor a stejně tak sestřička neopomenuli každý úkon srozumitelně vysvětlit, takže jsem měl celou dobu velmi přesnou představu o tom jak zákrok probíhá. Můžu doporučit.

• H
    Lékař: MUDr. Radim Horák Jiný

Pan dr. R. Horák nás velmi zklamal, po zaplacení ztratil zájem vše dodělat. Přední implantát byl moc vysoký a dřel o horní zub. Vypadli plomby z korunek. Když pan dr. Horák na naše imaily neodpovídal, udělaly jsme termín u jiného dr. udělal rentgen a vysvětlil nám, že na imlantátech je hodně dodělávek a že vše je v záruce a že nic dělat nebude. Pokoušel se telefonicky s p. Dr. R. Horákem spojit, ale nezastihl ho. Jednu vypadlou plombu ale doplnil. Konečně jsme později dostaly termín u p. Dr. R. Horáka na 12.2. v 10:00 hodin. Zirkonovou korunku předního implantátu jen odbrousil, ostatní dodělávky nedělal, řekl další kontrola za 2 roky. Manžel má ještě pořád provizorní plomby a korunky nejsou doleštěné. Nedoporučuji.

• O
    Lékař: MUDr. Margita Tomanová Jiný

Paní doktorka na někoho může působit odměřeným dojmem. Opak je však pravdou. Je svědomitá, empatická a ví co pacient potřebuje. Za mne vždy byla plná spokojenost.

• P
    Lékař: MUDr. Marie Řeháková Jiný

Byl jsem poslán s diagnostikovanym pasovým oparem domů, že to prý vyležím. Následně jsem pro jistotu navštívil lékárnu i kožní lékařku, obě nemohli věřit vlastním smyslům a skoro mi rozkazali, abych změnil doktora. Po prodělání pásového oparu v 19 letech si neumím představit, že bych to doma “vyležel”.

• H
    Lékař: MUDr. Michaela Havlínová Jiný

naprosta spokojenost . Navstevuji i s detma a vsichni jsme moc spokojeni. Fajn pristup, rady, osetreni, doporuceni na rovnatka apod ..

• B
    Lékař: MUDr. Petr Knížek Jiný

K panu doktorovi jsem chodila řadu let, později i mé děti. Bohužel je se přestěhovali do Brna a museli tím pádem najít jiného zubaře. A po pravdě, již několikrát mě napadlo, že radši budu za panem doktorem dojíždět, protože on je nenahraditelný. Moje děti se díky němu i milé sestřičce vždy do ordinace těšili. Děkujeme pane doktore.

• R
    Lékař: MUDr. František Picek diagnostické vyšetření

Dobrý den,
    Rád bych tímto pochválil odbornost a vstřícnost pana Doktora Picka. Jeho jednání s pacienty je pro mne vždy plné snahy o pomoct a zájem včetně profesionality. To platí i pro jeho sestřičku s ,kterou tvoří dokonalý tým a je radost s nimi jednat . Jsem velice rád, že stále existují místa jako jejich ordinace kde se člověk cítí, že o něj pečuje někdo komu na tom záleží. S díky R.Benda

• E
    Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová Jiný

Na paní doktorce Povýšilové obdivuji snahu udělat si detailní představu o rozvoji potíží. Schopnost brát v potaz stav dalších orgánů,nehledět jen na svůj obor, ale hledět na člověka jako na celek. V neposlední řadě umění se nejen ptát ale i naslouchat a hluboce lidský přístup, z kterého cítíte, že vám chce opravdu pomoct. Lékařské ordinace nemusím, ale od paní doktorky jsem odcházela v potěšená profesionalitou i lidskostí i při oboustranném zápalu plic.

• J
    Lékař: MUDr. Petr Knížek Jiný

Chodím k panu doktorovi cca 20 let a považuji jej za velmi zkušeného odborníka, jehož prognózy o průběhu a vývoji konkrétního problému (např. čištění kanálků u mrtvého zubu) se většinou velmi přesně vyplnily. Mohu se ho absolutně na cokoli zeptat a on sám se vždy snaží mě informovat o všem důležitém. Kromě toho, že vždy odvádí skvělou práci a to i v případě už skoro "neřešitelných" zubů, patří stále k těm nejlevnějším. Nebojím se ho a to je co říct s mou fobií ze zubařů vypěstovanou v dětství. :-) Musím také ocenit velmi profesionální přístup sestřičky pana doktora. :-) Děkuji

• Došlo k chybě, zkuste to znovu