Arzano Medical Center-Nestátní zdravotnické zařízení

(30 názorů)

Naše klinika byla založena jako partner společnosti EVERGREEN MEDICAL CENTER. Centrum vzniklo v roce 2012 pod záštitou Blanky Bendlové. Díky tomu Vám můžeme nabídnout služby a péči široké škály odbo... Více

Arzano Medical Center-Nestátní zdravotnické zařízení

Pod Marjánkou 1906/12- přízemí

Praha, hl. město Praha

Díky tomu Vám můžeme nabídnout služby a péči široké škály odborníků – lékařů specialistů a dalších pracovníků.

Vyšetření

• Kompletní dermatologické vyšetření

Zákroky

• Trvalé odstranění chloupků laserem
  • Odstraňování pigmentových skvrn a viditelných žilek
  • Odstraňování kožních výrůstků a bradavic
  • Žilky „metličky“ na nohou
  • Aplikace botoxu
  • Kosmetické výplně
  • Komplexní omlazení obličeje frakčním laserem
  • Rozpouštění tuku pomocí laseru
  • Zpevnění povislé pokožky v obličeji, na pažích i na břiše
  • Redukce strií
  • Formování postavy
  • Kompletní dermato-estetická péče
  • Chirurgické zákroky esteticko-korektivní medicíny
  • Speciální masáže pro uvolnění hybnosti
  • Neinvazivní ultrazvukový lifting

Typ zařízení

• Medical Center

Nejbližší zařízení

• Jana Földesová

Dermatolog, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místo

Musím se přidat k pozitivnímu hodnocení paní doktorky. Paní doktorka mému dědovi v rámci hospitalizace vyléčila bércové vředy, se kterými bojoval několik let. Paní doktorka má nejen úžasné profesní znalosti, ale také velmi milý a lidský přístup. Přejeme s dědou paní doktorce mnoho úspěchů. Ještě jednou bych paní doktorce touto cestou chtěla moc a moc poděkovat.

• L

Chtěla bych se přidat s poděkováním sestřičce i paní doktorce za vstřícné jednání a pomoc. Přišla jsem bez objednani, cca 1,5 hod. před koncem pracovní doby s bolestivým problémem. Přes to, že pacientů bylo hodně, paní doktorka mě vzala, pomohla mi a odeslala mě na příslušné chirurgické pracoviště, kde jsem byla taktéž bezproblémově přijata a profi ošetřena. Děkuji za skvělý přístup a efektivní pomoc, vřele doporučuji. Lenka

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře