Poliklinika pod Marjánkou

169 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• H
    Lékař: MUDr. Radim Horák Jiný

Mému manželovi bylo u pana doktora zavedeno 8 umplantátů, jsme velmi spokojeni, pan doktor odvedl opravdu kvalitní, profesionální práci.

• P
    Lékař: MUDr. Marie Řeháková Jiný

Byl jsem poslán s diagnostikovanym pasovým oparem domů, že to prý vyležím. Následně jsem pro jistotu navštívil lékárnu i kožní lékařku, obě nemohli věřit vlastním smyslům a skoro mi rozkazali, abych změnil doktora. Po prodělání pásového oparu v 19 letech si neumím představit, že bych to doma “vyležel”.

• H
    Lékař: MUDr. Michaela Havlínová Jiný

naprosta spokojenost . Navstevuji i s detma a vsichni jsme moc spokojeni. Fajn pristup, rady, osetreni, doporuceni na rovnatka apod ..

• B
    Lékař: MUDr. Petr Knížek Jiný

K panu doktorovi jsem chodila řadu let, později i mé děti. Bohužel je se přestěhovali do Brna a museli tím pádem najít jiného zubaře. A po pravdě, již několikrát mě napadlo, že radši budu za panem doktorem dojíždět, protože on je nenahraditelný. Moje děti se díky němu i milé sestřičce vždy do ordinace těšili. Děkujeme pane doktore.

• R
    Lékař: MUDr. František Picek diagnostické vyšetření

Dobrý den,
    Rád bych tímto pochválil odbornost a vstřícnost pana Doktora Picka. Jeho jednání s pacienty je pro mne vždy plné snahy o pomoct a zájem včetně profesionality. To platí i pro jeho sestřičku s ,kterou tvoří dokonalý tým a je radost s nimi jednat . Jsem velice rád, že stále existují místa jako jejich ordinace kde se člověk cítí, že o něj pečuje někdo komu na tom záleží. S díky R.Benda

• E
    Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová Jiný

Na paní doktorce Povýšilové obdivuji snahu udělat si detailní představu o rozvoji potíží. Schopnost brát v potaz stav dalších orgánů,nehledět jen na svůj obor, ale hledět na člověka jako na celek. V neposlední řadě umění se nejen ptát ale i naslouchat a hluboce lidský přístup, z kterého cítíte, že vám chce opravdu pomoct. Lékařské ordinace nemusím, ale od paní doktorky jsem odcházela v potěšená profesionalitou i lidskostí i při oboustranném zápalu plic.

• J
    Lékař: MUDr. Petr Knížek Jiný

Chodím k panu doktorovi cca 20 let a považuji jej za velmi zkušeného odborníka, jehož prognózy o průběhu a vývoji konkrétního problému (např. čištění kanálků u mrtvého zubu) se většinou velmi přesně vyplnily. Mohu se ho absolutně na cokoli zeptat a on sám se vždy snaží mě informovat o všem důležitém. Kromě toho, že vždy odvádí skvělou práci a to i v případě už skoro "neřešitelných" zubů, patří stále k těm nejlevnějším. Nebojím se ho a to je co říct s mou fobií ze zubařů vypěstovanou v dětství. :-) Musím také ocenit velmi profesionální přístup sestřičky pana doktora. :-) Děkuji

• A
    Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová Astma

Do plicní ambulance chodím řadu let k Mudr.Jirouškové. Jsem velice spokojena s léčbou. Je to žena vysokých kvalit, profesionál. Sestřička velice ochotná a stále usměvavá. Pod vedením vedoucí lékařky Mudr. Povýšilové je zřejmé, že svůj tým vede správným směrem. Patří Vám všem velké poděkování. Všem vřele doporučuji, uvdíte, že nebudete zklamáni. Najít v dnešní době tým , který se usmívá a je naprosto profesionální, tak takových je bohužel málo.

• D
    Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová

Don’t go to her unless you want to be belittled and judged. One of the worst doctors I’ve ever had the misfortune of seeing.

She didn’t listen to anything I had to say, interrupting me every time I spoke (to the point that she misunderstood my answers multiple times and I had to repeat myself).

But worse, she was incredibly judgmental and disapproving. There’s a difference between sharing your expert medical opinion (after LISTENING and letting your patient speak) and clicking your tongue while raising your eyebrows before saying “that’s bad for you. You shouldn’t do that.” If you want honest answers from your patients, you can’t shame them for that honesty. Instead of immediately judging her patients, she needs to learn to ask more questions and LISTEN. If she had done that with me, she would know that the things she judged me for are medically necessary.

But she didn’t care about what I had to say. Her need to hold power over her patients is jeopardizing her ability to provide satisfactory medical care.

• Z
    Lékař: MUDr. Marie Řeháková

K paní doktorce chodím od dětství, kdy převzala ordinaci po předchozí lékařce (jsem ročník 1984). Jsem s ní velmi spokojená, mohu přijít s jakýmkoli problémem a vždy mi dobře poradí, pomůže, nasměruje. Mě osobně se líbí její minimalistický přístup k léčivům. Upřednostňuje přirozené způsoby uzdravení, anebo doporučí specialistu. Snad nikdy jsem od ní nedostala antibiotika. Zároveň pacienty vede k aktivní prevenci. Vnímám to tak, že za své zdraví jsem zodpovědná sama a je mým úkolem se o sebe starat, chodit na prevence, zdravě jíst, cvičit.. Lékař je mým parťákem ve chvílích, kdy si sama nevím rady. A v tom mi paní doktorka vždycky moc pomohla. Nemá ráda, když o sebe někdo nedbá a pak si jen přijde pro recept. Pokud jste tedy připraveni najít si svou cestu ke zdraví a pečovat o ně, je pro vás paní doktorka tou správnou volbou, vždy vám pomůže, poradí, sleduje nové trendy, má přehled. Pokud chcete na lékaře přenést zodpovědnost za své zdraví a očekáváte, že se o vás postará místo vás, budete se vzájemně obtěžovat a tato ordinace není pro vás.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu