Chirurg Humpolec

• „Dobry den,dnes jsem byla u pana doktora na implantatu. Mela jsem z tohoto zakroku pochopitelne obavy. Pan doktor mi vse vysvetlil uz na predchozi konzultaci,byla jsem na vse nalezite "proskolena". Jeho chovani i pristup sestricek je skvely. Nechala jsem si aplikovat oblbovaci injekci do zily a bylo to fajn. Behem 5 vterin zacala ucinkovat a pulhodinovy zakrok mi pripadal,jako by trval 5 minut! Ani nevim,ze mi davali umrtvujici injekci do dasne. Prislo mi jen,ze hure reaguji na pokyny pana doktora a ze se trochu trapil s tim, ze jsem prilis nespolupracovala,zavirala pusu a otacela hlavu jinak nez potreboval. I tak byl velmi mily a profesionalni. Jen je potreba mit odvoz a cely den jsem pospavala. Jinak vubec zadne bolesti. Pana doktora a jeho personal moc moc doporucuji! Více

Žižkova 14, Havlíčkův Brod Mapa

Čelistní a obličejová chirurgie

• „Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem. Hana Více

U Rybníčku 4036, Havlíčkův Brod Mapa

ART&VEN

• „Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu doktorovi za perfektní operaci a za skvělý přístup! Jeho odbornost je úžasná! Pro mě je to nejlepší chirurg v jihlavské nemocnici!!! Více

• „výborný specialista!!!

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Ordinace otorinolaryngologická

• Chirurg, Praktický lékař

„I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se postaral až do konce o moji mamku. Ivana Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Nemocnice Jihlava

• „Velice hodný a příjemný doktor ve své profesi jednička

• Chirurg, Plastický chirurg

1 názor

„Profesionální a bezchybné výkony. Jizvy (spíše jizvičky) téměř neviditelné. V případě potřeby vřele doporučuji.

Nemocnice Jihlava

• „Mlady doktor, velice odborny pristup. Mame v rodine zkusenost jiz s dvemi ruznymi operacemi, vyborny vysledek! Skvely pristup k pacintovi. Muzeme jen doporucit! Více

• Chirurg, Anesteziolog

„Skvělý doktor. Z ničím se nepáře ale svou praci odvádí dobře..

Masarykova 885, Humpolec Mapa

CHIRMED v.o.s. - lékaři specialisté

• „Poslal mě praktický l. s velkým vimrletem na zádech (velký podebraný, asi původně beďár). Vyřešil s lokálním umrtvením. Další návštěvy na čištění v poho včetně vtípků z navazujících návštěv (u druhého čištění "vzal jsem si dva ibalginy" u třetího mi řekl "kolik ibalginů dneska?". Za mě dobrý starý mistr. Více

Chirurgická ambulance

• „Profesionalita,přístup,vysvětlení daného problemu či postupu pri zákroku,komunikativnost,vstřícnost to jsou hlavní přednosti tohoto skvělého a sympatickeho lékaře . Více

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod Mapa

Chirurgická ambulance

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Pan doktor je profesionál s vynikajcím přístupem, byl jsem u něj ošetřen k naporsté spokojenosti. Je to lékař, který se soustavně vzdělává a vědomostmi a zájmem o pacienty zdaleka vyčnívá nad většinou lékařů v okolí. Více

Nádražní 582, Havlíčkův Brod Mapa

Poliklinika Havlíčkův Brod

• „Mudr. Juříček Skvelej lékař, ochotný, vztricny, vždy mi a mému synovi pomohl, mluví narovinu co si myslí. Za mne je to jednička ve svém oboru a škoda že neoperuje, protože by měl plnej diář co by si ho lidi žádali ať je operuje. Sestřičky vždy usměvavé a hodné. A komu se nelíbí přístup a jednání pana doktora Juříčka ani sester, tak ať si políbí zadni část těla a jde někam jinam. S Pozdravem Prokopová Bohumila Více

Specialista pro chirurgii

• „Hodně dobrý chirurg, pomohl mi. Operace i rekonvalescence proběhla tak jak p.doktor slíbil. Moc děkuji pane doktore buďte zdráv .Jiří Huss Více

Smetanovo náměstí 7, Havlíčkův Brod Mapa

Chirurgická ambulance - proktologie

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Na pana doktora Havla,asi nikdy nezapomenu,svojí perfekní prací na sále v brodské nemocnici,zachránil mému tatínkovi život,má zlaté ruce ,ale i srdce.Moc mu za všechno děkujem a budoucím pacientům,co budou mít to štěstí,že je bude operovat,takový profík,přejeme brzké uzdravení Více

Hybrálecká 288/15, Jihlava Mapa

• Chirurg, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Nádražní 582, Havlíčkův Brod Mapa

Poliklinika Havlíčkův Brod

• „Pan doktor Laštovička mě přijímal na úrazové pohotovosti, a jsem za to šťastná, že tam byl právě on. Jeho přístup k pacientovi je úžasný. Více takových doktorů....to by jsme se jich ani nebáli. Jana Trefilová Více