Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha 169 00
Poliklinika pod Marjánkou logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (50)

Obecné skóre

  P
  Jakub Jelínek Jiný

  Mudr Jelínka znám ještě když pracoval v Dejvicích. Jsem s ním na 100% spokojená.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Michal Chromý Jiný

  Naprosto skvělý doktor na svém místě. Toho, od čeho jiní na Bulovce dali ruce pryč se nebál řešit a umí více než jen papouškovat, že nemáte vzorovou váhu. Umí problém skutečně najít a vyřešit! Za mě skvělá volba!

  I
  MUDr. Radim Horák Jiný

  Pana doktora znám přes 12 let. Velká spokojenost. Precizní práce.

  N
  MUDr. František Picek artroskopie

  Pan doktor je odborník ve svém oboru! Nejlepší přistup, léčba, operace, pooperační péče a i následná. Naprosto doporučují, většího odborníka nenajdete :)
  Kéž by bylo více takových lékařů :)

  T
  Jakub Jelínek Jiný

  Do ordinace je pomalu nemožné se dovolat. Platba pouze hotově a když chcete doklad o zákroku pro pojišťovnu tak se dost cuká..

  J
  MUDr. František Holý Jiný

  Děkuji panu Dr.Holému za jeho přístup a provedený zákrok. Objednací termín na první kontrolu byl krátký, když jsem zdůraznil, že mě místo již delší dobu bolí. Kontrola proběhla přesně na čas - stručná, věcná, na všechny otázky jsem dostal odpověď a odcházel jsem s termínem chir. zákroku na příští týden. Vše proběhlo podle mých představ. Za mě naprosto v pořádku, pan doktor je profesionál. Děkuji

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Jiří Dokoupil Jiný

  Sestřička je moc milá a vždy se mi snažila maximálně vyjít vstříc. Pan doktor Dokoupil mi nejednou pomohl: po složité operaci zápěstí s osteosyntézou, distorzi kolene i opakovaných bolestivých problémech s bederní páteří. Děkuji!

  E
  Ověřený profil
  MUDr. Alžběta Carbolová Jiný

  K paní doktorce chodím již řadu let, úžasná doktorka se skvělým přístupem, její léčba mi opravdu velmi pomohla a pomáhá, má lidský, vstřícný, milý přístup k pacientovi. Ona i její sestra jsou dokonalý tým.

  P
  MUDr. Margita Tomanová Jiný

  Moje zkušenost dobrá, jen ty občasné fronty i přes objednání. Ale ordinace je nyní uzavřena.

  K
  MUDr. František Holý Jiný

  Velmi dobrá zkušenost s panem doktorem - vstřícný, milý, ohleduplný a pozorný. Také velmi dobrá organizace, aby čekací doba nebyla dlouhá.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu