Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika pod Marjánkou

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12

169 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Dušan Klein Jiný

  Jedná se o velice vstřícného lékaře. Je schopný naslouchat pacientovi, diagnozu s ním lidsky probrat, vysvětlit, jak bude probíhat léčba. Studuje nové lékařské postupy a nabízí kvalitní léčbu. V ordinaci je příjemná atmosféra, čekání dle objednaného termínu se dodržuje.

  I
  Lékař: MUDr. Dobroslav Kalina Jiný

  Pan doktor opravdu vyborny a bez vytky, jezdim za nim uz leta a z ruznych casti Prahy, ovsem sestra..!! Nikdy se neda dovolat. Vlastne pokud chci za doktorem, vzdy musim sednout do auta a jet se objednat osobne. Bohuzel nerozumim, proc ji nevymeni. Jinak doktor opravdu mily a sikovny a stoji to za to.

  K
  Lékař: MUDr. František Holý Jiný

  U pana doktora jsem byla po špatně provedené parciální ablaci nehtu. Tu mi pan doktor provedl znovu,zavedl drén a dochazela jsem ještě na dvě kontroly. Co se tyče ošetření tak maximální spokojenost, velmi pečlivě a radne provedeny vykon.

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Michaela Havlínová Jiný

  Po 20 letech jsem šel k jinému zubaři, zjistil jeden mrtvý zub, to že mi osmičky ničí sedmičky, 2 špatné plomby a 3 kazy. A to jsem k paní doktorce chodil na kontroly po půl roce.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Radim Horák Jiný

  Jako velkého profesionála hodnotím pana Mudr. Radima Horáka, na základě osobní zkušenosti s komplikovanými extrakcemi zubů moudrosti. Samotný zákrok v lokální anestezii nebyl jednoduchý, ale vše mi bylo laicky a srozumitelně vysvětleno, včetně následné péče. Mám důvěru v jeho praxi a znalost v oboru stomatochirurgie. Bez váhání bych ho doporučila všem, koho čeká podobný zákrok. Pan doktor je velký znalec, svojským humorem a bez zbytečných emocí vysvětlí, co bude v křesle následovat. Ve své ordinaci mě přesvědčil, že jsem se svěřila do dobrých rukou. V případě potřeby, bych ho do budoucna určitě znovu oslovila. Velké díky patří i sestře za skvělou a pohotovou asistenci, vše bez výhrad.

  K
  Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová Jiný

  Paní doktorka mi opakovaně pomohla při dýchacích obtížích, např. na Covid mi dal obvodní lékař erdomed, paní doktorka mě léčila antibiotiky. za mě skvělá a příkladná péče i odvedená práce paní doktorky.

  E
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Michaela Havlínová Jiný

  Chodila jsem s dcerou od roka, paní doktorku akorát zajímalo, že od tří let už bude sedět na křesle sama bez maminky, nezapomněla vždy zdůraznit s přísným pohledem na dítě. Byly jsme celkem 5x, poté jsem zubařku změnila, nepříjemná, bez vztahu k dětem, stejně tak její sestřička, protivná, připadáte si, že obtěžujete. Určitě nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Marie Řeháková Jiný

  Velmi nespokojená s přístupem paní doktorky a sesty. Velmi neochotné, nepřátelské, dlouho (minimálně 1.hodinu) museli jsme čekat, i když měli objednání na určitou hodinu, každou prohlídku se snažily provést velmi rychle. Nemají ceník na webové stránce ani v ordinaci, ale když jsem se zeptala ohledně cen, tak sestra říkala, že to na internetu. Každá prohlídka pro nás stala 2000-4000 Kč.
  Nedoporucuju.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Lenka Povýšilová Jiný

  Zlatá paní doktorka, mockrát mi pomohla.Maximalně se věnuje pacientům,důkladně vyšetří, vysvětlí, pomůže,je to skvělý člověk a profesionál .Navíc k příjemné atmosféře v ordinaci velmi přispívá milá usměvavá sestřička.Proto velmi děkuji paní doktorce i sestřičce!

  I
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. František Holý Jiný

  Tohoto pána nedoporučuji. Absolutní nezájem o pacienta a následná péče otřesná. Pokud ho jeho práce již nenaplňuje měl by se poohlédnout po jiném pracovním místě. Jistě by ulevil sobě i pacientům.Popis návštěvy asi tento: po vstupu do ordinace si mě pár min.nevšímal, posléze se zeptal s čím přicházím a po mém sdělení mi řekl ,, a co Vám na tom vadí" . Dle mého názoru mě pak velmi nešetrně ošetřil , sestra mi dala mastičku. Se slovy ,,a v pondělí si s tím jděte tam kde Vám to dělali " mě vypoklonkoval z ordinace. Po mé otázce zda dostanu nějakou zprávu mi řekl , že ne.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání