Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (47)

Obecné skóre

  N
  MUDr. František Picek artroskopie

  Pan doktor je odborník ve svém oboru! Nejlepší přistup, léčba, operace, pooperační péče a i následná. Naprosto doporučují, většího odborníka nenajdete :)
  Kéž by bylo více takových lékařů :)

  T
  Jakub Jelínek Jiný

  Do ordinace je pomalu nemožné se dovolat. Platba pouze hotově a když chcete doklad o zákroku pro pojišťovnu tak se dost cuká..

  J
  MUDr. František Holý Jiný

  Děkuji panu Dr.Holému za jeho přístup a provedený zákrok. Objednací termín na první kontrolu byl krátký, když jsem zdůraznil, že mě místo již delší dobu bolí. Kontrola proběhla přesně na čas - stručná, věcná, na všechny otázky jsem dostal odpověď a odcházel jsem s termínem chir. zákroku na příští týden. Vše proběhlo podle mých představ. Za mě naprosto v pořádku, pan doktor je profesionál. Děkuji

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Jiří Dokoupil Jiný

  Sestřička je moc milá a vždy se mi snažila maximálně vyjít vstříc. Pan doktor Dokoupil mi nejednou pomohl: po složité operaci zápěstí s osteosyntézou, distorzi kolene i opakovaných bolestivých problémech s bederní páteří. Děkuji!

  E
  Ověřený profil
  MUDr. Alžběta Carbolová Jiný

  K paní doktorce chodím již řadu let, úžasná doktorka se skvělým přístupem, její léčba mi opravdu velmi pomohla a pomáhá, má lidský, vstřícný, milý přístup k pacientovi. Ona i její sestra jsou dokonalý tým.

  P
  MUDr. Margita Tomanová Jiný

  Moje zkušenost dobrá, jen ty občasné fronty i přes objednání. Ale ordinace je nyní uzavřena.

  K
  MUDr. František Holý Jiný

  Velmi dobrá zkušenost s panem doktorem - vstřícný, milý, ohleduplný a pozorný. Také velmi dobrá organizace, aby čekací doba nebyla dlouhá.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Dušan Klein Jiný

  Jedná se o velice vstřícného lékaře. Je schopný naslouchat pacientovi, diagnozu s ním lidsky probrat, vysvětlit, jak bude probíhat léčba. Studuje nové lékařské postupy a nabízí kvalitní léčbu. V ordinaci je příjemná atmosféra, čekání dle objednaného termínu se dodržuje.

  I
  MUDr. Dobroslav Kalina Jiný

  Pan doktor opravdu vyborny a bez vytky, jezdim za nim uz leta a z ruznych casti Prahy, ovsem sestra..!! Nikdy se neda dovolat. Vlastne pokud chci za doktorem, vzdy musim sednout do auta a jet se objednat osobne. Bohuzel nerozumim, proc ji nevymeni. Jinak doktor opravdu mily a sikovny a stoji to za to.

  K
  MUDr. František Holý Jiný

  U pana doktora jsem byla po špatně provedené parciální ablaci nehtu. Tu mi pan doktor provedl znovu,zavedl drén a dochazela jsem ještě na dvě kontroly. Co se tyče ošetření tak maximální spokojenost, velmi pečlivě a radne provedeny vykon.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha 169 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání