ABCLINIC ART & BEAUTY

ABCLINIC ART & BEAUTY

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Jsme první klinikou v Čechách, která nabízí komplexní přístup ve využívání nejaktuálnějších trendů v estetické medicíně, plastické chirurgii, dermatologii a fyzioterapii. Nabídka širokého spektra chirurgických i nechirurgických zákroků, moderních přístrojů a technik, vhodných doplňkových produktů a promyšlené kontinuální péče umožňuje multioborovou spolupráci mezi našimi lékaři.
Přečtěte si více

Zařízení

 • Lasery
 • Operační sály
 • Reneve Monaco přístroje
 • Digitální dermatoskop
Přečtěte si více

Jazyky

 • Angličtina
 • Němčina
 • Italština
 • Ruština
Přečtěte si více

Adresa

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  K
  Prim. MUDr. Věra Šatánková Jiný

  Paní doktorka je milá, ale to je tak vše. Před operací vidí každou nedokonalost, ale po operaci je i nepodařený výsledek v pořádku. Velice mě zklamala, protože nos mi udělala opravdu ošklivý. Škoda že nejde vkládat fotka.
  Na nose mám “V” deformitu, pollybeak a na jedné straně urvanou kost více. Po cystě, kterou paní doktorka nechtěla vyříznout, ale pokusila se propíchnout, zůstal trvalý hrbolek. Reoperace je nevyhnztelná, avšak paní doktorka je s prací spokojená, takže buď nemá cit pro estetiku, což se u plastického lékaře očekává a nebo nechtěla uznat svou chybu a nějak mi pomoci to vyřešit.

  S
  MUDr. Vlasta Vyhnánková, PhD. MBA urologická konzultace

  Milá paní doktorka, vstřícný a lidský přístup, vše vysvětlí dopodrobna. Na pacienta si najde čas. Je velmi ochotná. Celkově je to odborník ve svém oboru. Léčba mi zabrala, chodí na pravidelné kontroly a vždy se na ně těším.

  A
  MUDr. Tatiana Shtyrkhunová Jiný

  U paní doktorky jsem byla poprvé a podstoupila jsem konzultaci ohledně neinvazivního omlazení pleti. Konzultace byla velmi příjemná, vše mi bylo krásně do detailu vysvětleno a následně proběhla aplikace výplní a disportu. Výsledný efekt je fantastický! Rozhodně se k paní doktorce ráda vrátím.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu