Dbejte o své zdraví

59101 , Žďár nad Sázavou , vysočina

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Jindřiška Kubíčková Jiný

Naprosto otřesný přístup k pětiletému dítěti, které plakalo bolestí po té, co mu bez jakéhokoliv varování propíchla ucho.

Lékař: MUDr. Zbyněk Albrecht Jiný

Nedostatečná péče o těhotnou. Základní odběry nenabrány. Kdyby se člověk se vším nepřipomenul, tak nemá nic.
    Peníze z neschopenky poslány kdo ví kdy.
    Nedoporučuju a přemýšlím o stížnosti.

Lékař: MUDr. Jiří Krejčík Jiný

K panu doktorovy chodí celá moje rodina a muž říct že máme stejnou zkušenost. Pan doktor je super, pomůže a je velmi ochotný, jediné co mi vadí je nemožnost se mu dovolat, na e-mail reaguje jak kdy. Pro mnoho pacientů je v ordinaci občas chaos a frmol. Pokud tohle pominu, tak jsme sním spokojen.

Lékař: MUDr. Kateřina Pařízková Jiný

Paní doktorka i sestřička je skvělá. Já mám opravdu extrémní strach ze zubařů ale se sestřičkou jsou opravdu správní lidi na správném místě.

Lékař: MUDr. Jiří Krejčík Jiný

Skvělý doktor. Vyšel mi se vším vstříc. Nebylo problém se objednat na čas dopředu. Mohu jenom doporučit.

Lékař: MUDr. Kateřina Pařízková Jiný

Paní doktorka je skvělá. I dětem dokáže vysvětlit co bude se zoubkem provádět. nejsou vystresovaní a dokonce se k zubaři těší.
    Víc takových stomatologů

Lékař: MUDr. Jana Petráková Jiný

Paní doktorka je tak skvělá. Měla jsem před tím doktorku, kterou vůbec nic nezajímalo, nesnazila se problém řešit, jen mi vždy něco předepsala aby se neřeklo, paní doktorka Petráková se o mě zajímá, řeší se mnou problémy, vše mi vždy vysvětli, nemůžu říct ani jedno slovo.

Lékař: MUDr. Amadea Holotíková

Nejlepší paní doktorka s jakou jsme se kdy setkali. Moc nám pomohla. Jak po odborné, tak po lidské stránce naprostá jednička.

Lékař: MUDr. Zdislava Vávrová

Od paní doktorky jsem odešla jinam. Její styl léčby mi absolutně nevyhovoval a když opravdu nastal velký problém, nebyla schopna ho řešit jinak než homeopatiky, která vůbec nepomáhala. Rok mi pak trvalo než mi jinde dali do pořádku imunitu, kterou jsem měla už na kriticky nízké úrovni.

Lékař: MUDr. Petr Vencálek

Mudr. Vencálek je dle mého názoru skvělý lékař. Nikdy mé onemocnění nezanedbal a vždy provedl patřičná vyšetření, aby správně stanovil diagnozu. Za mě naprostá spokojenost a navíc člověk nestráví v čekárně půl dne. Můžu vřele doporučit všem, kteří hledají praktického lékaře.