O nás

Jsme první klinikou v Čechách, která nabízí komplexní přístup ve využívání nejaktuálnějších trendů v estetické medicíně, plastické chirurgii, dermatologii a fyzioterapii. Nabídka širokého spektra chirurgických i nechirurgických zákroků, moderních přístrojů a technik, vhodných doplňkových produktů a promyšlené kontinuální péče umožňuje multioborovou spolupráci mezi našimi lékaři.
Zařízení

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Prim. MUDr. Věra Šatánková Jiný

Paní doktorka je milá, ale to je tak vše. Před operací vidí každou nedokonalost, ale po operaci je i nepodařený výsledek v pořádku. Velice mě zklamala, protože nos mi udělala opravdu ošklivý. Škoda že nejde vkládat fotka.
    Na nose mám “V” deformitu, pollybeak a na jedné straně urvanou kost více. Po cystě, kterou paní doktorka nechtěla vyříznout, ale pokusila se propíchnout, zůstal trvalý hrbolek. Reoperace je nevyhnztelná, avšak paní doktorka je s prací spokojená, takže buď nemá cit pro estetiku, což se u plastického lékaře očekává a nebo nechtěla uznat svou chybu a nějak mi pomoci to vyřešit.

MUDr. Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA urologická konzultace

Milá paní doktorka, vstřícný a lidský přístup, vše vysvětlí dopodrobna. Na pacienta si najde čas. Je velmi ochotná. Celkově je to odborník ve svém oboru. Léčba mi zabrala, chodí na pravidelné kontroly a vždy se na ně těším.

MUDr. Tatiana Shtyrkhunová Jiný

U paní doktorky jsem byla poprvé a podstoupila jsem konzultaci ohledně neinvazivního omlazení pleti. Konzultace byla velmi příjemná, vše mi bylo krásně do detailu vysvětleno a následně proběhla aplikace výplní a disportu. Výsledný efekt je fantastický! Rozhodně se k paní doktorce ráda vrátím.

Kontakt