Chirurg Žďár nad Sázavou

• „Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• Chirurg, Alergolog, Dermatol… og, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Pan doktor Jahoda je dle mého názoru a i většina lidí vynikající lékař,mě vždy se vším pomohl a touto cestou mu chci poděkovat za ochotu,včasnou diagnozu,a taky za laskavost! At vaše laskavost zůstne!! Děkuju za všechno Více

Nové Město na Moravě Mapa

• Chirurg, Alergolog, Dermatol… og, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Jiráskova 669, Chotěboř Mapa

Poliklinika Chotěboř

• „Na zdejší poměry nadprůměrné znalosti a je nutno především vyvýšit zájem o "nové poznatky", což nemusí být vždy samozřejmostí i přes fakt, že pro výkon lékařského oboru by to mělo být nutností. Pan doktor může působit zamyšleně až nepřítomně, ale přitom je vstřícný přáním pacienta ač by je sám nemusel doporučovat. Dostatečně informuje o situaci a následném postupu zvoleného s jeho nejlepším svědomím. Velmi doporučuji. Více

Nemocnice Nové Město na Moravě

• „Vynikající přístup, vynikající chirurg. Nejlepší v okrese.Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Operace mé dlaně, skvělá práce. Jinde jsem byl odmítnut a bylo mi řečeno že jedině plastická chirurgie a že nebudu hýbat prsty. Operace u pana doktora trvala malou chvíli a bez problémů prsty hýbu i když jsou ještě stehy. Kdyby šlo dám v hodnocení hvězd více. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Můžu jenom potvrdit, tento chirurg mi minulý pondělí operoval a drátoval nešťastně zlomenou pravou ruku, udělal to výborně, při kontrole jsem to neměl moc dobytý, v nemocnici jsem nepotřeboval ani oblbovák injekce proti bolesti, všechno bylo od něj v pohodě. Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o., děts. alerg.

• Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě

• „perfektní doktorka, mohu všem doporučit

Jiráskova 669, Chotěboř Mapa

Poliklinika Chotěboř

• Nové Město na Moravě Mapa

• Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Chirurgické oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• Chirurg, Praktický lékař

č.d. 21, Ostrov nad Oslavou Mapa