Poliklinika pod Marjánkou

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12

169 00, Praha, hl. město Praha

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• František Picek

Ortoped, MUDr.

• S
      Umístění: jiné místoSlužby: operace kolena

Pan Picek mi operoval koleno, přední vaz a nakonec i menisky. Jsem mu neskonale vděčná za to, že mi dal koleno do pořádku. Vyslechne vás, poradí, zajímá se o váš stav jako správný lékař...a to, že si při objednání počkám hodinu, někdy dvě mi opravdu nevadí. Vím, že půjdu do ordinace k absolutnímu profesionálovi ve svém oboru....a taky je to o tom jako pacient poslouchat a opravdu cvičit ( tuhle větu píšu speciálně těm co si jen stěžují a nic se sebou nedělají :-)
      Pana doktora doporučuji všemi deseti!!!!!

• D
      Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog

Pan doktor je odborník. Nicméně při léčbě postupuje tak, aby pacient v jeho soukromé praxi zaplatil co nejvíce. Preferuje tedy především placené procedury a následné kontroly (také placené). Ale naprosto nedodržuje časy objednání pacientů. Domnívám se, že u placené návštěvy (1 300 Kč za jednu návštěvu) by pacient čekat neměl. Léčbu jsem nedokončila, při poslední návštěvě jsem odešla po 30 minutách čekání.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jitka Kozáková

Logoped, Mgr.

• L

velmi příjemná k dětem i k rodičům

• Martin Andres

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Svělý odborník s příkladným přístupem k lidem a s pochopením pro jejich trápení.
      Dlouho jsem obcházel pražské foniatry, ale až u něj jsem se dočkal opravdové pomoci! Těm sluchadlům totiž opravdu rozumí!!

• Libuše Janoušková

Internista, Diabetolog, MUDr.

• Velmi osobní přístup, zodpovědná, vždy ví jak naložit s problémem.Skrátka profík!!!

• V

Velmi osobní přístup, velmi dobrý diagnostik.

• Ivana Strnadová

Zubař, MUDr.

• K

Naprosto skvělá paní zubařka, zubaře se sice nebojím, ale u ní se snad ani bát nejde :-) Škoda, že má moc pacientů a dcera musí chodit jinam, lepší paní doktorku bych si už nemohla přát!

• ano souhlasím ze všemi názory co tu jsou také k ní rád chodím,protože se u ní cítím v pohodě ne ve stresu,ale je příšerně pomalá:-( pusu Vám nechá otevřenou klidně 30 minut vy trpíte málem Vám vypadnou panty a než spraví zoubek to je věčnost....takže jedna plomba a výsledek jste objednán na 8h na řadu příjdete v 9h a tam se modlíte,aby jste pak nedostal křeč z té doby otevření pusy než tu plombu udělá...

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jitka Pilecká

Internista, MUDr.

• S

Při první návštěvě mi paní doktorka nechala vyjet EKG (pro předoperační vyšetření) a protože mi naměřila vysoký TK
      předepsala mi na něj léky. Po několika pokusech našla ty, které trochu zabírají. Od té doby (několik let) mi asi tak 1x až 2x ročně přeměří tlak . Jinak prostřednictvím sestry obdržím vždy recept na požadované léky, kdy mně paní doktorka ani nevidí, natož aby mě prohlédla, nebo vyjela kontrolní EKG. Přesto jsem z výpisu VZP zjistila, že pojišťovně vykazuje
      téměř každý měsíc tzv.cílené vyšetření internistou 2 v částce 349 až 384 Kč. Rovněž podle pojišťovny pí. doktorka na mé jméno vystavila recepty na léky, které jsem nikdy neužívala. Skutečně zajímavé. !! Nevím u kolika pacientů to takhle praktikuje.Naštěstí chodím i k jiným skutečně dobrým lékařům

• T

Paní doktorka vcelku má zájem léčit. Nicméně si myslím, že by měla věnovat více času některým vyšetřením a né si jen vyjet EKG za 5 sekund, pokud pacient udává, že obtíže se nahodile vyskytují během dne. Bylo mi z jiných zdrojů potvrzeno, jak se v takových případech postupuje a postup bývá jiný. Takže pokud máte standartní obtíže typu vysoký tlak související s věkem nebo tak něco, tak mohu jen doporučit, ale pokud máte nějaký závažnější problém, který je třeba rozmotat, tak bych se poohlédnul jinde

• Eva Hrádková

Zubař, MUDr.

• G

Výborná lékařka, opravdový odborník, vyléčí i zub, který by věčina jiných dávno vytrhla. Na protetiku také skvělá.

• Profesionální, přátelská, v případě, že se jí něco nezdá nebo je vhodná doplňková léčba doporučí dalšího specialistu

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Michal Chromý

Ortoped, MUDr.

• G

Stal se mi úraz, dle jednoho ortopeda z pohotovosti to bylo na sádru, ale nebyl si tím jist, tak to konzultoval ještě s jedním doktorem, ten byl opačného názoru. Kdo si dnes může dovolit být měsíc doma, když to není nezbytně nutné? Šla jsem tedy za panem doktorem Chromým, který mi byl doporučen, jestli by se nemohl podívat na ten snímek a říct mi svůj názor.
      Bohužel jsem byla velmi zklamaná, jednání příšerné, arogantní, nepříjemný, prakticky se se mnou vůbec nebavil. Jediné, co mi řekl bylo, že nemůže kontrolovat to, co dělal jeho kolega, a že pojišťovna hradí jen první ošetření. Tohle že je druhá konzultace, takže ať mu zaplatím 300,- a táhnu k čertu.
      Naprostý nezájem o mě, jediné, co ho zajímalo, abych mu zaplatila za to NIC, co pro mě udělal.

• P

Po přečtení referencí jsem byl skeptický, přesto jsem se k p doktorovi objednal s bolestí kolene. Objednal mne velice rychle a v čekárně jsem přiliš nečekal. V tom bych dal panu doktorovi plus.

Vyšetření však podle mne neodvedl nejlépe, dost laksně. Po měsíci stále zhoršujícího se stavu a žádného dalšího vyšetření, jen čekání a píchání injekcí, jsem vyhledal pomoc jiného ortopeda - na doporučení, který se až chytal za hlavu, jakto, že jsem nebyl na rentgenu, ani na jiném vyšetření a hned mě na ně poslal.

Nakonec se pan doktor ještě urazil a z ordinace mne vyhodil dosti nehezkým způsobem, který mne přivedl sem, abych se podělil o ne zrovna dobrou zkušenost a k novému ortopedovi jsem přivedl i svoji babičku s bolestmi kyčle.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Miloslav Šincl

Urolog, MUDr.

• P

Moje osobní zkušenost s tímto doktorem i s jeho ordinací je jen pozitivní. Pan doktor je slušný, empatický a vstřícný.

• Já jsem byla s tímto lékařem spokojená, dá se s ním normálně mluvit, ordinace i čekárna je hezky zařízená a sestřička příjemná.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Zdeněk Holna

Fyzioterapeut,

• V

Pan Holna je takový svůj, ale jinak sympatický a řekl bych, že umí.

• A

je velmi drsný ale zároven velmi dobrý