Poliklinika Žďár nad Sázavou

Typ zařízení

• klinika

• T
    Lékař: MUDr. Jiří Krejčík Jiný

Skvělý doktor. Vyšel mi se vším vstříc. Nebylo problém se objednat na čas dopředu. Mohu jenom doporučit.

• P
    Lékař: MUDr. Kateřina Pařízková Jiný

Paní doktorka je skvělá. I dětem dokáže vysvětlit co bude se zoubkem provádět. nejsou vystresovaní a dokonce se k zubaři těší.
    Víc takových stomatologů

• L
    Lékař: MUDr. Jana Petráková Jiný

Paní doktorka je tak skvělá. Měla jsem před tím doktorku, kterou vůbec nic nezajímalo, nesnazila se problém řešit, jen mi vždy něco předepsala aby se neřeklo, paní doktorka Petráková se o mě zajímá, řeší se mnou problémy, vše mi vždy vysvětli, nemůžu říct ani jedno slovo.

• P
    Lékař: MUDr. Amadea Holotíková

Nejlepší paní doktorka s jakou jsme se kdy setkali. Moc nám pomohla. Jak po odborné, tak po lidské stránce naprostá jednička.

• E
    Lékař: MUDr. Zdislava Vávrová

Od paní doktorky jsem odešla jinam. Její styl léčby mi absolutně nevyhovoval a když opravdu nastal velký problém, nebyla schopna ho řešit jinak než homeopatiky, která vůbec nepomáhala. Rok mi pak trvalo než mi jinde dali do pořádku imunitu, kterou jsem měla už na kriticky nízké úrovni.

• V
    Lékař: MUDr. Petr Vencálek

Mudr. Vencálek je dle mého názoru skvělý lékař. Nikdy mé onemocnění nezanedbal a vždy provedl patřičná vyšetření, aby správně stanovil diagnozu. Za mě naprostá spokojenost a navíc člověk nestráví v čekárně půl dne. Můžu vřele doporučit všem, kteří hledají praktického lékaře.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Božena Slámová Běžné dětské nemoci, prohlídky, očkování.

Paní doktorku Slámovou vždy ráda doporučím, už mockrát nám velmi pomohla, než dá antibiotika tak vždy udělá výtěr z krku, jeden do laboratoře, jeden přímo pro strepto test v ordinaci, vezme krev na crp, který má také v ordinaci, výsledky do 5minut a pak se rozhoduje. Profesionální, zkušená pediatrička s lidským přístupem,k zastižení kdykoliv na mobilu. Sestřička je také skvělá.

• J
    Lékař: MUDr. Lukáš Petr gynekologické vyšetření

Od pana doktora jsem byla nucena odejít, bohužel za 10 let nebrání antikoncepce neřešil, že jsem neotěhotněla.kdyz jsem po něm chtěla rehabilitace od Mojžíšové,tak že mě udělal člověka,co má problém s únikem moči.
    Dokonce to nezapomněl nahlásit i novému gynekologovi,ke kterému jsem odcházela.

• N
    Lékař: MUDr. Božena Michalová

Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy dobře poradí a obě se sestřičkou jsou strašně milí. Občas zde jsou dlouhé fronty, ale nově se zde dá objednat na určitou hodinu a poté jde člověk rovnou na řadu, což je suprové.

• N
    Lékař: Iva Ušáková

Jsme naprosto s paní doktorkou spokojení. Vždy nám vše vysvětlí a pak nám řekne svůj názor. Můžeme jenom doporučit, vždy zde na nás byly všichni milí, jak paní doktorka, tak i sestřička.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu