Poliklinika Žďár nad Sázavou

Studentská 1699/4

59101, Žďár nad Sázavou, vysočina

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

• Anna Štěrbová

• L

Paní doktorka je vemi příjemná a citlivá zubařka!Můžu vřele doporučit!!!

• B

Paní doktorka je velmi milá, pozorná, ohleduplná, chodím k ní již přes 20 let a jsem s péčí o své zuby velmi spokojená. Nenabrala si tolik pacientů a ´čekací doba je maximálně 14 dnů.

• Marie Zrnečková

Psychiatr, MUDr.

• Výborná a obětavá lékařka, velmi vstřícná a ochotná

• Olga Šejnohová

Zubař, MUDr.

• Jezdíme k paní doktorce celá rodina a je nejlepší. Žádné vypadlé plomby a jiné komplikace. Manželce léčila už dva zuby, co jí jiní zubaři zanedbali a nyní je to vše v pohodě. Sestra je trochu odměřená, ale to musí správná sestra být, jinak by si tam lidé chodili jak by chtěli, ale na nás je vždy příjemná. Velmi moc paní doktorku doporučuji.

• Moc hodna pani doktorka,ktera se snazi vyjit vstric,jak je to jen mozne. Pri osetreni prijemna a svoji praci odvadi velmi poctive. Dekuji za to a vic taklovych lekaru.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Milena Koutková

Zubař, MUDr.

• nikomu paní doktorku nedoporučuji. Není to odborník, ale lékař hokus pokus. Paní doktorka evidentně praktikuje léčbu pouze na první pohled a metoda pokus omyl.Během třech dnů její léčby mi stačila vyvrtat a umrtvit tři zuby. Než došla k názoru, že mi jeden vytrhne.Podotýkám, že se neobtěžovala mi udělat ani rentgen. To jsem odmítla a díky tomu jsem se dostala k jinému lékaři.Byla jsem celá zateklá (- to paní doktorce nepřipadalo ani trochu divné.) Na to konto mě vzal do péče jiný a to už můžu říct specialista.Ten konstatoval zanedbání lékařské péče. Ihned mi udělal rentgen a zjistil zánět okostnice, a i to, že ve vrtaném zubu, který mi paní doktorka vrtala tentýž den byl nechaný velký kaz. U dvou zubu mi vyčistil kanálky a dělal výplachy. Každý den jsem u něho trávila 2 hodiny na křesle. A možná mi ty zuby po péči paní doktorky zachrání. Ale paní doktorku nikomu nedoporučuji. Pokud máte rádi svoje zuby vyhněte se této ordinaci obloukem. Paní doktorka je neodborník a k pacientům je navíc vulgární.

• B

Lékařka, která ráda pomůže a dobře poradí.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Pavel Vávra

Internista, MUDr.

• S panem doktorem sice nesouhlasím v kampani "děkujeme odcházíme", peníze jsou holt peníze, ale jako lékaře bych doporučila.... mám s ním jen dobré zkušenosti,je pečlivý a nikdy mě neléčil zdlouhavými a drahými způsoby, (jak má mnoha doktorů v oblibě), když mohla být léčba 3x levnější a stejně účinná. Byla bych ráda, kdyby vystřídal svoji matku v ordinaci.

• Pan doktor je výborný diagnostik a lékař,neznamená,že když se na každého neusmívá a nevtipkuje s ním,že je špatný.Mohu vřele doporučit.

• Miluše Hrašková

Zubař, MUDr.

• Paní doktorka je dobrá na klasickou prohlídku, je příjemná. Pokud se ale vyskytne nějaký závažnější problém, nemám s ní dobré zkušenosti.

• Chodim k pani doktorce od dob kdy jsem prestala nosit fixni rovnatka. Moc mi pomohla, vyborne a profesionalne vyplnila me male dvojky zuby a dala jim tvar (na coz se pouziva hmota stejna pro bilou plombu). Drzi mi vice nez 10let, dobra prace! Zustavam pani doktorce verna a jezdim k ni na kontroly az z Prahy. Pokud doktorka prijima nove pacienty, vrele doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Rostislav Stríž

Onkolog, Internista,

• Pomohl mi přežít nejhorší období mého života. Bez pana primáře bych to sama nedokázala. Děkuji.

• Mám stejnou zkušenost, pan primář se ke mně choval vždy laskavě a s velkou trpělivostí. Určitě ne povýšeně a nepřátelsky. Myslím si, že celé jeho oddělení funguje velmi dobře a na pacientech, o které pečují, jim záleží.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marie Košťálová

Pediatr, MUDr.

• Syn dříve k paní doktorce chodil. Jako diagnostik asi nebyla špatná, ale vadil mi její přezíravý přístup. Když jsme jednou zapomněli jít na očkování (prostě jsme někde založili tu pozvánku, co posílá), začala na nás ječet, že na nás pošle sociálku a dítě nám vezmou. Já jen koukala s otevřenou pusou, protože kvůli tomu, že zapomeneme jít na nějaké hloupé očkování jsem hned špatný rodič? No doktora jsme změnili a jsme spokojení.

• hodná, milá, všemu rozumí a se vším poradí

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jaroslav Bednář

Praktický Lékař, MUDr.

• K

Jak už tu zaznělo,to jak je na peníze snad ani není normální,už si budu nechávat normálně vystavovat paragony,třeba ho to přejde (no jo,vila v Polničce něco spolkne :-D) jinak co se týče diagnóz,tak než Vás pošle na specializované vyšetření ,tak ještě během tří návštěv zkouší svoje prášíčky a pak až Vás někam pošle,což si myslim,že by člověka trpícího nějakou na první pohled skrytou chorobou mohlo být osudné... já osobně zvažuji přestup k jinému lékaři

• M

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora. Je pečlivý lékař, který umí poradit a léčit, vysvětlit a je společně se setřičkou dobrý tým.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Věra Černá

Praktický Lékař,

• M

Příjemná, milá, vyslechne, poradí, neměl jsme s paní doktorkou doposud žádný problém. Zdejší hodnocení, pokud jsou psána více lidmi (ve smyslu, že se jedná o více různých případů) mě dost překvapila. Na druhou stranu je fakt, že jsem člověk mladý, zatím bez vážnějších zdravotních problémů.

• P

Pani doktorka mi vzdy pomohla. Nemuzu ji nez doporucit.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře