Poliklinika pod Marjánkou

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12

169 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová Jiný

Zlatá paní doktorka, mockrát mi pomohla.Maximalně se věnuje pacientům,důkladně vyšetří, vysvětlí, pomůže,je to skvělý člověk a profesionál .Navíc k příjemné atmosféře v ordinaci velmi přispívá milá usměvavá sestřička.Proto velmi děkuji paní doktorce i sestřičce!

Lékař: MUDr. František Holý Jiný

Tohoto pána nedoporučuji. Absolutní nezájem o pacienta a následná péče otřesná. Pokud ho jeho práce již nenaplňuje měl by se poohlédnout po jiném pracovním místě. Jistě by ulevil sobě i pacientům.Popis návštěvy asi tento: po vstupu do ordinace si mě pár min.nevšímal, posléze se zeptal s čím přicházím a po mém sdělení mi řekl ,, a co Vám na tom vadí" . Dle mého názoru mě pak velmi nešetrně ošetřil , sestra mi dala mastičku. Se slovy ,,a v pondělí si s tím jděte tam kde Vám to dělali " mě vypoklonkoval z ordinace. Po mé otázce zda dostanu nějakou zprávu mi řekl , že ne.

Lékař: MUDr. Marie Řeháková Jiný

Do ordinace chodím již od dětství, ale poslední roky jsem velmi nespokojená jak s přístupem sestry tak i paní doktorky, neochota, povýšené jednání, špatná diagnostika atd.

Lékař: MUDr. František Holý Jiný

Profesionální práce. Pan doktor a stejně tak sestřička neopomenuli každý úkon srozumitelně vysvětlit, takže jsem měl celou dobu velmi přesnou představu o tom jak zákrok probíhá. Můžu doporučit.

Lékař: MUDr. Radim Horák Jiný

Pan dr. R. Horák nás velmi zklamal, po zaplacení ztratil zájem vše dodělat. Přední implantát byl moc vysoký a dřel o horní zub. Vypadli plomby z korunek. Když pan dr. Horák na naše imaily neodpovídal, udělaly jsme termín u jiného dr. udělal rentgen a vysvětlil nám, že na imlantátech je hodně dodělávek a že vše je v záruce a že nic dělat nebude. Pokoušel se telefonicky s p. Dr. R. Horákem spojit, ale nezastihl ho. Jednu vypadlou plombu ale doplnil. Konečně jsme později dostaly termín u p. Dr. R. Horáka na 12.2. v 10:00 hodin. Zirkonovou korunku předního implantátu jen odbrousil, ostatní dodělávky nedělal, řekl další kontrola za 2 roky. Manžel má ještě pořád provizorní plomby a korunky nejsou doleštěné. Nedoporučuji.

O
    Lékař: MUDr. Margita Tomanová Jiný

Paní doktorka na někoho může působit odměřeným dojmem. Opak je však pravdou. Je svědomitá, empatická a ví co pacient potřebuje. Za mne vždy byla plná spokojenost.

Lékař: MUDr. Marie Řeháková Jiný

Byl jsem poslán s diagnostikovanym pasovým oparem domů, že to prý vyležím. Následně jsem pro jistotu navštívil lékárnu i kožní lékařku, obě nemohli věřit vlastním smyslům a skoro mi rozkazali, abych změnil doktora. Po prodělání pásového oparu v 19 letech si neumím představit, že bych to doma “vyležel”.

Lékař: MUDr. Michaela Havlínová Jiný

naprosta spokojenost . Navstevuji i s detma a vsichni jsme moc spokojeni. Fajn pristup, rady, osetreni, doporuceni na rovnatka apod ..

Lékař: MUDr. Petr Knížek Jiný

K panu doktorovi jsem chodila řadu let, později i mé děti. Bohužel je se přestěhovali do Brna a museli tím pádem najít jiného zubaře. A po pravdě, již několikrát mě napadlo, že radši budu za panem doktorem dojíždět, protože on je nenahraditelný. Moje děti se díky němu i milé sestřičce vždy do ordinace těšili. Děkujeme pane doktore.

Lékař: MUDr. František Picek diagnostické vyšetření

Dobrý den,
    Rád bych tímto pochválil odbornost a vstřícnost pana Doktora Picka. Jeho jednání s pacienty je pro mne vždy plné snahy o pomoct a zájem včetně profesionality. To platí i pro jeho sestřičku s ,kterou tvoří dokonalý tým a je radost s nimi jednat . Jsem velice rád, že stále existují místa jako jejich ordinace kde se člověk cítí, že o něj pečuje někdo komu na tom záleží. S díky R.Benda